Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Centrala :: Wprowadzenie :: Wstęp


Go down

Hej.
Jesteś nowy? Do tego absolutnie zagubiony? Samotny? Zrozpaczony? Nie wiesz kogo o drogę pytać, bo każdy wydaje się zbyt wtajemniczony? Nic dziwnego, taki natłok informacji nawet Pudziana z nóg by zwalił, co dopiero przeciętnego wyjadacza ryżu/chleba. Właśnie dla takich ludzi jak ty, powstał ten poradnik. I oby pomógł.

Wpierw zastanów się, ale bardzo głęboko, wkładając w to całą swoją silną wolę... czy właściwie chcesz grać na tym forum. Czy odpowiadają ci rasy, rangi, fabuła, a nawet szata graficzna i układ tematów. Czy jesteś w stanie chwycić za broń i walczyć z nudą, zakasać rękawy i brnąć w tym błocie byle dalej i dalej. Jesteś? To wspaniale. Witamy wśród naszych.

KREACJA POSTACI – PODSTAWY
Musisz wykreować swoją własną postać. Nim jednak to zrobisz przejrzyj strony z tablicy ogłoszeń. Może zamiast zaczynać z czystą kartą, wcielisz się w postać z czyjejś historii? Brata, siostrę, zaginionego kochanka lub największego wroga - wachlarz możliwości wzrasta z każdym dniem, a posiadanie stabilnej relacji to klucz do zaczęcia dobrej gry. Jeśli jednak posiadasz swój indywidualny projekt nie bój się realizacji go. Potrzebny ci nick, który będzie imieniem, imieniem i nazwiskiem, nazwiskiem lub pseudonimem postaci. W dalszych fazach musisz wybrać: rasę, rangę, grupę, stanowisko, wymyślić moce i umiejętności, słabości i wszystko inne czego wymaga karta postaci.

KREACJA POSTACI – WYGLĄD
Wygląd jest istotnym elementem postaci, a im bardziej charakterystyczny, tym lepiej. Pamiętaj, że obywatele M3 nie mogą posiadać czerwonych oczu czy włosów w naturalnym odcieniu błękitu. To ludzie. Farbowanie, soczewki, kocie uszka na opasce – proszę bardzo. Jeżeli nie jesteś zbyt dobry w robieniu sobie zestawów i/lub wyszukiwaniu artów, zerknij do tego działu.

KARTA POSTACI
Teraz, gdy już wszystko co powinieneś mieć masz, przelej swoje myśli na kartę postaci. Wklej ją do odpowiedniego działu i czekaj na akceptację. Jeżeli administracja zaakceptuje kp, zostanie ona zamknięta i przeniesiona do tego subforum. Pamiętaj jednak: nie musisz czekać na akceptację KP, aby zacząć wątek fabularny!

TEMATY DODATKOWE
Nie zapomnij założyć tematów w dziale z komunikacją oraz skrótem do KP.

ZAMIESZKANIE
W zależności od tego, gdzie chcesz mieszkać postacią, załóż temat z jej własnym domem/ruderą/norą/drzewem/inne. Pamiętaj jednak, że wymordowany nie może pozwolić sobie na willę z basenem na terenach Desperacji, a obywatel M3 na zaszczaną klitkę w slumsach. Trzymanie się realiów to podstawa. Jeżeli nie jesteś pewien, jakie warunki (również mieszkaniowe) panują na danym obszarze przejrzyj ten temat.

MIEJSCE PRACY
Jeżeli postać pracuje, załóż temat z miejscem jej pracy. Możesz wykreować własne NPC jako szefa czy współpracowników postaci (bez możliwości kierowania nimi w czasie walk). Jeśli nie prowadzisz obywatela, a twoja postać pracuje na terenach M3 musi posiadać fałszywą przepustkę. W przeciwnym razie MG może w dowolnym terminie wprowadzić wojskowych, którzy spróbują aresztować nielegalnego pracownika.

PROFIL
Nie zapomnij o uzupełnieniu profilu. Koniecznie wpisz dokładne wartości w rubryce ze wzrostem i wagą postaci.

MASZ DALSZE WĄTPLIWOŚCI?
Od tego istnieje specjalny dział, gdzie możesz podzielić się uwagami, a gratisowo nikt cię tam nie zje. Jeżeli masz pytanie lub coś zostało niejasno wytłumaczone daj znać tutaj.

A TERAZ UŚMIECH I W DROGĘ.


                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach