Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Antidotum


Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Pisanie Wto Gru 23, 2014 11:21 am  •  Antidotum - wydanie świąteczne. #7 - Page 2 Empty Re: Antidotum - wydanie świąteczne. #7
... WSZYSCY PRZECIW MNIE! T.T Adfphfj, Za co dostałem taki głos... ._. Swoją drogą - paczka w prezencie była spoko, tylko jak tu ją teraz rozpakować... : P Acz arigatou, ładnie wyszedł.

Co do samej gazetki - numer mwah, świetnie wyszedł, grafika jest naprawdę świetnie pasująca. I co w ogóle tam robią moje postaci O.o Nie spodziewałem się, zwłaszcza tego co było w wypadku Lena... : P
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie Wto Gru 23, 2014 11:56 am  •  Antidotum - wydanie świąteczne. #7 - Page 2 Empty Re: Antidotum - wydanie świąteczne. #7
OBOŻEMÓJPREZENTMUSZĘTOMIEĆ*u*
Kto mnie miał? Wyślę ten adres, ta laleczka jest tak świetna, że zaraz się popłaczę ;_; Nie wiem, kto ma taki talent, nigdzie nie widzę od kogo owy prezent, ale niech ten ktoś się do mnie odezwie.

A co do gazetki - świetna, grafika bardzo pasuje do całości (w sumie zrobiłabym inny kolor moich napisów, ale sądziłam, że oprawa będzie bardziej pod kolor czerwony...) tak więc myślę, że nikt się nie zawiódł. >D
                                         
Marcelina
Poziom E
Marcelina
Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie Wto Gru 23, 2014 12:22 pm  •  Antidotum - wydanie świąteczne. #7 - Page 2 Empty Re: Antidotum - wydanie świąteczne. #7
Grow, popieram cię. Twój prezent jest świetny : )

A ja dostałem dwa avki (*u*)... i który teraz mam wybrać...
Ale dziękuję sprawcy : )
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie Wto Gru 23, 2014 12:45 pm  •  Antidotum - wydanie świąteczne. #7 - Page 2 Empty Re: Antidotum - wydanie świąteczne. #7
Marcelina - Luka robiła Ci prezent.


Co do Gazetki, podziwiam Waszą współpracę. Jesteście najlepsi! Grafika, ilość ozdóbek. Mistrzostwo!
Chociaż treść zostawię sobie na spokojny wieczór, by wszystko ładnie i dogłębnie pochłonąć.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie Wto Gru 23, 2014 12:56 pm  •  Antidotum - wydanie świąteczne. #7 - Page 2 Empty Re: Antidotum - wydanie świąteczne. #7
Infinity napisał:Hue hue hue.
Growie, mam odebrać ten prezent jako sugestię XDD? Ta jemioła, te uściski, hm, hm ;D? Jaką ty  ładną parkę tworzysz z Apciem XD <3 Apo by szarpał jak Reksio szynkę ;D
!!! D:
Skąd wiesz, że to ode mnie?!


Odbierz, odbierz. ~

Blight, no wiem. xD Szczególnie moment, jak Gav chciała poprawić sobie kamerkę, nie poprawiła, ale i tak była zadowolona, że to zrobiła. xD

I woah. Nie spodziewałem się, że spodoba się wam oprawa graficzna. ._. Dzięki.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie Wto Gru 23, 2014 1:50 pm  •  Antidotum - wydanie świąteczne. #7 - Page 2 Empty Re: Antidotum - wydanie świąteczne. #7
Nie było dla mnie żadnego tytułu... śmutnio...

Pierwszą zagadkę opowiadał nam w oryginale pan od matmy i stąd wziął ją Blight, więc odpowiedź pamiętam. Pozostałe też pamiętam.

Ogólnie numer bardzo ładny i, choć nie przeczytałam jeszcze wszystkiego, to wygląda na ciekawy.
A! No i dzięki za prezent.

Wesołych świąt wszystkim itd.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie Wto Gru 23, 2014 2:11 pm  •  Antidotum - wydanie świąteczne. #7 - Page 2 Empty Re: Antidotum - wydanie świąteczne. #7
Jeeej, bardzo mi się podoba ten numer gazetki. I oprawa graficzna i w ogóle ten prezent. Jaka Taicia jest niewinna i urocza "Owww, śnieg!" <3 Dziękuję!
I halloweenowy komiks Nath mnie rozwalił. Ukochałam.
O Gav chyba nie muszę wspominać, przez chwilę myślałam, że to... może lepiej to zilustruję. Ale i tak ucieszyła mi się bardzo twarz, mimo że to nie mój prezent >D
Spoiler:
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie Wto Gru 23, 2014 3:16 pm  •  Antidotum - wydanie świąteczne. #7 - Page 2 Empty Re: Antidotum - wydanie świąteczne. #7
Szata graficzna taka pięgna *^*

Tak bardzo żałuję, że nie brałam udziału w zabawie mikołajkowej, no ale cóż, życie. Wszystkie prezenty taki ładne i pomysłowe ;-; A Gavie swoim rozwaliła. Totalnie. Zdobyłaś moje serce ♥

Dostałam jakiś tytuł, no nieźle. Nie wiem, za co to, ale będę go nosić z dumą XD

Serduszkuję jeszcze ukrytą kamerkę i te wszystkie ciekawostki.~
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie Wto Gru 23, 2014 6:35 pm  •  Antidotum - wydanie świąteczne. #7 - Page 2 Empty Re: Antidotum - wydanie świąteczne. #7
Louve napisał:Hex ma tak zajebiście erotyczny głos, że powinien czytać jakieś zbereźne opowiadania i to nagrywać. Chcę tego posłuchać. Rawrr. @_@
Mam wrażenie, że Hex mógłby czytać nawet instrukcję obsługi wiertarki, a to i tak brzmiałoby erotycznie.
Trochę jak Cryaotic?

Taihen, ten obrazek pasuje tak bardzo, że nie mogę znaleźć słów
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie Wto Gru 23, 2014 7:22 pm  •  Antidotum - wydanie świąteczne. #7 - Page 2 Empty Re: Antidotum - wydanie świąteczne. #7
Luka napisał:
Louve napisał:Hex ma tak zajebiście erotyczny głos, że powinien czytać jakieś zbereźne opowiadania i to nagrywać. Chcę tego posłuchać. Rawrr. @_@
Mam wrażenie, że Hex mógłby czytać nawet instrukcję obsługi wiertarki, a to i tak brzmiałoby erotycznie.
Trochę jak Cryaotic?

... Zaprzeczyłbym, co logiczne...

Ale jestem już tym zmęczony, więc powiem że dziękuję za komplementy ;w;
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie Wto Gru 23, 2014 8:55 pm  •  Antidotum - wydanie świąteczne. #7 - Page 2 Empty Re: Antidotum - wydanie świąteczne. #7
Aw aw aw aw Tiago taki śliczny <3 Nie wiem, kto rysował, ale i tak dziękuję <33333

Przejrzałam gazetkę tylko pobieżnie, przyznaję, ale i tak jestem w szoku, że jest Tiagosza tak wiele ._. Wow, Tiago taki medialny~
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Antidotum

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach