gry online

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Re: Tablica ogłoszeń

Pisanie by Ashikaga Marco on 4/2/2019, 10:32
NIEAKTUALNE

Poszukiwania: żony
- Planuję zrobić dosyć sztandarowy przykład palladyna. Człowieka pracującego w SPEC, w okolicach 35-40 lat. Mężczyzna charakteryzował się będzie bardzo szlachetnymi wartościami i bogobojnością. Potrzebuję żony dla tegoż człowieka.

AKTUALNE

Poszukiwania: anioła stróża
- Tutaj bez większego kombinowania. Palladyn potrzebuje opiekuna. Im "groźniejszy" tym lepiej. Dla tych którzy czytali im bliżej aniołów z cyklu inkwizytorskiego tym lepiej. Nie musi być nawet do końca stróż. Anioł Zastępu, który od czasu do czasu zerknie z góry na moją postać też idealnie by pasował.

Ostatnio zmieniony przez Ashikaga Marco dnia 13/2/2019, 07:58, w całości zmieniany 1 raz
Ashikaga Marco

Ashikaga Marco
Skrzydlaty
GODNOŚĆ :
Marco Ashikaga

Powrót do góry Go down

Pisanie by Anzelm on 6/2/2019, 13:23
Szukanko: Internetowa przyjaciółka
Dziewczyna, z którą rozmawia ukryty za nickiem, bez obawy, że się do niego zrazi przez chorobę czy dziwaczny sposób bycia, która zna jego, jakby to romantycznie ująć... 'prawdziwe wnętrze głęboko ukryte za przeszkodami dnia codziennego'. Raczej w jego bądź około jego wieku.

Szukanko: Organizacje
Jakieś ziomki z organizacji wszelakich, którzy mogliby go trochę pomęczyć i zobaczyć w nim potencjał do współpracy, czy coś takiego. Jestem otwarty na każdych, on i tak jest pogrążony w myśli, że za dużo do stracenia nie ma, także droga wolna, możemy poszaleć.

Szukanko: No i dość normalne znajomości, które, tak jak w życiu realnym, można nawiązać wychodząc z domu, o ile się to w ogóle robi.
Anzelm

Anzelm
Złota rączka
GODNOŚĆ :
Anzelm 'Daniel' Iwanowicz Smiertin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Maimi on 11/2/2019, 10:50
Hej! Nowa postać to nowe relacje, więc zapraszam wszystkich chętnych na pw. Najbardziej poszukuję tych wymienionych poniżej, ale dla każdego znajdzie się miejsce.

Oprawca (z wyboru lub przypadku) – Maimi nie ma rąk. Ma protezy, owszem, nawet bardzo sprawnie działające, ale jej własne kończyny górne jakoś musiały zakończyć swoją przynależność do ciała dziewczyny. Wypadek samochodowy, wybuch, amputacja, odgryzienie, zmiażdżenie... jestem otwarta na propozycje, potrzebuję jednak kogoś, kto był w to wplątany i jest w jakiś sposób odpowiedzialny za obecny stan rzeczy. Czy są teraz wrogami, czy przyjaciółmi, czy w ogóle się nie znają - do ustalenia. Niektualne.

Ofiary i znajomi – Mai jest hakerką, bardzo dobrą w swoim fachu. Lubi się jednak zabawić czasem czyimś kosztem, ale innym razem może komuś zaoferować pomoc. Szukam wszelkich znajomości z cyberprzestrzeni, pozytywnych i negatywnych, od znajomych z czatów do osób którym spaliła płytę główną. Aktualne.

Informator – Ktokolwiek, kto może posiadać informacje o pacjentach z ośrodka dla chorych obywateli i co się z nimi dzieje po domniemanej śmierci. Kumi prowadzi na własną rękę śledztwo dotyczące tego, co stało się z jej matką po trafieniu do takiego ośrodka. Więcej szczegółów dotyczących sprawy podam na pw. Aktualne.

Maimi

Maimi
Haker
GODNOŚĆ :
Maimi Hanazawa

Powrót do góry Go down

Pisanie by Angel on 19/2/2019, 16:05
No to ten, nie można wiecznie truć innych.. poszukuję więc bardzo cierpliwego nauczyciela Gotowania. Radzę sobie rewelacyjnie z nożami.. i na tym się kończy. Mój jedyny skill to zrobienie naleśników! Umiem też jajecznicę, ale wyjdzie mi jedna na dziesięć jadalnych.. Potrzebuję więc pomocy eksperta który nie boi się wyzwań i dziewczyny bez przepustki. Gwarantuję częste awarie czujników dymu i użycie gaśnicy/zraszaczy. Do tego możliwe zatrucia przygotowanym przeze mnie jedzeniem ^^' (osoby impulsywne będą miały okazję się wyżyć werbalnie XD) Uprzedzam że jestem ciężkim przypadkiem.. ! ^^

Mowa: #0099ff
Angel

Angel
Wtajemniczona
GODNOŚĆ :
Angel Lacour de Fanel

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2