Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Antidotum :: Archiwum


Strona 3 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Jajka w Paincie :"D

Nie no, wielkanocny królik roznosi wielkanocne prezenty - może coś w tym kierunku. Chyba zabawa z wymienianiem się prezentami na Gwiazdkę cieszyła się całkiem niezłym powodzeniem. ~
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Właśnie w tych historyjkach chodziło mi o wkręcanie innych, ale z drugiej strony pomysł z jakąś pocztą czy czymkolwiek innym też wydaje się fajny. Może jakieś dedykowane pisanki? Albo poprosić ich o zrobienie jakiegoś jaja dla innego użytkownika czy coś.

Edit: Nath, no właśnie! Czyli taka wymiana, yop? c:
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Te prezenty były rewelacyjne. Niby chciałem wygrzebać z mózgu coś nowego, ale na upartego można dać tego Zająca Roznoszącego Jajka Niespodzianki, bo pewnie znów sporo osób byłoby chętnych. c: Poza tym ten dreszczyk emocji przy losowaniu... |:<
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Ano, można zrobić to losowanie także i tutaj. Ale wypadałoby wcześniej zacząć, bo potem niektórzy się trochę z tym ociągają. Chociaż ostatnio też mieli dużo czasu i zdarzył się przypadek na ostatnią chwilę, meh. Czy tam nawet po czasie.

I mam też pewien pomysł, ale tradycyjnie zachowam go dla siebie, bo to jeden z tych pomysłów, które nie wiadomo czy wypalą, tak.
                                         
Zero
Anioł Stróż
Zero
Anioł Stróż
 
 
 


Powrót do góry Go down

Można to zacząć nawet już dziś. Ba. Mogę zrobić temat. ~ Tylko czy wszyscy są na tak? W tym Ev, bo to jednak był jej pomysł.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Oczywiście, że jestem na tak, bo poprzednim razem nie udało mi się wziąć udziału to jest super!

Kot, losowanie wcale nie przekreśla primaaprilisowych historyjek. Można przecież zrobić i to, i to c:
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

I pisałem Gilbowi na gg, więc napiszę i tutaj. Jestem za tym, żeby osoby, które się spóźnią z pisankami lub nie doślą ich wcale, jeśli pomysł przejdzie, nie dostały swojego prezentu. Skoro już chcą się zgłaszać do losowania, to niech chociaż będą punktualni, bo na dłuższą metę takie niewywiązywanie się z umowy jest wkurzające. Tym bardziej, że dostaje się te dwa tygodnie czasu. A przecież uganiać się za nimi też nie będziemy, więc może zanim się zgłoszą, to jednak przemyślą czy faktycznie chcą się za to zabierać.

A jak ktoś nie dostanie swojego prezentu przez kogoś, kto nie zrobił pisanki, to pewnie ktoś z nas będzie musiał zrobić, żeby nie czuł się poszkodowany, jak podczas świątecznych prezentów chciała zrobić Ev.
                                         
Zero
Anioł Stróż
Zero
Anioł Stróż
 
 
 


Powrót do góry Go down

Więc postaram się skleić jakieś historyjki. Jakby ktoś miał pomysł to walić~

A teraz uwaga, WAŻNA INFORMACJA. Ogłaszam, że termin wysyłania artykułów jest do 2 kwietnia.
Tak, ukradłam wiosenny kolor Gilba, What u gon' do, ha? D:<

I już pisałam na gg, że się z tym zgadzam. Proponuję też w ogóle o tym wspomnieć w temacie z tymi jajkami, żeby później nie było płaczu.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Ale z drugiej strony to nie jest zbyt dobry pomysł, bo oznaczałoby, że osoba B, która zrobiła prezent dla osoby A (która z kolei nie wywiązała się z umowy i nic nie zrobiła)... cóż. Wtedy jej prezent nie zostanie opublikowany, a wiadomo, że też się nad nim starała. Rozumiem, że powinna być jakaś "kara", dla spóźnialskich, ale nie kosztem innych osób.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

No też o tym myślałem, ale z drugiej strony ciężko jakkolwiek inaczej ukarać. Chyba że ostem, hue hue. Albo zakazem przyszłego uczestnictwa w takich zabawach.
                                         
Zero
Anioł Stróż
Zero
Anioł Stróż
 
 
 


Powrót do góry Go down

Ja bym wolał wjechać na sumienie, bo to ma być zabawa, a nie przekleństwo.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Antidotum :: Archiwum

Strona 3 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach