Go down


The Story of Ancient God Empty The Story of Ancient God

Pisanie by Kruk on 12/5/2019, 15:56
Miejsce: Gdzieś na klifach (brzeg oceanu)

The Story of Ancient God Feroe-1024x681-1-1024x681

Kruk po raz kolejny wyruszył na jeden ze swoich odprężających spacerów, lecz tym razem nie wybrał Desperacji. Cóż każdemu należy się czasem mała zmiana, więc tym razem Łowca ruszył nad ocean. Szedł wzdłuż linii brzegowej wyznaczanej klifem już dosyć długo, ponieważ dotarł tutaj około południa, a w tym momencie dzień miał się już ku końcowi, przepiękny zachód słońca mógł się ukazać każdemu kto jedynie przyszedłby tutaj. " Szkoda tylko, że tak piękne pejzaże w tym czasach są po prostu niedoceniane przez większość istot żywych. Trudno teraz każdy biegnie za bogactwem materialnym." Pomyślał Kruk z dozą smutku, on sam uwielbiał przepiękne widoki. Takie pozostałości po dawnym świecie. Te miejsce Łowca odwiedził po raz pierwszy, a dowiedział się od nim od nieznajomego podróżnika, który mówiąc mu o tych klifach przestrzegł go, że na tym miejscu spoczywa jakiś rodzaj klątwy. "Wielu ludzi nie powróciło z tego miejsca już nigdy, lecz tak samo wielu powróciło i twierdziło, że nie wydarzyło się nic nadzwyczajnego." Mówił owy podróżnik. Cóż póki co Wymordowany był jednym z tych zawiedzionych brakiem "atrakcji", gdy nagle ziemia na której stał załamał mu się pod stopami, a Kruk wpadł w czarną otchłań.

Miejsce: tajemnicza jaskinia


Na szczęście na dnie dziury okazałby się zbiornik z wodą, a nie ostre jak brzytwa skały, które z pewnością skutecznie skończyły by żywot czarnowłosego. Los jednak pozwolił mu dalej żyć, więc gdy tylko wypłyną z wodnej toni i stanął na brzegu jedyne co mógł dostrzec to tunel biegnący wgłąb skał. Co powinien tam pójść? A może czekać na pomoc, która najprawdopodobniej z nikąd nie nadejdzie? Jednego mógł być w stu procentach pewny - nie może wrócić tą samą drogą, którą tutaj przyszedł.


The Story of Ancient God Giphy
Kruk

Kruk
Kat   Opętany

Powrót do góry Go down


The Story of Ancient God Empty Re: The Story of Ancient God

Pisanie by Santino on 14/5/2019, 01:23
  Nie był fanem opuszczania swojego pokoju. Raczej wszystko czego potrzebował, znajdywało się w Hotelu lub też ktoś mu to przynosił. Można więc powiedzieć, że jego życie nie było trudne. Poza tym miał zapewnione bezpieczeństwo i schronienie przed brzydką pogodą. Nie miał pojęcia, co zmuszało ludzi, którzy decydowali się na częste wędrówki poza bezpieczną strefę, za którą uznawał Apogeum. Sądził, że jeśli coś ma się wydarzyć, to na pewno większe szanse do tego są właśnie poza tym obszarem. Desperacja nie była więc miejscem, które znał zbyt dobrze. Pozostawiał to zadanie innym ludziom, a sam wychodził tylko wtedy, gdy faktycznie musiał.
  No i właśnie tego dnia musiał ubzdurać sobie wycieczkę. Niby nie wychodził od tak, bo jednak miał swój jeden konkretny cel, po który chodziło, a mianowicie chciał zdobyć wodę, której zapasy musiał uzupełnić, bo powoli mu się kończyły, no i chciał zrobić nieco więcej swojego alkoholu,a do tego potrzebował czystej wody. Deszcz nie padał od dłuższego już czasu, więc nie miał nawet deszczówki.
  Na szczęście był wymordowanym i pomimo smukłego wyglądu był dość silny. A przynajmniej silniejszy niż inne rasy, a już zdecydowanie bardziej niż przeciętny człowiek. Dzięki temu mógł pozwolić sobie na wykorzystanie tego. Nabrał więc kilka butelek, które miał w swoim pokoju, plecak do którego spakował nieco jedzenie i ciepłe ubranie, po czym wyszedł z mieszkania i zszedł po schodach do specjalnego składzika, gdzie znajdował się dwukołowy wózek. Bo przecież nie miał zamiaru nieść wszystkich tych butelek sam. Zbytnio by się przy tym napracował, a dużo pracy było czymś, czego chciał uniknąć. Po tym wszystkim wyruszył przed siebie w doskonale znanym kierunku.
  Do klifów dotarł po kilku godzinach. Przeszedł parę kroków, by znaleźć się przy niewielkiej dziurze w ziemi. Dziura była na tyle duża, że mógł się przez nią przecisnąć. Doskonale wiedział, gdzie się znajdował, bo nie był tu po raz pierwszy. Zanim jednak zanurkował w dziurze, to starannie ukrył swój wózek, w miejscu w którym zawsze go zostawiał. Jeszcze nie zdarzyło mu się, żeby ktoś chciał go ukraść. Po tym zsunął się pod ziemię i dotarł do zbiornika z niemalże krystalicznie czystą wodą. Raczej nie trzeba tłumaczyć, co zaczął robić.
  Nie napełnił nawet połowy swoich butelek, gdy nagle usłyszał głośny plusk. Nie miał pojęcia, co to mogło być, ale na pewno nic małego, co ocenił po odgłosie. Może to nie było zbyt roztropne, ale poszedł w tamtą stronę i jego oczom ukazał się wyłaniający się z wody mężczyzna. Nie wiedział, czy ten go widział, ale dla pewności przysunął się do skały, żeby jego widoczność stała się mniejsza. Niestety los przestał mu dopisywać, bo butelka, którą miał w dłoni spadła na ziemię z głuchym hukiem.


The Story of Ancient God HkEvyba
[#003366]
Santino

Santino
Opętany
GODNOŚĆ :
Santino Dell'Orfellice


Powrót do góry Go down


The Story of Ancient God Empty Re: The Story of Ancient God

Pisanie by Kruk on 20/5/2019, 02:44
Słysząc dziwne odgłosy Kruk natychmiast zareagował wyciągając swoją broń zza pazuchy i celując w kierunku, z którego dobiegał szmer.
- Wyłaź natychmiast i rękami skierowanymi ku górze, albo podziurawię cię jak sito - Powiedział z groźbą w głosie, która oczywiście byłą jak najbardziej zasadna. Nie będzie to bowiem ani pierwszy ani ostatni nieznajomy, który tak naprawdę nic nikomu nie zawinił, a w "prezencie" dostał kulkę między oczy z krukowego Jackala, bo czemu by nie? Jednak tym razem dał nieznajomemu szansę uniknięcia wątpliwej przyjemności bycia podzirawiontm przez 13mm pociski burzące jakimi miota jego pistolet.
- Nie żartuję, więc jeśli ty nie wyjdziesz to ja pójdę po ciebie.- Dorzucił po dłuższym oddechu i ruszył w kierunku owego odgłosu.
//sorki, że tyle nie odpisywałem i że ten post jest taki mega krótki, ale miałem taki zapierdziel w pracy że szok. teraz będzie lepiej. przepraszam jeszcze raz//


The Story of Ancient God Giphy
Kruk

Kruk
Kat   Opętany

Powrót do góry Go down


The Story of Ancient God Empty Re: The Story of Ancient God

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Powrót do góry