Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «
  • 07/01. Do 11 stycznia jest czas na zaktualizowanie poszukiwań w temacie "Tablica Ogłoszeń". Zgłoszenia bez poprawnej daty zostaną usunięte. Ewentualne pytania prosze kierować na PW do Rhetta.
  • 07/01. Wyjątkowo choroby losowano dwukrotnie. Upewnij się czy twoja postać jest wciąż zdrowa!
  • 05/01. Zerknij na najnowszą notkę od administracji.
  • 04/01. Zapoznaj się z ogłoszeniem dotyczącym przedmiotów specjalnych (talonów).
  • 02/01. Do 14 stycznia do godziny 20:00 jest czas na wznowienie wątków z przeszłości, alternatywnych oraz fabuł w dziale ze zdobywaniem umiejętności. W razie pytań należy napisać pw do Rhetta.
  • 27/12. Świąteczne wydanie gazetki Antidotum już jest! Przeczytaj.
  • 26/12. Nowe ogłoszenie w DOGS. Zerknij.
  • 23/12. Hej. Znajoma Ego pisze prace magisterską. Tutaj można się dowiedzieć jak jej pomóc uzupełniając krótką ankietę.

Go down

Pisanie on 31.08.19 20:15  •  Pamiętniczek Morganki  Empty Pamiętniczek Morganki
Rodzina, krewni:
- [Aktualnie NPC] Nieuleczalnie chora matka Helena, 44 lata. Przebywa w prywatnym domu opieki medycznej nad osobami nieuleczalnie chorymi. Morgana próbuje wykupywać za każdym razem eksperymentalne leki, terapie, nowe patenty medyczne, ale kosztują sporo. Jedyną szansą z powodzeniem aż do 75% jest przeniesienie świadomości chorej, do cybernetycznego rdzenia umysłowego, gdzie połączyłaby się jaźniami z sztuczną inteligencją, która mogłaby uleczyć jej chory umysł na demencję, odzyskać połączenia, wspomnienia, stracone obszary, zgubione dane. Helena  dołączyłaby do gatunku androidów, mając organiczne ciało z wyjątkiem cząstki, gdzie mózg to cybernetyczny rdzeń działający jak umysł człowieka, ale lepiej. Myślała o swojej przyrodniej siostrze, że mogłaby uratować matkę, jednak utrata Hakao byłaby równie bolesna dla M.
- [Aktualnie NPC] Charlotte, 26 lat, android gatunku replikanta model "Silicone Hakao", który podarowała mama córce na pierwsze urodziny, żeby zastąpił jej uprowadzonego braciszka, tak samo M i jej. Model ten ma podstawowe moduły (zmysłowe, optyczne), rdzeń cybernetyczny (umysł), żeliwne układy elektryczne (nerwy, żyły), generator energetyczny (serce), tkanka mięśniowa i skóra to nowej generacji silikon, który idealnie odzwierciedla tkankę, skórę i jej właściwości. Układy rozrodcze są jeszcze bardziej dopracowane, przez to seks z Hakao jest naprawdę realistyczny, nie do odróżnienia jest wewnątrz. Stymulacja jej ciała, wytwarza impulsy elektryczne które trafiają do rdzenia, powodując że kod binarny zwykle stały, jak mur, nagle zmienia się w falującą muzykę, a euforia związana z tym zjawiskiem, w pewnym sensie daje pozytywne uczucie dla sztucznej inteligencji. Dłuższy stosunek  uwalnia chemiczne substancje, które odpowiadają za wyciekanie z jej waginy podczas penetracji. Ten nowoczesny silikon potrafi absorbować ciepło, ale i zapach, przez co replikant może mieć swój oryginalny zapach. Delikatność i kruchość tego modelu jest większa niż u człowieka, przez co każde stłuczenie, zderzenie, bijatyka, skaleczenie, poważny uraz podczas walki dla tej barbie silikonowej może skończyć się śmiercią. Hakao ma jedynie otwieraną czaszkę, gdy wymaga konserwacji obwodów rdzenia lub generatora (w tym też ładowanie przez zwykły kontakt), nie ma ona portu bezprzewodowego ani innych gadżetów, czy składanych dłoni, rąk, nóg, pleców etc. Jej wiedza i aktualizacje zawsze były równe do rozwoju Morgany - wie to co ona, bo chodziła z nią do szkoły, siedziała w jednej ławce, czytała te same książki, nie ma zapisanej wiedzy naukowej jak inne S.I. Gdy Hakao używa komputera to ma z tym problemu, choć sama jest komputerem. Jej osobowość rozwinęła z larwy, która uczyła się jak chodzić, mówić, śpiewać, cieszyć się, decydować, wybierać, denerwować się, nie przepadać, gustować aż ewoluowała coraz bardziej z poczwarki, larwy, robaka w piękną najlepszą wersję Siebie jest dzisiaj. Kocha Morgane, Helene, zaginionego brata Arthura. Bez nich w pobliżu odczuwa uczucie smutku, u ludzi nazywa się depresja, brak powodu do życia, myśli samobójcze etc., tak jakby była pusta w środku. Komentarze wrednych zapamiętała do dziś, jedynie siostra potrafi odgonić tą pustkę, jakby nigdy nie było pytania "dlaczego ta pustka jest, jak ją wypełnić, czemu to uczucie niszczy mnie bardziej niż wirusy komputerowe?".

- [W przyszłości NPC] Zaginiony brat, sześć lat starszy od siostry. Został porwany gdy jechała z nim, gdy miał roczek, metrem, nocną trasą, na skrajach miasta. Musiała jechać na pogotowie o nieludzkich nocnych godzinach, bo miał bardzo wysoką gorączkę. Została wtedy napadnięta, zmuszona do rozebrania przez dwóch napastników w pustym przedziale, odebrano jej wartościowe rzeczy, a potem napastnicy porwali Arthasa żeby ukraść jej jeszcze więcej niż miała. Więcej w historii osobnej "Nocna przejażdżka metrem". Arthas ma teraz 32 lata na dzień dzisiejszy, kiedyś w przyszłości na pewno odszukają się z Morganą, przynajmniej wierzy w to.


Majątek:
Cudowna czerwonutka błyskawica
Niesamowity zjawiskowy motocykl
Mieszkanie 175 metrów kwadratowych w Centrum (C4)
Domek jednorodzinny z działka wokół, w Zachodnim (Domostwa)
Sporo drogocennych minerałów (biżuterii, klejnotów)
Gotówka na koncie premium, w banku Gold Ninpou (M3)
Pełna garderoba, cały magazynek, markowych ciuchów

Galeria:
1 styczeń
2 styczeń
3 styczeń
4 styczeń
5 styczeń
6 styczeń
7 styczeń
8 styczeń
9 styczeń
10 styczeń
11 styczeń
12 styczeń
13 styczeń
14 styczeń
15 styczeń
16 styczeń
17 styczeń
18 styczeń
19 styczeń
20 styczeń


Ostatnio zmieniony przez Morgana Arclight dnia 08.09.19 7:16, w całości zmieniany 3 razy (Reason for editing : h)
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down


 
Nie możesz odpowiadać w tematach