Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Tablica ogłoszeń - Page 2 Empty Re: Tablica ogłoszeń

Pisanie by Anzelm on 6/2/2019, 13:23
Szukanko: Internetowa przyjaciółka
Dziewczyna, z którą rozmawia ukryty za nickiem, bez obawy, że się do niego zrazi przez chorobę czy dziwaczny sposób bycia, która zna jego, jakby to romantycznie ująć... 'prawdziwe wnętrze głęboko ukryte za przeszkodami dnia codziennego'. Raczej w jego bądź około jego wieku.

Szukanko: Organizacje
Jakieś ziomki z organizacji wszelakich, którzy mogliby go trochę pomęczyć i zobaczyć w nim potencjał do współpracy, czy coś takiego. Jestem otwarty na każdych, on i tak jest pogrążony w myśli, że za dużo do stracenia nie ma, także droga wolna, możemy poszaleć.

Szukanko: No i dość normalne znajomości, które, tak jak w życiu realnym, można nawiązać wychodząc z domu, o ile się to w ogóle robi.
Anzelm

Anzelm
Złota rączka
GODNOŚĆ :
Anzelm 'Daniel' Iwanowicz Smiertin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Maimi on 11/2/2019, 10:50
Hej! Nowa postać to nowe relacje, więc zapraszam wszystkich chętnych na pw. Najbardziej poszukuję tych wymienionych poniżej, ale dla każdego znajdzie się miejsce.

Oprawca (z wyboru lub przypadku) – Maimi nie ma rąk. Ma protezy, owszem, nawet bardzo sprawnie działające, ale jej własne kończyny górne jakoś musiały zakończyć swoją przynależność do ciała dziewczyny. Wypadek samochodowy, wybuch, amputacja, odgryzienie, zmiażdżenie... jestem otwarta na propozycje, potrzebuję jednak kogoś, kto był w to wplątany i jest w jakiś sposób odpowiedzialny za obecny stan rzeczy. Czy są teraz wrogami, czy przyjaciółmi, czy w ogóle się nie znają - do ustalenia. Niektualne.

Ofiary i znajomi – Mai jest hakerką, bardzo dobrą w swoim fachu. Lubi się jednak zabawić czasem czyimś kosztem, ale innym razem może komuś zaoferować pomoc. Szukam wszelkich znajomości z cyberprzestrzeni, pozytywnych i negatywnych, od znajomych z czatów do osób którym spaliła płytę główną. Aktualne.

Informator – Ktokolwiek, kto może posiadać informacje o pacjentach z ośrodka dla chorych obywateli i co się z nimi dzieje po domniemanej śmierci. Kumi prowadzi na własną rękę śledztwo dotyczące tego, co stało się z jej matką po trafieniu do takiego ośrodka. Więcej szczegółów dotyczących sprawy podam na pw. Aktualne.

Tablica ogłoszeń - Page 2 VzvoPMW
Maimi

Maimi
Haker
GODNOŚĆ :
Maimi Hanazawa

Powrót do góry Go down

Pisanie by Angel on 19/2/2019, 16:05
No to ten, nie można wiecznie truć innych.. poszukuję więc bardzo cierpliwego nauczyciela Gotowania. Radzę sobie rewelacyjnie z nożami.. i na tym się kończy. Mój jedyny skill to zrobienie naleśników! Umiem też jajecznicę, ale wyjdzie mi jedna na dziesięć jadalnych.. Potrzebuję więc pomocy eksperta który nie boi się wyzwań i dziewczyny bez przepustki. Gwarantuję częste awarie czujników dymu i użycie gaśnicy/zraszaczy. Do tego możliwe zatrucia przygotowanym przeze mnie jedzeniem ^^' (osoby impulsywne będą miały okazję się wyżyć werbalnie XD) Uprzedzam że jestem ciężkim przypadkiem.. ! ^^

Mowa: #0099ff
Angel

Angel
Wtajemniczona
GODNOŚĆ :
Angel Lacour de Fanel

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nier on 18/3/2019, 19:13
marzec - czerwiec
Tablica ogłoszeń - Page 2 EAWbqec
P o s z u k u j e

Sługa
Zależy mi na osobie, która będzie pomagać Nierowi w niektórych zleceniach. Zrobić coś na jego rozkaz bez najmniejszego skomlenia, a nawet jeśli sobie trochę pomarudzi na coś, to tak czy siak wie, że będzie musiał to zrobić. Nie chcę tutaj nad nikim się znęcać, ale miło będzie, jeśli będzie potrafił tolerować humorki Niera.
aktualne

Diler

Generalnie kiedyś Nier był uzależniony od pewnej rzeczy, do pewnej osoby. Teraz na aktualny moment czuje utratę tego i z czasem uświadomi sobie, że brakuje mu tego jeszcze bardziej niż zakładał pierwotnie. Dlatego szukam osoby, która złagodzi jego głód, sprzedając mu jakieś dragi.
aktualne

Żołnierz S.SPEC
Szukam żołnierza, który spotkał na Desperacji wymordowanego w postaci Niera. Chciałbym wytworzyć z tego ciekawą relację, wiecie, taki interesujący dodatek do życia postaci. Więc po jakieś większe szczegóły zapraszam do mnie na Pw, bo chciałbym tutaj relacje, sytuacje itd dostosować pod osobę, która się zgłosi.
nieaktualne

informator
Potrzebuję kogoś, kto będzie Nierowi dostarczał najświeższe i najciekawsze niusy odnośnie wszystkiego. Wieści z M3, jakaś burda na Desperacji, kto z kim się trzyma i takie pierdoły. Oczywiście nic za darmo, nie.
aktualne

Nieodwzajemniona miłość
Z początku myślałem, że spoko będzie jak znajdzie kogoś, w kim moja postać się zakocha, aby zapomnieć o dawnym uczuciu. Teraz wiem, że do niego nie będzie to zbytnio pasować, tym bardziej, że w jego życiu znowu pojawił się ktoś, na kim mu z całego serca zależało. Dlatego potrzebna mi osoba, która coś do niego poczuje. Niekoniecznie musi być to miłość, szczególnie taka z amorami, pełna słodyczy ect. W zasadzie fajnie będzie, jeśli wyjdzie z tego ciekawe hate-love - wiecie, co mam na myśli. Płeć obojętna.
aktualne

Lekarz
Zależy mi na kimś stały, Na kimś, gdzie gdy Nier będzie miał problem zdrowotny, bez wahania będzie mógł do tej osoby pójść i będzie wiedział, że na stówę mu pomoże. Może to być w formie jakiegoś układu, posłuszeństwa wobec Niera, przyjacielska pomoc lub cokolwiek innego, co sprawi, że po prostu zawsze go do siebie przyjmie.  
aktualne

Stróż
Tak. Od jakiegoś czasu mam chrapkę na stróża, który będzie czuwał nad moim ukochanym wariatem. Nier jest na swój sposób destrukcyjny. Nie zdaje sobie z tego do końca sprawę, ale potrafi wplątać się w najgorsze gówno świata i czasem nawet wyjść z tego zwycięsko. Dodatkowo jego psychika nie jest do końca zdrowa, dlatego przyda mu się ktoś, kto będzie miał obowiązek sprawowania nad nim pieczęci. Mile widziane są próby sprowadzania go na dobrą drogę i takie tam.
aktualne

Inne
Wszelakie inne relacje. Jakieś zlecenie, ktoś chce go zgarnąć do jakiejś organizacji, zabić go, ma na jego punkcie jakąś obsesję lub też szuka w nim wsparcia albo nawet jakiegoś poparcia? Śmiało pisz. Przyjmę każdą możliwą relację.
aktualne

Ostatnio zmieniony przez Nier dnia 4/4/2019, 15:08, w całości zmieniany 1 raz

Monster, monster under my bed
Come out and play cause I need a friend
You're so damn close that I feel your breath
You're the only one I have left

Tablica ogłoszeń - Page 2 VTNI69n

Feel you in my bones, Shiver up my spine
You're a master of disguise, You show up when no one's home
Are you real or just a lie? I can feel you in my mind
And my soul, But I love when you jump in
And help me feel something, My blankets are the door
My bed is the coffin, And just as it closes
And I go to lock it, I sing that lullaby you taught me

Monster, monster under my bed...
Nier

Nier
Poziom E
GODNOŚĆ :
Dla Ciebie tylko i wyłącznie Nier.

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nécrose on 3/4/2019, 23:31

HANDLARZ: Pajęczyca, mimo swojej wiekowości, nie zrezygnowała z pewnych nawyków, zatem szukam kogoś, kto ma dostęp do M-3 i za umówioną opłatą dostarczałby jej co miesiąc kilka przedmiotów codziennego użytku. W tą rolę może wcielić się każdy, nawet wojskowy o wątpliwym kręgosłupie moralnym. Dosłownie każdy, kto ma dostęp do miasta.
aktualne: 0|1

OSOBY, KTÓRE PADŁY OFIARĄ JEJ OSZUSTWA: Louise jest manipulantką; potrafi uwodzić słodkimi słowami, czułymi gestami i mową ciała, więc nic dziwnego, że na przestrzeni swojego długiego życia udało jej się wywieść w pole niejedną człokopodobną istotę.  
aktualne: 0|3

MŚCICEL/PRZEŚLADOWCA: Łączy się z powyższym. Jak wiadomo - niektórzy długo pielęgnują urazę, a potem wyciągają z tego konsekwencje, gdy w ich głowach ukształtuje się wyjątkowo paskudny plan. Szukam zatem osoby, która nie wybaczyła pajęczycy oszustwa i łaknie zemsty. Lub/i prześladowcy, który w dalszym ciągu nie pogodził się z tym, że kobieta dała mu kosza, mimo jego emocjonalnego przywiązania i przesadnego zaangażowania. Dwie opcje można połączyć w jedną.
aktualne: 0|1 lub 2

EKS-PARTNERZY TUDZIEŻ EKS-PARTNERKI: Jak w tytule. Osoby, z którymi niegdyś była w nieformalnym związku, a po rozstaniu nadal utrzymuje z nimi w miarę pozytywne relacje. Tutaj pragnę zaznaczyć, że kobietę pociągają różne, szpetne znamiona w postaci blizn czy też brzydota sama w sobie. Pleć, organizacja ani przynależność rasowa nie ma znaczenia.
aktualne: 1|5

OSOBA, KTÓRA WYDOBYŁA JĄ Z TRUMNY: Akcja ta rozgrywała się przed wielu laty, gdy cywilizacja próbowała pozbierać się po kryzysie; niespełna pięć lat po apokalipsie, zatem szukana przeze mnie postać musi być wiekowa.
Necrose mieszkała w jeden z wielu osad na terenie dawnej Japonii. Jej funkcje życiowe się zatrzymały, więc pochowano ją w niewielkiej odległości od wioski, na prowizorycznym cmentarzu. Obudziła się dzień po swojej rzekomej śmierci, zakopana kilka metrów pod ziemią, w trumnie.
aktualne: 0|1

ZNAJOMI Z PRZESZŁOŚCI: Necrose jest Francuską. Mieszkała w pobliżu granicy francusko-niemieckiej, lecz tydzień przed felernym dniem przyleciała do Japonii na urlop w towarzystwie znajomych. Ich narodowość nie jest tutaj istotna; w każdym razie na skutek wybuchu paniki zostali rozdzieleni, ale niewykluczone, że ktoś oprócz niej przeżył. Jedną z tych osób była jej uprzednia partnerka.
aktualne: 0|4

RELACJE NA ZASADZIE TWIN FLAMES: osoba, z którą czuje więzi na każdej możliwej przestrzeni - fizycznej, emocjonalnej, a także mentalnej. Ktoś, kto jest dla niej jednocześnie kochankiem, przyjacielem. Osoba, która prześwietliła ją na wylot, ale nie jest w stanie wykorzystać tej wiedzy przeciwko niej, gdyż działa to w dwie strony. Jednym słowem: relacja, która przyciąga i jednocześnie odpycha. Nie mogą żyć razem, ale oddzielnie też nie. Trudno odnaleźć wspólny kompromis.
nieaktualne: 1|1

ZAGUBIONE OWIECZKI: Pajęczyca piastuje stanowisko wierzycielki, czyli innymi słowy werbuje nowych wiernych, serwując im opowiastki o najwspanialszym z bogów - Ao. Jeżeli ktoś chciałby dołączyć do KNW, ale do tej pory nie nadarzyła się ku temu okazja, zapraszam na PW. Razem nad tym popracujemy.
aktualne: n/d

ANIOŁY: Przez incydent, który rozegrał się w 3003 r. znienawidziła skrzydlatych, niemniej bardzo chętnie wejdzie w konflikt z przedstawicielem tej rasy. Lub spróbuje złożyć któregoś z nich w ofierze, nastarczając mu traumy do końca życia.
aktualne: n/d

Kontakt na PW. Nie gryzę, nie połykam w całości, więc nie krępujcie się napisać, jeśli któraś z powyższych opcji wyda Wam się interesująca. Jestem otwarty też na inne propozycje. W zasadzie na wszystko.

termin: wstępnie do czerwca

Tablica ogłoszeń - Page 2 GcQhgDb
Nécrose

Nécrose
Krzewicielka     Poziom E
GODNOŚĆ :
Louise Lshandt

Powrót do góry Go down

Pisanie by Akihiko on 18/4/2019, 10:22
Tablica ogłoszeń - Page 2 Original

Termin: kwiecień - czerwiec

Prawie miłość
Aktualne
Nie lubię dotyku... jestem aseksualny... ale poszukuję mężczyzny! Brzmi prawie jak ogłoszenie parafialne prawiczka do wyruchania! No prawie, bo on prawiczkiem już nie jest! Możemy się pobawić w wiele rzeczy, do tego coś ten mężczyzna do Akiego czuje... a może czuje do Moona? A jakby tak jako jedyny znał trzecią osobowość? Może kochać, lub coś podobnego czuć tylko do jednej osobowości, może je znać wszystkie. Nie muszą padać wielkie słowa, nie musi być cukierkowo i różowo tęczowo. Może go wręcz wkurwiać dzieciak, a jednak jak trzeba ocali mu po raz kolejny dupę, bo bez niego było by tak... jakoś nie tak. Nie chce świec, serduszek i spacerów w deszczu, ale może go uczyć walczyć! Nawet sadyści i seryjni mordercy mile widziani, bo czemu by nie? Byle ma postać nie była w częściach pierwszych. Mam jednak nadzieję, że troszkę pożyje!  

Misiu:
Tablica ogłoszeń - Page 2 Misie-111_qshppae
Akihiko

Akihiko
GODNOŚĆ :
Akihiko "Moon" Tsuki

Powrót do góry Go down

Pisanie by Black Rabbit Today at 09:04
Aktualne
Termin: kwiecień - czerwiec

Tablica ogłoszeń - Page 2 942f84de5d7471ab9751f2ba86e63b60

Jest zajebiście... ale jak nikogo nie ma to czy płaczę?
Poszukuję czegoś w rodzaju przyjaciela dla Ichigo. Jego emocje są mocno rozchwiane, ale czasami warto by było mieć kogoś przy sobie, lub za sobą, jak kto woli to określać. Nie musi być zwierzeń. Nie musi go nawet przytulać czy pocieszać. Wystarczy by był i dał królikowi posiedzieć z nim w ciszy. W końcu trzeba być zawsze uważnym, a przyjaciela się przydaje, szczególnie medykowi. Za wsparcie i pomoc daję umiejętności lekarza i nawet będzie mniej odrobinę bolało podczas zszywania? Taka promocja dnia!

Kiedy małe uke chce być seme
Królik nie rozumie miłości, nigdy jej nie czuł. Nie wie jak to smakuje, ani z czym się to je. Jednak zabawnie by było jakby miał kochanka? Chłopaka? Nie wiem nawet jak to nazwać. Kogoś kogo usilnie próbuje zdominować, z marnym skutkiem. Wiem, że to takie poszukiwania ala i nikt się nigdy nie zgłosi, ale co mi tam. Raz się żyje. Mogą razem nauczyć się kochać, lub może to przynieść odwrotny skutek. Po prostu chce dać pozwolić postaci ponieść się fabule.

Chce walczyć, by być silnym wilkiem? Czy jakoś tak!
Poszukuję na koniec nauczyciela walki dla królika. Niby całkiem nieźle radzi sobie z białą bronią, ale nowe umiejętności zawsze mile widziane. Może akurat mu się to przyda, o ile po drodze, podczas lekcji nie zrobi sobie większej krzywdy! Obiecuję, że chłopak nie będzie gryźć za mocno, będzie grzecznym i posłusznym uczniem czasami i ogólnie może być zabawnie krwawo.

Nieaktualne poszukiwania kasuję.
Black Rabbit

Black Rabbit
GODNOŚĆ :
Ichigo Hiroki

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry