Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «
  • 04/11. Kolejne ogłoszenie dotyczące zmian. Rzuć okiem.
  • 03/11. Do 9 listopada, do godziny 22:00, należy uzupełnić temat z chronologią. Po ustalonym terminie moderator zacznie sprawdzanie.
  • 03/11. Do 12 listopada, do godziny 20:00, jest czas na wznowienie wątków z przeszłości i alternatywnych. Tematy, w których post nie pojawił się od miesiąca lub dłużej zostaną wrzucone do archiwum. W razie pytań: pisać do Rhetta na PW.
  • 02/11. Pojawiło się nowe ogłoszenie. Dotyczy zmian w regulaminie bilokacji oraz poszukiwań moderatorów. Zerknij.
  • 31/10. Zarzucono propozycją w dziale DOGS. Jak jesteś dobrym psiątkiem to wypowiedz się w temacie.
  • 31/10. Rozpoczęto dyskusję na temat eventów. Wrzuć swoje przemyślenia.

 :: Wyspa :: Laboratorium


Go down

Pisanie on 25.10.19 0:02  •  Podziemia Empty Podziemia
PODZIEMIA


Miejsce, gdzie znajdowały się tajne laboratoria, gdzie eksperymentowano broń, która miała pomóc Japonii we wszelakich nadchodzących wojnach. Z tamtego okresu zachowały się jedynie legendy, które mrożą krew w żyłach. Mawia się, że miejsce to było nawiedzone, i każdej nocy u wybrzeża Japonii niosły się echem jęki i krzyki udręczonych ofiar. Teraz są to jedynie zgliszcza, które są tylko przeszłością dawnych lat. W jednej z sal znajdują się puste, teraz popękane wielkie szklane tuby, gdzie najprawdopodobniej trzymano żywe istoty, na których eksperymentowano. Można wyraźnie dostrzec, że z niektórych wciąż wystają przeróżne kable i elektrody. Na samym końcu jednego z korytarzy znajdują się zablokowane od wewnątrz drzwi, a przed nimi siedzi trup, który mocno trzyma dziwny notes.


                                         
VIRUS
VIRUS
 
 
 


Powrót do góry Go down


 
Nie możesz odpowiadać w tematach