Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Go down

Pisanie on 27.12.16 22:47  •  Surprise.  Empty Surprise.
Jestem otwarta na każdą relację i propozycję. Naprawdę. W razie chęci pisać na pw.


Ailen
Pierwsza osoba, którą Skoczek poznał po ocknięciu się na terenach Desperacji ze sporymi lukami w pamięci. W sporej mierze dzięki niemu Chris ostatecznie zdecydował się na dołączenie do DOGS, a między nimi zawiązała się po pewnym czasie przyjaźń. Pudel ma dziwny nawyk włamywania się w nocy do pokoju Charta, by ułożyć się koło niego. Czyni to bez żadnych podtekstów, po prostu tak łatwiej mu zasnąć.
(C)


GROWLITHE
"Nie odzywaj się do mnie. Nie patrz. Nie zbliżaj się. Idź stąd". Chrisa nie można nazwać jego fanem. Chociaż jest w pełni lojalny wobec przywódcy gangu, to jednak nie darzy go nawet nikłą dawką sympatii. Za to niechęci już tak. Najchętniej podsuwałby tylko gotowe raporty do pustego pokoju, ale niestety z reguły musi też zdawać ustną relację z pewnych wydarzeń. Co za pech.
(C)


Shion
Uroczy chłopiec. Naprawdę. A jednocześnie próbuje kąsać. A tak całkowicie na poważnie; Chris jak na razie jest do niego przyjaźnie nastawiony. Zdaje się ignorować wszelkiego rodzaju plotki dotyczące rudzielca i chociaż nie bierze go jeszcze za dobrego kolegę, to jednocześnie nie uznaje go za wroga.
(C)


Jinx
W gruncie rzeczy Chris nie zdążył go jeszcze dobrze poznać, a już obdarzył go pewną antypatią. Zdaje się odczuwać wobec niego odruchową niechęć, chociaż docenia pomoc Jinxa podczas akcji ratunkowej. Pełna neutralność.
(C)


Fucker
Relacja neutralna, chociaż Chris woli nie wchodzić mu zbyt często w drogę. Raz Zastępca ocalił mu skórę (razem z Wilczurem), więc woli mu już więcej nie podpadać.
(C)


Marcus Sleipnir
Łowca, z którym Chris rozmawiał na polecenie Wilczura. Wydawał się być konkretny i rzeczowy, poza tym również pomagał przy misji ratunkowej. Pudel nie ma nic przeciwko niemu, a ze względu na sojusz łączący organizację, jest w stanie zaoferować swoją pomoc w razie potrzeby.
(C)


FENRIR
Chris nie zna zbyt dobrze tego osobnika (nie licząc tego, co musi wiedzieć jako Pudel), jednak ostatnio mężczyzna podrzucił go do siedziby, gdy był ranny. Zawsze to jakiś optymistyczny akcent.
(C)


Ourell
Bernardyn. Bardzo miły bernardyn. Nawet nie był zły, że musiał opatrywać Chrisa. Generalnie, bardzo uprzejma osoba.
(C)


Nove
Drogi Chrisa z bernardynką nieczęsto się krzyżują, jednak Pudel i tak darzy ją pewną dozą sympatii. Nawet jeśli Nove jest bardzo impulsywna, ale jemu jak dotąd udało się uniknąć podpadnięcia jej, więc jest dobrze.
(C)


Jekyll
Bernardyn, u którego Chris wolałby nie wylądować, mimo niewątpliwego kunsztu medycznego. Pudel docenia jego zdolności, jednak do samej osoby Jekylla odnosi się z pewną ostrożnością. Jak w wypadku każdego medyka prześwietla go z zużytych materiałów i pomaga w uzupełnianiu brakujących rzeczy w medycznym asortymencie.
(C)


Hyde
Czasowy, choć często niespodziewany współlokator. Chris traktuje Dobermana jak dobrego znajomego, jednak pomimo wszystko ostrożniej dobiera przy nim słowa, nie mając ochoty stać się śniadaniową przekąską. Zdziczałemu sekretarz służy jako pretekst i okazja do zniknięcia Jekyllowi sprzed oczu, jednak samemu Blackowi niespecjalnie to przeszkadza. Dotychczas nie zdarzył się między nimi żaden większy konflikt, a Christopher cieszy się z tego, że ma do kogo otworzyć usta bez ryzyka, że zaraz oberwie po łbie. Ponadto Hyde zdaje się akceptować jego naturalne zaburzenia równowagi, chociaż nie daruje sobie w takich momentach okazji do kpin.  
(C)


