Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Go down

Pisanie 03.12.19 22:00  •  Starego szpaka nie złapiesz na plewy Empty Starego szpaka nie złapiesz na plewy


Zgrzyt i pisk, i trzask, i chrzęst.

Wiele obrzydliwych, obślizgłych pasożytów oraz niebezpiecznych, przyprawiających o mdłości paskudztw znaleźć można na przepastnych, obszernych ziemiach Desperacji – tutaj coś w dziurze głębokiej sprytnie się chowa, tam po piasku drobniutkim pełza będąc bombardowanym przy tym palącymi promieniami okrutnego słońca, zaś jeszcze gdzieś indziej jaskrawe, przywodzące na myśl ledowe lampki ślepia wyglądają ostrożnie, acz ciekawsko spod osnutej mrokami skarpy. Ileż to razy już ktoś wygoniony został z własnej, przytulnej nory przez niechcianego, niezapowiedzianego gościa, który to sam stał się gospodarzem tejże jamy? Ileż to podróżnych uciekło w popłochu z pozornie przyjaznej, przytulnej polany leśnej, kiedy to odkryli jadowitych lokatorów z wilgotnego mieszkanka pod spróchniałym pniem? Ileż to piwniczek musiało zostać opuszczonych ze względu na te wszystkie masywne szczury i karykaturalne robactwo, i troszeczkę większe istotki tam się zagnieżdżające? Problem ten stosunkowo pospolity dotknął również i kogoś, kto zamieszkuje odludny, świszczący pustką zakątek na dalekim, odległym południu - nawet delikatny, nieco przygłuszony szum pobliskiego morza dało się stamtąd usłyszeć! Z nowoczesnego jak na standardy sprzed tysiąca lat, cudownego milenium temu dworku niegdyś tam się znajdującego ostały się wyłącznie gołe, obdrapane fundamenty, szczątki ścian wystające z gleby niby uszczerbione zęby, a także przybudówka dla służby będąca obecnie w kiepskim, lecz dość funkcjonalnym stanie. Nie o tę posiadłość, jednakże, samotnemu biedakowi tu chodziło, a...

Nie wiedzieć kiedy i jak, na środku Nowej Desperacji – idealnie na skrzyżowaniu czterech najpopularniejszych, można by rzec “głównych”, ścieżek - pojawiła się tabliczka wykonana z suchego, ciemnego drewna. Nie prezentowała się ona jakoś wyśmienicie czy wspaniale, mając wiele drzazg od jej powierzchni odchodzących i będąc przymocowaną do nieociosanego, wbitego krzywo w ziemię pala. Wbrew temu przyciągała uwagę swoją nowością oraz dwoma jeszcze innymi faktami. Pierwszym był przyczepiony do jej niegładkiego lica pergamin niezwykle wymiętolony, poplamiony, zdobiony u góry i dołu wymyślnymi wzorkami, jak również noszący na sobie wykaligrafowane sprawną dłonią wyrazy w typowym dla tychże okolic dialekcie. Drugą, natomiast, był czarny ptak o średniej wielkości i żółtych plamach pod paciorkowatymi ślepkami, który to wykrzykiwał na głos zdania w cyklicznych, równych odstępach. Słowa przez niego wypowiadane pasowały do tego, co napisane było na pożółkłym kawałku wiszącego na tablicy papieru, namawiając śmiałków do pozbycia się tajemniczej bestii z rodzinnego grobowca i zgarnięciu za ten heroiczny wyczyn sowitej, smakowitej nagrody. Dzięki instrukcjom – tak nakreślonym, jak i wywrzaskiwanym – bez problemu osoby zainteresowane ofertą będą mogły trafić do właściwego miejsca oraz skontaktować się ze zleceniodawcą: niejakim Mukudorim.

Mistrz Gry: Karyuudo. Polecam zaznajomić się z moim MGowym tematem.

Poziom ustawiony jest jako trudny oraz istnieje tutaj wysokie ryzyko na zarażenie się Wirusem X.

Jest to wydarzenie na trzy osoby i rozpocznie się po ich zebraniu. Jeśli do tygodnia nie zgłosi się w tym temacie maksymalna ilość uczestników, wtedy wystartuję wydarzenie z tymi, co się zapisali (acz może być wtedy ciężej, od razu ostrzegam).

Wszystko odbędzie się w jednym, specjalnie założonym dla tego wydarzenia temacie.

Wydarzenie otwarte jest dla wszystkich.

Przewidywane nagrody:
- 30 PF za skontaktowanie się z Mukudorim;
- 200-250 PF za ukończenie wydarzenia (zależne od wykazania się);
- 50 PF możliwego bonusu (będziecie mieli kilka okazji na zgarnięcie tego)
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Ja chcę, mnie wybierz, mnie! (≧∇≦)/


Starego szpaka nie złapiesz na plewy Pine_threes_f2u_by_ao_no_lupus-d9ydzfl
                                         
Rhett
Kundel     Opętany
Rhett
Kundel     Opętany
 
 
 


Powrót do góry Go down

W sumie najwyższa pora rozruszać trochę Sansara, więc why not?


Dude.
Starego szpaka nie złapiesz na plewy MwYxaR4
I don't really care.
                                         
Sansar
Doberman     Poziom E
Sansar
Doberman     Poziom E
 
 
 

GODNOŚĆ :
Sansar, najbrzydsza morda ever.


Powrót do góry Go down

                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down


 
Nie możesz odpowiadać w tematach