Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Go down


My body doused in ash with two empty cans of gas
The only evidence they have is the police sketch of my mask

INFORMACJE PODSTAWOWE

ZNANY JAKO – Boris Nikołajewicz Azarow (Łowcy); Lazarus/Razaro (wszyscy); Łajza lub Kundel (Desperacja); Wolfire (władza M6).
RASA I POCHODZENIE – łowca z urodzenia, nie przeszedł procesu wszczepienia wirusa; urodzony i wychowany w Mieście-6, w siedzibie rebeliantów.
WIEK I DATA URODZENIA – trzydzieści cztery lata; 31 października.
GRUPA KRWI – AB Rh+
PROFESJA – kurier, przemytnik, zaopatrzeniowiec i przewodnik po Desperacji; na co dzień kombinator, pasożyt, cwaniak i prosidełko.


ROZPOZNAWALNOŚĆ

WAŻNIEJSZE WYDARZENIA – zabójstwo porucznik Blanche Borden; napad na wojskowy transporter i uwolnienie przewożonego więźnia.


NASTAWIENIE DO INNYCH

SPEC – żołnierzy traktuje bardzo ostrożnie, unikając ich w Mieście jak ognia, a na Desperacji próbując za wszelką cenę wkupić się w ich łaski, by wyżebrać co lepsze kąski. Przyzwyczajony do notorycznego dokarmiania przez wojsko. Z kilkoma przedstawicielami mundurowych nawiązał niezbyt legalną współpracę poza murami.
ŁOWCY – nieukrywana niechęć do ich przedstawicieli, obojętność co do dalszych losów organizacji, a nawet nieprzyznawanie się do własnej rasy (podaje się za wymordowanego), byle tylko nie mieć z nimi nic wspólnego. Wyjątkiem są jedynie posiadacze Spectre (które ma zamiar odzyskać) i pewna łowczyni.
DOGS – negatywne, ich sojusz z Łowcami był główną przyczyną jego dezercji. Obsesyjna chęć wybicia wszystkich wilkopodobnych wymordowanych sprawia, że myli gang z inną psią grupą, z którą spotkał się w przeszłości.
DRUG-ON – całkowita neutralność, nie słyszał o tej organizacji.
KOŚCIÓŁ NOWEJ WIARY – skrajnie negatywne podejście zarówno przez sprawy służbowe (KNW zaatakowało szpital, gdy jeszcze Łowcy związani byli sojuszem z przybytkiem) jak i przez Rattus - matkę czwórki jego dzieci, która szczeniaki zabrała do sekty i prawdopodobnie złożyła w ofierze.
ANIOŁY I MIESZKAŃCY MIASTA – traktowani wyłącznie jak dwa siedliska żyjącej w dostatku naiwności, których wykorzystywanie dla własnej wygody jest nie tylko przyjemnością, ale i obowiązkiem każdego, kto ma taką możliwość. Do tej pory zdarzyły się jedynie dwa odstępstwa od tej reguły, które Lazarus zdążył naprawdę polubić.


ZDOBYTE PRZEDMIOTY

Leki: odtrutka na łuskowicę
Składniki leków: kaukaski granat
Składniki schematów: przepustka M3
Technologie: Orion Sniper, Sand Rails Buggy


ZADANIA FABULARNE

Obieżyświat (5/5) - Drewniany domek, Samotny wagon, Sklep spożywczy, Park miejski, Ulica
Koleś (5/5) - Soleil, Rashn, Siedemnastka, Taiyo, Karitsuki
Pogromca bestii (0/4)
A co to takiego? (0/3)
Jestem legendą (2/5) - Transport, Wielkie łowy
Gotta cath 'em all (3/5) - anioł, wymordowany, człowiek
Majsterkowicz (0/3)

I HEARD YOU LIKE BAD BOYS
WELL I'M BAD... AT EVERYTHING
– #3C5862 –
                                         
Lazarus
Dezerter
Lazarus
Dezerter
 
 
 

GODNOŚĆ :
Boris Nikołajewicz Azarow; Lazarus bądź po prostu — Łajza


Powrót do góry Go down


 
Nie możesz odpowiadać w tematach