Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Zgłoszenia/poszukiwania    Pisanie by Nathair on Sob Gru 13, 2014 3:55 pm
Zdarza się tak, że potrzebujecie kogoś do uatrakcyjnienia swojej historii. Albo wątku z przeszłości. W tym temacie możecie zamieszczać ogłoszenia w celu znalezienia takowej osoby (albo osób). Pamiętajcie, że w dziale "wątki poboczne" to tworzycie sami fabuły i prowadzicie wątki, bez ingerencji z góry. Ale czy zgłoszenie musi dotyczyć jedynie wydarzeń sprzed lat? Nie. Jeżeli macie pomysł na jakąś alternatywną historię, albo po prostu zabawę, odskocznię od głównego wątku na forum - śmiało, piszcie tutaj i szukajcie kogoś do niezobowiązującej zabawy! Pamiętajcie, by napisać na końcu postu, czy dane ogłoszenie jest (aktualne/nieaktualne), co ułatwi nam późniejsze utrzymanie porządku w tym dziale.

"Heh."

Nathair
-----------
Anioł Stróż

Liczba postów : 10642
GODNOŚĆ : Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.

Powrót do góry Go down

Re: Zgłoszenia/poszukiwania    Pisanie by Yuu on Sob Lut 11, 2017 9:58 pm

Szukam na fabułę poboczną osób, które mogłoby nauczyć Yuu następujących umiejętności:
- Walka wręcz (priorytet)
- Broń palna (priorytet)
- Pomoc medyczna
- Łowiectwo
- Tresura

Oczywiście nie wszystkich na raz, ale wymieniam więcej, bo może akurat ktoś chętny z chociaż jednej się trafi. Wszystko odbywało by się w przeszłości od roku wstecz do maksymalnie czterdziestu lat do tyłu. Obojętne mi kto to będzie, nawet największy wróg, jeżeli jakimś cudem dałoby się to logicznie wyjaśnić. Więcej szczegółów do ugadania na PW.

Dodatkowo, jeżeli nagle nie zwali mi się na głowę tysiąc dwie nowe ważne fabuły, to jestem chętna na jakiś wątek fabularny, z relacją do ustalenia, bardzo obojętnie jaką. Po prostu mam ochotę napisać coś żywego, ciekawego.

aktualne

JESTEM NIEOBECNA, BĄDŹ POJAWIAM SIĘ BARDZO RZADKO: Nieobecności
Jeżeli masz jakąś sprawę, pisz na PW. Nie gryzę.

Those who stand at the top determine what's wrong and what's right!
This very place is neutral ground! Justice will prevail, you say?
But of course it will! Whoever wins this war becomes justice!

Yuu
-----------
Przywódczyni

Liczba postów : 4211

Powrót do góry Go down

Re: Zgłoszenia/poszukiwania    Pisanie by Lazarus on Wto Lut 21, 2017 7:29 pm
Poszukuję kogoś kto w wątkach pobocznych będzie w stanie spróbować nauczyć Lazarusa elektroniki, a w zamian oferuję dozgonną wdzięczność, dalszą relację bądź talon na późniejsze oddanie fabularnej przysługi i balon.

( nieaktualne )

|| #3C5862 - japoński || voice - masky || #3A541C - polski ||

Lazarus
-----------
Technik

Liczba postów : 216
GODNOŚĆ : Boris Azarov

Powrót do góry Go down

Re: Zgłoszenia/poszukiwania    Pisanie by Cassiel on Wto Maj 23, 2017 11:32 pm
Szukam kogoś do historii alternatywnej. Opierałaby się ona na universum Avatara (tego z Na'vi od Camerona), bo mnie męczy zagranie, a nie ma żadnego forum. Skoro Virus daje możliwość rozegrania sobie czegoś w innym świecie, to może znajdzie się ktoś, kto też pohasałby po Pandorze (lub więcej niż jeden ktoś) c:

Aktualne

Cassiel
-----------
Królik doświadczalny   Anioł

Liczba postów : 43
GODNOŚĆ : Cassiel. Kompletnie bez nazwiska.

Powrót do góry Go down

Re: Zgłoszenia/poszukiwania    Pisanie by Oleander on Pon Cze 19, 2017 12:24 am
Szukam kogoś, kto nauczy mi Olinderka sztuki manipulacji. W zamian ofiaruję szalone relacje, które mogę nawet sam wymyślić i miseczkę jeszcze ciepłego rosołku z aniołka.

n a j a k t u a l n i e j s z e  na świecie

japoński #e18687 || francuski #af86e1 || omamy #eb88b9
> > v o i c e < <

(!!!) halucynacje słuchowe - doświadcza Oleander i telepaci
halucynacje wzrokowe i/lub somatyczne - doświadcza tylko Oleander (!!!)

Oleander
-----------
Spowiednik   Poziom E

Liczba postów : 168
GODNOŚĆ : Alexander Subercaseux.

Powrót do góry Go down

Re: Zgłoszenia/poszukiwania    Pisanie by Sponsored content

Sponsored content
-----------

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics