Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «
  • 20/02. Odbyło się kolejne losowanie chorób. Sprawdź czy twoja postać wciąż jest zdorwa!
  • 20/02. Zapoluj na niedźwiedzia babilonskiego.
  • 13/02. Kto sieje mak, ten zbiera wiernych. Wypowiedz się na temat KNW!
  • 11/02. W profilu, w zakładce Contact, pojawiło się nowe pole dla chętnych: discord.
  • Trwają zapisy na bal walentynkowy! Zgłoś się z osobą towarzyszącą.
  • 05/02. Co z organizacją Drug-on? Zaproponuj.

Go down

Pisanie on Nie Lut 09, 2020 10:18 pm  •  Smocza tawerna Empty Smocza tawerna
SMOCZA TAWERNA


Tawerna to nic innego, jak jadłodajnia i pub w jednym, która swoją popularność zawdzięcza przyzwoitej obsłudze. Serwują tutaj całkiem dobry w smaku alkohol oraz syte, przyzwoite posiłki, aczkolwiek skomponowanych z dość ograniczonej ilości surowców, głównie ogranioczonych do mięsiwa i skromnej ilości warzyw.
Jest usytuowana na najniższej kondygnacji Smoczej Wieży. Ma rozmiar sporego salonu z ławami różnorakiego rozmiaru, które, ustawione w dwóch rzędach, zajmują niemal całą powierzchnie pomieszczenia. Naprzeciw wejścia jest kuchnia, jednocześnie pełniąca rolę baru. W zimniejsze dni wnętrze pomieszczenia ogrzewa kominek.
Oprócz mieszkańców smoczej wieży, mile widziany są tutaj przybysze z zewnątrz, w skład, których wchodzą głównie zleceniodawcy, jednakże na takowych spoczywa obowiązek uiszczenia opłaty za prowiant i trunki, bowiem nie ma nic za darmo.

Hashim mimo wszystko nie jest wymordowanym, a zwykłym człowiekiem. Wstąpił do smoków w wieku trzydziestu lat, a obecnie ma około sześćdziesiątki. Były windykator. Od ponad dziesięciu lat, wspierany przez najemników, zajmuje się jadłodajnią i interes kwitnie. Mężczyzna nie jest przesadnie wysoki. Ma zaledwie 170 cm wzrostu. Chodzi wiecznie przygarbiony. Na twarzy, najczęściej skalanej kilkudniowym zarostem, widnieje wiecznie zadziorny uśmieszek. Włosy ma pokryte siwizną, nosi okulary. Dla wszystkich Smoków przyjazny i otwarty, natomiast w stosunku do obcych nieco sceptyczny i podejrzliwy, ponosi go też czasem ciekawość. Traktuje Drug-on jak swoją drugą lub nawet jedyną rodzinę, gdyż w prowadzeniu tego przybytku pomaga mu żona i córka, które również są częścią smoczej społeczności.

» link do poprzedniej wersji tematu «


                                         
Yury
Windykator     Opętany
Yury
Windykator     Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Wcześniej Kido Arata, teraz Yury. Czasem Wujek Menel (c)Chyży.


Powrót do góry Go down


 
Nie możesz odpowiadać w tematach