Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «
  • 05/12. Do 14 grudnia do godziny 20:00 jest czas na wznowienie wątków z przeszłości oraz alternatywnych. W razie pytań należy napisać pw do Rhetta.
  • 16/11. Zapisy na indywidualne wydarzenie dla S.SPEC. Weź udział w wyprawie!
  • 13/11. Do 17 listopada, do godziny 20:00, trwa halloweenowy plebiscyt! Zagłosuj!
  • 04/11. Kolejne ogłoszenie dotyczące zmian. Rzuć okiem.
  • 03/11. Do 9 listopada, do godziny 22:00, należy uzupełnić temat z chronologią. Po ustalonym terminie moderator zacznie sprawdzanie.
  • 03/11. Do 12 listopada, do godziny 20:00, jest czas na wznowienie wątków z przeszłości i alternatywnych. Tematy, w których post nie pojawił się od miesiąca lub dłużej zostaną wrzucone do archiwum. W razie pytań: pisać do Rhetta na PW.

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Bererere napisał:A czego sobie jaśnie pan zażyczy? Od prostej pizzy, poprzez basen żelek, aż do wykwintnych cudeniek. Poświęcę się dla dobra sprawy.

Berenika
Ochotnik
Berenika
Ochotnik

GODNOŚĆ :
Luiza Emilia Kamińska, dalej znana jako Berenika

Powrót do góry Go down

Veruś napisał:No chyba sobie jaja robisz.

I przestań zmieniać mi nazwy kontaktów.

Why did the phone wear glasses? Because it lost all its contacts - Page 2 8jMWZcu

Verity
Studentka
Verity
Studentka

GODNOŚĆ :
Daisy Verity Greenwood

Powrót do góry Go down

Veruś napisał:Wiele rzeczy mnie w życiu nie zadowala, penisy pewnie nie będą tu jakąś wielką rewolucją.
A wracając do WŁAŚCIWEGO tematu, nazywaj sobie swój zespół jak chcesz, mogę przyjść was posłuchać.

Why did the phone wear glasses? Because it lost all its contacts - Page 2 8jMWZcu

Verity
Studentka
Verity
Studentka

GODNOŚĆ :
Daisy Verity Greenwood

Powrót do góry Go down

Veruś napisał:Jesteśmy kumplami, dlatego ratuję Cię przed porażką. Przecież ja się nie nadaję do tego.

Verity
Studentka
Verity
Studentka

GODNOŚĆ :
Daisy Verity Greenwood

Powrót do góry Go down

Bererere napisał:Głowa ci kiedyś buchnie od tych informacji.
Ale tak - dokładnie, przyznaję się, grałam. Na studiach, jak miałam dużo czasu.
Myślisz, że mam teraz czas i nerwy na sprzątanie Twojej kawusi, spełnianie królewskich zachcianek oraz granie w więcej niż jednym tego słowa znaczeniu? Bo ciężko mi uwierzyć, żebyś posiadał innych członków. Rzucisz to po pięciu minutach i wrócisz do nerdowskiego żywota. ‾\_(ツ)_/‾

Berenika zna język polski i korzysta z niego w niektórych przypadkach. Tekst wypowiedziany w tym języku będzie zaznaczony kursywą. Jej brak oznacza, że mówi po japońsku.

Berenika
Ochotnik
Berenika
Ochotnik

GODNOŚĆ :

Powrót do góry Go down

Bererere napisał:Hoho...? Powieeedzmy, że coś świta. Najsu vocal, milordzie. Masz brata bliźniaka?
A tak serio, to nie uwierzę w pełni, póki nie ujrzę tego na żywo. @@ Wtedy się zastanowię nad decyzją.

Berenika zna język polski i korzysta z niego w niektórych przypadkach. Tekst wypowiedziany w tym języku będzie zaznaczony kursywą. Jej brak oznacza, że mówi po japońsku.

Berenika
Ochotnik
Berenika
Ochotnik

GODNOŚĆ :

Powrót do góry Go down

Veruś napisał:

Verity
Studentka
Verity
Studentka

GODNOŚĆ :
Daisy Verity Greenwood

Powrót do góry Go down

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2