Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: My


Strona 1 z 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Pisanie 27.09.14 12:39  •  Wiek umysłowy - a to ciekawe~ Empty Wiek umysłowy - a to ciekawe~
K L I K

Nom, macie tutaj piękny teścik, dzięki któremu dowiecie się jaki jest wasz wiek umysłowy~! Wstawiajcie wasze wyniki, pokażę wam też mój:
Wiek umysłowy - a to ciekawe~ VIvoFhN
Wcześniej mi wyszło 28, ale chyba wtedy miałam gorszy humor... no |D
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.09.14 12:42  •  Wiek umysłowy - a to ciekawe~ Empty Re: Wiek umysłowy - a to ciekawe~
To pamiętam, że mi wyszło 32. *wtf* Taki dojrzały ja. Ale w wolnej chwili może zrobię go jeszcze raz... pewnie dobiję do osiemdziesiątki.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.09.14 12:45  •  Wiek umysłowy - a to ciekawe~ Empty Re: Wiek umysłowy - a to ciekawe~
Mi wyszło 39. Bitch please. Liczyłem na 15.
                                         
Fucker
Rottweiler     Opętany
Fucker
Rottweiler     Opętany
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.09.14 12:47  •  Wiek umysłowy - a to ciekawe~ Empty Re: Wiek umysłowy - a to ciekawe~
No to nice. I wątpię, jeśli już to do 50 |D
Take, czemu liczyłeś na tyle? .o.
W ogóle już tutaj tak ci spamnę Gilbu... wytłumacz mi kiedyś jak ty robisz obrazki ze strojami do aktualnych wyglądów, bo mnie to straszniem ciekawi D:
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.09.14 12:51  •  Wiek umysłowy - a to ciekawe~ Empty Re: Wiek umysłowy - a to ciekawe~
Bo ja się czuję jak dziecko, hue, hue. Robię teraz test na IQ.
                                         
Fucker
Rottweiler     Opętany
Fucker
Rottweiler     Opętany
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.09.14 12:51  •  Wiek umysłowy - a to ciekawe~ Empty Re: Wiek umysłowy - a to ciekawe~
To pocieszenie... xD

Take, oj tam. Grunt, że nie jesteś młodszy ode mnie. Jakkolwiek przykro to brzmi.

DD, ale co jak robię? Normalnie. Biorę obrazek, daję teksturę, ewentualnie dorzucam niesamowicie intrygujący dopisek w postaci "tak, postać ma buty, wow" i to w zasadzie tyle. Ubrania "wycinam" z różnych artów, ne.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.09.14 12:56  •  Wiek umysłowy - a to ciekawe~ Empty Re: Wiek umysłowy - a to ciekawe~
No tak, nawet tym razem jestem starszy o 7, a nie o 4! *zatrzymał się na 10 zadaniu na teście* Cocococo. Ja się dowiem!
                                         
Fucker
Rottweiler     Opętany
Fucker
Rottweiler     Opętany
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.09.14 13:16  •  Wiek umysłowy - a to ciekawe~ Empty Re: Wiek umysłowy - a to ciekawe~
23. Co. ._.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.09.14 13:31  •  Wiek umysłowy - a to ciekawe~ Empty Re: Wiek umysłowy - a to ciekawe~
Ja zawsze wychodzę w tym teście na trochę starszą niż jestem, lulz |D
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.09.14 14:35  •  Wiek umysłowy - a to ciekawe~ Empty Re: Wiek umysłowy - a to ciekawe~
22 bez jakiegoś konkretniejszego myślenia, ale jak teraz jeszcze raz wszystko przeczytałam, to idealnie 16. No wtf.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.09.14 14:36  •  Wiek umysłowy - a to ciekawe~ Empty Re: Wiek umysłowy - a to ciekawe~
... wtf, serio? |D
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: My

Strona 1 z 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach