Go down


niewiele więcej, ale jednak Empty niewiele więcej, ale jednak

Pisanie by Jarema on 16/7/2019, 14:05Przydatne w fabułach:
Jarema zaraził się wirusem w 2999 roku (7 lat temu). Zawirusowany trzymany był w mieście pod specjalną kontrolą S.SPEC przez trzy lata - do 3002 roku. Uciekł z M3 w tym samym roku, 4 lata temu.
Ojciec - Cashmir, matka - Maleila (zmarła w wieku 33 lat). Najstarszy z braci był Łowcą. Cecil zginął z rąk własnego ojca. Ciało zostało spalone. Jarema podejrzewa, że przy życiu został Cashmir oraz dwójka braci bliźniaków. Jeśli tak, wiek opiekuna to 65 lata, Henrego i Goliata po 33 lata.
Jarema wychowywał się w środowisku pasywno-socjopatycznym. Nie mając skłonności do morderstw jako takich, wspólnie z rodzeństwem wyksztalcili w sobie oswojoną brutalność. Skrojony na miarę sadyzm stał się subordynowaną przyjemnością, która przez rodzinę tłumaczona była dziecięcą ciekawością świata. Fanatyczne podążanie za alfą - zaborczym Cecilem, stało się ich ulubioną rozrywką. Jarema, choć równie ekspansywny, skłaniał się ku rozrysowywaniu planów i badaniu świata przez pryzmat krwi, kości, rozdzieranej skóry.
Epizody maniakalne, które podszyte są głównie lisią lękliwością, skłaniają chłopaka do obsesyjnego rozrysowywania planów, zbierania zapisów własnych myśli, wizualnego łączenia faktów. Jego pokój, jeden z wielu znajdujących się w budynkach dawnej rozgłośni radiowej, to składowa wszystykich tych rzeczy. Przemyślana mapa myśli dotycząca ostatnich siedmiu lat życia.

xoxo, jb

Jarema

Jarema
Opętany
GODNOŚĆ :
Jarema Børge


Powrót do góry Go down

Powrót do góry