gry online

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

|DESPERACJA| Tajemniczy piroman

Pisanie by Arcanine on 13.12.18 23:36

Tej nocy nikt nie mógł spać spokojnie w Szpitalu Ostatniej Nadziei. Ci, którzy mieli swoje domy i nory najbliżej usłyszeli huk i poczuli silny wstrząs, zaraz po tym nadciągnął swąd dymu i krzyki przerażenia. Wystarczyło wyjrzeć na zewnątrz, by ujrzeć miejsce będące wcześniej ostoją dla chorych oraz rannych. Wystarczyło ruszyć czarnym śladem unoszącym się w powietrzu. Szpital ział wielką dziurą w murach, resztki desek i cegieł wyzierały z pobojowiska niczym ostatki niewybitych zębów. Połowa budynku była stertą gruzu.
Ta część personelu, która nie rozsypała się z powodu nagłego ataku, teraz próbowała gasić pożar i ratować pacjentów. Panował totalny chaos, wśród którego słychać było krzyki i szlochanie, przekleństwa i błagania o pomoc, modlitwy i złorzeczenia. Nikt nie widział sprawcy, ale też nikt się nim nie przejmował. Nie, dopóki w ocalałej części budowli nie odnaleziono podłożonych ładunków wybuchowych, które nie spełniły swojego zadania.
Kto mógł dopuścić się aktu agresji wobec niewinnych?

ZADANIA
— Porozmawiaj z Jophielem nadzorującym akcję ratunkową przed szpitalem. Dostań pozwolenie na wejście do zgliszczy i zbadaj ślady. (30 PF)
— Rozbrój pozostałe ładunki wybuchowe / pomóż w poszukiwaniach ocalałych. (30 PF)
— Rusz za wskazówkami i odnajdź sprawcę. (30 PF)
— Powstrzymaj piromana. (50 PF)
Łączna ilość punktów za przejście wydarzenia: 140.

KONSEKWENCJE
Jeśli piroman nie zostanie odnaleziony i powstrzymany przed kolejnym atakiem, więcej budynków ulegnie zniszczeniu.

INFORMACJE DODATKOWE [TECHNICZNE]
—  Istnieje możliwość kooperacji oraz podziału zadań.
— Przewidywana maksymalna ilość uczestników: 3
— Wydarzenie obejmuje interwencję Mistrza Gry, Lysane.
— Szpital grozi zawaleniem, wejście do budynku może być niebezpieczne dla życia lub zdrowia.

— Naprawdę jesteś niemiły — odparła — wiesz o tym? Masz problem z kobietami?
— Z mężczyznami, kobietami, psami. Nikogo nie faworyzuję — wyjaśnił. —
Wszyscy mnie wkurwiają.
Arcanine

Arcanine
Wilczur     Poziom E

Powrót do góry Go down

Re: |DESPERACJA| Tajemniczy piroman

Pisanie by Lysane on 14.12.18 6:35
Yay! Zapraszam do tematu. Na więcej użytkowników zaczekam do piątku, 21 - wtedy wrzucę swojego posta (chyba, że wcześniej wszyscy w ilości 3 sztuk się pojawią).

Głos Słowa #856d54 MG #7c7b34

I will learn if I make my own mistakes
I don't care if you don't understand it
I will learn if you let me find my way
Lysane

Lysane
Opętana
GODNOŚĆ :
Lysane Arashi, niegdyś Invidia

Powrót do góry Go down

Pisanie by Laura on 21.12.18 1:00
Lys, dostaliśmy z Nierem pozwolenie do przejścia do tego wydarzenia, także mój posteł powinien się pojawić jutro. Jeśli coś się zmieni - będę informować.

Dobry ratownik to żywy ratownik

Laura

Laura
Medyk     Biomech
GODNOŚĆ :
Laura, Wieczna lekarka

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lysane on 21.12.18 11:14
Pewnie, wpadajcie c: Ja swojego posta zgodnie z zapowiedzią postaram się wrzucić dziś, najpóźniej w sobotę.

Lysane

Lysane
Opętana
GODNOŚĆ :

Powrót do góry Go down

Pisanie by Meforael on 05.01.19 13:24
Można jeszcze przyjść?
Meforael

Meforael
Upadły Anioł
GODNOŚĆ :
Meforael

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lysane on 05.01.19 18:52
Nier posta nie napisał, więc miejsce jest. ¯\_(ツ)_/¯ Nagradzam tylko trzy osoby - pierwsze, które przyjdą na miejsce i zrobią pierwsze zadanie.

Lysane

Lysane
Opętana
GODNOŚĆ :

Powrót do góry Go down

Pisanie by Jericho on 06.01.19 0:42
Rano będzie post zatem.
Jericho

Jericho
Kundel     Desperat
GODNOŚĆ :
Han Mokugawa

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nier on 06.01.19 17:00
Okej, trochę zjebałem sprawę, bo nie wiedziałem, że na to są jakieś terminy, a nie zajrzałem w temat wcześniej niż dzisiaj. Dlatego jeśli nie jest za późno i mogę dostać szansę, to machnę dzisiaj tam odpis zgodnie z wymaganiami. A jak nie, to nie będę się wpierdalać.

Info: Nier w postach bardzo często rozmawia ze swoim bratem, którego gdzieś tam słyszy bądź widzi. Często zwraca się do niego wtedy per brat. Ale spokojnie. Nie mówi do niego na głos, chyba że jest na tyle źle, że nieświadomie to robi. Po prostu cały styl postów polega na tym, że przedstawia mu swój świat swoimi oczami i mu o tym opowiada.
Voice Niera: Ofc najseksowniejsze seju dla mnie.
Nier

Nier
Poziom E
GODNOŚĆ :
Dla Ciebie wystarczy samo Nier.

Powrót do góry Go down

Pisanie by Jericho on 06.01.19 17:13
Czyli widzę, że kto pierwszy ten lepszy xD Chyba, że można tutaj zrobić dyspensę i dopuścić nas obu? Najwyżej podzielimy się zadaniami. Jeśli nie, no to wtedy zobaczymy, kto pierwszy napisze posta.
Jericho

Jericho
Kundel     Desperat
GODNOŚĆ :
Han Mokugawa

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nier on 06.01.19 17:34
A nie wiem. Ja mogę się dzielić, nieszczególnie zależy mi na tych punktach. Ja trochę już chamsko odpisałem, kiedy nie widziałem Twojego odpisu. Nie chciałem zostawić Laury, gdy obiecałem jej, że tam odpiszę, więc trochę zrobiłem niemiło na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy". Jeśli to problem, post mogę usunąć, dopuścić Ciebie lub razem możemy to jakoś cisnąć. Ale to już raczej kwestia MG i jego woli.

Info: Nier w postach bardzo często rozmawia ze swoim bratem, którego gdzieś tam słyszy bądź widzi. Często zwraca się do niego wtedy per brat. Ale spokojnie. Nie mówi do niego na głos, chyba że jest na tyle źle, że nieświadomie to robi. Po prostu cały styl postów polega na tym, że przedstawia mu swój świat swoimi oczami i mu o tym opowiada.
Voice Niera: Ofc najseksowniejsze seju dla mnie.
Nier

Nier
Poziom E
GODNOŚĆ :
Dla Ciebie wystarczy samo Nier.

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry