Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Go down

Pisanie on 18.03.20 22:53  •  Kulawa Łapa Empty Kulawa Łapa
KULAWA ŁAPA


Wielka i ciemna jama nie wyróżniała się na tle pozostałych absolutnie niczym. Była równie przestronna, równie mroczna i równie pusta. A jednak miała w sobie coś, co musiało czynić ją wyjątkową, bo Psy właśnie ją uznały za miejsce godne zagospodarowania.
Znoszono wpierw wszystko, co wydawało się potrzebne; zaczęto od kruchych desek, a skończono na wyciągniętych z najgłębszych zakamarków siedziby ozdobach. Wielu uczestniczyło w tym przedsięwzięciu i wielu odpuszczało, nie znajdując wystarczająco siły i cierpliwości na projekt, który więcej miał wad niż zalet i mógł runąć, gdyby wbić krzywy gwóźdź w nieodpowiednim miejscu.

Mozolne prace w końcu jednak zaowocowały. Ciemność groty rozświetlił blask lamp bijący z pozbawionych szkła okien. Powstały budynek z początku miał służyć za „coś ładnego”, ot przyziemny kawałek pośród mroku korytarzy i chłodu bijącego od ścian. Z czasem przemianowano go jednak na składowisko wszelkich alkoholi, a później w rodzinny bar, do którego progów przychodziły szukające towarzystwa Psy. Nie wiadomo, kto tak naprawdę odpowiada za ów przybytek; trunki za każdym razem nalewa ktoś inny, może pierwszy przybyły klient? Najwyraźniej uznano to już za tradycję, by w rolę barmana mógł wcielić się każdy.

Salon pozwala rozbójnikom na chwilę oddechu, na odrobinę ciepłej atmosfery w rodzinnym gronie, na śmiechy, żarty i szklanki wypełnione alkoholem. Na spokój.
all my wolves, begin to howl
wake me up, the time is now
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down


 
Nie możesz odpowiadać w tematach