Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down


Re: Tablica ogłoszeń

Pisanie by Yume on 10/10/2018, 22:15


październik - grudzień

NIGHTMARE FUEL - aktualne
Wszystkie osoby, które Yume odwiedza regularnie w snach. Przez komplikacje zdrowotne jest to jego jedyny pewny sposób porozumiewania się. Może zarówno mieszać w snach swoich ofiar jak i prowadzić z nimi przyjemne dysputy. Wchodzą tu w grę wszystkie abstrakcyjne fabuły ponieważ jak wiadomo, sny zazwyczaj nie posiadają logicznej spójności. Może ktoś potrzebuje zmierzyć się z własnymi niewygodnymi wspomnieniami i nie chce tego robić sam? Śniący poleca się do towarzystwa.


SZWENDACZ - aktualne
Wbrew pozorom Yun to dobra buła. Chociaż jest samotnikiem, nie czuje się źle w towarzystwie. Utrzymuje raczej neutralno-pozytywne relacje z osobami, które spotyka na swojej drodze. Szukam kogoś, z kim mógłby się czasem poszwendać, odwiedzić, zwinąć się obok w kulkę w zwierzęcej formie.

ZAUFANA BUŁA - nieaktualne
Osobnik, któremu ufałby na tyle, by móc pozostawać pod jego opieką, kiedy regeneruje się po biokinezie lub gdy pogrążą się w snach. Czasami nie jest w stanie ruszyć się z miejsca przez kilka dni, dlatego w samotności nie miałby dużych szans na przeżycie. Relacja do rozwinięcia w wielu kierunkach, samo zaufanie do podstawowy czynnik, całą resztę chętnie ustalę.

avatar

Yume
Opętany
GODNOŚĆ :
Yun Wuxian Mei / Yume


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry

- Similar topics