Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «
  • 23/01. Przeczytaj ogłoszenie dotyczące spisu chorób.
  • 07/01. Do 11 stycznia jest czas na zaktualizowanie poszukiwań w temacie "Tablica Ogłoszeń". Zgłoszenia bez poprawnej daty zostaną usunięte. Ewentualne pytania prosze kierować na PW do Rhetta.
  • 07/01. Wyjątkowo choroby losowano dwukrotnie. Upewnij się czy twoja postać jest wciąż zdrowa!
  • 05/01. Zerknij na najnowszą notkę od administracji.
  • 04/01. Zapoznaj się z ogłoszeniem dotyczącym przedmiotów specjalnych (talonów).

Go down

Pisanie on 23.10.19 23:45  •  Schronisko nad jeziorem Kirameku Empty Schronisko nad jeziorem Kirameku
JEZIORO KIRAMEKU


To mierzące prawie 900 metrów długości jezioro leży u stóp pobliskich gór Taisei. Spod krystalicznie czystej wody zerkają na turystów i zagorzałych wspinaczy leniwie pływające, kolorowe ryby. Spokojna okolica wycisza zmysły i łagodzi stresy nagromadzone w trakcie ciężkiej pracy przez co Kirameku jest jedną z najczęściej wybieranych atrakcji. Zwłaszcza latem, gdy temperatura wyciska pot z mieszkańców M3, stanowi idealną opcję na ochłodę. Samo dotarcie nad jezioro nie zajmie więcej niż trzy godziny marszu, a i dla osób, których zmęczy taka wędrówka, znajdzie się miejsce na odpoczynek.

Niespełna 30 metrów od Kirameku wybudowano dwupiętrowy, drewniany budynek. Schronisko oferuje nie tylko liczne pamiątki; od koszulek, przez broszki i magnesy na lodówkę, ale także domowe obiady podawane od rychłego ranka aż po zmierzch. To zwłaszcza z pasją przyrządzane dania przyciągają do placówki wycieczkowiczów. Na pierwszym oraz drugim piętrze mieści łącznie jedynie dziesięć dwuosobowych pokoi; wystarczająco, aby pomieścić ludzi poza sezonem i rok za rokiem za mało, aby sprostać ilości w trakcie tak zimowego, jak i letniego okresu.


                                         
VIRUS
VIRUS
 
 
 


Powrót do góry Go down


 
Nie możesz odpowiadać w tematach