Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Go down

S _ S P E C

c o n d o l e e z z a _ s a n d f o r d [ c o r a l ]
 Daleka znajoma, nie wie o niej wiele, oprócz tego, że specjalizuje się w mechanice androidów. Pomogła mu raz przy problemie ze zmechanizowaną ręką i z tego tytułu Warner obiecał jej kawę, jednak następne wydarzenia sprawiły, że odwdzięczył się uratowaniem przed natrętami w klubie.
Sesje: ××

h a v o c
 Nauczał go japońskiego.
Sesje: brak

k r a s k a
 Pomogła mu w trudnym okresie po śmierci Kido, raz czy dwa uczestniczyli we wspólnej misji.
Sesje: brak

b e r e n i k a
 Znajoma.
Sesje: brak

s a i y u r i _ k u r a y a m i
W trakcie ustaleń.

i v o
 Trenował Warnera w walce bronią palną. Razem pogrążają się w swoim uzależnieniu – nikotynie.
Sesje: ××

h a c h i r ō
 Wrzód na dupie.
Sesje: brak

Andraste Lancaster:
a n d r a s t e _ l a n c a s t e r
 Nie przyznałby się do tego otwarcie, ale lubi jej twardy charakter, imponuje mu na wielu płaszczyznach i chociaż nie łączy ich nic mocniejszego, widać, że Warner lepiej czuje się w jej towarzystwie. Przeszkoliła go z zakresu obsługi broni palnej.
Sesje: ×

Satsu Nisshoku (Kyofu):
s a t s u _ n i s s h o k u [ k y o f u ]
 Iście irytujący osobnik, który nie sprawił zbyt dobrego pierwszego wrażenia na eliminatorze. Pojawił się znikąd, wykazując nie lada infantylnością, a tym samym upewniając Warnera, że ich współpraca nie byłaby niczym pomyślnym. To jedna z tych osób-pomyłek, zupełnie niepasujących do swoich profesji. Oby nigdy nie przyszło im wykonywać wspólnie misji, w innym razie istnieje duże prawdopodobieństwo, że oboje się pogryzą.
Sesje: ×

Adrian Spadziński:
a d r i a n _ s p a d z i ń s k i [ k a u k a z ]
 Pies i kot, ich spotkania opierają się głównie na wzajemnym uprzykrzaniu sobie życia, w czym oboje odnajdują niemałą satysfakcję. Mimo otoczki rywalizacji i ostrych słów zdają się całkiem nieźle dogadywać. Kumple z pracy.
Sesje: ××

Gustav Connery:
g u s t a v _ f r i d t j o f _ c o n n e r y
 Wykazuje wobec niego resztki opanowania i szacunku jedynie ze względu na piastowane stanowisko, nie zależy mu bowiem na wpędzaniu się w kłopoty przez nadstawianie karku u przełożonego. Mimo tego lepiej za długo nie wystawiać tej dwójki na swoją obecność, raz już doszło między nimi do rękoczynów, podczas których Warner złamał Gustavowi nos.  
Sesje: ×××

Ł O W C Y

y u u _ k a m i
 Niepozorna nieznajoma, której ścieżka przecięła się z Warem w niesprzyjających okolicznościach panowania grypy żołądkowej. Na szczęście los wynagrodził to jeszcze kilkoma przypadkowymi spotkaniami, dzięki czemu nawiązali trwalszą, koleżeńską relację. Jako jedna z nielicznych rozumie go na wielu płaszczyznach i nie nadaje rozmowie ciężaru.
Sesje: ××××××××

c i r o
 Poznany w barze podczas drobnej bójki z pijanymi wojskowymi, jeszcze kilka razy przypadkowo spotkali się przy trunku, ale ich ostatnie spotkanie odbiegło od przyjemnego zakończenia dnia, bowiem między ich dwójką doszło do konfrontacji. Warner niestety nie jest świadomy tego, z kim miał wówczas do czynienia.  
Sesje: ×××

Sleipnir:
s l e i p n i r
 Właściwie nie zna jego imienia czy nazwiska, a spotkali się całkowicie przypadkowo w toalecie podczas panowania grypy żołądkowej w barze. Nawzajem wspierali się w tych trudnych chwilach, wymieniając się butelką alkoholu.
Sesje: ×

N E U T R A L N I

l a z a r u s
Zaoferował mu pomóc podczas problemów z DOGSami na Desperacji, zdołali przekształcić swoją znajomość w coś rodzaju koleżeństwa.
Sesje: ××

e g o
 Znany także jako "Natrętny Bot", spamer, kurzajka na małpim zadku. Warner nie ma pojęcia, jak jego prywatny numer trafił w jego ręce, przez co musi znosić wiadomości różnej maści i ilości – trzeba przyznać, że czasami wydaje się traktować to nawet jak pewnego rodzaju zabawę.
Sesje: brak

d i m n e s s
 Natknął się na zagubioną dziewczynę w lesie, zaś w poczuciu obowiązku postanowił odprowadzić ją do domu.
Sesje: ×

v e r i t y
 Nawet nie wiedział, że Kaukaz adoptował dziecko, dlatego poznanie jej było małym zdziwieniem. Utrzymuje wobec niej stosunek czysto neutralny, ponadto prowadził kurs samoobrony w jej szkole, w którym brała udział.
Sesje: ××

i s l a
Miał z nią krótki romans po śmierci Kido.
Sesje: ×

Jin Ishida:
j i n _ i s h i d a
 Pełni rolę jego tajnego ochroniarza, ponadto nie zdaje sobie sprawy, że łączy ich wspólna przeszłość. Ishida uczęszczał z nim do pierwszej klasy w liceum, został nawet uratowany przed szkolnymi łobuzami dzięki interwencji Ryutarou.
Sesje: ××

D R U G _ O N

a r a t a _ k i d o [ y u r y]
 Były przełożony, ktoś na wzór mentora dla świeżego wojskowego w postaci Ryutarou. Ich dawnych relacji nie można określić jako bardzo bliskich, ale swego czasu mieli ze sobą częsty kontakt, nawet jeśli był on dość zdystansowany.
Sesje: ×××
                                         
Jarvis
Wtajemniczony
Jarvis
Wtajemniczony
 
 
 


Powrót do góry Go down


 
Nie możesz odpowiadać w tematach