Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Go down

Pisanie on 18.03.20 21:28  •  Zdewastowane obserwatorium Empty Zdewastowane obserwatorium
ZDEWASTOWANE OBSERWATORIUM – PUNKT KONTROLNY


Przysadzisty budynek wieki temu wybudowano na jednym z najwyższych okolicznych wzniesień. Wygląda jak przykulony, masywny potwór, przycupnięty na skraju skarpy, przyglądający się swym jednym okiem prosto w niebo. Szkło wewnątrz teleskopu rozbito nadludzką siłą, jednak mimo pajęczyn zakrzywiających obraz, wciąż istnieje możliwość przyjrzenia się okolicy za jego pomocą.

Placówkę lata temu zniszczono i splądrowano. Wyłamane z zawiasów drzwi zarosły pokracznymi, twardymi roślinami, których żywot skończył się równie prędko co zaczął. Okalające wejście łodygi wyschły i sczerniały przez coraz wyższe temperatury, pozostając marną namiastką życia, jaka kiedykolwiek planowała tu zaistnieć. Samo wnętrze nie zachęca w równym stopniu, choć niejeden wędrowiec uznał je za odpowiedni punkt kontrolny. Grube ściany przynajmniej w pewnym stopniu nie pozwalają przebić się gorącu, a dach, który mimo kataklizmów nie zapadł się do środka, chroni przed opadami.

Obiekt leży jednak na granicy trasy, którą Psy bardzo często pokonują z Apogeum do swojej siedziby. Wkrótce przejęły to miejsce, traktując je jako idealną lokację do sondowania najbliższego terenu. To również tutaj odpoczywają Charty, zmęczone zbyt długimi patrolami w pełnym słońcu.


all my wolves, begin to howl
wake me up, the time is now
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down


 
Nie możesz odpowiadać w tematach