Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Sieć


Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Pisanie 10.07.18 13:36  •  Wcześniej grałem/łam na... - Page 3 Empty Re: Wcześniej grałem/łam na...
...pograłabym na takim forum.
                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 10.07.18 13:52  •  Wcześniej grałem/łam na... - Page 3 Empty Re: Wcześniej grałem/łam na...
No nie? To tak nieczęsta tematyka... Chociaż zakładam, że problem jest w znajomości historii, standardów, kodeksu samurajskiego. To jednak nie są lekkie rzeczy, jeżeli ktoś w tym nie siedzi.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 10.07.18 14:48  •  Wcześniej grałem/łam na... - Page 3 Empty Re: Wcześniej grałem/łam na...
Pamiętam, że było forum takie, że stara Japonia, że jacyś samuraje/nindża (w sumie nie wiem, bo pamiętam ze było coś takie, no ale) i generalnie jakby się tak cofnął w jakieś zamierzchłe czasy. Tyle, że tamto forum to było raczej... a bo ja wiem, pomarańczowo papirusowe.
                                         
Liam ♥
Chart     Poziom E
Liam ♥
Chart     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 10.07.18 14:50  •  Wcześniej grałem/łam na... - Page 3 Empty Re: Wcześniej grałem/łam na...
Sensou albo sensoduo. Ciro, pomóż D:

Też pograłabym na takim forum. Historie znam. Standardy, klany, wydarzenia też. Nawet założyłabym. Ale nie ma opcji, bym była jedynym adminem, więc dlatego nie wypali *rozkłada bezradnie ręce*
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 10.07.18 14:56  •  Wcześniej grałem/łam na... - Page 3 Empty Re: Wcześniej grałem/łam na...
O ile pamiętam to nasze forum wtedy trzymało się w czasach Edo.

A nazwa to było sensoudo albo sensoduo (zawsze miałem problem z pisaniem tego >D) .
                                         
Ciro
Szpiegmistrz
Ciro
Szpiegmistrz
 
 
 

GODNOŚĆ :
Ciro "Zirro" Eltyar


Powrót do góry Go down

Pisanie 10.07.18 15:00  •  Wcześniej grałem/łam na... - Page 3 Empty Re: Wcześniej grałem/łam na...
Yup, wczesne Edo.
Tak, ta nazwa xD
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 10.07.18 15:02  •  Wcześniej grałem/łam na... - Page 3 Empty Re: Wcześniej grałem/łam na...
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 10.07.18 15:07  •  Wcześniej grałem/łam na... - Page 3 Empty Re: Wcześniej grałem/łam na...
Aye, to było nasze >D
                                         
Ciro
Szpiegmistrz
Ciro
Szpiegmistrz
 
 
 

GODNOŚĆ :
Ciro "Zirro" Eltyar


Powrót do góry Go down

Pisanie 10.07.18 15:09  •  Wcześniej grałem/łam na... - Page 3 Empty Re: Wcześniej grałem/łam na...
Ale to nie to. xD
Więc nie byłem pod waszą pieczą.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 10.07.18 15:11  •  Wcześniej grałem/łam na... - Page 3 Empty Re: Wcześniej grałem/łam na...
Wspomnienia *ociera łzę*
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 10.07.18 15:12  •  Wcześniej grałem/łam na... - Page 3 Empty Re: Wcześniej grałem/łam na...
Ale podoba mi się to, że wszystkie nicki są japońskie. A nie kurde. Kolejny Fernardo i Ryszard wśród Yukich i Momoto.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Sieć

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach