Strona 6 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Nie my zaczęliśmy z uczepianiem się innych grup. I nie chcemy być grupą najemniczą, bo wtedy wszyscy radośnie hasalibyśmy w brązie.
Ying Yue

Ying Yue
Jutrzenka       Opętana
GODNOŚĆ :
Ying Yue (映月), Xiǎohán Tsai (筱涵 蔡)

Powrót do góry Go down

Wydaję mi się, że właśnie wy.

I've lost my patience,
When are you gonna decay.
tekst alternatywny
Yury

Yury
Wieczny     Zarażony
GODNOŚĆ :
Wcześniej Kido Arata, teraz Yury. Czasem Wujek Menel (c)Chyży.

Powrót do góry Go down

Odsuńmy może na bok kwestie tego, kto co zaczął i kto co komu wytyka. Najlepiej obejdźmy się bez wytykania. Kto się jeszcze chce wypowiedzieć – niech się wypowiada, ale na temat sensu lub bezsensu organizacji.
Verity

Verity
Student
GODNOŚĆ :
Daisy Verity Greenwood

Powrót do góry Go down

Dobra, miśki. Skończmy to obrzucanie się błotem. Do niczego nie doprowadziło.

Krótka piłka: czy motyw z handlarzami jest ostatecznym wariantem ze strony samych pomysłodawców? Jeżeli tak, proponuję to zebrać do kupy, po myślnikach, krótko dać w nowym poście i rozpocząć ankietę. Już bez dyskusji i udowadniania sobie racji. Dosadne jestem za/przeciw organizacji, nałożyć termin kończący głosowanie, zliczyć ilu jest na tak, a ilu na nie i lecimy.

edit: Veri mnie uprzedziła.

yeah
i'm ready
Kyōryū

Kyōryū
Rekrut
GODNOŚĆ :
きょうりゅう るうか (Kyōryū Rūka)

Powrót do góry Go down

Przepraszam, że się tak wtrącę, ale to głosowanie ma... co na celu? W sensie, nie lepiej zrobić głosowanie po okresie próbnym, czy zrobić oficjalnie grupę, czy nie? Bo tak teraz to możemy sobie gdybać, a trzeba zobaczyć jak to działa.
Tak mi się przynajmniej wydaje, że byłoby rozsądnie. No chyba, że to głosowanie za tym, czy w ogóle mamy próbować.

angielski #8A3169 - rosyjski #51348A
Valentin

Valentin
Diler narkotyków
GODNOŚĆ :
Valentin Vaschenko

Powrót do góry Go down

A uważasz, że jest sens robienia okresu próbnego, jeżeli byłoby więcej osób przeciwko organizacji niż za nią?

Jedziemy demokratycznie.
Więc patrzmy też drugą stroną: są osoby, które uważają grupę za bezsensowną lub niepotrzebną. Według statystyk, które mi podano, jest was (chętnych grać w tej grupie) siedmioro-dziewięcioro. To wystarczająco, by przeważyć nad głosami przeciw, jeżeli faktycznie sięga to takiej liczby.

Zanim Arth stworzyła ten temat, powiedziałem jej jasno: jestem przeciwko tworzeniu nowych organizacji, ALE jeżeli to przegłosuje, to bez problemu uzyska i kolor, i lokację, i wpisy w kompendium, i całą resztę. Jako ktoś, kto jest niechętny na dawanie zezwoleń nowym grupom chcę po prostu zobaczyć rzeczywiste liczby. Za pomysłem mogą być też osoby, które nie zrobią konta i nie mają nic wspólnego z konferencją Bractwa, na której wszystko omawialiście; co pójdzie na waszą korzyść. Tak na dobrą sprawę, ankieta nie powinna zaburzyć niczego, bo na chwilę obecną przeciw pomysłowi jest... ilu? 3-4 userów? Nie ma się więc czego obawiać. Ja nie głosuję.

— Naprawdę jesteś niemiły — odparła — wiesz o tym? Masz problem z kobietami?
— Z mężczyznami, kobietami, psami. Nikogo nie faworyzuję — wyjaśnił. —
Wszyscy mnie wkurwiają.
Arcanine

Arcanine
Wilczur     Poziom E

Powrót do góry Go down

Ja się nie obawiam, ino zastanawiam. Ot, pytanie, ale skoro tak stawiasz sprawę, to okej. Niechże będzie jak w starożytnej Grecji.

angielski #8A3169 - rosyjski #51348A
Valentin

Valentin
Diler narkotyków
GODNOŚĆ :
Valentin Vaschenko

Powrót do góry Go down

To nie tak, że mój głos się wielce liczy, ale... jak będzie wyglądać ankieta? Dana osoba pisze w poście za czym jest, da? Nie chodzi tu o to, że posądzam, iż ktoś mógłby głosować w takiej klikanej używając multi, ale to zawsze jest opcja. Mimo wszystko tutaj są raczej wszyscy fair i jak coś nie pasuje lub jak coś zmieniają to chociaż poinformują dlaczego i po co kiedy to zrobią, więc raczej nie będzie oszustw. Chociaż... kto wie jeśli będzie takie klik klik.
__
Da. Nie będzie ankiety w formie czysto technicznej, bo nie jestem nawet pewien, czy działa (nie ogarniałem jej przy zmianie layoutu, zresztą, nigdy tego nie używaliśmy). Ograniczamy się do starej, sprawdzonej metody z wysyłaniem posta ze swoim zdaniem. — Arcanine

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Uwierz mi, że Grow wie co robi. Zwłaszcza, że napisał
Dosadne jestem za/przeciw organizacji
co na pewno dotyczyło napisania w poście "za" albo "przeciw" bez zbędnego rozpisywania się. Ponadto do tej pory większość głosowania tak wyglądało, więc nie ma możliwości głosowania multi i "klik klik".

Even if I just imagine, darkness falls in time
These aligned streets are so deep
I forgot how I even got here in the first place

Nathair

Nathair
Anioł Stróż
GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.

Powrót do góry Go down

Musi być ostatecznym, Grow. Sam stwierdziłeś, że spoko i że wreszcie się różnimy. Zobaczymy jak to się rozwinie w praktyce, bo przecież nie musimy sztywno trzymać się tego od początku do końca. Ważne, że nie zmieniamy drastycznie założeń. "Ankieta" jest dobrym rozwiązaniem, które się już wielokrotnie sprawdziło, dlatego:

Pod spodem bez elementów dyskusji proszę o krótki post "za" lub "przeciw" powstaniu nowej organizacji.

Bardzo skrócony opis
Nazwa: Bractwo Świtu
Lokalizacja siedziby: Eden, Skalne Miasto (pasmo górskie z wygasłym wulkanem na granicy z Desperacją)
Zajęcie:
- Handel
- Stworzenie bezpiecznego miejsca do zamieszkania w społeczności
- Grupa religijna o łagodnych poglądach
Cel:
- Nawiązanie współpracy z ludnością (w tym grupami) Desperacji
- Przekształcenie Ziemi w miejsce zdatne do życia
- Dążenie do wyewoluowania ludzi (ponieważ Wirus jest darem, a nie przekleństwem i należy dostosować się do wrogich warunków, żeby w nich przetrwać)

Jeśli opis jest za mocno skrócony, to dajcie mi znać przez PW - rozszerzę albo odpowiem "prywatnie". Głosujcie tylko jednym kontem, standardowo jak zawsze.
Ying Yue

Ying Yue
Jutrzenka       Opętana
GODNOŚĆ :
Ying Yue (映月), Xiǎohán Tsai (筱涵 蔡)

Powrót do góry Go down

Ja jestem za.

#656888 japoński
#77A680 angielski
Ego

Ego
Student