Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Go down

Pisanie on 18.04.18 20:05  •  Danse Macabre (relacje Jekylla) Empty Danse Macabre (relacje Jekylla)

Postacie aktywne


Arcanine


 
 
*sigh* Zwie go albo hersztem, albo per Wilczurem. Wyrobił sobie o nim opinię w trakcie pierwszej misji, gdy chirurg ledwo dołączył do gangu i od tego czasu mężczyzn jedynie utwierdza lekarza w przekonaniu, że jest furiatem pozbawionym instynktu samozachowawczego. Dokłada wszelkich starań, by omijać go szerokim łukiem, ale jak na ironię jego starania nie przynoszą rezultatów; nazbyt często ma z nim styczność. Nijak potrafił sprecyzować swoich uczuć względem tego Wymordowanego, aczkolwiek jest przekonany, że nie ma w nim nawet grama pozytywnego wydźwięku. Podczas ich konfrontacji niemalże zawsze dochodzi do rękoczynów.

Odegrane sesje:
Tereny Desperacji
Duży salon
Nora na samym końcu tunelu – “pokój” numer 597
Pokój medyczny
Pokój medycznyHiroki


 
 
Gówniarz z niespotykanym genotypem pandy wielkiej. Lekarz ma zamiar pobrać wycinek z jego skóry, ale nadal nie nadarzyła się ku temu dobra okazja.

Odegrane sesje:
Pokój 404Insomnia


 
 
Niemal córka. Odbierał poród. Patrzył jak dorastała. Objaśniał jej do czego służy aparatura medycyna. Wydaje jej pozwolenie na degustacje alkoholu. Czasem zabiera ją na wycieczki po Desperacji. A dzięki Renardowi wreszcie wie, że ma na imię Nayami.

Odegrane sesje:
Pokój 404
Śnieg topniejący od krwi
Duży salon
Magazyn DOGSJillian


 
 
Czuję, że coś nas łączy. Czuję, że coś nas wspólnie wkurwia. Dziewczyna ma wiele powodów, by unieszkodliwić zmorę swojej przyszłości, a lekarz widzi w tym czysty zysk i z głębokim uśmiechem na ustach podsyca ten żar.

Odegrane sesje:
Opuszczony magazynJinx


 
 
Niegdyś pracował w burdelu jako lekarz. Ich współpraca trwała przeszło pięćdziesiąt lat. Lecher zasugerował Jekyllowi dołączenie do psiego gangu, ale nawet, gdy faktycznie skorzystał z tej opcji, ich współpraca ciągnęła się dalej. I trwa do dziś, chociaż wcale nie obfituje w pozytywne emocje.  

Odegrane sesje:
Pokój 404
Obrzeża Desperacji
Pokój medycznyKaihaku


 
 
Zasłyszał wiele plotek o leczniczych właściwościach mokradeł, więc w końcu udał się tam, aby doświadczyć ich mocy na własnej skórze. Na miejscu spotkał osobliwego Oswojonego i nie miał wątpliwości, że pogłoski dotyczyły jego osoby. Skorzystał z jego pomocy, chcąc poznać sztuki medyczne jakimi się para.

Odegrane sesje:
Szare MoczaryLiam


 
 
Rola nauczyciela to ciężki żywot. Jekyll pod pływem alkoholu zaproponował mu naukę anatomii. Ponadto interesuje się jego krokodylimi genami, co zaważyło na jego decyzje.  

Odegrane sesje:
Śnieg topniejący od krwiNine


 
 
Jeden z członków trupy cyrkowej, do której przynależał Jekyll. Parał się różnymi zajęciami, ale funkcja nowożnika była jego głównym zajęciem. Zakochany w Irinie po uszu był świadkiem jej śmierci. Jekyll, by uniknąć własnej, oblał mu twarz kwasem, po czym uciekł. Będąc jedynym ocalałym, stał się dla Jekylla czymś na wzór demona z przeszłości. Lekarz nie ma wątpliwości że prędzej czy później ten człowiek wymierzy mu sprawiedliwość.

Odegrane sesje:
Osada wydrążona w skale
RingPride


 
 
Ktoś na wzór przyjaciela. Rywal w walce o tytuł najlepszego studenta. W ostateczności stał się jedyną osobą, którą lekarz obdarzył szczątkowym kredytem zaufaniem. Udzielają sobie nawzajem konsultacji medycznych. Niklas powierzył Jekyllowi pod opiekę swój przybytek na czas swojej nieobecności.

Odegrane sesje:
Chata Pride’aRhett


 
 
Zna go pod imieniem Marshall. Natknął na niego się podczas swojego spaceru po Desperacji. Początkowo myślał, że ma do czynienia z samobójcą, ale jego wątpliwości szybko zostały rozwiązane. Młodziak, po dostrzeżeniu jego marnej kondycji, zadeklarował się, że wyciągnie go z alkoholizmu, a w zmian za to Bernardyn ma podoszkolić cię go w medycznym fachu. Poszedł na ten układ, choć w dalszym ciągu nie dowierza, że obietnica ta zostanie spełniona, niemniej na skutek nieprzewidzianych okoliczności przekonał się, że Rhett szybko się uczy i ma potencjał.  Ponadto dzięki niemu utrwalił sobie w głowie imię Nayami. I od tamtego dnia może szpanować jego znajomością. Podarował mu naszyjnik, który Marshall ma mu zwrócić w dniu otrzymania żółtej chusty.

Odegrane sesje:
Obrzeża Desperacji
Tyły budynkuShame


 
 
Irlandzka szelma. Były kochanek. Dwustuletni związek powinien do czegoś zobowiązywać, ale w ich wypadku jest tylko źródłem goryczy, do której przyczynił się głównie Jekyll. Z premedytacją zaaplikował mężczyźnie środek paraliżujący mięśnie, okradł i zostawił, przez czysty przypadek zabierając jedyną z dwóch pamiątek po zmarłym bracie mężczyzny.

Odegrane sesje:
Podróż kontynentalnaShay


 
 
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Odegrane sesje:
Brak.Shion


 
 
Krwiodawca.

Odegrane sesje:
Pokój medyczny
Pokój medycznySkoczek


 
 
Chris zawsze wzbudzał w Jekyllu ambiwalentne odczucia. Niby go lubi, niby nie - ostatnio ich relacje znacząco się ochłodziły, ale nie zmienia to faktu, że przede wszystkim uważa go za kompetentną osobę na odpowiednim stanowisku, do której można się zwrócić o pomoc w kwestii uzupełnienia asortymentu medycznego.

Odegrane sesje:
Mały salon
Pokój nr 139
Świeto DOGS
Pokój medyczny
Pokój nr 139Yume


 
 
Jedna z dwóch osób, do których Jekyll poczuł coś więcej, a potem.... znienawidził z całego serca. Oto ten skurwiel nie dość, że zaraził go wścieklizną, to jeszcze nawiedza chirurga w snach. Dr jest przekonany, że już dawno zdechł, gdyż na odchodnym przyłożył mu kilka razy kamieniem prosto w twarz. Ale diabli złego nie biorą...

Odegrane sesje:
Uliczki w slamsach
Pokój 117

Postacie nieaktywne/NPC

Aequalis


 
 
Były obiekt badań. Zaciągnął go w odosobnione  miejsce. Podarował mu dach nad głowa podczas jednej z najbardziej mroźnych zim. Obserwował jak ulatywały z niego siły i chęci do życia. Udoskonalił go genetycznie aplikując mu kilka modyfikacji. Wlewał mu wrzątek do gardła, by zaspokoić pragnienie. Zbijał gorączkę. Nadał mu imię. Teraz ma wrażenie, że jego wysiłek w charakterze postawienia Proroka na nogi był bezproduktywnym roztrwonieniem cennego czasu. Trochę niewdzięczne założenie, bo eksperymenty na nim przyczyniły się do powstania dwóch publikacji medycznych.

Odegrane sesje:
Zbłąkana wena lekarza szukająca rozwiązań w nieszczęsnym obiekcie
Wichrowe szczytyAilen


 
 
Szczekacz. Ulubiony pacjent doktora. Do dziś żałuje, że nie amputował mu ręki, bo w pełni sobie na to zasłużyłW ramach zemsty za obrzyganie podłogi i zignorowanie zaleceń lekarskich, Dr wplątał go w niezbyt komfortową sytuacje, z świadomością, że konsekwencje będą wlekły się za Chartem w postaci wyrzutów sumienia jak smród po gaciach, być może nawet do usranej śmierci.

Odegrane sesje:
Mały salon
Pokój nr 139
Duży salonAlcide


 
 
Ratował go za każdym razem, gdy pazury kata wbijały się boleśnie w naznaczoną wieloma ranami skórę. Uratował, gdy został porzucony jak zabawka z uszkodzonymi organami. Prowadził za ręką jak ślepca. Wpajał praktyczną wiedzę o przetrwaniu. Traktował go jak swojego syna, ale na przestrzeni lat ojcowskie uczucia gdzieś się ulotniły i uległy rozproszeniu.

