Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Pisanie 24.02.20 20:36  •  Tablica ogłoszeń - Page 2 Empty Re: Tablica ogłoszeń
Aktualne
Poszukuje osobistości która fabularnie została by moim "stwórcą" - mam biomecha i potrzebuje kogoś kto... No zrobił ze mnie tego biomecha o_o Reszta do dogadania :3
                                         
Thanatos Kurai
Żmij     Biomech
Thanatos Kurai
Żmij     Biomech
 
 
 

GODNOŚĆ :
Takashi Kurai


Powrót do góry Go down

Pisanie 10.03.20 20:27  •  Tablica ogłoszeń - Page 2 Empty Re: Tablica ogłoszeń
Termin: do końca czerwca, więc ruchy


No one wants to die alone

Przez te wszystkie lata Rem szukał oparcia, przyjaciela lub przyjaciółki od picia i rozpaczy. Wolne rozpadanie się jego charakteru, coraz bardziej mizerny uśmiech i śmiech przez łzy. To wszystko doświadczył właśnie przy Tobie. Teraz, gdy wrócił z Desperacji będzie Cię potrzebować bardziej niż kiedykolwiek. Aktualne




Shhh... It's just a bad dream

Mało kto wie, ale kiedyś pomógł jakiemuś wysoko postawionemu Łowcy. Jednak nigdy nie dowiedział się ani jak ta osoba wygląda, czy tym bardziej nie poznał jej imienia. Może przyszedł czas, aby ta osoba w końcu dała o sobie znać w bardziej przyjemny sposób? Ma u niego dług, a Rem... Rem nienawidzi, gdy ktoś próbuje się odwdzięczyć.  Nieaktualne



Love/hate relationship

Nasz wielkolud może i ma serce z lodu, ale nie znaczy to, że kogoś nie ciągnęłoby go w jego stronę. W końcu miłość ma wiele twarzy i różnie można ją okazywać. Chcesz pokazać mu, że świat nie skończył się na śmierci jego żony i minął już szmat czasu od tego, co się wydarzyło? A może jesteś jego miłością z lat szkoły średniej, która nadal coś do niego czuje mimo złamanego niegdyś serca i nie może znieść myśli o jego cierpieniu? Na wszystko jest sposób. Nawet na niego.  Aktualne


                                         
Rembrandt
Mieszkaniec M-3
Rembrandt
Mieszkaniec M-3
 
 
 

GODNOŚĆ :
Arthur Rembrandt Minamino


Powrót do góry Go down

Pisanie 23.03.20 3:20  •  Tablica ogłoszeń - Page 2 Empty Re: Tablica ogłoszeń
Termin do 23 czerwca, nieaktualne będą usuwane na bieżąco.



SHIMOTSUKI

DESPERAT | DRUG-ON | MEDYK


NieprzyjacieleShim to mimo wszystko irytujący, wredny, gadatliwy kurdupel, który za bardzo się nie przejmuje tym, co wychodzi z jego ust. Szukam garstki osób głównie z Desperacji, którzy mają go dość. Irytuje ich samo to, że Shim oddycha. Chcą zetrzeć z jego zadowolonej twarzy ten głupi uśmieszek i powyrywać mu strony głosowe, by więcej nie musieć słuchać tych słabych żartów. Nie chcę raczej największego wroga, który zrobi wszystko by go zabić (chociaż taką pojedynczą relkę także przyjmę), ale wkurzonych Desperatów.


RASA BEZ ZNACZENIA | PŁEĆ BEZ ZNACZENIA | WIEK BEZ ZNACZENIA | PRZYNALEŻNOŚĆ BEZ ZNACZENIA | DESPERACJA, EWENTUALNIE EDEN I WYJĄTKOWO M3


NAUCZYCIELShimotsuki nie pożyje za długo na Desperacji jeżeli nie nauczy się walczyć. Potrzebuję osoby, która zostałaby jego nauczycielem. Najchętniej powitam kogoś, kto umie się posługiwać bronią białą, ale każda inna technika także mile widziana. Shimotsuki może w zamian dać mu narkotyki, jedzenie, alkohol, nauczyć jednej ze swoich umiejętności lub odrobić przysługę później na fabule. Bardzo się uśmiechnę jeśli zgłosi się jakiś smok.


RASA BEZ ZNACZENIA | PŁEĆ BEZ ZNACZENIA | WIEK BEZ ZNACZENIA | PRZYNALEŻNOŚĆ BEZ ZNACZENIA  | DESPERACJA, EWENTUALNIE EDEN | NIEAKTUALNE


Klienci Czyli wszystkie ćpuny z Desperacji i Edenu, które biorą od niego narkotyki. Sam je wytwarza i są naprawdę dobrej jakości. Zapłatą mogą być pieniądze, ubrania i wszystko inne co się mu przyda. Klienci jednorazowi, bądź stali.  


RASA BEZ ZNACZENIA | PŁEĆ BEZ ZNACZENIA | WIEK BEZ ZNACZENIA | PRZYNALEŻNOŚĆ BEZ ZNACZENIA | DESPERACJA, EWENTUALNIE EDEN I WYJĄTKOWO M3


ZAUROCZENIE Mam ochotę na relację z jakimś mieszkańcem Desperacji, w którym Shimotsuki by się zauroczył. Raczej przewiduję uczucie jednostronne, przynajmniej na początku, a jak się potem rozwinie to zobaczymy. Ostrzegam, że chłopak odczuwa swoje emocje trzy razy mocniej niż przeciętny człowiek, więc jego niewinne zauroczenie może zamienić się w stalking, obsesję i niezdrową zazdrość. Zwłaszcza jeżeli obiekt jego uczuć nie będzie zwracał na niego większej uwagi.  


RASA BEZ ZNACZENIA | PŁEĆ BEZ ZNACZENIA | MA MIEĆ PRZYNAJMNIEJ WIZUALNIE Z 19-32 LAT | WSZYSTKO POZA S.SPEC I ŁOWCAMI | DESPERACJA, EWENTUALNIE EDEN | NIEAKTUALNE



ogólnie to przyjmę prawie każdą relkę <3


Moje GG- 67954167
                                         
Shimotsuki
Hydra     Desperat
Shimotsuki
Hydra     Desperat
 
 
 

GODNOŚĆ :
Mirai Shimotsuki


Powrót do góry Go down

Pisanie 31.03.20 17:07  •  Tablica ogłoszeń - Page 2 Empty Re: Tablica ogłoszeń
Podopieczni |
Vae jest znana w kręgu desperackiej społeczności jako weterynarz, treser i hodowca. Udziela porad dotyczących zwierząt, a także leczy owe stworzenia i z reguły nikomu nie odmawia pomocy w tym zakresie.
Masz niepokornego zwierzaka, który nie chce się słuchać? Odnotowałeś w zachowaniu swojej bestii jakieś uchybienia od normy? Nie chce jeść? Jest osowiała, etc.? Trafiłeś pod dobry adres!
aktualne

Anioły |
Vae niegdyś należała do wspólnoty edeńskiej, dopóki nie została stamtąd wygnana. Żyła w Edenie przez ponad czterdzieści lat i, choć odseparowała się od tamtego życia, istnieje cień szansy, że nadal utrzymuje kontakt z garstką aniołów.
Jesteś aniołem żyjącym przynajmniej 60 lat? Masz braki w relacjach? A może nadal pamiętasz, jak ktoś wpuściła do Edenu istotę wyklętą przez Boga, narażając przy tym zdrowie swoich pobratymców? Dobrze trafiłeś. Wszak przeszłości dopada każdego, niezależnie od prywatnych widzimisię.
aktualne

Winowajca |
Jesteś wymordowanym bądź wymordowaną. Czterdzieści dwa lata temu nie radziłeś/łaś sobie ze swoim nowym „ja”. Utknąłeś/łaś w biokinetycznej formie na wiele miesięcy, może nawet lat. Nie pamiętałeś/łaś, kiedy dokładnie to się stało. Wszystkie dni zlewały się w jedną, chaotyczną całość. Groziło ci rychła utrata człowieczeństwa. Często wpadałaś/łeś w szał, a wtedy pozbawiony/na świadomości atakowałeś/łaś wszystko, co popadnie, nie bacząc na konsekwencje swojej bestialskiej natury. I doigrałeś/łaś się. Ostatecznie sam stałeś/łaś się ofiarą równie dzikiej bestii, co ty. Byłeś/łaś ciężko ranny/a. Ledwo żywy/a, szukałeś/łaś pomocy. I znalazłeś/łaś ją w Edenie. Trafiłeś/łaś pod opiekę Nevaeh, która dołożyła wszelkich starań, by postawić cię na nogi. Ale to wszystko na nic. Gdy poczułeś/łaś się lepiej, znowu popadłeś/łaś w furię. Zaatakowałeś/łaś i uciekłeś/łaś.
Masz na rękach krew dwóch niewinnych anielskich dzieci. Jak sobie z tym radzisz? Gdzie jesteś? Żyjesz, a może już dawno smażysz się w piekle?
aktualne




