Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Pisanie 24.07.14 20:21  •  Bardzoambitnytekstpoangielsku Empty Bardzoambitnytekstpoangielsku
Bardzoambitnytekstpoangielsku Tumblr_n8j6cuJR9b1ro861co1_500


Numer: 88 6446 22 00
Tapeta: Czarne tło.
Dzwonek: Wibracje.
Sms: Wibracje.


Kontakty:

                      Nie lubię go.
                    Gavran.
                                         
Shion
Ratler     Poziom E
Shion
Ratler     Poziom E
 
 
 

GODNOŚĆ :
Shion.


Powrót do góry Go down

Pisanie 14.07.15 13:21  •  Bardzoambitnytekstpoangielsku Empty Re: Bardzoambitnytekstpoangielsku
Nieznany numer napisał:Siema, Shion. Niezła dupa z twarzy jesteś.  Kiedy się widzimy?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 14.07.15 13:24  •  Bardzoambitnytekstpoangielsku Empty Re: Bardzoambitnytekstpoangielsku
Nieznany numer napisał:Lubię takich. Chociaż ostatnio jak spałeś w moim pokoju, to byłeś nieco bardziej uległy...
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 14.07.15 13:35  •  Bardzoambitnytekstpoangielsku Empty Re: Bardzoambitnytekstpoangielsku
Nieznany numer napisał:To Ty tutaj masz teraz problem, Shion. Ja mam prawo w akcie zemsty zrobić Ci wszystko, włącznie z włożeniem Ci w dupę rozgrzanego pręta, martwego kreta i mojego bazyliszka.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 17.07.15 21:03  •  Bardzoambitnytekstpoangielsku Empty Re: Bardzoambitnytekstpoangielsku
Nieznany napisał:Jeszcze nie oddałem, rudy. Przygotuj się, niedługo się spotkamy.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 17.07.15 21:25  •  Bardzoambitnytekstpoangielsku Empty Re: Bardzoambitnytekstpoangielsku
Nieznany numer napisał:Nie wkurzaj mnie, bo przyjdę i Cię zgwałcę tak, że będziesz piszczał jak zarzynana ośmiornica.

bo Gav to idiota...
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 17.07.15 21:33  •  Bardzoambitnytekstpoangielsku Empty Re: Bardzoambitnytekstpoangielsku
Nieznany numer napisał:To było z rozpaczy, że to dotykanie było tak słabe. Ale możemy powtórzyć, chcesz?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 17.07.15 21:41  •  Bardzoambitnytekstpoangielsku Empty Re: Bardzoambitnytekstpoangielsku
Nieznany napisał:Głupi palant.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 17.07.15 21:45  •  Bardzoambitnytekstpoangielsku Empty Re: Bardzoambitnytekstpoangielsku
Nieznany napisał:Mam, a co?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 17.07.15 21:55  •  Bardzoambitnytekstpoangielsku Empty Re: Bardzoambitnytekstpoangielsku
Nieznany napisał: A po co Ci? 504 666 139
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 17.07.15 22:08  •  Bardzoambitnytekstpoangielsku Empty Re: Bardzoambitnytekstpoangielsku
Shion napisał:Idę Ciebie znaleźć, gówniarzu. Zobaczymy, kto tu jest łatwy.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

 
Nie możesz odpowiadać w tematach