Go down

Hund Empty Hund

Pisanie by Hund on Pon Sie 05, 2019 1:48 pm

Podstawowe Informacje

Znana godność: Hund (ハウンド, Haundo)
Wizualny wiek: 27-30 lat
Kolor włosów: Blond
Kolor oczu: Czerwone
Wzrost: 185cm
Waga: 78-82kg
Profesja: Indywidualista łowców.
Miejsce zamieszkania: Ścieki pod Miastem-Trzy/Kryjówka Łowców.
Dodatkowe informacje:
- Praworęczny.
- Posługuje się językiem japońskim oraz niemieckim.
- Kilkadziesiąt lat wcześniej podjął się dezercji ze S.Specu na rzecz Łowców.
- Pomaga od czasu do czasu mieszkańcom Desperacji.
- Pochodzenia niemieckiego.

Zaawansowane Informacje

Umiejętności:
- Posługuje się broniami typu tnąco-kłującymi (noże bojowe oraz bagnety).
- Potrafi się skradać.
- Walka wręcz.
- Wszelkie możliwe bonusy rasowe z bycia łowcą, a dokładnie mówiąc; zwiększona regeneracja, zwiększona tężyzna, oraz perfekcyjne posługiwanie się bronią palną.
Słabości:
- Nie wykona żadnego rozkazu, który pośrednio (lub bezpośrednio) naraziłby życie cywili na niebezpieczeństwo. Ani też nie wyrządzi im żadnej krzywdy.
- Problemy ze snem spowodowane głównie przeszłością.
- Nawracające bóle lewego ramienia po ranie postrzałowej.
Technologia:
- Fałszywa przepustka. (ze spisu)
- Strój Kamuflażowe „Spectre” (ze spisu)

Specjalne prośby względem mg

( ! ) Każdy dobrze wie, że forum służy w celach rozrywkowych i nie powinno też dziwić, że są osoby co nie życzą sobie konkretnych zdarzeń od „mistrzów gry” (w tym równie i ja).

Lista rzeczy jakich sobie nie życzę:
- Nie życzę sobie ingerencji losu od osób z którymi mam na pieńku. Byłoby to względem mnie dość niesprawiedliwe i tak samo w drugą stronę (np. posądzanie drugiej osoby o nieuczciwą robotę jako mg). Dlatego też najlepiej byłoby uniknąć takich zdarzeń.
- Ataki z zaskoczenia przez wrogów na środku obstawionej pustyni (przykład to tylko), przypadkowe zachorowania na jakąś chorobę (zarówno uleczalną jak i nieuleczalną) zaraz na dzień dobry, dziwne i niestworzone zdarzenia w tym jakaś kradzież lub ociążliwa klątwa, a już nie wspominając o gwałtach - mówię tym rzeczom kategoryczne nie.
- Nie mam nic przeciwko nowym bliznom, pakietem nowych fobii, a nawet karaniem mnie samego za popełnienie kardynalnego błędu. Oprócz tego też nie mam nic przeciwko ewentualnym konsultacjom niepewnych kwestii - nie gryzę, obiecuje.

Hund MPGIfMz
|| Japoński [#443236] || Niemiecki [#3f3244] ||
Hund

Hund
Indywidualista
GODNOŚĆ :
Gregor Schrödinger || Hund

Powrót do góry Go down

Powrót do góry