Go down

Gabinet generał Kitō Empty Gabinet generał Kitō

Pisanie by Kraska on 17/4/2019, 21:27
Gabinet generał Kitō 2zpukr4

Prosto, może nawet nieco staromodnie urządzony gabinet, w którym urzęduje pani generał Kitō, o ile akurat nie jest na Desperacji, w trakcie patrolu, szkolenia rekrutów (i tak dalej). Nie spędza tu dużo czasu, a jeśli już – to na pracy papierkowej, przyjmowaniu raportów, kwestiach dyscyplinarnych, czy informacyjnych. Pomieszczenie zawiera mnóstwo szafek, w których kryją się różne papierowe wersje akt, wszystko otwierane jest na odcisk linii papilarnych i skan tęczówki. Krzesła, a także kanapa są wygodne, chociaż przy gorszym nastroju pani generał specjalnie każe siadać wizytującym na tym jednym jedynym krześle skłonnym do skrzypienia i uwierania, choć zostawia to głównie na specjalne przypadki.

Spotkasz mnie na polu bitwy nawet w najciemniejszą NOC
BĘDĘ twoim mieczem i tarczą, będę strzegła każdy twój krok

Gabinet generał Kitō 318OaJN

Więc dla Ciebie wykrwawiam się, obnażam skórę i liczę swoje GRZECHY
SPADAM w dół, już NIE krzyczę, czekam na zasłużone szydercze uśmiechy

Kraska

Kraska
Generał niewyspecjalizowany
GODNOŚĆ :
Natsumi Kitō

Powrót do góry Go down

Gabinet generał Kitō Empty Re: Gabinet generał Kitō

Pisanie by Hachirō on 20/4/2019, 17:52
Kitō Natsumi była nie tylko generałem, ale i osobą godną zaufania. W związku z obecną tymczasową niedyspozycją Toyotomiego, Hachirō podjął decyzję o tym, by skierować się właśnie do niej. Umówił się wcześniej, nadmieniając, że sytuacja wymaga najwyższego priorytetu. Ubrał się w standardowy mundur S.SPEC na okazje uroczyste i formalne. Odznaczenia kapitana świadczyły o doświadczeniu, ale i o tym, że czeka go daleka droga po szczeblach kariery wojskowej.
 Zapukał, jednak wszedł bez zaproszenia. Nie mógł odwrócić się na pięcie i pójść, było już za późno. Musiał rozegrać całość tak, by nie wkopać ani siebie, ani Kundla, natomiast Łowców — jak najbardziej. Ukłonił się po zamknięciu za sobą drzwi. Gest był dość niski, by podkreślił różnicę w hierarchii i wieku między nim a gospodynią. Sztywne kroki pokierowały go w pobliże biurka kobiety.
 „Patrz i bądź dumna. Chodzę jak w zegarku. Choć pewnie wiesz, że po prostu czegoś od ciebie chcę…
Kitō-dono – odezwał się. – Zgodnie z tym, co powinno być wam przekazane, generale, mam nowe-stare wieści na temat organizacji Łowców. Mój kontakt i informator z Desperacji jest dawnym członkiem tej grupy.
 Wyraźnie spiął się, wysunął do przodu podbródek i czekał na jakąkolwiek zmianę w wyrazie jej twarzy, w mowie jej ciała. Odczekał moment, nim podjął wypowiedź dalej. Musiał pozbierać myśli, bo wbrew temu, co wydawało mu się wcześniej, nie zrobił tego jeszcze. Czuł się jak na egzaminie, w typowej sytuacji, kiedy wydaje ci się, że nauczyłeś się wszystkiego, a prawda jest zupełnie inna i wnet nic nie pamiętasz.
Dotyczą dokładnych lokalizacji wejść do podziemi, sprzętu, jakim dysponują, mniej-więcej ich liczebności i predyspozycji. W razie czego jestem w stanie zdobyć również ich nazwiska. Odrobina manipulacji nie zaszkodzi.
 Zrobił kolejną pauzę, dłonie zacisnęły się w pięści. Sugerował wykorzystanie nazwisk żyjących członków rodzin Łowców, a może nie tylko nazwisk? Wojna wymagała poświęceń, jednak przed takim Moroi by się wahał.
Łowcy są w posiadaniu potężnej bomby – wspomniał słowa Kundla. Jego głos drgnął niespokojnie. – ładunku o sile bomby głębinowej. Doszły mnie słuchy, jakoby po złapaniu naszego poprzedniego łowczego jeńca, jeden z członków grupy podpalił pomieszczenie, w którym ładunek się znajdował. To było ponad rok temu, jednak w interesie Miasta leży to, by nie dopuścić do podobnej sytuacji. Struktura, jaką są Łowcy, jest niestabilna pod wieloma względami. Nie jest wiadome, po co im ta bomba, jednak powinniśmy albo ją przejąć na cele własne, albo rozbroić. Dysponują także strojami kamuflażowymi podobnymi do naszych prototypów. Choćby do tego, którego sam używam. Mogą wtapiać się w tłumy ludzi coraz skuteczniej. Wciąż nie potwierdziliśmy, czy ostatnie morderstwa to nie jest ich sprawka. Nie wiemy też, co z zaginionymi wojskowymi.
 Zmarszczył brwi. Na moment zamknął oczy i odetchnął głęboko, wypuszczając ze świstem powietrze z płuc.
Mogę zejść każdym z tych przejść na zwiady. Zdecydowanie lepszym wyjściem byłaby ewentualna utrata jednego człowieka niż całych oddziałów. Tak w razie, gdyby informacje od mojego informatora były pułapką. Bez względu na wynik takiego zejścia, powinniśmy wreszcie zająć się eksterminacją szkodników. W Mieście dzieje się coraz gorzej, chaos przebija się z podziemi. To wszystko musi być ich winą. Nie możemy im pobłażać.
 Czekał na cokolwiek. Rozkazy, pochwały, nagany, jakiekolwiek znaki.

Wątek bomby:
Wyciągnięta z postaci opisanej w tej KP
Tutaj pozyskali androida
Rozmontowali go tu
I Sleipnir podpalił kwaterę Rosalie (w której podobno bomba miała być), jednak tego tematu znaleźć już nie mogę. Niewykluczone, że jest w archiwum łowczego działu. Historię bomby precyzuję, by nie było, że rzucam sobie czymś, co nie miało miejsca, byleby wkopać łowieczki, co nie.

Oh my, feels just like I don't try
Looks so good I might die
All i know is everybody loves me
#4C2818 - Mowa

Hachirō

Hachirō
Hycel
GODNOŚĆ :
Moroi Hachirō

Powrót do góry Go down

Gabinet generał Kitō Empty Re: Gabinet generał Kitō

Pisanie by Kraska Yesterday at 00:11
L o a d i n g.
Post będzie dzisiaj, ale na razie internet mi świruje, a nie mogę go zresetować za bardzo *kaszl*

/ Kajam się za zwłokę, to wszystko przez projekty zaliczeniowe :/

Spotkasz mnie na polu bitwy nawet w najciemniejszą NOC
BĘDĘ twoim mieczem i tarczą, będę strzegła każdy twój krok

Gabinet generał Kitō 318OaJN

Więc dla Ciebie wykrwawiam się, obnażam skórę i liczę swoje GRZECHY
SPADAM w dół, już NIE krzyczę, czekam na zasłużone szydercze uśmiechy

Kraska

Kraska
Generał niewyspecjalizowany
GODNOŚĆ :
Natsumi Kitō

Powrót do góry Go down