Go down


Lampo Empty Lampo

Pisanie by Lampo on 13/5/2019, 00:29
ZNANA GODNOŚĆ: Lampo
WIZUALNY WIEK: 20 lat, ale póki nie "zdejmie" twarzy, to nie da się tego stwierdzić, bo nie ma na czym.
KOLOR WŁOSÓW: Szarobrązowa sierść wszędzie.
KOLOR OCZU: Brązowo-złote.
WZROST: 1,70 bez rogów
WAGA: Około 80 kg
PROFESJA: Myśliwy
MIEJSCE ZAMIESZKANIA: Desperacja ]. Najczęściej apogeum.
ZWIERZĘCA FORMA: Lampo nie ma "ludzkiej" formy, zatem jego zezwierzęcona forma to pies/kundel/psowate o postawie człowieka, ludzkich dłoniach pokrytych sierścią, ma długi ogon zakończony pędzlem, kościaną twarzoczaszkę (typową dla psowatych) zakończoną rogami, która nachodzi na faktyczną twarz i jest w nią wrośnięta.
DODATKOWE INFORMACJE:
- Lampo dopuścił się pośrednio do śmierci jednego z członków dogs, ze względu na niemożliwość udowodnienia mu winy, ale jawne plotki o jego współudziale został zdegradowany do najniższej rangi w organizacji.
-
-

UMIEJĘTNOŚCI:
- Szeroka wiedza medyczna
- Wysoka znajomość sztuki łowieckiej
- Walka wręcz na poziomie "ulicznego fajtera"

DEFEKTY:
- Podatny na prowokację, agresywny charakter
- Umiejętność wampiryzmu zmuszająca go do pobrania dawki krwi raz na jakiś czas
- Słabość do krwi na którą składa się: trudność w oderwaniu się od zapachu krwi z większego źródła (np. z głębokiej rany, a nie zadrapania), jeśli poczuje krew gdziekolwiek to chociaż pójdzie sprawdzić skąd zapach dobiega. Wpada w stan podobny do amoku, kiedy zostaje wystawiany na znaczące źródło krwi na dłuższy czas bez możliwości zaspokojenia głodu
- Kiedy nie widzi przeciwwskazań a dostrzeże okazję do polowania, to z niej skorzysta.


MODYFIKACJE GENETYCZNE
NAZWA Wampiryzm
Opis: Wampiryzm w najprostszej postaci. Kiedy pochłania cudzą krew posila się wartościami energetycznymi w niej zawartej przez co nie musi tak często jeść. Bardzo drobne rany leczą się od razu (jakieś zacięcia, drobne stłuczenia), a w zależności od tego jak duże obrażenia ma (do oceny mg) tym więcej kuracji krwią musi przejść.
Defekty: Moc uaktywnia się od razu po spożyciu krwi, obojętnie czy jest potrzeba czy nie. Niespożywanie krwi przez dłuższy czas nasila jego głód i długo nie zaspokajany doprowadza go do stanu szaleństwa podobnego do poziomu E.
Czas działania: 3/4

NAZWA Żelazny uścisk
Opis: Lampo wzmacnia kości żelazem z własnego organizmu sprawiając, że nacisk szczęk zwiększa się kilkukrotnie, pozwalając na łamanie grubych kości i przebijanie się przez elementy metalowe o grubości do 20 cm.
Defekty:
*Jeżeli Lampo użyje tej mocy najpóźniej jeden post po spożyciu cudzej krwi wtedy może użyć mocy bez jakichkolwiek konsekwencji (jedynie ograniczenie czasowe).
* Pierwsze użycie powoduje wyczerpanie się częściowo żelaza we własnej krwi i zachowania tego poziomu w niezbędnym do sprawnego funkcjonowania poziomie. Żelazo uzupełnia się po 3 wątkach od użycia mocy i do tego czasu lub do czasu spożycia krwi z obcego źródła nie może użyć mocy ponownie bez poniesienia dalszych konsekwencji.
* Dalsze konsekwencje: czas oczekiwania zwiększa się do 10 postów, Lampo jest osłabiony i posiada poziom żelaza na minimalnej rezerwie. Moc jest mniej skuteczna o 25%, a produkcja krwi spowolniona. Ponowne użycie mocy z pominięciem uzupełniania żelaza powoduje jeszcze głębsze konsekwencje.
* Jeszcze dalsze konsekwencje: Lampo jest na skraju wyczerpania, poziom żelaza wystarcza jedynie na utrzymanie podstawowych funkcji życiowych. Zostaje wstrzymana produkcja krwinek w organizmie.
* Ponowne użycie mocy powoduje śmierć, gdyż bez żelaza mięśnie przestają funkcjonować w tym serce.
Czas działania: 5 postów działania, 4 przerwy.

NAZWA Biokineza
Opis: Dzięki wrodzonej dla wymordowanych biokinezie Lampo może "ściągnąć" swoją kościaną twarzoczaszkę i pokazać swoją prawdziwą twarz.
Defekty: Nie może zbyt długo wytrzymać bez maski.
Czas działania: Bez ograniczeń.

SPECJALNE PROŚBY DO MG:
Jeżeli to możliwe, to bardzo chciałbym uniknąć trwałej ślepoty, obojętnie z jakiego powodu. Można mnie nawet na śmierć skazać, byleby nie zostawiać mi w ten sposób okaleczonej postaci (jedno oko mogę stracić, ale nie dwa na raz).Lampo Tumblr_n8x5s6oFTt1ts52yjo1_1280
Lampo

Lampo
Jack Russel Terrier
Oswojony
GODNOŚĆ :
Lampo, pierwszy tego imienia, patron skundlonych kundli, włochata szczotka do kibla, pan pcheł i wazeliniarzy.


Powrót do góry Go down

Powrót do góry