Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Zabawy


Strona 48 z 76 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49 ... 62 ... 76  Next

Go down

Pisanie 30.03.16 14:32  •  Pytania do postaci. - Page 48 Empty Re: Pytania do postaci.
Oczywiście. Para zwierząt skaczących sobie do gardeł.

Ukochanego/ukochaną czy własne dziecko (hipotetycznie zakładają, że masz to i to), kogo poświęciłbyś w pierwszej kolejności, gdybyś został do tego zmuszony?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 30.03.16 22:46  •  Pytania do postaci. - Page 48 Empty Re: Pytania do postaci.
Ukochaną

Bliżej ci o sadysty czy masochisty?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.04.16 11:53  •  Pytania do postaci. - Page 48 Empty Re: Pytania do postaci.
Masochisty. Dla dobra ogółu, oczywiście.

Wolisz iść z wiatrem czy pod wiatr?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 14.04.16 14:53  •  Pytania do postaci. - Page 48 Empty Re: Pytania do postaci.
Z wiatrem! Po co się przemęczać?
------
Jesteś w stanie poświęcić się dla kogoś? Dla kogo?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 15.04.16 13:05  •  Pytania do postaci. - Page 48 Empty Re: Pytania do postaci.
Dla Wilczura. Jest jedyną osobą, za którą poszłabym w ogień.

Przeszkadzałby Ci seks z osobą, która byłaby chora na HIV'a?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 17.04.16 22:25  •  Pytania do postaci. - Page 48 Empty Re: Pytania do postaci.
Nie. W końcu napisali w instrukcji obsługi, że choroby mnie nie dotyczą

Gdybyś miał(a) możliwość przejąć czyjś artefakt bez żadnego wysiłku ani konsekwencji - co i komu byś zabrał(a)?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 19.04.16 0:32  •  Pytania do postaci. - Page 48 Empty Re: Pytania do postaci.
Trudne pytanie. Jest wiele artefaktów, które chciałabym mieć. Na chwilę obecną przychodzi mi do głowy Ostrze Transformacji Lentarosa, Torba Bezdenka Yuu, Płaszcz Cieni Sleipnira... Najchętniej przejęłabym chyba wszczep Poisona zmuszający ludzi do posłuszeństwa. Z nim mogłabym chyba nawet jakoś zdobyć te wcześniej wymienione.

Jak myślisz, jak poradziłbyś sobie z amnezją?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 19.04.16 3:05  •  Pytania do postaci. - Page 48 Empty Re: Pytania do postaci.
Zależy jak bardzo pogłębiona. Bo jakbym miał zapomnieć nawet jak się chodzi, to nie. Grima jest sam, nie ma w nikim oparcia. Z utratą wspomnień - tak. Ale nie z utratą bodźców. Może i jemu by to nawet było na rękę, ze zapomniałby o mieście, o wirusie. Może przestałby się tak trzymać z boku, starajac się nie dać zabić :v


Zamieniasz się ciałami z jedną osobą. Na zawsze, nie ma odwrotu i ponosisz tego wszystkie konsekwencje. Kto to by był i dlaczego?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 24.04.16 21:47  •  Pytania do postaci. - Page 48 Empty Re: Pytania do postaci.
Nie mam pojęcia. Mimo wszystkim tym kłopotom i chaosowi, lubię moje ciało i moje porąbane życie... Albo inaczej. Nie mam pojęcia, w czyjej skórze mogłoby być mi lepiej. Tylko dlatego się z nikim nie zamienię. Nie wiem, "jako kto" byłabym w odpowiadającej mi w każdym calu sytuacji.

Jaki jest twój ulubiony kolor i czy jest tego jakiś powód? Może i głupie pytanie, ale jednak mnie to ciekawi.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.04.16 16:52  •  Pytania do postaci. - Page 48 Empty Re: Pytania do postaci.
Mam ich wiele. To zależy od nastroju. Gustowna czerń, szykowna czerwień, smętna szarość... zostańmy przy zieleni.

Masz swój typ idealnej partnerki/partnera?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 28.04.16 21:48  •  Pytania do postaci. - Page 48 Empty Re: Pytania do postaci.
*myśli przez dłuższą chwilę* Dlaczego mam wrażenie, że jeśli nie opisze tu Neski, to dostanę od niej po głowie jeśli to wyczai?
Nie no, właściwie to by nawet pasowała. Pyskata, z własnym charakterkiem i zdaniem. Chodząca swoimi ścieżkami i radząca sobie w życiu bez ciągłego trzymania się kogoś za rękę. Trochę urody też by się oczywiście przydało, ale pod tym względem aż tak wybredny nie jestem.


Jak myślisz, dałbyś sobie radę wyrzucony bez ekwipunku gdzieś na środku Desperacji?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Zabawy

Strona 48 z 76 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49 ... 62 ... 76  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach