gry onlineStrona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down


Re: Zgłoszenia/poszukiwania

Pisanie by Nier on 1/9/2018, 21:46
Szukam osoby, która podszkoli Niera w umiejętnościach bojowych. Może być to w wątku pobocznym, tak samo jako w zdobywaniu umiejętności - wszystko mi jedno. Póki co nie mam nic konkretnego na myśli; może to być walka wręcz, samoobrona, atakowanie bronią białą, palna, krótką, chuj wie jaką. Typ relacji także mnie nie interesuje.

aktualne


Info: Nier w postach bardzo często rozmawia ze swoim bratem, którego gdzieś tam słyszy bądź widzi. Często zwraca się do niego wtedy per brat. Ale spokojnie. Nie mówi do niego na głos, chyba że jest na tyle źle, że nieświadomie to robi. Po prostu cały styl postów polega na tym, że przedstawia mu swój świat swoimi oczami i mu o tym opowiada.
Voice Niera: Ofc najseksowniejsze seju dla mnie.
Nier

Nier
Poziom E
GODNOŚĆ :
Dla Ciebie wystarczy samo Nier.


Powrót do góry Go down


Re: Zgłoszenia/poszukiwania

Pisanie by Ego on 27/1/2019, 01:48
Szukam kogoś do wątku pobocznego, do historii z przeszłości. Jesteś obywatelem M3/członkiem S.SPEC i masz ochotę na niedługą fabułkę w której trzeba odwieść Ego, żeby jednak nie skakał z tego mostu? Zapraszam. Jesteś ciężko pracującym Łowcą, i po długim męczącym dniu znalazłeś studenta, który kręci się podejrzanie blisko ścieków i coby puścić sobie pary skopałeś mu tyłek just for fun? Brzmi jak początek pięknej znajomości. Czy przez przypadek nie nazywasz się Yury i nie masz ochoty na jakieś retro spotkanie w podejrzanej miejscówce, gdzie spokojnie można łamać palce niczemu to winnemu dzieciakowi? Fantastycznie!
Masz inny pomysł na ciekawy wątek/rozpoczęcie relacji z Ego? Zamieniam się w słuch.
Akcja ogranicza się do M3.

Aktualne#656888 japoński
#77A680 angielski
Ego

Ego
Student
GODNOŚĆ :
Matthew Greenberg


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry