Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «
  • 23/01. Przeczytaj ogłoszenie dotyczące spisu chorób.
  • 07/01. Do 11 stycznia jest czas na zaktualizowanie poszukiwań w temacie "Tablica Ogłoszeń". Zgłoszenia bez poprawnej daty zostaną usunięte. Ewentualne pytania prosze kierować na PW do Rhetta.
  • 07/01. Wyjątkowo choroby losowano dwukrotnie. Upewnij się czy twoja postać jest wciąż zdrowa!
  • 05/01. Zerknij na najnowszą notkę od administracji.
  • 04/01. Zapoznaj się z ogłoszeniem dotyczącym przedmiotów specjalnych (talonów).

Go down

Pisanie on 23.10.19 22:47  •  Chata babki Haname Empty Chata babki Haname
CHATA BABKI HANAME


Na obrzeżach miasta od dawna stała niewielka chatka należąca do pani Haname. Staruszka od najmłodszych lat interesowała się roślinami, toteż nikogo nie powinien zadziwiać bogaty w przeróżne kwiaty i zioła ogródek. Jego powierzchnia jest znacznie większa od samego mieszkania kobiety, lecz również pilnie strzeżona. Wysoki płot to nie jedyne jego zabezpieczenie, ponieważ między gąszczem roślinności pląta się spore psisko, któremu żaden porządny obywatel nie chciałby wejść w drogę. Pośród kolekcjonowanego przez wiele lat zbioru nasion znalazła się również passiflora, o którą pani Haname dba niemal jak o własne dziecko.

RZUT KOŚCIĄ K6
Roślina rodzi owoce przez okres obejmujący dwa miesiące – kwiecień i maj. Każdy użytkownik, jednorazowo, może rzucić kostką na zdobycie passiflory. Wynik kostki należy opisać fabularnie zaraz po wykonaniu rzutu.

Wyniki:
1 – sukces, owoce zerwane (+2 składniki);
2-5 – porażka, pies babki Haname wywęszył intruza, udało ci się jednak uciec;
6 – skrajna porażka, babka Haname zadzwoniła po odpowiednie służby, te zareagowały natychmiast. Konieczna interwencja MG bądź osoby z grupy S.SPEC.


                                         
VIRUS
VIRUS
 
 
 


Powrót do góry Go down


 
Nie możesz odpowiadać w tematach