Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down





Kapitan na co dzień korzysta z telefonu wbudowanego w przepustkę; to jego publiczny kontakt. Posiada także drugie urządzenie z zastrzeżonym numerem, zabezpieczone przed próbami hakerskimi.


Ostatnio zmieniony przez Kapitan Huddle dnia 29.09.19 17:48, w całości zmieniany 3 razy
                                         
Kapitan Huddle
Haker
Kapitan Huddle
Haker
 
 
 


Powrót do góry Go down

*POŁĄCZENIE PRZYCHODZĄCE OD: VERUŚ*
Kilka trzasków w tle, przygłuszony odgłos kroków, co jakiś czas przejeżdżający samochód.
Halo halo?
                                         
Verity
Studentka
Verity
Studentka
 
 
 

GODNOŚĆ :
Daisy Verity Greenwood


Powrót do góry Go down

Żebym ja ci zaraz w mordę nie dała — na wpół powiedziane, na wpół burknięte ze złością. — Zielona Kobieta chciałaby wiedzieć CO DO JASNEJ CHOLERY. Co to za zdjęcia niespodzianki, co ty sobie w ogóle myślisz, PRAWIE PADŁAM NA ZAWAŁ, WYJEŻDŻASZ SOBIE JAK GDYBY NIGDY NIC, potem się pokazujesz znienacka, zamiast jak człowiek powiedzieć, że wracasz czy coś — tu słowa urywają się wraz z resztkami powietrza w płucach.
                                         
Verity
Studentka
Verity
Studentka
 
 
 

GODNOŚĆ :
Daisy Verity Greenwood


Powrót do góry Go down

Za tę kartkę na lodówce to ci powinnam urwać głowę! Ty sobie zdajesz w ogóle spraw- — Gwałtowny wdech został zagłuszony przez ostry dźwięk samochodowego klaksonu. — Super, znalazłeś kota, znajdź sobie nawet i dwadzieścia kotów, CZY TY MNIE W OGÓLE SŁUCHASZ, należą mi się chyba jakieś wyjaśnienia, do jasnej cholery!
                                         
Verity
Studentka
Verity
Studentka
 
 
 

GODNOŚĆ :
Daisy Verity Greenwood


Powrót do góry Go down

Nie. — Po chwili ciszy nastąpiło zbolałe westchnięcie. — Nie każę ci opowiadać przez telefon. Powiedz mi tylko, czy znowu zamierzasz się ulatniać.
                                         
Verity
Studentka
Verity
Studentka
 
 
 

GODNOŚĆ :
Daisy Verity Greenwood


Powrót do góry Go down

To cię zresublimuję — odpowiedziała po niedługiej chwili. — Prawie pod mieszkaniem, wracałam z zajęć.
                                         
Verity
Studentka
Verity
Studentka
 
 
 

GODNOŚĆ :
Daisy Verity Greenwood


Powrót do góry Go down

Twój pokój nadal jest wolny, nasza słodka Landlady nie znalazła jeszcze nikogo za ciebie. Właściwie to teraz mieszkam tu tylko ja, tak żeby było ciekawiej. I jeszcze się zastanawiam, czy cię wpuszczę — zakończyła już z nutką żartu... chyba.
                                         
Verity
Studentka
Verity
Studentka
 
 
 

GODNOŚĆ :
Daisy Verity Greenwood


Powrót do góry Go down

Ha ha ha, bardzo zabawne, panie Spiderman. Twoje dane pewnie nadal są w bazie zam- ZOSTAW BAJZLA W SPOKOJU. Pewnie się cieszy, że wróciłeś i tyle. Zostawić cię samego na dwie minuty, no ja nie mogę, tylko chałupy tam nie rozwal-
                                         
Verity
Studentka
Verity
Studentka
 
 
 

GODNOŚĆ :
Daisy Verity Greenwood


Powrót do góry Go down

Nawet się nie wa-
*połączenie zakończone*

NOWA WIADOMOŚĆ
Już nie żyjesz
                                         
Verity
Studentka
Verity
Studentka
 
 
 

GODNOŚĆ :
Daisy Verity Greenwood


Powrót do góry Go down

Bererere napisał:Super, dla takich jak ty szkolę się od lat, by takie kawy przygot- Że słucham?! Sam będziesz zapierdzielał z mopem, cholerna buło. >:c Załatwię Ci cały zestaw epickich mopów do wyboru!
                                         
Berenika
Ochotnik
Berenika
Ochotnik
 
 
 

GODNOŚĆ :
Luiza Emilia Kamińska, dalej znana jako Berenika


Powrót do góry Go down

Bererere napisał:Nie skomentuję tego, dzieciaczku. I tak, oczywiście... Masz mnie od tego, żeby dbać o twoje resztki życia, stąd specjalistyczne szkolenia z mopem również będą dla Ciebie dobre. Rozruszasz kości. No chyba, że chcesz zlizywać całą kawę z podłogi?
Jak ogarniesz sytuację, niezależnie jak, stawiam ci dobrą kolację. Z dowozem. Bez świec. Inne życzenia?
                                         
Berenika
Ochotnik
Berenika
Ochotnik
 
 
 

GODNOŚĆ :
Luiza Emilia Kamińska, dalej znana jako Berenika


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach