Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Karty Postaci


Go down

Pisanie 19.08.15 22:47  •  Thanatos Kurai  Empty Thanatos Kurai
Godność: Takashi Kurai
Pseudonim: Thanatos
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 22
Orientacja: biseksualny
Zawód: brak, nie potrzebuje
Miejsce zamieszkania: M3

Organizacja: Drug-on
Stanowisko:  Wiwern
Rasa: Android
Ranga: Biomech

Technologia:
1) Łańcuchy - Takashi dzięki implantom w rękach oraz mechanicznym otworom w dłoniach, może wysunąć łańcuch o długości dwóch metrów. Łańcuch w sam sobie nie jest niczym ciekawym, jednak kryte w nim mechanizmy już tak. Dokładniej chodzi o wysuwane w ostrza, grot oraz mechanizm wystrzeliwujący. Broń sama w sobie zadaje obrażenia obuchowe i służy do łapania przeciwnika, jednak gdy ostrza się wysuną to już inna sprawa - co działa przez trzy posty, czas odnowienia to cztery posty. Co do grotu i wcześniej wspomnianej umiejętności wystrzelenia, Thanatos może to robić raz na trzy posty. Mechanizm rozwijania i zwijania broni jest bardzo szybki, wystarczy sekunda lub dwie aby łańcuch był rozwinięty i na odwrót, jednak chodzi tutaj o siłę. Podczas wystrzelenia i uruchomienia grotu, broń potrafi przebić przeciwnika na wylot (no chyba, że ma coś co ochroni jego ciało) - Broń w użyciu mniej więcej wygląda tak Klik
2) Radar ultradźwiękowy - To urządzenia składa się z dwóch rzeczy: emitera ultradźwięków i technologicznie ulepszonych uszu. Cały mechanizm jest w sumie bardzo wielofunkcyjny. Po pierwsze, można wysłać bardzo silny sygnał dźwiękowy, wywołujący silną migrenę u przeciwnika (raz na trzy posty). Po drugie, echolokacja - umiejętność dzięki której można w miarę "widzieć" mając zamknięte oczy (niczym DareDevil). No i po trzecie i ostatnie, bardzo czuły słuch. Jednak co to za mechanizm, który nie miałby jakichś wad? No właśnie, także i ten ma swoją... A dokładniej, jego ostatnia funkcja. Zbyt czuły słuch potrafi być niestety sporą przeszkodą, a więc wszystkie wysoki tony i broń oparta na dźwięku to jego wrogowie.
Umiejętności:
- Inżynieria (wytwarzanie broni i niektórych urządzeń)
- Wyszkolony w walce
- Wysportowany (duża wytrzymałość, kondycja, szybko biega)
Słabości:
- Arachnofobia
- Problemy z wysokimi temperaturami - przegrzewa się biedak i mdleje. Przy zbyt wysokich temperaturach, jego łańcuchy się zacinają.
- Większa podatność na elektryczność, jednak trochę mniejsza niż u tradycyjnych androidów
- Jego oczy są wrażliwe na światło (w sensie, lepiej widzi jak jest go mniej niż powinno)

Wygląd zewnętrzny:
Twarz Takashiego jest prawię niewidoczna z powodu maski przeciwgazowej. Nie dość że zakrywa ona dolną połowę twarzy, to w połączeniu z przydługimi włosami, widać jedynie jego "neonowo" niebieskie oczy. Jednak gdy zdejmie maskę, pierwszą rzeczą która się rzuca w oczy są jego naostrzone zęby oraz twarz przypominająca rysami dziką bestie. Z pod kruczoczarnych, lekko przydługich włosów widać okropne blizny na prawej stronie twarzy w okolicy oka. Na szyi można zobaczyć dziwne ślady, jakby po obroży. Jest wysoki na 181cm, waży około 110kg, szczupły , jednak ma bardzo umięśnione i smukłe ciało. Od pasa w górę ma wytatuowanych kilka kruków, które bardzo kontrastują z jego wręcz śnieżnobiałą skórą. Jeśli chodzi o ślady jego mechanizacji, to na kręgosłupie widać wystające części zamontowanego w całym jego ciele endoszkieletu a na wewnętrznej stronie dłoni widać zamknięte otwory na łańcuchy. Jego chód oraz pozycja w jakiej siedzi czy po prostu sposób w jaki stoi, można porównać do zwierzęcia gotowego rzucić się na swoją ofiarę, a efekt ten potęguje jeszcze "dzikie" spojrzenie.

Charakter:
Cóż można tu powiedzieć... Takashi jest bardzo specyficzny...
Jak już myślisz, że go znasz, on potrafi zmienić się nie do poznania w ciągu kilku sekund.
Z jednej strony jest spokojnym, uśmiechniętym człowiekiem, który potrafi się cieszyć nawet najmniejszą rzeczą. Jednak pod tą maską kryję się coś strasznego... I nie chodzi mi o jego krwawe zapędy... Takashi to bezuczuciowy, nie martwiący się o nikogo i o nic egoista. Takashi bardzo lubi załatwiać swoje problemy w sposób bardziej pokojowy i nie dlatego, że jest pacyfistą. Po prostu uważa, że załatwiając wszystko siłą zatraca się zdolność myślenia. Niestety, jego przeszłość często daje się we znaki a czysta przyjemność z zabijania nadal się gdzieś w nim kryje, co widać zwłaszcza jak ktoś go wyprowadzi z równowagi. Na szczęście chłopak ma w sobie jeszcze jakieś zalążki normalności, na przykład ogromne zainteresowanie muzyką, jednak najbardziej jara go gra na gitarze, śpiew czy taniec, a trzeba przyznać jest niezły w te klocki. No i oczywiście, jak każdego chłopaka w jego wieku, ciągnie go do ludzi którzy go pociągają, co ukrywa naprawdę dobrze...

Historia:
"Wpis Pierwszy, Dzień Pierwszy
Piszę ten pamiętnik, aby nie powtórzyło się to co dzieje się w tym momencie. Nie wiem czemu, obudziłem się w jakimś mieszkaniu, sam... Rozglądając się po nim doszedłem do wniosku, że jest nieużywane. W moim ciele odkryłem kilka dziwnych rzeczy: metalowe implanty, tatuaże... Najgorsze jest jednak to, że nie pamiętam kim jestem ani co tutaj robię. Jedyne co pamiętam, to podstawowe rzeczy typu mówienie, język czy podstawowa wiedza co i jak się dzieje. Gdy sprawdziłem kieszenie, znalazłem tam kilka rzeczy, jednak najważniejszą był dokument z moim zdjęciem, oraz danymi. Dzięki temu wiedziałem jak się nazywam i ile mam lat. Do życia to mi wystarczy, reszty może kiedyś się dowiem. Mam jednak nadzieję, że już nie stracę pamięci... Albo, że nie odzyskam w całości starych wspomnień. Nigdy nie wiadomo jakie koszmary mogłem przeżyć"


Dodatkowe:
- Uzależniony od papierosów
- Lubi sobie czasem wypić
- Uważa, że specjalizowanie się tylko w jednej rzeczy to słabość. W końcu znając wiele sztuczek, nawet przy setnej walce z jedną osobą można ją zaskoczyć.
- Jest praworęczny, jednak stara się często używać lewej
- Nosi maskę przeciwgazową bo lubi
- Lepiej widzi nocą, niż za dnia, gdyż światło bardzo drażni jego oczy. I pewnie dlatego woli tą ciemniejszą porę doby.
- Posiada całkiem spore mieszkanie i dużo pieniędzy, nie wiadomo skąd


Ostatnio zmieniony przez Thanatos dnia 21.08.15 19:58, w całości zmieniany 1 raz
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 21.08.15 17:38  •  Thanatos Kurai  Empty Re: Thanatos Kurai
Dopisz jakąś wadę radaru ultradźwiękowego. Przy okazji ograniczenia przy łańcuchach są raczej marne. Będzie mógł ich używać z ostrzami przez 3 posty, a czas odnawiania to 4 posty. Możliwość wystrzelenia to 1 raz z przerwą na 3 posty.
Twoja postać nie może mieszkać w Edenie. Mieszkają tam tylko i wyłącznie anioły.

- Posiada całkiem spore mieszkanie i dużo pieniędzy, nie wiadomo skąd
Zatem pozostaje ci mieszkanie w M3.

Lepiej widzi nocą, niż za dnia. I pewnie dlatego woli tą ciemniejszą porę doby.
A dlaczego widzi lepiej nocą? Nie widzę, żeby miał jakieś ulepszenia oczu samych w sobie, prócz tego, że mają nietypową jak na człowieka barwę, a jest biomechem, więc wnioskuję, że jego oczy pozostały ludzkie i nieprzystosowane, by lepiej widzieć nocą niż w dzień. Ale może jestem niedoinformowany. Nie słyszałem, żeby istniało takie zjawisko.
                                         
Zero
Anioł Stróż
Zero
Anioł Stróż
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 21.08.15 19:58  •  Thanatos Kurai  Empty Re: Thanatos Kurai
Poprawione :3
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 21.08.15 21:38  •  Thanatos Kurai  Empty Re: Thanatos Kurai
To, że światło drażni oczy twojej postaci nie jest żadnym wytłumaczeniem. Postać nic nie zobaczy w ciemnościach, chyba że gdzieś w pobliżu będzie niewielkie oświetlenie i ewentualnie zda się na samą echolokację. Gdyby jednak ten mechanizm czasowo wysiadł... cóż, bez jakiegokolwiek oświetlenia pod tym względem postać będzie miała związane ręce. Tyle.
✕ AKCEPT.
                                         
Zero
Anioł Stróż
Zero
Anioł Stróż
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach