Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «
  • 23/01. Przeczytaj ogłoszenie dotyczące spisu chorób.
  • 07/01. Do 11 stycznia jest czas na zaktualizowanie poszukiwań w temacie "Tablica Ogłoszeń". Zgłoszenia bez poprawnej daty zostaną usunięte. Ewentualne pytania prosze kierować na PW do Rhetta.
  • 07/01. Wyjątkowo choroby losowano dwukrotnie. Upewnij się czy twoja postać jest wciąż zdrowa!
  • 05/01. Zerknij na najnowszą notkę od administracji.
  • 04/01. Zapoznaj się z ogłoszeniem dotyczącym przedmiotów specjalnych (talonów).

Go down

Pisanie on 07.01.20 22:26  •  Psi market Empty Psi market
PSI MARKET


Zachowany w dobrym stanie budynek starego marketu spożywczego, który przez długie lata wykorzystywany był jako schronienie dla jednej z desperackich band. Niestety nawet grupa wymordowanych uległa, gdy pewnego dnia w te okolice wprowadziła się grupa zmutowanych psów. Stworzenia z pozoru przypominają sforę bokserów, których sierść wypadła całkowicie i zastąpiła ją zrogowaciała, szara skóra. Stworzenia są niezwykle agresywne i atakują w stadzie, gdy ktoś za bardzo zbliży się do ich terytorium. Często patrolują okolicę, polują na wychudłe zwierzęta oraz ludzi, a wszystko gromadzą w opanowanym przez siebie budynku przerobionym na nory i gniazda.

Krążą plotki, że budynek został jeszcze przez swoich poprzednich właścicieli podłączony ukradkiem do jednej z oddalonych anten, dlatego dostępny jest tu prąd. Z innego źródła dopływa także względnie czysta i pitna woda, która chociaż ma kolor i smak rdzy, nie jest skażona przez wirusa. Odważniejsi zarzekają się, że we wnętrzu w dalszym ciągu można znaleźć użyteczne ciuchy i trochę gratów pozostawionych tu w pośpiechu przez poprzednich lokatorów. Niewielu jednak ma tyle szczęścia, by zbliżyć się do sklepu bez zostania zauważonym przez sforę.

Zachowany w doskonałym stanie budynek kusi wszystkich tych, którzy chcieliby spróbować swojego szczęścia i wzbogacić się tam, gdzie inni nie dali rady przeniknąć.

RZUT KOŚCIĄ K6
Raz na rok każda postać może dmuchnąć w kostkę i liczyć na pozytywny wynik, który pozwoli jej ominąć czujne zwierzęta. Jeżeli jednak zostanie wykryty, minie sporo czasu, zanim bestie zapomną jak pachniał. Końcowy efekt potyczki jest uzależniony od wyniku rzutu kostką k6, należy go opisać w min. 5 postach.

Wyniki
1 – sukces, jednorazowa możliwość skorzystania z czystej wody/prądu/zdobycia nowego ubrania, otrzymujesz +20 PF;
2-5 – porażka, psy zwęszyły trop i odgoniły cię z okolic marketu;
6 – skrajna porażka, sfora odnalazła cię na swoim terytorium, jest agresywna i gotowa do walki. Konieczna interwencja MG.


                                         
VIRUS
VIRUS
 
 
 


Powrót do góry Go down


 
Nie możesz odpowiadać w tematach