Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: My


Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Ostrzałka <3 <3 <3 <3 To u nas na kafelki mówi się "flizy".
                                         
Marcelina
Poziom E
Marcelina
Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Ja miałam znajomego z... chujwiegdzie, ale strasznie się dziwił, gdy na kapcie mówiłam "ciapy".
I podobno ludzie z Zamojszczyzny niesamowicie zaciągają. Ja tego nie czuję, ale kilka osób mi już to powiedziało.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Słońce, plaża, niemcy nieudolnie podrywający polki. Kołobrzeg czyli zachodniopomorskie wita.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Ha! A ja twierdze, że i tak Lublin wymiata (czasem pod dywan), ale wymiata! tylko jakieś pustki straszne nastały, kiedy studenty powyjeżdżały...przynajmniej jest miejsce w barze, żeby usiąść!

ps. i tylko mrużę oczy na Kołobrzegowe zamieszkanie Sleipnira...ma gdzie tyłek moczyć, a ja muszę biegać na basen, żeby się ochłodzić no...gdzie tu sprawiedliwość?!
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Sleipnir ostatnio bywałem w Twoich rejonach. Szkoda, że nie było okazji się spotkać. Całe szczęście zmieniłem pracę i teraz będe się bujać w Karwii i Władysławowie. Tak więc jeśli ktoś w okolicy - zapraszam na spotkanko.

Poza tym, że jestem teraz w pracy nad morzem, mieszkam w Lublinie. Tak więc zapraszam ludziki, zapraszam. : D
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Ale szczerze, to gdy pojechaliśmy na wycieczkę szkolną w Tatry, to stwierdziłam, że te najbliższe góry wokół mnie nie są jeszcze szczególnie wielkie. :I
Ja jadę 20 lipca na 2 tygodnie do zachodniopomorskiego Pobierowa, czyli będę na terenie niektórych z was :v
                                         
Marcelina
Poziom E
Marcelina
Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: My

Strona 2 z 2 Previous  1, 2
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach