Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «
  • 20/02. Odbyło się kolejne losowanie chorób. Sprawdź czy twoja postać wciąż jest zdorwa!
  • 20/02. Zapoluj na niedźwiedzia babilonskiego.
  • 13/02. Kto sieje mak, ten zbiera wiernych. Wypowiedz się na temat KNW!
  • 11/02. W profilu, w zakładce Contact, pojawiło się nowe pole dla chętnych: discord.
  • 05/02. Co z organizacją Drug-on? Zaproponuj.

Go down

Pisanie on 11.11.19 0:45  •  Akela Empty Akela
SPECJALNE PROŚBY DO MG: Proszę o nie upokarzanie mojej postaci dla swojej własnej uciechy.


Kod jest własnością Growlithe'a. Pożyczony za jego zgodą.

ZNANA GODNOŚĆ: Noah Caleb O'Harleyh.
WIEK: 1013 lat.
WIZUALNY WIEK: 26 lat.
KOLOR WŁOSÓW: Białe.
KOLOR OCZU: Niebieskie.
WZROST: 184 centymetrów.
WAGA: 68 kilogramów.
RASA: Wymordowany//Opętany.
PROFESJA: Prorok w Kościele Nowej Wiary.
MIEJSCE ZAMIESZKANIA: Desperacja, Góry Shi.
WYSZCZEGÓLNIONE BLIZNY:
- mnóstwo blizn po cięciach na przedramionach, biodrach oraz klatce piersiowej.
- lewa część jego torsu pokryta jest blizną po oparzeniach.
DODATKOWE INFORMACJE:
- Młodszy brat Growa.
- Pachnie niemalże identycznie jak Grow.
- Stosuje niezwykle agresywną politykę KNW.
- Łatwo się przegrzewa.
- Lunatykuje.
- Nosi cierniową koronę.
- Jego orientacja to panseksualizm.

UMIEJĘTNOŚCI:
- Zwiększona tężyzna – podniesiona sprawność fizyczna; zręczność, szybkość, siła etc. Wymordowani są dwa razy silniejsi od przeciętnego człowieka.
- Wyostrzone zmysły.
- Zwiększona czujność, tzw. szósty zmysł.
- Broń biała (sztylety, igły, inna krótka broń).
- Walka wręcz.
- Medycyna.

DEFEKTY:
- Dekstrokardia i odwrócenie trzewi - czyli wszystko po przeciwnej stronie.
- Łamliwość kości.
- Uzależnienie od swojego własnego jadu.

MOCE

BIOKINEZA
Opis: Jego biokineczna forma jest hybrydą pięciu zwierząt: wilka syberyjskiego, jelenia szlachetnego, puchacza zwyczajnego, czarnej mamby oraz rysia euroazjatyckiego. Wyglądem przypomina wilka o nieco chudszej budowie. Silne łapy są obdarzone długimi i ostrymi pazurami rysia. Pysk nieco wydłużony, wypełniony podwójnymi rzędem ostrych, jadowych kłów (o jadzie więcej w drugiej mocy). Sierść jest barwy tricolorowej (czarny, rudy i biały), w niektórych miejscach ciało pokryte ciemnozielonymi łuskami (tylne łapy, boki szyi, oraz dolna część grzbietu). Uszy są nieco większe niż u przeciętnego przedstawiciela wilczej rodziny, zakończone charakterystycznymi tutkami dla rysia. Oczy koloru złoto-pomarańczowego przystosowane do nocnego trybu życia (w tej formie widzi idealnie w nocy, gorzej z widzeniem za dnia lub przy ostrym świetle). Na grzebiecie widnieje para mocnych sowich skrzydeł umożliwiająca mu latanie, jednakże jedynie przez maksymalny okres dwóch postów oraz na wysokości maksymalnie dwudziestu metrów. Łeb jest przyzdobiony okazałą parą ostrego poroża.
Defekty: Noah czasami niekontrolowanie pod wpływem różnych emocji nie jest w stanie utrzymać w stu procentach swojego ludzkiego ciała, dlatego też momentami pojedyncze zwierzęce atrybuty mogą pojawiać się niespodziewanie, jak np. zbyt długie paznokcie albo zęby, sowie oczy, skrzydła, łuski czy też poroże. Musi odczekać czas jednego posta, by się uspokoić i schować je na powrót.
Czas działania: Noah może przebywać w swojej biokinetycznej formie zaledwie 4 posty. Każdy kolejny post zwiększa prawdopodobieństwo wpadnięcia w szał.

JAD  
Opis: Wystarczy jedno ugryzienie, aby posłać kogoś w stan paraliżu sennego. Tak jak w przypadku paraliżu sennego, osoba nie jest w stanie się poruszyć czy też odezwać, ale cały czas pozostaje świadoma. W trakcie trwania paraliżu ofiara doświadcza wszelakich halucynacji wzrokowych, słuchowych czy nawet czuciowych. Ponadto odczuwa albo silne przerażenie bezsilności podsycane zniekształconymi cieniami pochylającymi się nad nią, bądź silną ekscytację i podniecenie.
Defekty: Co najważniejsze, Noah może używać jadu TYLKO w swojej biokinetycznej formie. Jako człowiek nie posiada torebek jadowych oraz, co ważniejsze, nie jest odporny na swój własny jad. Kiedy zaczyna wpadać w szał, nie jest w stanie kontrolować jadu, który zaczyna obficie skapywać z jego pyska, parząc jednocześnie jego własne ciało oraz pysk.
Czas działania: Czas trwania paraliżu to trzy posty. Następnie dopiero po czterech postach Noah może aplikować jad ponownie do tego samego organizmu.

ARTEFAKTY

MANIPULACJA WSPOMNIEŃ  
Opis: Wystarczy jego dotyk na gołej skórze drugiej osoby. Ofiara czuje, że zna Akelę od wielu, wielu lat. Ba! Ma wrażenie, że Akela jest najważniejszą osobą w jego życiu. Potrzeba bycia niego jest tak bliska i tak mocna, że taka osoba jest gotowa zrobić niemalże wszystko dla niego, zapatrzona w niego jak w bóstwo.
Defekty: Podczas używania artefaktu artefakt emanuje ciepłem. Z czasem uczucie gorąca nasila się, występują krwotoki z nosa oraz krwioplucie.
Czas działania: Czas jaki trwa to poczucie wynosi cztery posty. Podczas piątego postu osoba zaczyna dochodzić do siebie, chociaż echo obecności Akeli w jego wspomnieniach wciąż pozostaje. Noah może użyć mocy ponownie dopiero po sześciu postach (a w przypadku osoby wcześniej dotkniętej mocą dopiero po siedmiu).


BESTIE


Brak.

Uwaga! Przy Akeli zawsze towarzyszy 4 NPC skrytych w cieniu
Akela 24bebd079215eaf0e866d6d5b9777678

Spoiler:
Akela C1d040ed6bde4ab72fda804e22cc5ce9
                                         
Akela
Prorok     Opętany
Akela
Prorok     Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Noah Caleb O'Harleyh


Powrót do góry Go down


 
Nie możesz odpowiadać w tematach