Odegrane sesje:
Like father, like son, DoctorAsmodeusz


 
 
Były szczur laboratoryjny. Za podarowanie mu życia, wcielił się w rolę kuriera. Dostarcza Jekyllowi obiekty eksperymentalne pod postacią swoich pobratymców.

Odegrane sesje:
Opuszczony obóz
Opuszczone, częściowo zawalone I zapomniane przez świat laboratoriumHyde


 
 
Kiedyś niemała obsesja, dziś zaledwie nieudany eksperyment. Po tym jak odmówił współpracy, Jekyll utknął spisek w celu wyeliminowania go za wszelką cenę, by naprawić swój błąd i na zawsze unicestwić w tlące się w nim uczucia.

Odegrane sesje:
Pokój nr 139
Wichrowe szczytyIrina


 
 
Akrobata, której poświęcił dużo czasu podczas podróżowania z trupą cyrkową. Wśród członków takowej krążyły nawet pogłoski o ich rzekomym romansie. Zabił ją własnymi rękoma w celu przetestowania opracowanego przez siebie specyfiku medycznego, który miał pomóc mu w stabilizacji poziomu wirusa X.

Odegrane sesje:
RingIsla


 
 
Wspólniczka w interesach. W ramach zapłaty w postaci papierosów lub usług medycznych, barmanka testuje wykonane przez niego trucizny na niesubordynowanych klientach, najczęściej dolewając im mordercze substancje do szklanek.

Odegrane sesje
Brak.Jarle


 
 
Królik doświadczalny z największymi przywilejami. Nie rozstaje się z łuskami, które sukcesywnie od niego pobierał w ramach badań. Traktuje jak amulet szczęścia. Po jego zniknięciu, próbuje go odnaleźć.

Odegrane sesje:
Pokój medyczny
Zrujnowana wioskaMalaria


 
 
Były promotorka oraz wykładowczyni, z którą miał romans w poprzednim życiu. Osoba, którą obdarzył permanentną nienawiścią po tym, jak przywłaszczyła sobie jego badania. Trzyma się nadziei, że żyje, gdyż chce przeprowadzić na niej zemstę.

Odegrane sesje:
Brak.Leith


 
 
Były pacjent. Pierwsza znana doktorowi ofiara wówczas jeszcze nienazwanego wirusa. Źródło zarażenia. Przyrodni brat, acz brak świadomości o pokrewieństwie.

Odegrane sesje:
Brak.Neely


 
 
Feline. Były pacjent. Zszywał mu rany po napastliwym kliencie i leczył z choroby wenerycznej, którą nań po sobie pozostawił.  

Odegrane sesje:
Dach budynku
Raptor


 
 
Pacjent, który niejednokrotnie wzbudzał w nim chęć mordu. Czasem dostarcza lekarzowi truchła Wymordowanych z ciekawym genotypem.

Odegrane sesje:
Pokój medycznyReika


 
 
Nie pamięta, ile to razy rzucił jej wymowne spojrzenie, czy też warknął w jej kierunku zamknij się lub ucisz się, albo wskażę ci drogę do drzwi. Optymistyczne usposobienie dziewczyny doprowadza go do szewskiej pasji. Wolałby, aby w jego towarzystwie zachowywała się bardziej profesjonalnie, bo już niejednokrotnie tliła się w nim chęć poderżnięcia jej gardła skalpelem. Nie uczynił tego chyba tylko dlatego, że postrzega ją jako ciekawe zjawisko biologiczne. Chyba, bo nigdy nie przyznałby się przed nikim, że te wszystkie wspólnie spędzone chwili w medycznym mimo wszystko sprawiły, że stopniowo zaczął ją lubić.

Odegrane sesje:
Pokój medyczny
Sabbath


 
 
Były pacjent. Ulżył mu w cierpieniu na prośbę Jarle'a.

Odegrane sesje:
Zrujnowana wioska
Ruiny laboratoriumShe


 
 
Candy. Libacje alkoholowe z nią to czysta przyjemność.

Odegrane sesje:
Święto DOGS
BurdelDanse Macabre (relacje Jekylla) 4LQ3f2o
                                         
Jekyll
Bernardyn     Opętany
Jekyll
Bernardyn     Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Dr Jekyll, znany również jako Kyle.


Powrót do góry Go down


 
Nie możesz odpowiadać w tematach