Ulegną samozagładzie pod koniec czerwca.
                                         
Vae
Widłogon     Wygnana anielica
Vae
Widłogon     Wygnana anielica
 
 
 

GODNOŚĆ :
Vae, po prostu Vae. W Edenie znana jako Nevaeh.


Powrót do góry Go down

Pisanie 06.04.20 14:35  •  Tablica ogłoszeń - Page 2 Empty Re: Tablica ogłoszeń
Hey brother!
There's an endless road to rediscover...

Zdarzyło się w Faustynkowym życiu posiadać brata. Co więcej, bliźniaka, starszego o całe 7 minut. Koleje losu potoczyły się dla nich dość tragicznie, ona została aniołem, on wymordowanym (choć relację z aniołem też ewentualnie przygarnę). A potem jak to w desperackiej telenoweli bywa - udało im się odnaleźć.
Wymagania: wiek - około 1000 lat.
aktualne

This, the tale of, reckless love
Living a life of crime on the run

To oto anielskie dziecię naczytało się przed laty masy kiepskiej jakości gangsterskich romansów i zbyt długo miała na repeat "Criminal" Britney Spears.
Marzy jej się romans niczym kryminału, dlatego potrzeba jej totalnego bad boy'a traktującego ją niczym księżniczkę. W zamian dostanie rozszczebiotaną anielicę i całe wino tego świata.
To nie musi (Ao broń) być cukierkowa relacja. Można wykorzystywać jej naiwność na masę różnych sposobów, toż to tylko głupia przepióreczka jest.
aktualne


La da dee doo
There's only me
There's only you

Patrzysz sobie na kolegów i myślisz "kurcze, fajnie byłoby mieć anioła stróża..." Oto z pomocą przychodzi ona, pierwsza swego imienia, matka Kaczkodyla Bartusia - Faustynka.
Jakoś tak wyszło, że straciła ostatnio podopiecznego i trwa otwarty nabór na nowego.
Wymagania:
- mieszkanie na Desperacji (może często bywać w Barze Przyszłość).
- nie przygarniam ludzi z KNW. Jeszcze chcę, żeby trochę pożyła.
aktualne

Przygarnę ewentualne zgłoszenia na koncie Abrahama.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 11.04.20 21:25  •  Tablica ogłoszeń - Page 2 Empty Re: Tablica ogłoszeń
no więc:
mam w planach nową postać, która prawdopodobnie będzie sympatycznym ziomkiem i specem który uciekł z misji po tym, jak ugryzł go wymordowany (i zaraził wirusem).

potrzebuję:


wymordka, który podczas misji go zaatakuje i ugryzie - ew. którego potem jeszcze spotka


ew. kogoś ze specu, kto mógłby go znać i na tyle lubić, żeby "nie zauważyć" jak ucieknie


kogoś, kto wziąłby go pod swoje skrzydła (niekoniecznie anioł), kiedy będzie się błąkał po despacito


osób, na które mógłby się natknąć podczas swojej podróży po nowym życiu


relacji z M3


postać jest w trakcie wymyślania, dlatego każdą relację możemy dostosować i podopieszczać, żeby wszystko ładnie grało. na ten moment wiem, że nie byłby stricte wojem, ale osobą odpowiedzialną za łączność z M3 i sprzęt komunikacyjny oddziału (łącznik?), otwartą i nieznającą strachu personą gotową na interakcje z potencjalnie każdym i posiadaczem bardzo zgrabnych bioder




aktualne!
                                         
Al
Nosiciel
Al
Nosiciel
 
 
 

GODNOŚĆ :
Alexander Packard


Powrót do góry Go down

Pisanie 18.04.20 23:14  •  Tablica ogłoszeń - Page 2 Empty Re: Tablica ogłoszeń
Planuję stworzyć postać Anioła Stróża, jednakowoż po co mi funkcja Stróża, jeśli nie będę miała podopiecznego? Żeby nie tworzyć postaci, która po regulaminowych dwóch tygodniach straci rangę i nie będzie wpasowywała mi się w "zwykłego" skrzydlatego, postanowiłam sobie kogoś poszukać, o! Jak się ktoś chętny znajdzie, no to bosko, jeśli nie, to się przebranżowię. A więc...


SZUKAM PODOPIECZNEGO!

Rasa absolutnie nieważna. Docelowo szukałam kogoś z M3, a dokładniej SPEC-a, ale uznałam, że strasznie mi to ograniczy poszukiwania i chętnie przyjmę w swoje skromne skrzydła jakiegoś Wymordka/ę/Desperatka/ę.

Planowo Dekarabia miała mieszkać w M3. Nie wiem, czy zmienię jej miejsce pobytu, nawet jeśli znajdzie się dla niej bubu na Desperacji. Ostatecznie mogę się przenieść, jeśli ktoś ma taką pasję, ale myślę, że różne miejsca zamieszkania nie przeszkadzają, a dodają rozgrywce ciekawych opcji.

Wymagania? No nie wiem. Od siebie dodam, że Dekarabia jest raczej silną osobowością i miałam cichą nadzieję, aby jej podopieczny posiadał równie mocny charakter, a ich relacja nie była od początku usłana różami. W zasadzie to liczyłam na dużo zgrzytów, przeszkód i raczej trudnej relacji. Więcej chętnie opowiem na pw!

Na pw z chęcią rozrysuję także bardziej szczegółową charakterystykę Dekarabii, mam kilka pomysłów na ewentualną relację, wątki itp. Jeśli ktoś ma ochotę się trochę poprztykać i przy okazji zdobyć plecy, to zapraszam.

Aktualne do lipca.
                                         
Dekarabia
Dekarabia
 
 
 

GODNOŚĆ :
Dekarabia


Powrót do góry Go down

Pisanie 21.04.20 16:16  •  Tablica ogłoszeń - Page 2 Empty Re: Tablica ogłoszeń
Dobra, dam temu tematowi ostatnią szansę @@ Poszukuję:

1. Łowców - moja postać była Eliminatorem więc na pewno spotkała kilku przedstawicieli tej rasy/organizacji. Czysty hejt czy po prostu niechęć. Piszę się na wszystko, uprzedzam że Cherry nie jest kochana ani zbyt wyrozumiała. Swoją pracę traktowała bardzo poważnie i nie widzę tu przyjaźni z czasów pracy dla wojska. Relacje mają szansę się poprawić po tym jak wstąpiła do Smoków, ale też nie muszą. Wszystko zależy od postaci ^^
Aktualne [nie ma limitu]

2. S.SPEC - kumple z oddziału, ogólne znajomości z organizacji, przyjmę wszystko. Odeszłam na własne życzenie po "śmierci" brata który był w oddziale skrzydlatych. Pozytywne relacje mogły zostać, mogły się pogorszyć. Jestem otwarta na propozycje.
Aktualne [nie ma limitu]

3. Zaginiony brat - były skrzydlaty ze SPEC. Brat bliźniak. Został "zlikwidowany" przez własny oddział po tym jak się zaraził wirusem X. Jak ktoś by chciał kiedyś zrobić tą postać to tylko za porozumieniem ze mną na PW, bo to jednak będzie bardzo ważna osoba dla mojej postaci.
Aktualne [0/1]

4. Pozostałe: szukasz ochroniarza na czas określony? Najemnika od brudnej roboty? Masz jakieś własne szalone pomysły? Zapraszam *^*

Aktualne do sierpnia.
                                         
Wiśnia
Żmij
Wiśnia
Żmij
 
 
 

GODNOŚĆ :
Cherry Stark


Powrót do góry Go down

Pisanie 21.04.20 19:06  •  Tablica ogłoszeń - Page 2 Empty Re: Tablica ogłoszeń
Szukam kogoś do fabularnych relacji, piszcie PM z propozycjami. Dokładnie poszukuję kogoś kto wzbogaciłby życie fabularne mojej postaci, trochę adrenaliny i strachu albo miłości i uczucia. Chciałabym także posiąść jakiś stałych klientów do spisu moich znajomości, więc chętnych lub chętne, zapraszam. Moja postać pochodzi z sierocińca, więc bez problemu także mogę być przybraną siostrą, kuzynem.
                                         
Alice Webless
Opętana
Alice Webless
Opętana
 
 
 

GODNOŚĆ :
Alice Webless


Powrót do góry Go down

Pisanie 30.04.20 16:18  •  Tablica ogłoszeń - Page 2 Empty Re: Tablica ogłoszeń


Ważne do końca lipca
Kontakt: discord - Natuchna#9651; Telegram - @Natuchna; PW

Towarzystwo do mordobicia
Zgwałciłem ci żonę, podpaliłem mieszkanie, zjadłem córkę, ukradłem coś? A może nienawidzisz po prostu DOGS? To świetnie się składa, pewnie jesteś gotów obić mordę kryjącą się zawsze za żółtą chustą. Wszelkie wrogie relacje mile widziane.
aktualne

Twe ciało chciałbym zjeść...
Wbrew tytułowi relacji nie masz nadgryzionej ręki, odgryzionego ucha albo żyjesz bez jednego pośladka. Jesteś jednostką, która przyciąga swoją cielesnością, a przed wylądowaniem w żołądku Bastiana uchronił cię jeden pakt, który w jego wykonaniu brzmiałby pewnie jakoś tak „Ja cię rucham, a ty śpisz”. Także tego.
aktualne

Ze mną się nie napijesz?
Mimo wszystko nawet taki parszywiec jak on może mieć kumpli. I nie, nie napije się. Prędzej ci rozwali butelkę na tym głupim łbie.
aktualne

Inne ciekawe przypadki
Wszystko to co zdaje się być poza wymienionymi wyżej przypadkami. Zjedzony pośladek? Miłość? Co tam chcecie.
aktualne
                                         
Menschenfresser
Pitbull     Poziom E
Menschenfresser
Pitbull     Poziom E
 
 
 

GODNOŚĆ :
Bastian/Menschenfresser


Powrót do góry Go down

Pisanie 06.05.20 22:08  •  Tablica ogłoszeń - Page 2 Empty Re: Tablica ogłoszeń
Tablica ogłoszeń - Page 2 J996GYg
Hotel Czarna Melancholia, najbardziej luksusowy ośrodek w Apogeum i całej Desperacji poszukuje pracowników, kontaktorów i gości. W celu podjęcia współpracy proszę skontaktować się z recepcją, którzy skieruje chętnych do obecnego zarządcy. Innymi słowy zapraszam na PW dp Yume ;D



  ▷ Pracownicy obsługi - Barmani, ochroniarze, sprzątacze, kelnerzy, lokaje, recepcjoniści, zaopatrzeniowcy, kucharze itp. Czarna Melancholia w zamian za pracę oferuje zakwaterowanie, wyżywienie i bezpieczeństwo w granicach przybytku. Ponieważ jest to ośrodek neutralnie nastawiony do wszelkich konfliktów, przynależność do jakiejkolwiek grupy czy rasy nikogo nie wyklucza.

  ▷ Kontraktorzy - Hotel oferuje także wynagrodzenie (w formie do ustalenia) za wykonywanie drobnych zleceń, które polegają najczęściej na przemycie luksusowego towaru zza murów, czy ściąganiu należności z mniej uczciwych klientów.

  ▷ Wynajem pokoi - Jeżeli chciałbyś wynająć na dłuższy czas jeden z pokoi znajdujących się w hotelu, skontaktuj się z zarządcą w celu ustalenia warunków najmu i opłat za usługi.

  ▷ Pozostałe - Innego rodzaju powiązania z Czarną, które chcielibyście posiadać. Zainteresowanych również zapraszam do kontaktu w celu ustalenia konkretów.



(!) Uwaga! Wszystkie obecnie ustalone współprace z tej listy zostają podtrzymane. Jeżeli ktoś, w związku ze zmianą zarządcy nie chcę dłużej na niej widnieć, lub zechciałby zmienić warunki, proszony jest o kontakt na PW z Yume. Lista zostanie w najbliższym czasie zaktualizowana.

aktualne
maj - sierpień

                                         
Yume
Opętany
Yume
Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Yun Wuxian Mei


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach