Go down


|DESPERACJA| Wirus zabijający zwierzynę Empty |DESPERACJA| Wirus zabijający zwierzynę

Pisanie by Arcanine on Czw Lis 15, 2018 9:18 pm

Od końca lata 3006 roku z północy Desperacji przybywa coraz więcej insektów, których ugryzienie wpuszcza do krwiobiegu ofiary nieznanego Desperatom wirusa. Celem insektów są zwierzęta, bestie oraz wymordowani. Początkowo mało kto zwracał uwagę na niewielkie, ciemnoskrzydłe stworzenia, osiadające wśród znanych gatunków much i ciem. Obecnie nosiciele tworzą niewielkie roje, a ich pojawienie się gwarantuje wytępienie każdego, kto stanie na drodze ich chaotycznego lotu.

Plotki dotyczące nowego wirusa rozeszły się już po Apogeum. Bar Przyszłość traci klientów w hurtowych wręcz ilościach. Desperaci coraz bardziej niechętnie spoglądają także na resztę lokali, która umożliwia zakup prowiantu — według ich opinii istnieje zbyt duże prawdopodobieństwo, że zatrute mięso i woda trafiły w różne miejsca.

Hiroto Makashima — zaopatrzeniowiec Przyszłości. Od przeszło dwustu lat dostarcza do baru Boba jedzenie, alkohol oraz wodę. Obecnie wstrzymał dostawy — większość zwierząt zamieszkujących tereny łowne poległa. Spożywanie mięsa okazało się równie szkodliwe co kontakt z insektami.


ZADANIA
— Spotkaj się Makashimą w tym temacie i przekonaj go, aby przekazał ci jak najwięcej informacji dotyczących insektów oraz przenoszonego przez nie wirusa. (30 PF)
— Wyrusz na północ, aby rozwiązać problem. I przeżyj. (70 PF)
Łączna ilość punktów za przejście wydarzenia: 100.


KONSEKWENCJE
W przypadku braku chętnych na wydarzenie bądź zakończenie wydarzenia niepowodzeniem bar Przyszłość zostanie zamknięty do odwołania z powodu niedoboru zdatnego do spożywania prowiantu oraz czystej wody.

INFORMACJE DODATKOWE [TECHNICZNE]
Istnieje możliwość kooperacji! Dodatkowo można rozdzielić między sobą zadania: postać A uda się do Makashimy i wyciągnie od niego potrzebne informacje, które następnie przekaże postaci B mającej wyruszyć na północ.
— Wydarzenie przewidziane na maksymalnie 2-3 uczestników.
— Wydarzenie obejmuje interwencję Mistrzów Gry, Arcanine'a oraz Zero.
— Naprawdę jesteś niemiły — odparła — wiesz o tym? Masz problem z kobietami?
— Z mężczyznami, kobietami, psami. Nikogo nie faworyzuję — wyjaśnił. —
Wszyscy mnie wkurwiają.
Arcanine

Arcanine
Wilczur     Poziom E

Powrót do góry Go down


|DESPERACJA| Wirus zabijający zwierzynę Empty Re: |DESPERACJA| Wirus zabijający zwierzynę

Pisanie by Jericho on Pon Lis 19, 2018 10:35 pm
Ja, jeśli można, bo biorę udział w misji indywidualnej oraz misji z Liamem i Apokalipsą.
Jericho

Jericho
Kundel     Desperat
GODNOŚĆ :
Han Mokugawa


Powrót do góry Go down

Powrót do góry