Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Zabawy


Strona 29 z 39 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 39  Next

Go down

Pisanie 26.06.17 14:18  •  Otwórz książkę na stronie...  - Page 29 Empty Re: Otwórz książkę na stronie...
„Czy Parts śni? Synkopowa muzyka brzmiała dalej, ale dziewczęta przestały szlochać, palacz przy sąsiednim stoliku zastygł w bezruchu i popiół jego papierosa spadł na blat. Obiekt wstał. Parts nieznacznie obrócił głowę. Wszyscy studenci wpatrywali się teraz w pianistę, jego palce biegały swobodnie po klawiaturze, siedząca obok stolika studentów kobieta uśmiechnęła się i położyła dłoń na ramieniu swojego towarzysza, jej uśmiech rozjarzył się jak słońce, a usta zaczęły się bezgłośnie poruszać, Saa vabaks Eesti meri, saa vabaks Eesti pind... Parts zatrzepotał powiekami.”

Gdy zniknęły gołębie, Sofi Oksanen.

Strona 49.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.06.17 14:41  •  Otwórz książkę na stronie...  - Page 29 Empty Re: Otwórz książkę na stronie...
Unikaj kalorycznej śmietany
Wybierając deser, najlepiej zdecydować się na świeże lub obgotowane owoce. Są zdrowe ze względu na zawartość witamin i obecności składników mineralnych.


Poradnik dla rodziny. Jak żyć zdrowo!


Strona 66
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

66 jest zupełnie pusta, bo zaczyna się nowy miesiąc, więc biorę 67.

Odwołali Czwartego Lipca.
Najbliżsi Marty'ego Cosława nie okazują mu zbyt wielkiego współczucia, gdy przekazuje im tę wieść. Może dlatego, że po prostu nie pojmują, jak bardzo go to boli.

Rok wilkołaka, Stephen King

Strona 1.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 04.07.17 10:54  •  Otwórz książkę na stronie...  - Page 29 Empty Re: Otwórz książkę na stronie...
Strona pierwsza to tytuł, więc jadę dalej do pierwszego zdania.

Piszę te słowa w stanie niemałego napięcia zmysłów, bo nim nastanie wieczór, nie będzie mnie wśród żywych.

Dagon - 1917, H.P. Lovecraft

Strona 32
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 04.07.17 13:02  •  Otwórz książkę na stronie...  - Page 29 Empty Re: Otwórz książkę na stronie...
Od czasu do czasu krążyłem od ściany do ściany, aby sprawdzić otoczenie i upewnić się, że pod ścianami wciąż znajdowały się rzędy skrzyń.

W Górach Szaleństw i Inne Opowieści - H.P. Lovecraft

strona 455
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 05.07.17 11:53  •  Otwórz książkę na stronie...  - Page 29 Empty Re: Otwórz książkę na stronie...
Gratuluję trafienia xD

Wydawało nam się wówczas, że ten ostatni stanowi osobny, mniejszy ląd oddalony od kontynentu zamarzniętym przesmykiem Mórz Rossa i Weddella - wszelako późniejsze odkrycie Byrda obaliło tę hipotezę.

W górach szaleństwa z tomu Zgroza w Dunwich i inne przerażające opowieści - H.P. Lovecraft

strona 200
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 05.07.17 13:42  •  Otwórz książkę na stronie...  - Page 29 Empty Re: Otwórz książkę na stronie...
Zielona mila, Stephen King.
Zajadał ją, stojąc pod okapem, który chronił go przed deszczem. I spod którego, jestem o tym przekonany, mógł mnie obserwować. Jestem także przekonany o czymś więcej: muszę uważać na pana Brada Dolana. Nie bardzo mnie lubi. Nie wiem dlaczego, ale przecież nie miałem także pojęcia, dlaczego Percy Wetmore nie lubił Delacroix. "Nie lubił" jest w tym wypadku bardzo łagodnym określeniem. Percy nienawidził Dela od pierwszego momenty, kiedy mały Francuz postawił stopę na Zielonej Mili.

Strona 197.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 05.07.17 15:46  •  Otwórz książkę na stronie...  - Page 29 Empty Re: Otwórz książkę na stronie...
Błękitna Gwiazda spojrzała spokojnym wzrokiem w oczy starego kocura.
Wojownicy: Ucieczka w dzicz, Erin Hunter

Strona 111
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 05.07.17 16:13  •  Otwórz książkę na stronie...  - Page 29 Empty Re: Otwórz książkę na stronie...
Ale było już za późno. Mała znikła. W hali dworca zrobiło się cicho i pusto. Dawało się słyszeć tylko chrapanie jakiegoś pijaka, który spał parę ławek dalej.

Maja L. Kossakowska, Żarna Niebios


192 strona.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 07.07.17 21:24  •  Otwórz książkę na stronie...  - Page 29 Empty Re: Otwórz książkę na stronie...
- Pracowałem z Kevinem. Wiesz, z tym drugim, Kevinem Poulsenem.
Starał się zbudować własną wiarygodność na plecach hakera, który własnie został zatrzymany za ustawianie konkursów radiowych i rzekomą kradzież tajnych informacji dotyczących bezpieczeństwa narodowego.


Duch w sieci - K.Mitnick i William L.Simon (Autobiografia)

Strona: 600.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

"- Zapłaciły ci obie strony? Żebyś nie przyłączył się do walki? - Andiche uśmiechnął się od ucha do ucha, obejmując Coscę ramieniem. - Stary druhu! Dlaczego nic mi nie powiedziałeś? Psiakrew, dobrze znów mieć cię z nami!"

Zemsta najlepiej smakuje na zimno - Joe Abercrombie


Strona: 13.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Zabawy

Strona 29 z 39 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 39  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach