Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «
  • 23/01. Przeczytaj ogłoszenie dotyczące spisu chorób.
  • 07/01. Do 11 stycznia jest czas na zaktualizowanie poszukiwań w temacie "Tablica Ogłoszeń". Zgłoszenia bez poprawnej daty zostaną usunięte. Ewentualne pytania prosze kierować na PW do Rhetta.
  • 07/01. Wyjątkowo choroby losowano dwukrotnie. Upewnij się czy twoja postać jest wciąż zdrowa!
  • 05/01. Zerknij na najnowszą notkę od administracji.
  • 04/01. Zapoznaj się z ogłoszeniem dotyczącym przedmiotów specjalnych (talonów).

Go down

Pisanie on 07.01.20 22:46  •  Rajskie złomowisko Empty Rajskie złomowisko
RAJSKIE ZŁOMOWISKO


Hałdy śmieci, sterty zardzewiałej i bezużytecznej już stali, kości i wszelki inny odpad, który produkuje Apogeum. Złomowisko powstało na górach zasypanego śmietniska, więc chociaż wydaje się, że darmowych gratów jest tu pod samo sklepienie, po kilku chwilach natrafia się na zakwaszoną ziemię, przy której nie jest w stanie wyrosnąć żadna roślina. Częste samozapłony i wszechobecny odór objawiają się w gęstych, pożółkłych chmurach zdobiących niebo ponad złomowiskiem. Pomiędzy kopami prowadzą ścieżki, które zdradzają, że okolica pomimo nieprzychylnego, pierwszego wrażenia skrywa domostwa najwytrwalszych Desperatów. Albo tych, których kiedyś wykluczyła społeczność.
Nasypy zamieszkują stada wszystkożernych ptaków i ścierwojady, których aktywność wzmaga się po zmroku. Złomowisko pokrywa wielki obszar i łatwo jest się tutaj zagubić, jeżeli ktoś bez przewodnika postanowi zapuścić się zbyt głęboko. Ci jednak, którzy wiedzą czego i jak szukać, nie odejdą z pustymi rękami. Waśnie dlatego to nieprzyjemne miejsce otrzymało swój „rajski” człon. Kiedy edeńskie anioły posiadają swój magiczny Las Życzeń, strudzeni losem poszukiwacze z wysiłkiem i odrobiną determinacji są w stanie pomóc szczęściu grzebiąc na osławionym wysypisku.


                                         
VIRUS
VIRUS
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie on 13.01.20 19:35  •  Rajskie złomowisko Empty Re: Rajskie złomowisko
Zgrzyt, zgrzyt, zgrzyyyyt.
 Na górach śmieci nie dało się w żaden sposób ukryć swojej obecności. Zalegające wszędzie odpadki odgrywały pod stopami swoją kocią muzykę, z każdym krokiem wydając z siebie skrzypiąco-chrupiące dźwięki. Na chwilę obecną do tej kakofonii dołączyło się też sporadyczne ćwierkanie trzech energicznych tatrii, raz fruwających wokół głowy młodej wymordowanej, a raz na zmianę przysiadając na jej ramionach. Sama dziewczyna nuciła cicho nieznaną nawet jeszcze sobie melodię, dostosowując ją na bieżąco do ptasich świergotów. Musiała być w dobrym nastroju, bo niemalże podskakiwała idąc, co jakiś czas zwalniając dla wtrącenia niezbyt zgrabnego piruetu. Po chwili spokojniejszego marszu znów odwróciła się, teraz tyłem do kierunku swojej trasy, z zaangażowaniem wyglądając czegoś... a raczej kogoś.
 — Hej, jesteś tam? — zawołała półgłosem w przestrzeń. Dopiero co minęła zakręt, może więc jej na wpół przypadkowy towarzysz podróży jeszcze się chował za jedną ze śmieciowych zasp, ale nadal pozostawał w pobliżu. Byłoby to z pewnością niemiłe ze strony Nayami, gdyby najpierw nakłoniła Bogu ducha winnego Ratlerka na wycieczkę, a potem zgubiła go gdzieś na złomowisku. Może gdyby się jakoś bliżej przyjaźnili i miałaby pewność, że Shion nie obrazi się na nią za taki wybryk... ale tak czy owak, nie zostawia się psich braci na pastwę starych puszek! Lepiej więc, żeby pojawił się wkrótce w zasięgu wzroku Leather, w przeciwnym razie będzie musiała zawrócić i go szukać. Albo wypieprzy się prosto w najbliższą górę śmieci, skoro chwilowo nawet nie patrzyła, dokąd idzie.


Rajskie złomowisko ISU5hC7
                                         
Insomnia
Maltańczyk     Opętana
Insomnia
Maltańczyk     Opętana
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nayami Leather


Powrót do góry Go down


 
Nie możesz odpowiadać w tematach