Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Go down


Yu


 
 
✘✘✘✘
Best mom ever.


Odegrane sesje:
Stary Tunel
Pomieszczenie Socjalne
Have you seen my mom?


Growlithe


 
 
✘✘✘✘✘✘✘
Początek znajomości mieli nieciekawy — oparty na warczeniu, zgrzytach w komunikacji i dyszących w kark mantykorach. Mimo tego Marshall czuł niewyjaśnioną potrzebę podążania za Wilczurem. Może ze względu na aurę, jaką ten emanował, a może przez dziwne, zamazane wspomnienie, które nie odstępowało szczyla na krok. Postanowił rozwikłać tę zagadkę za wszelką cenę.


Odegrane sesje:
How it all began [przeszłość]
Pokój na piętrze
Bless this messLazarus


 
 
✘✘✘✘
Zaczęło się dziwnie... W oczach łowcy był jedynie gotową do sprzedania płachtą futra, bo czym więcej miałby być? Sam łowca dla niego nie był nikim więcej, jak kolejnym mieszkańcem Desperacji, który chciał napełnić czymś pusty żołądek. Tak po prostu wyglądało życie, nikt nie miał do nikogo pretensji.
Coś jednak poszło nie tak i to na samym starcie. Zaczęli nieco chaotycznie, ale szybko zawiązała się między nimi osobliwa nić porozumienia. Marshall nie wiedział, kiedy i jak, ale ta sama nić zamieniła się na gruby sznur, który później obwiązano szyję każdego z nich. Supeł był porządny i ciasny.
Z czasem pojawiło się również przywiązanie, a gdy do gry doszedł dotyk i bliskość, całość stała się przesadzona.


Odegrane sesje:
No one can catch the fox [przeszłość]
Stary Tunel
Pomieszczenie Socjalne
Nora
Wyschnięte JezioroJinx


 
 
✘✘✘✗✗
Jinx od zawsze mu imponował. Władzą, umiejętnościami... prawie wszystkim. W pewnym momencie — nie wiedząc nawet kiedy dokładnie — Everett zaczął podążać jego śladami. I bez względu na to, ile razy by go nie wyrzucano za drzwi, zawsze wracał. Świadom ciężkiej drogi, za cel wybrał zdobycie aprobaty i uznania mężczyzny.


Odegrane sesje:
Pokój w burdelu [przeszłość]
Obrzeża Desperacji
Pokój 404


Jekyll


 
 
✗✗✗✗✗✗
Trawię opis...


Odegrane sesje:
Obrzeża DesperacjiNayami


 
 
✘✘✗✗✗
Poznali się przypadkiem w barze. Tam zaintrygowała go wpierw żółtą chustą, później osobowością. Szybko doszli do porozumienia, spędzaj wspólnie cały dzień. Zapadła niewypowiedziana obietnica przyjaźni, którą zwieńczyli spaleniem rudery obcej bandy.


Odegrane sesje:
Outsider [przeszłość]
Placykdo zrobienia:

▸ Miau
▸ Noa
▸ Laz
▸ Hiroki


                                         
Rhett
Kundel     Opętany
Rhett
Kundel     Opętany
 
 
 


Powrót do góry Go down


 
Nie możesz odpowiadać w tematach