Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «
  • 17/10. Nowe ogłoszenie w związku z kompendium. Zerknij.
  • 27/09. Losowano choroby. Sprawdź czy Twoja postać jest wciąż zdrowa.
  • 25/09. Dyskusja na temat rangi rekruta w dziale S.SPEC. Wypowiedz się.
  • 24/09. Ogłoszenie dla MG. Zapoznaj się z nowym systemem wynagrodzeń. Przy okazji wrzucono prośbę w ukrytym dziale. Przeczytaj.
  • 21/09. Pojawiło się ogłoszenie od Apokalipsy. Zapoznaj się z wynikiem zakończenia eventu.
  • 19/09. Dodano dwie nowe rangi oraz zamieszczono wpis odnośnie próśb/propozycji zgłaszanych na cb/drogą prywatną. Przeczytaj.
  • 17/09. W ukrytym dziale MG pojawiły się dwa tematy do przedyskutowania. Zagłosuj i wypowiedz się.

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Pisanie on 06.10.19 11:34  •  Opuszczona Stacja Paliw - Page 3 Empty Re: Opuszczona Stacja Paliw
  Pozorna naiwność dyktowana jego chęcią szerzenia dobroci sprawiła, że nie zignorował słów jednego z mężczyzn, gdy zaczęły rozbrzmiewać echem po hali opuszczonej stacji. Zwrócił się twarzą w jego kierunku i bez wyrazu wsłuchiwał w słowa, starając się odgadnąć prawdziwe intencje mówcy. Kontakt był zbyt krótki, żeby stwierdzić bez wahania co zamierza ten konkretny desperat, poza tym, co sugerował im w swojej wypowiedzi. Zawsze podważał w myślach bezinteresowną pomoc, ale równie często decydował się, by z niej korzystać. Nawet jeżeli nieznajomi szykowali zasadzkę, mogli nie spodziewać się, że wymordowani i anielica tak szybko w nią wpadną.
  Mogli zmniejszyć dzielący ich dystans, skorzystać z ciepła i światła bijącego od ogniska, a także podjąć ściślejszą formę zapoznania z obcą trójką, albo grać podejrzliwych wędrowców tak długo, aż desperatom przestaną się podobać te podchody. Tak czy inaczej, nie miało być za kolorowo.
  — Dziękuję — odpowiedział Yun i kiwając nieznacznie głową w stronę Abigail podniósł się, żeby znaleźć się po kilku długich krokach ponad ogniem.
  Mężczyźni rozsunęli się na bok, robiąc mu miejsce przy ogniu, ale na tyle wąskie, by tylko on zdołał się tam wcisnąć. Drugie takie same zrobili pomiędzy sobą sugerując bezgłośnie, że anielica powinna zająć miejsce na przeciwko swojego podopiecznego, a blisko dwóch desperatów, którzy zabierali głos. Trzeci pozostał milczący, ale najwyraźniej skupiał się na pieczeniu jedzenia.
  Zapach mięsa potraktowanego ogniem drażnił zmysły cerbera. Z trudem powstrzymywał się od gapienia na kawał nabity na kiju, który skwierczał i skręcał się pieczony nad płomieniami. Chińczyk zaczął żałować, że nie pokusił się o małe polowanie, zanim nastał całkowity mrok. Teraz mógłby bez problemu upiec jakiegoś ptaka, albo królika.
  Może wtedy nastawienie nieznajomych również byłoby lepsze.
  — Wędrujemy w stronę Apogeum, ale złapała nas noc — wyjaśnił ostrożnie, lecz bez fałszu. Kontynuacja marszu w mroku była możliwa, lecz zdecydowanie bardziej niebezpieczna niż odczekanie czarnych godzin w schronieniu. W piątkę mogli już coś zdziałać. — Szukaliśmy więc dachu nas głową i pożywienia.
  Nie mógł być bardziej oczywisty ze swoimi pragnieniami. Starał się zachować obojętność, lecz wzrok uciekał mu nieznacznie na lewo, w kierunku źródła soczystego zapachu. W kieszeni miał trochę użytecznych monet. Nie tych miastowych blaszek, które nikomu nie były na Desperacji potrzebne, ale tych krzywych żetonów, które niekiedy wymieniał na towar w Melancholii, gdy pracował dla tamtejszego właściciela. Służyły bardziej jako prywatna waluta w świecie wysoko postawionych. Dało się za nie kupić usługi i towary, które następnie wymieniano na kolejne krążki.
  Wyciągnął więc kilka na dłoń i pokazał je przy świetle ognia.
  Desperacji zignorowali jednak jego cichą próbę dokonania wymiany i skupili się na anielicy. Ten, który dotychczas milczał piekąc mięso, ściągnął je teraz z pala przez szmatkę i odłożył na kamieniu obok. Wyciągnął szeroki nóż i odciął kawałek.
  — Na pięcioro nie starczy, ale kobiecie nie odmówimy — oznajmił, nabijając porcję na czubek noża i wyciągając narzędzie w kierunku Abigail, o ile ta zdecydowała się, by dołączyć wraz z Yume do imprezy przy ognisku.cross over and turn
feel the spot don't let it burn
we all want we all yearn
be soft don't be stern

Opuszczona Stacja Paliw - Page 3 4Y5mQC3

lullaby was not supposed to make you cry
i sang the words i meant
i sang


                                         
Yume
Opętany
Yume
Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Yun Wuxian Mei


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

 
Nie możesz odpowiadać w tematach