Kesil
W TRAKCIE TWORZENIA RELACJI, ale Chris podkrada mu futro jako harpia.
(C)


Hitoshi
Ciężko jednoznacznie określić, jaki typ znajomości łączy tą dwójkę. Chris zaraz po uporządkowaniu wszystkich spraw związanych z objęciem nowego stanowiska zdał sobie sprawę z tego, że ktoś regularnie unika zdawania raportów. Przychodzi, odchodzi - generalnie niczym duch. Z racji determinacji w wykonywaniu swych obowiązków odszukał i zaczął dręczyć ówże nieszczęsną duszę o sprawozdania. Od tamtej pory regularnie, niczym w zegarku, Pudel magicznym sposobem odszukuje Hitoshiego, by sprawdzić, czy z tym niezrównoważonym durniem wszystko w porządku.  Czasem zerknie na zadrapania, odda sweter lub też pokrzyczy za nieodpowiedzialne zachowanie się. Ilekroć by nie oberwał, dalej uparcie martwi się o Charta, nie chcąc przyznać, że chyba wpadł w maleńką obsesję. Do tego czasem zdarza mu się tylko usiąść koło chłopaka i milczeć - co samo w sobie jest dla niego sporym wyczynem.
(C)


NOBUYUKI
Romeo. Oh, mój Romeo.
Już po tobie na najbliższym spotkaniu.
Kiedyś byli naprawdę mocno zżyci. Christopher poznał Neely'ego parę miesięcy po tym, jak odzyskał świadomość w jakiejś norze w 2994 roku. Posługiwał się już wtedy swoim wymyślonym imieniem i nazwiskiem, chociaż nigdy nie ukrywał przed Nobuyuki'm, że nie pamięta swojej prawdziwej godności. Pomimo w pełni przypadkowego spotkania szybko stali się naprawdę dobrymi przyjaciółmi, co raczej na Desperacji nie zdarza się często. Wspólnie mieszkali w pewnym ekskluzywnym lokum (czyt. elegancka, specjalnie poszerzona i ulepszona nora), a także po prostu próbowali przetrwać. Chris nigdy nie wspomniał Ailen'owi o tym, że ma współlokatora, nie chcąc sprowadzać na Neely'ego kłopotów, w razie gdyby członek DOGS okazał się jednak nieprzyjacielem. W pewnym momencie ich relacja zaczęła przekształcać się w coś więcej, jednak nim cokolwiek miało się rozwinąć... wszystko obróciło się w pył. Christopher dołączył do Psów, nieświadom faktu, że jego bliski przyjaciel należy od jakiegoś czasu do CATS. Po przejściu inicjacji Pudel od razu wrócił do starego lokum, chcąc przedstawić Nobuyuki'emu swoje osiągnięcie i porozmawiać na ten temat. Dopiero wtedy wyszło na jaw, że Yukimura wstąpił do przeciwnego gangu, ukrywając to przed nim przez dość spory (przynajmniej z punktu widzenia Black'a) czas. Wynikła kłótnia była długa i nieprzyjemna, a ich przyjaźń całkowicie się wypaliła, a wraz z nią niewyjawione uczucia. Od tamtej pory nie widzieli się ani razu, ale ilość niedopowiedzeń, obustronnych uraz i pretensji zapewne rośnie z każdym rokiem. Mimo to Christopher ani razu nie podjął się próby skontaktowania się z dawnym przyjacielem. Głęboko chowa urazę, stara się wyrzucić Neely'ego z pamięci, poza tym chcąc nie chcąc... są wrogami chociażby, a może wręcz aż, przez organizacje.
(C)
                                         
Skoczek
Pudel     Opętany
Skoczek
Pudel     Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Christopher Alexander Black (godność przybrana z powodu amnezji!)


Powrót do góry Go down


 
Nie możesz odpowiadać w tematach