Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

:: Off :: Antidotum

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Pisanie on 23.12.14 22:13  •  Antidotum - wydanie świąteczne. #7 - Page 3 Empty Re: Antidotum - wydanie świąteczne. #7
Rysunek dla mnie taki śliczny z resztą tak jak reszta prezentów! Gazetka tak starannie zrobiona, tyle szczegółów i oprawa graficzna tak łaaał.
A śpiewanie Hexa takie mrauu, if you know what i mean ewe

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie on 23.12.14 23:04  •  Antidotum - wydanie świąteczne. #7 - Page 3 Empty Re: Antidotum - wydanie świąteczne. #7
Mój prezent taki super ;_____; (<- to ze szczęścia)
Tak bardzo się wzruszyłam <3 Dziękuję dziękuję dziękuję! <3

W ogóle tak dużo mnie w tej gazetce. Miłooo ~<3

Wielkie podziękowania ode mnie dla ludków, którzy głosowali na mnie w plebiscycie! : D Nie spodziewałam się : P Jesteście super!
Szczególne arigatou dla Grow'a, Maynarda i Marceliny - teraz czekam na propozycje matrymonialne, hłe hłe

A co do ukrytej kamery... kurde.
Wydało się.
To przez niski żołd...! Człowiek musi dorabiać...
...
...
jak żyć.
...
cały autorytet poszedł się *****

: P

Blight twój prezent jest ode mnie : P podeszłam do niego... praktycznie XD cieszę się, że się podobają : D

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie on 25.12.14 0:30  •  Antidotum - wydanie świąteczne. #7 - Page 3 Empty Re: Antidotum - wydanie świąteczne. #7
Ponieważ żadne święta nie mogą się obejść bez życzeń ode mnie...
Życzę Wam pogody ducha i uśmiechu Gavranka, pracowitości Blinka, charyzmy i stanowczości Take'a, skromności (i głosu?) Lenka, serdeczności Natanierza, urokliwości Falkora, poczciwości Ev, otwartości Mioboya, umiejętności adaptacji do sytuacji Cedny (khem...), koleżeńskości Mashiro, ciepła Ailenka, zadziorności Louve, samozaparcia Tai, a także wielu przyjaciół, równowagi i balansu w życiu, dystansu do siebie i otoczenia, niezapomnianych przygód oraz pozytywnie szokującej przyszłości.

Ze szczególną dedykacją dla marudnej Ev i wiecznie niezadowolonego Boniego (zmusili mnie do pisania życzeń!), pominiętego Kou (bo jeszcze mało kto Cię tu zna...) oraz wszystkich wymienionych. Życzenia kieruję również do tych, o których niechybnie zapomniałem lub których przegapiłem, z wyjątkiem jednej niechętnej osoby!

I na zakończenie - wesołych świąt! Hoł hoł hoł!
Ps. Łapcie jeszcze to na poprawę humoru: http://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2014/12/70fa70677634dba16677a29a0212052f.jpg
Ps2. Ładna wizualnie gazetka (tak bardzo nie-offtop).
Ps3. Głupiutkiej troll-czupurności Kakuriego też Wam życzę!

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie on 25.12.14 0:55  •  Antidotum - wydanie świąteczne. #7 - Page 3 Empty Re: Antidotum - wydanie świąteczne. #7
Take taki stanowczy, wow. Dzięki, Fili. ~ NAWZAJEM.

Antidotum - wydanie świąteczne. #7 - Page 3 Ryan2gif_qneespq
You see this face? This is my face of
NOT GIVING A SHIT.

Fucker
Rottweiler     Opętany
Fucker
Rottweiler     Opętany

Powrót do góry Go down

Pisanie on 25.12.14 17:29  •  Antidotum - wydanie świąteczne. #7 - Page 3 Empty Re: Antidotum - wydanie świąteczne. #7
DZIĘKUJĘ ZA PREZENT! NIE MOGĘ SIĘ NAPATRZEĆ :< Kto rysował?

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie on 25.12.14 19:10  •  Antidotum - wydanie świąteczne. #7 - Page 3 Empty Re: Antidotum - wydanie świąteczne. #7
Wcale nie rysował schizowy aniołek stróż z problemami natury socjalnej~ Tak bardzo skaner, przepraszam ; ; Próbowałem to obrobić w fotoszopach, ale nie wyszło :'')

Także tego, nie spodziewałem się, że będę na liście ;w; Dziękować na wierszyk! Kto pisał?

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie on 28.12.14 12:04  •  Antidotum - wydanie świąteczne. #7 - Page 3 Empty Re: Antidotum - wydanie świąteczne. #7
*łapki przygotowane na skucie kajdankami* Przyznaję się. To ja popełniłem ten wierszyk.

Podoba się?

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie on 28.12.14 16:27  •  Antidotum - wydanie świąteczne. #7 - Page 3 Empty Re: Antidotum - wydanie świąteczne. #7
Jezu, jest taki.... Adrielowy ;u; Pasuje jak ulał.

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Sponsored content

Powrót do góry Go down

:: Off :: Antidotum

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3