Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Zabawy


Strona 18 z 39 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 28 ... 39  Next

Go down

Pisanie 24.07.16 17:49  •  Otwórz książkę na stronie...  - Page 18 Empty Re: Otwórz książkę na stronie...
Gaskill poskładał papiery i odsunął je na bok, jakby już ich nie potrzebował albo jakby nie znalazł w nich nic interesującego.
― Dziewczyna z pociągu, Paula Hawkins.

Strona 35.
                                         
Zero
Anioł Stróż
Zero
Anioł Stróż
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 24.07.16 18:25  •  Otwórz książkę na stronie...  - Page 18 Empty Re: Otwórz książkę na stronie...
Do obiadu cała szkoła już wie, że Violet Markey powstrzymała Theodore'a Fincha przed skokiem z wieży.
WSZYSTKIE JASNE MIEJSCA, Jennifer Niven.

Strona 57.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 24.07.16 18:28  •  Otwórz książkę na stronie...  - Page 18 Empty Re: Otwórz książkę na stronie...
Iks razy przejdziesz powolnym, trochę komicznym i bez uzasadnienia rozkołysanym krokiem po iks ulicach, iks razy będziesz się zastanawiał, czego tu brakowało, a czego było w nadmiarze, co przeszkadzało, co i czym się od czegoś różniło, a co i czym się czemuś równało, iks razy dojdziesz do wniosku, że przeżyłeś tutaj wzorowy żywot, w którym kto co chciał, to miał, kto czego nie chciał, to nie miał, była to całkiem dobra historia z dobrym końcem, a jeśli nie, no to zła ze złym, a jak nie, to zła z dobrym, a jak nie, to dobra historia ze złym końcem ― są tutaj, tu jest dobra historia, a tu dobry koniec, tu jest zła historia, a tu zły koniec, tu jest zła historia, a tu dobry koniec, tutaj jest dobra historia, a koniec zły.

― "Proroctwo" ze zbioru "Świadek", Balla

str. 416.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Co czterdzieści sekund ktoś na świecie umiera na skutek samobójstwa.
WSZYSTKIE JASNE MIEJSCA, Jennifer Niven.

Strona 36.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 01.08.16 16:20  •  Otwórz książkę na stronie...  - Page 18 Empty Re: Otwórz książkę na stronie...
Jestem zbyt małym statkiem, aby przetrwać na oceanie takich emocji!
K. Moning, Shadowfever

s. 54.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 01.08.16 22:28  •  Otwórz książkę na stronie...  - Page 18 Empty Re: Otwórz książkę na stronie...
— Witaj znów wśród żywych, gnoju. Pobudka! — zawołałem, szarpnięciem odrywając pokrywę. – Michał Gołkowski „Komornik”


Strona 156
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.08.16 11:05  •  Otwórz książkę na stronie...  - Page 18 Empty Re: Otwórz książkę na stronie...
Tęcza?

― "Pozytywki i marienbadki", Andrzej Sosnowski

s. 319.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

"To będą pierwsze wykończone" - myślę gorączkowo.
Przeżyłam Oświęcim, Krystyna Żywulska.

Strona 35.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 07.08.16 11:40  •  Otwórz książkę na stronie...  - Page 18 Empty Re: Otwórz książkę na stronie...
- Aaaaa...
To "aaaa..." wcale nie było pochlebne dla Włodka. Czaiło się w nim nie tylko zdziwienie, ale i lekkie lekceważenie, coś w rodzaju ukrytej myśli: "Co z takiego za pomoc?".


Wanda Żółkiewska - "Ostatni strzał".

Strona: 101
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

- Tylko że wówczas to ja byłam tą bezwolną lunatyczką, a ty decydowałaś o wszystkim, zastanawiałaś się, co ze mną zrobić.
"Marta natura" od Joy Fielding.

Strona 191.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 09.08.16 20:34  •  Otwórz książkę na stronie...  - Page 18 Empty Re: Otwórz książkę na stronie...
"- Dobry Boże, jak ty to załatwiłęś? Jak udało ci się wyrwać nas z tej przeklętej przez wszystkich nory? - dopytywała się."

Kompleks 7215 - Bartek Biedrzycki

Strona 231
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Zabawy

Strona 18 z 39 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 28 ... 39  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach