Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Sieć


Strona 10 z 14 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Next

Go down

Pisanie 23.09.15 13:26  •  Fora PBF - Page 11 Empty Re: Fora PBF
Pst, sokół do orła. Sokół do orła. Odbiór. Jaki nick na FS? I na Spectro. B|

I wreszcie ktoś z BloodyAcademy. To było moje pierwsze poboczne forum, na którym nie dość, że zostałem na dłużej (miesiąc+), to jeszcze się świetnie bawiłem, miałem planowane wątki, postać mi się rozwijała (co z tego, że rozwijała się na dywanie u dyrcia). Ludzie byli fajni, wyluzowani, weseli; dużo chętnych do gry i - co mnie najbardziej zmuszało do szurania ogonem po ziemi - nie bali się słabości swoich postaci. :'v Fajne mocno. Jakbym wytropił Ciela stamtąd, to chyba siłą za szmaty bym go tu przyprowadził tylko po to, żeby odegrać z nim jeszcze jakiś wątek. B| I Riri... D< Serducho doki doki do teraz. Chociaż ją bym uprowadził samochodem, tak z szacunkiem, bez ciągnięcia twarzą przez pół osiedla.
                                         
Kyōryū
Wojskowy
Kyōryū
Wojskowy
 
 
 

GODNOŚĆ :
きょうりゅう るうか (Kyōryū Rūka)


Powrót do góry Go down

Pisanie 23.09.15 14:42  •  Fora PBF - Page 11 Empty Re: Fora PBF
Psst, tutaj orzeł. Zgłoś się, sokole.

Na FS byłam Yukari, takim spokojnym odludkiem, co rysował ludzi, a na Spectro Sette. W sumie to na tym drugim teoretycznie nadal jestem, choć chodzę tam raz na jakiś czas |: Bo FS już zdążyło kopnąć w kalendarz, jeżeli dobrze pamiętam.
I łoł, nie tylko ja uwielbiałam BA. c: To było naprawdę przyjemne miejsce. Można się było uczyć pisania z nieznanymi ludźmi, choć w razie czego dźgało się kogoś znajomego, było wesoło i przyjemnie, chyba na żadnym pbf'ie mi się tak dobrze nie siedziało. A co do Ciela... To chyba była ta sama osoba, która zaciągnęła mnie na False o.o Jeżeli dobrze pamiętam. Tak, to chyba był Polska. |: Chyba. Raczej. To on chyba miał Ciela na avatarze. Podobno też często się zżerał na fabule z jakąś postacią, która przynajmniej raz zdołała mu obić porządnie twarz. Ale tylko chyba, ręki uciąć nie dam.
A Rir... Rir? A może Lir? Bo jak tak, to znam. |: I będzie można podrzucić ci namiary.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 23.09.15 15:42  •  Fora PBF - Page 11 Empty Re: Fora PBF
Yukari - kojarzę. Sette też. Nie miałaś Sette również na Fałszu? >:v

Ciel to, z tego co kojarzę, Pengin z Fałszu. Gra zazdrosnymi panienkami albo snobistycznymi paniczykami wychodziła jej świetnie, a że mi takich zawsze brakuje... to trafiała w jakiś dziwny fetysz u mnie. v: I to nie była Lir. Lir to nie przypadkiem adminka..? Na bank Riri. Ririanne... albo coś podobnego, co skraca się do Rir. Chyba nawet byłbym w stanie znaleźć art, który miała na avatarze choć po dłuższym mordowaniu się. Blondynka z kokardą na głowie i - z tego co kojarzę - balonem/balonami w tle.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 23.09.15 15:57  •  Fora PBF - Page 11 Empty Re: Fora PBF
Sette miałam na Virusie. Czasem mi jej nawet trochę brak, nawet, jeżeli wiem, że pisanie bojową postacią wychodziło mi kijowo. :V Na Fałszu miałam Dorotheę (jezus, ja ją jeszcze pamiętam o.o), Ethel i... I jeszcze jakieś dwie postacie. Jeżeli dobrze pamiętam, jedna była łowcą (?), a druga curkierkowym rozrabiaką. O wyglądzie Yuno.

To nie była właśnie przypadkiem ta królowa szachów, czy coś w tym stylu? Bo nazwę Pengin kojarzę, ale nie wiem, czy to na pewno właśnie ta. |: Bo jak tak, to pewnie Polska. Grał właśnie zazdrosnymi panienkami/snobistycznymi paniczykami, więc to by pasowało. Pamięć do nazw taka kiepska, uch.
I tak, Lir to była adminka. I skoro nazywała się Ririanne lub coś w tym stylu - kolejny powód, aby je pomylić. D: Być może poznałabym po avku. Balony dają jakąś wizję, ale nadal za wiele nie kojarzę. Pamiętasz, jaki mniej-więcej był jej charakter? Może wtedy udałoby mi się wreszcie przypomnieć całą postać.
Ale, cholera, grałabym. BA nie istnieje od wieków, ale i tak bym zagrała. Nawet przez chwilę. Tak mi tego wszystkiego brakuje.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 23.09.15 16:15  •  Fora PBF - Page 11 Empty Re: Fora PBF
A, racja. Na Virusie.

Nie pamiętam już rangi, ale kojarzy mi się, że miała fioletowy nick. A Szachy miały szary, chociaż może mi się po latach mieszać. v:

Na bank była dobra, bo grałem agresywnym typem... A moje agresywne typy w 99% czują sympatię tylko do odpowiednio moralnych... |: W sumie przeprowadziłem z nią może... z dwie czy trzy fabuły, bo tak to kręciłem się wokół Ciela (czy raczej on wokół mnie, ale raz Netamiego obronił przed jakimś chamskim typem z dyrekcji... a potem dostał w pysk. :|). Czuję, że źle odgrywam przyjaciół. |'DD

I nie no. Ja bym już chyba nie umiał tam grać. To miało urok dawniej; podgrzewane kotlety to nie to samo. v: Ale wspominam dobrze.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 23.09.15 16:23  •  Fora PBF - Page 11 Empty Re: Fora PBF
Nie przypominam sobie, żeby moja Dor miała szary nick |: Może wcześniej mieliście podział ras na kolory? Bo jak ja byłam, to był tylko podział na kręgi górne, średnie i dolne.

Agresywne typy lecące do miłych/dobrych postaci, a jeszcze lepiej, panienek... Ciekawe połączenie, nie ma co. c: A swoich fabuł nie pamiętam, poza tym wspaniałym rzutem krzesłem. To było piękne, naprawdę. Pisałam z różnymi ludźmi o różnych rzeczach, mało co się rzucało w oczy. I praktycznie nigdy nie pisałam dwa razy z tą osobą istotą :v Nie licząc może ze dwóch osób.
I nie martw się, Grow, w zamian za to ładnie tańczysz w bitkach. Ja tak, przykładowo, nie umiem. :v

Ja bym mogła, chociażby dlatego, że szkoły/akademie z istotami magicznymi zawsze były moją słabością, a poza BA nie mogłam znaleźć takiego, na którym się tak fajnie pisało. :v Jasne, co za dużo na jednym to nudno, ale czasem ma się taką ochotę na powrót do czegoś, co się lubiło. Pewnie dlatego nie przepuściłam żadnej odsłony Distress School, choć na tej nie było tak fajnie jak na BA.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 23.09.15 16:35  •  Fora PBF - Page 11 Empty Re: Fora PBF
RACJA. Kręgi. Jezu, cudny ze mnie admin, skoro nie pamiętam nawet podziałów. |: Weźcie mnie sprzedajcie na allegro. Więc tak, dlatego fiolet. A Szachy były w środkowym.

Nop. Ja się zawsze na pobocznych forach uczepiam pewnych userów, bo taki rozrzut mi nie służy. Ale w sumie pod tym kątem masz lepiej - poznasz więcej ludzi i ich style pisania. B|

I ten moment, gdy próbujesz ogarnąć co ma taniec do mięsa...

Ja może na jedną sesyjkę bym się skusił. Takie tam jedno małe szybkie dzikie fabulenie z Cielem i wsio, na stare śmieci. v:
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 23.09.15 16:42  •  Fora PBF - Page 11 Empty Re: Fora PBF
Bywa, Grow. D: Ale zagadka została rozwiązana. Raczej.

Ja nigdy nie umiałam i zapewne nigdy mi się czegoś takiego zrobić nie uda, bo... No właśnie nie wiem. Może to jakiś strach przed ludźmi, że będę ich tylko denerwować moimi postaciami? Nie wiem, niech nikt nie pyta, też tego nie ogarniam.
A lubię pisać z każdym, nawet, jeżeli jest nowym userem, bo można się czasem nieźle zdziwić c: Raz miałam taką sytuację, właśnie na BA. Zwykła sesja zmieniła się w całkiem zabawne rozmyślanie na temat tego, kto zabił i dlaczego, bo właściciel tej postaci zmienił jej rasę poprzez uśmiercenie.
W zamian za to jest obawa, że ten ktoś nagle zniknie, a przez to też ciężko jednak sobie ogarnąć jakieś porządne relacje. A czasem w ogóle same relacje. D:

Nie wiem, jakoś tak przyszło, pierwsze myśli zazwyczaj są najdziwniejsze, tak. W sumie niektórzy rzekomo potrafią bić innych z klasą, czy coś, nie wiem. :v Niczego tutaj nie było.

Ale Ciela raczej za szybko nie znajdziesz. Niestety.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 29.09.15 21:13  •  Fora PBF - Page 11 Empty Re: Fora PBF
Moja przygoda z pbf'ami zaczęła się dokładnie 20 marca 2011 roku. Zarejestrowałam się na forum o Królu Lwie (krollew.mojeforum.net, jeśli dobrze pamiętam ówczesny adres). Nie potrafiłam wtedy bardzo dobrze pisać, należałam do tych osób, które pisały jednolinijkowce. Gdy przez przypadek napisałam coś dłuższego to byłam sama zaskoczona. Miałam wtedy... zaledwie 13 lat. Ale już, już pisałam dziwne historie od roku. Moja lwica, Alice miała należeć do Stada Złotej Gwiazdy, ale wyszło inaczej. Arto ją porwał (cóż, wyszło tak że odgonili mnie od kompa, byłam dostępna na gg i pyk, mieli prawo mnie porwać). Przywódczyni stada przyjęła Alice jako mięso armatnie. Wtedy też pierwszy raz „spotkałam” Shetani. To chyba był mój jeden z niewielu zwrotów na pbf'ie. Wiedziałam tylko, że strasznie podobał mi się styl Shet, był taki inny, trochę jeszcze niezrozumiały dla mnie. 21 marca założyłam drugą postać, Annabell, która trafiła do Stada Złotej Gwiazdy. Na niej też napisałam dłuższy post. Na forum trafiłam w dosyć dziwaczny sposób bo przez forum o simsach. Jedna osoba miała banner forum. Zaciekawiło mnie to i postanowiłam spróbować. Po jakimś czasie zarejestrowałam się jeszcze na wolvxxx rpg. Tam chyba też miałam dwie postacie, jedną w lodowej watasze a drugą w ziemistej. Gdzieś tam przewinęło się jeszcze Arasori, moje pierwsze forum humanidalne z tego co pamiętam, miałam na nim postać Bikutorię, pamiętam że awatar był utrzymany w różowej kolorystyce, różowe włosy, różowe ubranie i chyba oczy. Pod koniec swojej kariery miało oczowalne czerwone tło. Później była chyba Ascella gdzieś, forum yuri, do którego mam sentyment ze względu na jedną postać innej użytkowniczki, Mickey. Na Ascelli pojawiłam się w pierwszej gimnazjum, tuż po traumatycznym dla mnie śnie. Założyłam Fleur, potem chyba Peaches. Fleur powstała przez ten sen (była próba gwałtu na niej w klasie, ale jeden kumpel ją obronił), a Peaches była bardziej „rozwinięta”. Miała problem z ojcem, który ją bił i gwałcił. Przeniosłam ją również na... Lenoire. Tak, tak, Lenoire *macha do Gilba i Take* Ogólnie doszło do dziwnej sytuacji między Dżabrą a Peaches. Ona ujrzała go nagiego, gdy ten się chyba potknął i ręcznik puścił. Czy coś takiego. A w głowie nadal miała obraz jej ojca. Cóż, niestety nigdy nie dokończyliśmy z Dżabrą fabuły. Szkoda, ogólnie mam sentyment do tego forum i do tej fioletowej grafiki. Gilb, przez Twoją kartę albo historię cały czas nucę „London bridge is falling down”. Pamiętam jak śledziłam jeszczę wątek Take (wówczas Hurr'a [za odmianę przepraszam]) i Shety z tego co pamiętam. No na pewno postaci Shety. Chciałam pisać jak oni, no. Chyba gdzieś pomiędzy było Hentai Land, ale albo nic nie pisałam, albo bardzo mało. Nie wiem czy przed czy w czasie grania na YaoiGakuen. No potem było YaoiGakuen. Założyłam tam Nathaniela, który od Peaches niewiele się różnił. Teraz są zupełnie inni w mojej głowie. Ale nadal się tam przyjaźnią. Na YaoiGakuen miałam duuużo postaci. Nathaniel, Samael, jakiś chłopak, któremu dałam wygląd Miku. Sasha, moje filozofujące kochanie, które szczerze bym jeszcze raz poprowadziła. No i dalej nie pamiętam. Gdzieś w połowie kadencji na YaoiGakuen zarejestrowałam się na false. Najpierw Nathanielem (pamiętam jak Mio próbowała chyba pogadać z Vincem bo byłam w kiepskim stanie po kłótni). Czasy false bardzo miło wspominam, mimo że bardzo mało się udzielałam. Jakoś ogólnie fora pod pieczą Take i Gilba wiążą się dla mnie z czymś miłym. Na false już się zabierałam za grafikę, ale... nie skończyłam jej. Gdzieś tam jeszcze zarejestrowałam się na Emptiness i szczerze... chyba tego forum w ogóle nie wspominam. Jakoś tak niezbyt, no. Nic nie pamiętam oprócz postaci. Ale wracając do false. Nawet jak przestałam się udzielać to zaglądałam co jakiś czas i wstrząsnęła mną jednego dnia informacja: forum zostało zamknięte. Ale jak to, gdzie będę czytał ciekawe posty? D: Potem gdzieś tam próbowałam wrócić na Ascellę i pomóc odbudować, ale administracja chciała zrzucić na mnie wszystko co wiązało się ze stroną graficzno-techniczną, a wtedy o css miałam jeszcze mniejszą wiedzę niż teraz. Chyba mniej więcej w tym czasie zarejestrowałam się na Rathelonie. Pamiętam Kaczkę. Agrr. Ale też mało się udzielałam, no cóż. No i tam cały czas pogrywałam na yaoigakuen. Do kwietnia 2014 jeśli dobrze pamiętam. Nie miałam już zapału. Miałam najpierw wrócić po egzaminach gimnazjalnych, ale w końcu usunęłam swoje postacie. Zaczęła się przerwa. Która właściwie trwa dotąd i mam nadzieję, że w końcu się przemogę i ruszę postać. I zacznę znowu czytać czyjeś posty ;-;Ps. Gdzieś tam było jeszcze wolfeslive, ale szczerze nie pamiętam dokładnej chrologii. I być może to nie moje wszystkie fora.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 29.09.15 21:24  •  Fora PBF - Page 11 Empty Re: Fora PBF
To ja napiszę krótko, bo nie wiem o czym pisać. Gdy zaczynałam miałam 9 lat. Teraz mam 17, więc mój łączny staż wynosi 8 lat, ale aktywne pisanie to jakieś 4-5 lat. Zaczynałam na forach o naruto, potem przerzuciłam się na cukierkowe gdzie tworzyłam slyriard lolitek. Moje posty w szczytowej formie miały przeciętną długość 2 stron A4, a zejście poniżej tego wyniku było dla mnie personalną porażką. Najlepiej wspominam Tiny PBF, choć nie pamiętam nawet własnego nicku - urzekło mnie zaangażowanie MG. Ostatnimi laty przerzucałam się na fora typu second life, jednak to nie mój typ. Szukałam czegoś nieosadzonego w przeszłości/teraźniejszości z rysunkowi avatarami no i jestem na virusie.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 14.10.15 1:34  •  Fora PBF - Page 11 Empty Re: Fora PBF
Fen, z bólem serc-- bólem jakiegoś organu, który sobie wybierzesz, muszę cię wyprowadzić z błędu. Nie miałem nigdy tego cytatu w żadnej mojej karcie postaci, ani historii. A na Lenoire chyba nawet nie posiadałem KP. Z tego co mi się kojarzy, założyłem tam konto, a krótko po tym forum zostało zamknięte. Praktycznie nie zdążyłem się zadomowić. Ale był tam inny Gilbert. Może dlatego ci się pomyliło. v:

Dum, szybko strasznie zaczęłaś.

I dobra. Umarliście, więc zarzucam nowym tematem:

Proces tworzenia postaci.
OD CZEGO ZACZĄĆ I SKĄD CZERPAĆ WENĘ?
Do dyskusji, tak jak poprzednim razem, zainspirował mnie temat na Edenie. Tutaj macie link, jakby ktoś chciał zerknąć. A tymczasem: od czego zaczynacie tworząc nowe konto? Znajdujecie jakiś art, do którego podpasujecie charakter, historię i (ewentualne) moce? Wpierw wygląd, a dopiero potem cała reszta, łącznie z buszowaniem po Internecie, by wydłubać z odmętów satysfakcjonujące was obrazki? Posiadacie jakieś konkretne wymagania, bez których nie umielibyście prowadzić postaci? Może są jakieś charaktery lub ogólne koncepcje, które są dla was niemożliwe do odegrania na fabule? Lubicie wyzwania? Wszystkie wasze konta są podobne/praktycznie takie same czy jednak staracie się o różnorodność? Skąd czerpiecie inspiracje przy pisaniu KP? I jak ją robicie? Klasycznie, wypełniając punkty czy mimo wszystko staracie się zrobić to inaczej niż reszta?
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie   •  Fora PBF - Page 11 Empty Re: Fora PBF
                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Sieć

Strona 10 z 14 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach