Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Tablica ogłoszeń

Pisanie by Arcanine on 30/5/2018, 19:12
ZASADY
- Maksymalna długość zgłoszenia to trzy miesiące. Po ich upływie zgłoszenie jest kasowane.
- Jeżeli twoje ogłoszenie (mimo upływu umówionego limitu) wciąż jest ważne zaktualizuj daty w terminie.
- W poście należy umieścić status zgłoszenia: AKTUALNE/NIEAKTUALNE oraz dodać termin, po którym post powinien zostać usunięty przez moderatora.
- Mimo posiadania multikont wstawiamy w temacie jednego posta, aby niepotrzebnie nie rozdrabniać się na kilka wiadomości. Wszystko ma na celu zmniejszenie ilość stron w temacie.

Schemat:
Poszukiwania: nazwa poszukiwanej relacji
- Po kliknięciu na nick osoby przeniesie cię automatycznie do postu z jej ogłoszeniem.

Poszukiwania: miłość
- Nier

Poszukiwania: dawna miłość
- Arcanine

Poszukiwania: znajomi
- Heihachiro Seiji (kumpel)
- Miau (znajomości z Desperacji/M3)
- Nier

Poszukiwania: wróg
- Yury
- Nier

Poszukiwania: oprawca
- Hiroki

Poszukiwania: nauczyciel
- Hiroki (broń biała, szpiegostwo/kamuflaż)

Poszukiwania: inne
- Arcanine (ofiara/matka)
- Heihachiro Seiji (niuanse)
- Itachi (anielicy/anioła, przyjaciółka z dzieciństwa, bliski Łowca do treningów)
- Noa (biznesowych znajomości z Desperacji, dwóch młodych wymordowanych, osób u których zatrudniała się lub zatrudnia w nagłych przypadkach)
- Mengele (obiekty badań, inni naukowcy)
- Yury (przedawnione relacje)
- Havoc (Łowce, inne łamane przez wszystko!!!)
- Jekyll (DOGSA z dwudziestoletnim stażem, skurwiel osobnik, który zaraził go wścieklizną)
- She (mężczyzna, który ją kupił, klientów/osób z branży)
- Nier (stali klienci, osoba z gangu, uszczerbek [osoba za niego odpowiedzialna i druga - która pomoże mu z niego wyjść])

— Naprawdę jesteś niemiły — odparła — wiesz o tym? Masz problem z kobietami?
— Z mężczyznami, kobietami, psami. Nikogo nie faworyzuję — wyjaśnił. —
Wszyscy mnie wkurwiają.

Arcanine
Wilczur     Poziom E

Powrót do góry Go down

Re: Tablica ogłoszeń

Pisanie by Arcanine on 30/5/2018, 20:55
Termin: wrzesień-listopad.
Oferty są aktualne. Nieaktualne kasuję.

LIRIELL
SERYJNI MORDERCY
Początkową rolą Liriella było doglądanie ludzi, a że nikt nigdy nie szczędził temu aniołowi wysiłków, zazwyczaj pod skrzydła przypisywano mu zwyroli maści wszelakiej. Lir od kiedy pamięta stróżował nad seryjnymi mordercami, gwałcicielami (w tym pedofilami i zoofilami), sadystami – i starał się otworzyć im oczy, cudem przy tym nie łysiejąc. Mam ponad tysiąc lat historii, którą można zapełnić uprzykrzaniem życia Liriellowi.
Szukam więc egzemplarzy... zwyczajnie złych lub posiadających mroczną, niewątpliwie mało ludzką przeszłość. Obecnie muszą to być wymordowani, ponieważ Liriella można było kołem łamać, a nie zrezygnowałby z opieki nad podopiecznym – oddawał odznakę dopiero w momencie zgonu (który najczęściej również był okrutny – bo rzadko kiedy osoba, nad którą sprawował pieczę, umierała w bujanym fotelu z kotkiem na kolanach, sami wiecie).
Wymagania: dawniej ludzie, aktualnie wymordowani. Najlepiej sadyzm, masochizm lub inne schorzenia/choroby psychiczne, które wymuszały na podopiecznym czynienie zła.

SEIJI
ROZGARDIASZY
Szukam dla Seiji roboty. Seiji to wścibska reporterka, która jednak wychodzi z opresji obronną ręką. Choć musiała napsuć krwi niejednemu stróżowi prawa, wciąż przemierza Miasto-3 w poszukiwaniu gorących informacji.
Potrzeba jej przede wszystkim ciekawych wydarzeń oraz osób, którym mogła ostro podpaść. Wszelakich biznesmenów, którzy przyłapali ją, jak przechodziła przez mury ich posiadłości, aktorów, którzy próbowali ją odgonić szczując psami (zawsze na marne); wymęczonych do ostatniej kropli krwi w żyłach zwykłych mieszkańców, którzy mieli tego pecha i ktoś nasłał na nich tę rudą Walkirię.
Żeby było jasne — informacje, która otrzyma Seiji nie muszą być prawdziwe, toteż jeżeli prowadzisz zwykłego studenta prawa, bibliotekarkę albo właściciela baru to ja chętnie przygarnę wszystkich. Jestem w stanie osobiście powymyślać plotki, które miałyby w jakikolwiek sposób zaszkodzić lub pomóc Twojej postaci, wplatając je do naszego wątku ze szczegółami.

Chętnie też w najzwyklejszy sposób trochę podrasuję reputację Twojego bohatera. Uznajesz, że prowadzisz wielkiego zwyrola? Nic prostszego. Wystarczy, że Seiji dostanie informację (choćby anonimową, po co się rozdrabniać?) o jego mrocznej przeszłości, a nie ma bata, by nie prześledziła go przez następny miesiąc, chowając się po krzakach z wymalowanymi na twarzy barwami wojennymi. Chcesz, by Twoja — póki co kompletnie nieznana — bohaterka otrzymała miano sławnej gwiazdy (którą nigdy nie była i którą nigdy nawet być nie chciała)? Nie ma sprawy, wszystko da się załatwić. Cały wpis na prywatnym blogu prowadzonym przez Heihachiro będzie dotyczył nowej gwiazdy japońskiego popu (z gwarancją uwzględniającą psychofanów).

Innymi słowy: to bardziej JA oferuję tutaj Sei. Jako natręta, który wciska nos w nieswoje sprawy. Jako panią fotograf, który robi sesję zdjęciową z takim zapałem, że w nocy jest jasno jak w dzień od błysków flesza. Chcę mieć tylko motywy, aby jednak dziewczyna zechciała kogoś śledzić (a gwarantuję, że będzie to robić nieziemsko natrętnie).

SUPPORT
Szukam jej kumpla. Kogoś, kto będzie znosił te wieczne zrywy i mus zdobywania nowych informacji. Nie planuję tu nic konkretnego, a wszelakie dodatkowe ciekawostki o samej Hei jestem w stanie przekazać przez PW (co do charakteru Heihachiro, tego, jak mieszka, czym się zajmuje, JAK się tym zajmuje itp).
Wymagania: Jedyne, czego tutaj wymagam, to pewien rodzaj... akceptacji. Ponieważ Seiji jest chora na punkcie zdobywania niuansów, potrzebuję kogoś, kto czasami by ją hamował, ale nie robił z niej całkowitej wariatki. Ta dzika hiena reporterska nie potrafi się zachować w towarzystwie, często targa się na ryzyko, które nie jest warte świeczki i brakuje tutaj osoby, która (tak po ludzku) by się o nią troszczyła. Po swojemu: charakter Supporta jest mi w pełni obojętny. Przyjmę i Ciapę, i Chama Prostaka. Grunt, żeby próbował życie Hei ułatwić, a nie utrudnić.
Poza tym jest pewna sprawa, która pochłonęła ją bez reszty — ma cały pokój obklejony rozmazanymi zdjęciami, notatkami nabazgranymi na kolanie, wydrukowanymi teoriami (całość tyczy się konta innego usera, więc może wyjść z tego fajny bałagan, jeżeli Sei uda się „rozgryźć sprawę”).

HIROKI
OPRAWCA
Ktoś, kto musiał się wyżyć... i natrafił na pierdołę idealną do tego celu. Hiroki to ofiara perfekcyjna; nie nakabluje. Wcale nie dlatego, że jest niemową! Pozwalam na dużo: od pobicia na kwaśne jabłko po trwałe okaleczenia. Potrzebuję Typów Spod Najciemniejszej Gwiazdy, na których Shirōyate w przyszłości mógłby chcieć się odegrać. Aktualnie młodzik jest jeszcze na wstępnym etapie prac, dlatego nie stanowi zbyt dużego wyzwania.

Hiroki był robiony na początku forum, gdzie nie patrzyło się tak solidnie na niektóre rzeczy. Ktoś słusznie wytknął mi błąd, że moc, którą ma przypisaną (telepatię) powinien mieć w formie artefaktu. Problem w tym, że Shirōyate z możliwością mowy obudził się poza murami M3.
Potrzebuję więc kogoś, kto ubarwi mi nieco jego historię i, przede wszystkim, poskłada ją do kupy.

NIEWŁAŚCIWY CZAS I MIEJSCE [łowca/zdrajca]
To mógł być Łowca, który akurat wmieszał się w konflikt z przypadkowym żołnierzem S.SPEC i gdzieś w tym wszystkim zaplątał się dzieciak wracający wieczorem do domu. Na pewno na korzyść Shirō nie działał styl życia, jaki prowadził — a niewiele się różnił od obecnego.
Chłopiec większość spraw zostawiał w rękach opatrzności i jeżeli oznaczało to, że miał zostać oddelegowany od matki i przetransportowany do „specjalnego ośrodka”, to pewnie nie kiwnąłby nawet palcem — bo po co. Jego i tak nic nie obchodziło. Hiroki nie stawiałby więc żadnego oporu, gdyby ktoś z władzy postanowił go zgarnąć z ulicy pod jakimkolwiek zarzutem; oczywiście, nie przyznawałby się do winy, ale nie próbowałby się też szarpać ani tłumaczyć.

Łowca to jednak tylko przykład. Zamiast niego mógł to być jakiś faktyczny zdrajca — może ktoś, kto poznał o jedną informację za dużo i uciekał z pendrivem? — albo ktokolwiek inny, kogo postanowiło ścigać S.SPEC.
Mam tutaj mniej więcej rozrysowany plan akcji. Nie jest jakiś wybitny, sam Hiro odgrywa w nim krótką rolę, więc całość wydaje się dość elastyczna. Tak czy siak potrzebuję kogoś, kto przypadkiem by go wciągnął w szarpaninę. Później mógł nawet nie wiedzieć, co się stało z randomowym szczeniakiem.

NIEWŁAŚCIWY CZAS I MIEJSCE [wojskowy]
Czyli, najkrócej ujmując, postać, która Hirokiego zgarnęła z ulicy, wrzuciła na tył samochodu i odjechała z piskiem opon. Lub która podeszła go, uderzyła w kark i zamroczyła, aby wciągnąć w cień zaułka (i dostarczyć do północnego rewiru M3 na przesłuchanie). Albo po prostu taka, która udostępniła mu nakaz i przetransportowała prosto w jamę lwa... do ostatniej sekundy utrzymując, że to tylko rutynowe przesłuchanie w związku z wydarzeniami, których był świadkiem.

+ Trzeba mieć świadomość, że relacja z Hirokim prawdopodobnie oznacza również powiązanie z innymi zgłoszonymi, ponieważ wojskowy, który złapał Shirō musiał mieć do czynienia (przynajmniej szczątkowo) ze zdrajcą/łowcą, a naukowiec mógł mieć styczność z osobą, która nad Hirokim się zlitowała.

Dodatkowo: gdyby ktoś chciał być uwikłany w sprawę to też przygarnę. Gdzieś w tym wszystkim mógł się pojawić ktoś, kto wiedział, że Hiroki jest niewinny i siłą rzeczy próbował go wytłumaczyć przed nieugiętym wojskowym, który zgarnął go z ulicy i bezlitośnie wcisnął do pojazdu z kratami w jedynym okienku. Albo gdzieś w trakcie brutalnych zabiegów, jakie Mengele stosował na chłopcu, mogła pojawić się jednostka, która pragnęła dołożyć mu jeszcze większych cierpień.

RŪKA
WSZYSTKO
Rū to przyszły wojskowy. Rzecz w tym, że od niepamiętnych czasów zadawał się głównie ze swoją przyjaciółką z dzieciństwa — Ylvą Harakawą. Nie mam na niego nic. A chcę go jakoś rozruszać. Może ktoś jeszcze jest rekrutem uczęszczającym do szkoły wojskowej? Może żołnierz ze S.SPEC postanowi wziąć chłopaka pod patronat, przygotować go na niebezpieczeństwo czyhające za murami M3? Może ktoś zwyczajnie potrzebuje wsparcia, bo Rūka to postać z silnym poczuciem obowiązku.

Jakby na to nie patrzeć: idzie mu dość dobrze na szkoleniach. Fajnie byłoby znaleźć kogoś do rywalizacji. Kogoś aroganckiego, kto chciałby Rūkę przeskoczyć, pokazując mu, gdzie jego miejsce. Nietrudno go też będzie wziąć pod włos, jeżeli ktoś postanowi uprzykrzyć życie Ylvie lub Verity: za obie dałby się posiekać, więc jeśli ktoś chce wyeliminować Kyōryū z gry, to już wiadomo jakim sposobem.

GROW
OFIARY / WICHRZYCIELE
Grow to taki Hulk Desperacji. On tylko NISZCZYĆ i MIAŻDŻYĆ. Zero pomyślunku, zero myślenia o konsekwencjach. Działa dzięki instynktowi i tysiącletnim doświadczeniu. Nieciężko go wściec. Czasami wystarczy przypadkiem go zaatakować. Innym razem oddychać tym samym powietrzem albo psiknąć, kiedy próbował ułożyć domek z kart.

Z tego powodu szukam mu przede wszystkim przeszkadzaczy. Wszelakich osób, które chcą mu utrudnić życie. Skopać, gdy akurat oddzieli się od grupy. Porwać i poddać tragicznym torturom. Pogłaskać jego psa pod włos (niewybaczalne!). Rozkochać i zostawić. Jestem absolutnie chętny na wszystko, co nie będzie bazowało na przyjaźni (lub więzach krwi innych niż ojciec-potomstwo, bo rodzina Growa wącha kwiatki od ich mniej urodziwej strony). Mogę go także zaoferować do historii, jeżeli ktoś szuka agresora. Wilczur wpada często w szał i atakuje przy tym na oślep. Mógł zranić kogoś pod postacią zwierzęcia lub człowieka, pogryźć, zadrapać, podpalić, naruszyć tereny poniżej pasa i nad jego linią również. To elastyczna jednostka, na pewno coś się wymyśli.

Ostatnio zmieniony przez Arcanine dnia 13/9/2018, 17:06, w całości zmieniany 4 razy

— Naprawdę jesteś niemiły — odparła — wiesz o tym? Masz problem z kobietami?
— Z mężczyznami, kobietami, psami. Nikogo nie faworyzuję — wyjaśnił. —
Wszyscy mnie wkurwiają.

Arcanine
Wilczur     Poziom E

Powrót do góry Go down

Pisanie by Miau on 8/6/2018, 23:14
Miau szuka:

-> Kogoś, kto nauczyłby ją więcej o roślinach i leczeniu. I miał jako taką cierpliwość, choć oczywiście można krzyczeć, rzucać w nią przedmiotami, wyzywać i tak dalej za jej niezdarność. Miau pomimo potencjalnego obrażania się, słuchałaby się jednak tego kogoś i na pewno by go szanowała. Możliwe, że przynosiłaby mu różne drobiazgi, tak od serca.
Aktualne

-> Znajomości z Desperacji/M3. Jesteś nieśmiałym studentem z M3, który łatwo daje się nabierać na dziewczęce łzy i brudne policzki? A może często zaglądasz do baru "Przyszłość" lub do burdelu? Zapraszam, zapraszam, na pewno się dogadamy. Zależałoby mi na pewno na kimś z kim miałaby dobry kontakt i mogłaby, brzydko mówiąc, "wykorzystywać" podczas swoich wypadów do miasta.
Aktualne

-> "W wieku 20 lat zakochała się i pierwszy raz uciekła, jak głupie kocię. Sielanka nie potrwała długo, związek szybko dobiegł końca, a Miau nabyła kilka blizn na pamiątkę. Nie o wszystkim chce pamiętać czy mówić".
Szukam kogoś, najlepiej z Desperacji, kto byłby pierwszą miłością Miau.  Nie mam jakiś szczególnych wymagań, oprócz tego żeby nie umiał panować nad agresją. Od tej relacji minęło 5 lat, mogli od tego czasu minąć się kilka razy albo też w ogóle. Miau raczej go unika, nie ma ochoty mieć z nim do czynienia. Zostawił jej kilka pamiątek na ciele w tym pewnie znajdzie się pierwsza litera jego imienia.
Nieaktualne

termin: październik.

Itachi szuka:

-> Pstryk.
Raz, dwa, trzy - namierzona.
Anielico, aniele? Pamiętasz ten czas, kiedy widziałaś chłopca w poszarpanych spodenkach nad rzeką, jak rzucał kamieniami w wodę i drażnił zmutowane rybki? Pamiętasz swoją cierpliwość przy opatrywaniu mu ran, udawaniu że nie mignęła ci ta łza w kąciku ciemnego oka? Nie było ze mną łatwo, nie chciałem ci nic powiedzieć, ale ty przychodziłaś nad rzekę. Co trzy dni. W końcu przestałaś, rozpłynęłaś się w powietrzu.... dlaczego? To ten Eden? Znalazłaś swój raj?

[Szukam anielicy lub po prostu anioła, który kojarzył mi się z kobietą, z przeszłości. Istota ta pomogła jak byłem dzieckiem, ale potem po prostu... zniknęła. Z chęcią się dogadam na PW]
Aktualne

-> Nie płacz, to po prostu nie ma sensu.
Cśś, spokojnie, masz teraz brudną twarz. Świat przecież nie skończy się drugi raz z tego powodu, prawda? Masz, wytrzyj oczy, przestań to tak przeżywać. Może kiedyś wrócę, a ty w tym czasie pięknie ułożysz sobie życie, hm? No już, mamy tylko po 15 lat, wiem że praktycznie nic z tego, co sobie pomyślałem nie będziesz w stanie usłyszeć i zrozumieć, ale żyj dobrze. Obiecaj mi.

[Szukam kogoś za czasów, kiedy byłem człowiekiem, kogoś kto był mi bliski - przyjaciółkę z dzieciństwa, najpewniej zakochaną we mnie, choć udawałem, że to nic takiego, wręcz ignorowałem tę 'błahostkę'. Może być kimkolwiek chce, może ze SPECu by było zabawniej? Albo Łowczyni, której nie poznaję? Zapraszam na PW]
Nieaktualne

-> Uderzenie, unik, uderzenie, obrót.
Co dalej? Jak będziemy tańczyć? No dalej, to trwa zdecydowanie za krótko. Dalej, patrzę się w ciebie uporczywie. Koniec...? Ach, jednak! Czasami ciężko powstrzymać uśmiech, ale nie, obiecałem sobie... nie okazywać za wiele, nie zdradzać się, być jak szpieg. Jak kat? Jak kat. Ćwiczymy dalej. Teraz ty odskakujesz. To zmęczenie? Przy rozgrzewce? Poddajesz się? Ha, cwana bestia, taniec dopiero się rozkręca!

[Szukam dość bliskiego Łowcy, nieważne jakiej płci, z którym dużo bym trenował, może czasem nawet gdzieś zabierał w ramach przysług i tym podobne. PW otwarte jak najbardziej]
Aktualne

Noa szuka:

-> Biznesowych znajomości z Desperacji, tu zachęta przede wszystkim dla osób zajmujących się zbieraniem złomu, naprawą i technicznymi sprawunkami. Noa żyje na Desperacji z 500 lat, całkiem sporo się przemieszcza, choć najchętniej przebywa na niezbadanych terenach. Zna się na sprzętach, potrafi naprawiać, więc na pewno byłaby z tego korzyść plus próbuje tworzyć jakieś cuda z pozornie nieprzydatnych kawałków aluminium, żelaza i tak dalej. Każdego potraktuję indywidualnie, także się nie bać.
Aktualne

-> Z dwóch młodych Wymordowanych, którym kiedyś pomogła i nadal jako taki ma z nimi kontakt. Może nawet traktuje ich jak rodzeństwo albo dzieci? Noa jest sama, więc pomimo strachu od czasu do czasu łaknie jakiegoś towarzystwa, kogoś o kogo jednak mogłaby się martwić, kogo mogłaby czegoś nauczyć i może oni nauczyliby czegoś ją. Nieważne czy było to 300 lat temu czy tydzień temu z chęcią coś pokombinuję z zainteresowanymi.
Aktualne (1/2)

-> Osób u których zatrudniała się lub zatrudnia w nagłych przypadkach. Nieważne czy to właściciel jakiegoś lokalu czy na prywatny pokaz. Noa potrafi tańczyć, zwłaszcza tradycyjne tańce, co może być miłym urozmaiceniem, choć nie zawsze miłe urozmaicenia mogą skończyć się dobrze. Pewnie robiła to w akcie desperacji, załamania, przetrzymywana w szponach głodu zbyt długo.
Aktualne (wstępnie daję 3/3)

Aktualizowane 21 września 2018 roku.

Ostatnio zmieniony przez Miau dnia 21/9/2018, 19:18, w całości zmieniany 10 razy

Running through the parking lot
He chased me and he wouldn't stop
Tag, you're it, tag, tag, you're it
Grabbed my hand, pushed me down
Took the words right out my mouth

Voice & Song Of Today

✧/ᐠ-ꞈ-ᐟ| Szukam różnych rzeczy  /ᐠ。‸。ᐟ|

Miau
Nosicielka
GODNOŚĆ :
Oto kot, Miau.

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mengele on 14/7/2018, 22:49
Mengele jest naukowcem, skupionym całkowicie na badaniach. Zawsze zamyślony, mało towarzyski. Nie cierpi, jak mu się przeszkadza w prowadzeniu eksperymentów i obserwacji. Badania i zgłębianie wiedzy się dla niego celem życia a najważniejszy dla niego jest wynik i efekt końcowy. W tej chwili poszukuję:

- Przede wszystkim jakiegoś obiektu do badań. Fabuła może być w czasie teraźniejszym, może być w przeszłości (a nawet daleko w przeszłości, bo rozumiem, że pisanie prapraprapradziadkiem własnej postaci jest dozwolone). Co do szczegółów to wszystko do dogadania, najlepiej przez GG. Może być głównie rozmowa. Mogą być jakieś badania, eksperymenty. Mogą być jakieś próby szkolenia, tresury czy łamania Obiektu badań, który może nie być chętny do współpracy. Mogą być nawet wątki zahaczające o +18. Wszystko do ustalenia - jestem dość elastyczny jeśli chodzi o sposób kreacji mojej postaci. Aktualne

- Innych naukowców, na niezobowiązującą rozmowę i żalenie się na swój los i brak doceniania przez ludzi, którzy wypominają błędy naukowców zamiast ich podziwiać za to, co Ci stworzyli przez tysiące lat. Aktualne

- Mogę również pisać jakimś innym naukowcem w dowolnych innych czasach, jeśli ramy czasowe by się z Mengelem nie zgadzały. Już tak robiłem i chyba nie było to spore wykroczenie przeciwko zasadom? Aktualne

Jestem dostępny głównie wieczorami w dni powszednie (zwykle 19-24), z weekendami bywa różnie. Najlepiej mnie łapać na GG - numer w profilu.

Spoiler:
Termin przydatności do spożycia: 3 miesiące od daty edycji, 18.12.2018
(uaktualnienie z 18.09.2018)

Ostatnio zmieniony przez Mengele dnia 18/9/2018, 17:05, w całości zmieniany 1 raz

TBD

Mengele
Naukowiec
GODNOŚĆ :
Joseph Mengele

Powrót do góry Go down

Pisanie by Yury on 27/7/2018, 02:01

Yury

Przede wszystkim nie pogardzę przedawnionymi relacjami, gdyż Yury (jako Kido Arata) pełnił pełnowymiarową służbę wojskową w latach 2988 – 3000, a pośmiertnie został odznaczony stopniem generała. Ogłoszenie dotyczy mundurowych, mieszkańców miasta, Łowców, a także Wymordowanych, którym niegdyś się naprzykrzył. Im więcej wrogów (i w zasadzie nie tylko wrogów!), tym lepiej, a z jego konfliktowym i dość apatycznym charakterem o takich nietrudno. Mam kilka pomysłów, które z miłą chęcią zrealizuje chociażby pod postacią fabuł z przeszłości albo w jakiekolwiek innej formie.
aktualne (2|4)

Miałem tego nie robić, ale nadeszła mnie ogromna chęć, by zniszczyć chociaż odrobinę dotąd niezbyt wzruszoną psychikę Yury'ego, a żeby przyczynić się do tego projektu konieczny jest bodziec w postaci jego młodszego b r a t a. Otóż Kido Arata miał młodszego o dziesięć lat brata, który uległ wypadkowi. Przez okres roku był w śpiączce, po czym został odłączony od apertury podtrzymującej życie, a przynajmniej tak głosi oficjalna wersja wypadków. W rzeczywistości - za zgodą ojca Kido - został oddany w ręce naukowców i poddany eksperymentom. Jego los nie jest do dziś Wiecznemu znany, więc jest bardzo dużo różnych możliwości, a ja nie mam zamiaru nikomu niczego w tej kwestii narzucać. Do tego można jeszcze dołączyć naukowca prowadzącego, który pobrudził sobie tym eksperymentem zgrabne paluszki.
aktualny naukowiec

Havoc

Nadal szukam kogoś, kto tchnie w niego w coś rodzaju nowych możliwości, a w tej roli widzę głównie Łowce. Tylko spójrzcie. Mike to wręcz idealny materiał na rolę podwójnego agenta. Co prawda trudno do czegokolwiek go zmusić lub przekonać, ale jego moralność zawsze miała wątpliwy wymiar. Bardzo często wcielał się w rolę szantażysty, ale co jeśli w tym wypadku to on byłby zmuszony ulec szantażowi? Niech w końcu się przekona co to znaczy mieć nóż na gardle. Z miłą chęcią zafunduje mu emocjonalną huśtawkę, by nieco pobudzić do życia uległe hibernacji emocje, ale musicie mi w tym pomóc.
nieaktualne (1|1)

Pomarły mi w zasadzie nieomal wszystkie powiązania na tej postaci, a moja desperacja momentami sięga zenitu, więc w zasadzie wezmę wszystko, co nie będzie wchodziło w konflikt z kreacją postaci. Czy to człowieka, czy androida, czy nawet Wymordowanego. Nawet ruszę swoje szare komórki. Serio.
aktualne (1|∞)

Jekyll

Szukam KOGOKOLWIEK z DOGS, chociaż nie do końca „kogokolwiek”. Wykruszyła mi się jedna z relacji, którą bardzo polubiłem, dlatego przyjmę z otwartymi ramionami osobnika odznaczającego się niesamowitą lojalnością względem gangu, który wbrew swojej woli (przez splot niekorzystnych wypadków), dokonałby strasznego czynu. W tym wariancie istnienia kilka warunków do spełnienia. Przydałoby się, żeby osobnik miał przynajmniej dwudziestoletni staż w gangu, był podatny chociaż odrobinę na manipulacje, posiadał coś z tchórza i umiał trzymać język za zębami. Relacja między nim a Bernardynem byłaby napięta do granic możliwości, balansując gdzieś pomiędzy nienawidzę ci a obiecuję, że kiedyś cię zabiję.
aktualne (0|1)

Potrzebuję specyficznej relacji z burdelu. Otóż szukam kogoś, kto przed około 200 lat temu był bardzo regularnym klientem przybytku Jinxa i stracił na skutek impulsywnego zachowanie dwa palce, gdy skalpel Jekylla niefortunnie wbił się w jego dłoń. Powiązanie można rozbudować na wiele sposobów, ale uprzedzam, że jest przesiąknięte niezdrowymi emocjami.
aktualne (0|1)

Skurwiel, który zaraził go wścieklizną. Podobno nie żyje i podobno Jekyll ma jego krew na rękach, ale to tylko podobno. W świecie, gdzie trupy przyjmują ludzką postać, trudno być czegokolwiek pewnym, a już zwłaszcza śmierci, jednakże niewątpliwie jest to najpotężniejszy demon z przyszłości medyka. W tę rolę może wcielić się każdy, kto ma na karku przynajmniej siedemset lat.
nieaktualne (1|1)

Jekyll pod względem emocjonalnym jest w strzępach. Chociaż nosi swoją twarz, skórę i kości, niezbyt przypomina samego siebie. Potrzebuję kogoś, kto nim wstrząśnie. Mocno i gwałtownie, najlepiej bez ani krzty litości. Cudownie, jakby był to ktoś z DOGS, ale to nie jest konieczny wymóg do spełnienia. Relacja ma dużo perspektyw. Poniekąd chciałbym wypełnić nią pustą przestrzeń po braku jednej z ważniejszych powiązań, które mi odpadły.
aktualne (0|1)

termin: końcówka października

Ostatnio zmieniony przez Yury dnia 7/10/2018, 23:20, w całości zmieniany 5 razy

I've lost my patience,
When are you gonna decay.

Yury
Wieczny    Biomech
GODNOŚĆ :
Wcześniej Kido Arata, teraz Yury.

Powrót do góry Go down

Pisanie by She on 28/7/2018, 09:18
Cios trafił go w policzek, głowa prędko odskoczyła w tył, zbir zatoczył się pod ścianę. Zaskoczyła mnie moja własna siła, czułem ból w kostkach dłoni, nigdy wcześniej nie przywaliłem nikomu w pysk, nie w ten sposób, nie zaciśniętą pięścią, z potężną agresją, jak uderza się tylko tych, których się nienawidzi. Nie miałem czasu, aby zastanowić się lub ocenić sytuację, bo facet doskoczył do mnie i runął na mnie swoim ciężarem, naparł rękami i łokciami, aż straciłem równowagę i wyrżnąłem okolicą lędźwiową w chropowaty murek. Ból przeszył całe moje plecy, a ten mężczyzna stał nade mną, przyciskając mój tułów do nierównej ściany, przedramieniem gniótł mi szyję, aż poczułem, że nie mogę oddychać. Straciłem przytomność, a kiedy się ocknąłem... jej już nie było.
Odłączył się od rodziny niedługo po tym, jak ojciec sprzedał jego siostrę.
1) AKTUALNE/ Poszukuję tego pana, który kupił She za "wszy i czapkę drobnych", bo tego oczekiwał w zamian jej ojciec. Miała wtedy z 10-12 lat, na pewno nie więcej. Kupił ją wiadomo w jakim celu, więc przez najbliższych kilka lat była uwiązaną niewolnicą, pomiotem i zabawką człowieka, który z jakichś powodów chciał ją mieć. Dlaczego akurat ją i czy w ogóle wcześniej znał jej ojca, to możemy sobie ustalić wspólnie. Mógł mieć w tym jakiś grubszy interes, ale równie dobrze mógł też zwyczajnie lubić takie dziewczynki. *kaszl*
Finał był taki, że spryciuli albo ostatecznie udało się zwiać, albo to on się nią znudził i trafiła załóżmy do desperackiego burdelu. Skoro nie traktował jej dobrze, to i on dobry raczej być nie może. Jaja musi mieć, gdyby jakąś władzę posiadał, też bym nie pogardziła. I teraz znowu się pojawia, niekoniecznie z zamiarem odzyskania własności, ale chcąc nie chcąc ich drogi się krzyżują, a ona przecież należy do niego, nie? Jestem w stanie rozegrać wszystko, porwania, tortury, cokolwiek, byleby jej nóżek i rączek nie powyrywał, bo już nie będzie taka ładna.

✕ imię/nazwisko/wygląd/pochodzenie/rasa/organizacja lub jej brak/etc dowolne
✕ wiek najlepiej 35+
✕ z charakteru sku*wiel i Pan Władca, raz polizane to moje
✕ nie polubią się, nie założą razem rodziny, nie będą mieli dzie--...
✕ w życiu panicznie bała się tylko dwóch osób: ojca i jego

2) Drugie wypociny dotyczą wszelakiej maści klientów/osób z branży, z którymi She mogłaby mieć do czynienia. Obiecałam sobie kiedyś, że ją ruszę w kierunku zajmowanej profesji i chciałabym to zrobić. Tutaj z kolei kompletna dowolność, bo mogą to być dosłownie wszyscy. Jeżeli chodzi o klientów, zasadę ma tylko jedną: korzystasz — płacisz. Nie ukrywajmy, głównie nie są specjalnie nadziani, ale nie są to też pierwsi lepsi obskurnicy spod śmietnika obok którego akurat przechodziła, bo nic by dziewczynie w zamian nie dali. Tak jak mam napisane w karcie, mimo wszystko Iriye stara się o swój wizerunek dbać, także higieną nie grzeszy, o ile jest w stanie ogarnąć sobie coś do mycia, a jak ją ktoś "wyżej postawiony" zaczepi, to pewnie nawet zniżkę daje, bo to taka okazja przecież, ja nie wiem. *parsk* Tak naprawdę zbyt cwana jest, aby przepuścić okazję obrobienia kogoś, komu żyje się lepiej od niej, so... jednorazowe akcje albo znajomości na dłuższy okres, bez różnicy. Nie musimy wcale rozgrywać seksów, chociaż dla mnie osobiście nie są żadnym problemem. Możemy sobie pisać po, przed, urwać na grze wstępnej, albo w ogóle jedynie do czegoś nawiązać. Dostosuję się.

Jeżeli chodzi o pierwsze poszukiwania: w razie czego pomogę z zamysłem na postać. Ale nie ustalę za ciebie wszystkiego. Mogę też co nieco podpowiedzieć o samych realiach, gdyby jakaś świeżynka tego potrzebowała. Świat mamy rozwinięty, więc jest z czego wybierać.

TERMIN: DO KOŃCA WRZEŚNIA

阿婆擦

she just smiled
you know, that "She's smile", that means
"you don't know me at all, you never will"

Spoiler:

She
Ratlerek     Prostytutka
GODNOŚĆ :
Shenae Gemmei Iriye.

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nier on 29/7/2018, 11:38
Poszukuję parę relacji, które pozwolą mi ustatkować postać na forum, jak i również zbudować historię jego życia. Osoby chętne zapraszam do mnie na PW, natomiast termin poszukiwań mija w październiku.

✕ P R A C O D A W C A
Szukam tutaj kogoś stałego, od kogo Nier będzie brał różne zlecenia, zadania, misje, za które będzie mu płacił. Zdobycie jakiś informacji, zanoszenie towaru, odbicie kogoś, zbadanie terenu, przekupstwo, zabicie kogoś, dogadanie się z kimś, zdobycie jakieś broni, bestii, cokolwiek. Opcji jest wiele, a to już od "szefa' zależy, jakie zadania to będą. Chcę tylko podkreślić, że moja postać nie jest typem osoby, którą da się zmanipulować czy tak łatwo podporządkować. Owszem, będzie szanować swojego pracodawcę, ale jeśli on w żadnym stopniu nie będzie szanował jego, wspólna współpraca szybko może się skończyć. Więcej szczegółów można już dogadać na prywatnej wiadomości.
Status: nieaktualne

✕ S T A Ł Y C H _ K L I E N T Ó W
Głównie to są osoby, które nie zawiodły się na usługach Niera, ufają mu i są zadowoleni z jego pracy, przez co z byle jaką pierdołą zwracają się właśnie do niego. Poza pracą dosłownie nie łączy ich nic wspólnego poza mniejszymi wyjątkami.
Sttatus: (2/~) aktualne

✕ O S O B A _ Z _ G A N G U
Mam tu konkretnie na myśli kogoś, kto czysto randomowo będzie chciał go namówić do dołączenia do którejś z organizacji. Raczej zależy mi tutaj na osobie z konkretnej grupy, z którą raczej będzie mieć dość pozytywną relację i ostatecznie Nier dzięki niemu znajdzie się w którejś grupie. Będzie to pewnie powolny proces, bo póki co woli zostać neutralnym graczem.
Sttatus: (2/3) aktualne

✕ U S Z C Z E R B E K
Konkretnie to na jego zdrowiu. Kiedy został wymordowanym, w jego życiu wiele się zmieniło. Całe życie się zmieniło. Ale potrafił sobie jakoś radzić i udało mu się dostosować do tego, co miał. Generalnie nie narzekał i było mu jako tako dobrze. Nie tak dawno, jakieś 10 - 15 lat temu wydarzyła się pewna sytuacja, przez którą teraz jest, no, lekkim świrem, czego nie jest do końca świadom. Czasem mu odwala, przez co jest bardziej creepy, a czasem nie. Często słyszy głosy, szczególnie swojego starszego brata, którego nigdy nie poznał. Wmawia sobie dzielnie, że to jakaś klątwa. I teraz szukam dwóch osób, która jedna z nich będzie przyczyną tego stanu, zaś drugą, która pomoże mu wyleczyć jego chory umysł.
Status:  nieaktualne, jeśli chodzi o uszczerbek na zdrowiu. Osobę, która chce bo wyleczyć nadal szukam (1/2) aktualne

✕ K O B I E T Y
Które dały się wykorzystać. Po pewnym dłuższym związku, gdzie miał miejsce jakoś około 20 lat temu, Nier z niewiadomych powodów przestał szanować kobiety. Ile kroć chciał się z kimś związać, zawsze się nad nimi pastwił, znęcał i inne mniej przyjemne rzeczy. One często uciekały od niego z przerażenia lub sam ostatecznie je zostawiał w stanie, z którego ciężko było im się wydostać. Bardzo możliwe, że to już wtedy z jego umysłem zaczęło się już coś dziać, dlatego sadystycznie znęcał się nad nimi. Płeć męska też jest mile widziana, żeby nie było, że kogoś tutaj dyskryminuję.
Status: (1/~) aktualne

✕ Z N A J O M Y C H _ W R O G Ó W_ ECT.
Wszelakiej maści znajomości, na które macie ochotę. Wszystko jest do ugadania, a ja bardzo chętnie przyjmę każdego typu relację dla mojego małego wariata.
Status: (1/~)aktualne

Ostatnio zmieniony przez Nier dnia 13/9/2018, 12:58, w całości zmieniany 4 razy

Nier
Poziom E
GODNOŚĆ :
Dla Ciebie wystarczy samo Nier.

Powrót do góry Go down

Pisanie by Pride on 13/9/2018, 11:20
Natręt
 Nie chodzi tutaj o przejaw fascynacji lekarzem, a gdzieżby! Ktoś musiałby mieć niezdrowo narąbane pod sufitem — jednak o uzależnienie. Niklas w swoim szerokim wachlarzu ofert serwuje swoją krew w handlu wymiennym, lecz długotrwałe stosowanie w końcu uzależnia (wręcz podwójnie, gdyż Pride jest dość czynnym narkomanem). Chciałbym, aby ktoś nie dawałby mu żyć właśnie z jej powodu. Wydzwaniałby i szukał go. Zależy mi na niezdrowej relacji, gdyż dla niego nie przewiduję niczego normalnego — typ postaci toksycznej.  
N I E A K T U A L N E {1|1}

Dostawca
 Trochę posypiali mi się dostawcy, także szukam dla niego kogoś, kto mógłby go zaopatrywać w różne pierdoły z miasta i nie tylko (w grę wchodzą również żywe jednostki, na których przeprowadza badania). Handel wymienny. W swojej spiżarni ma przeróżne lekarstwa, trucizny i rośliny, które mogą pomóc w wyleczeniu jakiejś dolegliwości.
A K T U A L N E  {0|4}

Termin: Listopad.

Pride
Opętany     Lekarz
GODNOŚĆ :
Pride & fałszywe nazwiska.

Powrót do góry Go down

Pisanie by Abyssian on 13/9/2018, 13:28

AKTUALNE "Brat" - Abyssian, kiedy jeszcze był człowiekiem miał brata - Ryana Harrisa. Był on naukowców, konkretniej interesował się genetyką i nie zawsze się dogadywali. Właściwie to właśnie on jest winny aktualnego stanu Abyssiana - w wyniku eksperymentów z Wirusem X zabił go a potem przemienił w węża. Sęk w tym, że Luke (moja postać) niewiele pamięta z tamtego okresu - nie pamięta także tego, że sam zabił Ryana gdy spotkał go w jego własnym domu. No i skoro tego nie pamięta to usilnie próbuje go odnaleźć. No i raczej go nie znajdzie, ale przecież ktoś może podszyć się pod niego albo zupełnie przypadkiem zostać ochrzczonym przez węża jako jego brat.
Relacja będzie prawdopodobnie strasznie dziwna, ale chyba o to w tym chodzi?

Kontakt: PW
Termin: Listopad

,,Węże gu­bią swoją skórę dla ra­towa­nia siebie, ludzie gu­bią siebie dla ra­towa­nia skóry."

Abyssian
Zdziczały
GODNOŚĆ :
Luke Harris

Powrót do góry Go down

Pisanie by Karyuudo on 14/9/2018, 17:16
Kogoś z DOGS.
Chciałabym bliżej zaznajomić się z tą grupą i może do niej dołączyć, dlatego też potrzebowałabym spotkać się z kimś do niej należącym. Obojętnie jak i gdzie, mogę się dostosować c:
NIEAKTUALNE

Ostatnio zmieniony przez Karyuudo dnia 28/9/2018, 11:08, w całości zmieniany 1 raz

MGowy temat - Jeśli prowadzę Ci misję, warto się z nim zaznajomić.

Karyuudo
Dezerter
GODNOŚĆ :
Karyuudo

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nutaro on 17/9/2018, 01:06

Rrawr xD times, czyli młodość Nobu

Koledzy z wojska - około dziesięć lat temu patrol, w którym znajdował się Nutaro został zaatakowany i zdziesiątkowany. Nut myśli, że przeżył tylko on. Być może się myli? Nie muszą to być jednak ludzie, którzy byli przy nim tamtego feralnego dnia. Być może ktoś z wojskowych znających Nutaro nadal żyje i jakimś cudem skojarzy, że ten siwy mężczyzna tak naprawdę był kiedyś dość żywym rudzielcem w szeregach specu? Pozytywy, negatywy, neutrale - da się grać dookoła wszystkiego, więc też wszystko przyjmę.

Rodzeństwo - w sumie nic nie pisałem o jego rodzinie, więc tutaj pozostawiam lukę, którą być może ktoś chciałby wypełnić. Siostra przyrodnia? Brat starszy o tyle lat, że gdy ten szedł do szkoły, to Nut na chleb mówił bep, a na muchy tapty. Wszystko przyjmę!

Ukochana - ulokowała swoje uczucia w wojaku-techniku, który miał siedzieć w mieście i grzecznie naprawiać technologię, ale tak naprawdę przydzielili mu zadanie poza murami i już do miasta nie wrócił. Relacja ma pole do popisu, bo w końcu minęło około dziesięć lat, podczas których nie mieli o sobie wieści oraz ułożyli sobie zapewne życie na nowo. Może ktoś chce w swojej fabule dziadka o lasce, który uważany jest za martwego, a pojawi się na ulicach miasta niczym widmo? Zapraszam!

Wszystkie trzy AKTUALNE.

Meh times, czyli obecna, szara rzeczywistość

Łowca, który go uratował - jak pisałem na początku, oddział Nuta został zdziesiątkowany i uratował go któryś z Łowców. Być może ktoś chce się wcielić w rolę człowieka ratującego, bądź co bądź speca, a następnie przekonywującego go powoli do ideologii Łowców i ręczącego za niego przed innymi w organizacji? To dzięki niemu czarna owca stała się siwym wilkiem chodzącym o lasce i naprawiającym elektronikę oraz wszystkie inne przedmioty w kanałach.

"Niby-Córka" - dziewczyna, wobec której Nutaro żywi tacierzyńskie uczucia. Jej sposób bycia, podejście do życia czy umiejętności radzenia sobie w życiu spowodowały, że staruszek poczuł się w obowiązku chronić ją przed złem tego świata nawet wtedy, gdy ona sama tego jeszcze nie pojmuje. Relacja czysto platoniczna ze strony mężczyzny, który zawsze będzie miał na myśli tylko i wyłącznie jej dobro.

Te dwa również AKTUALNE.

W razie innych pomysłów jestem także otwarty na negocjacje. Pisać, nie bać się, bo już nie jestem rudy i nie wyssę duszy. Jesteście u mnie bezpieczni. <3

Nutaro
Technik
GODNOŚĆ :
Utaruki Nobu (nazwisko i imię)

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry

- Similar topics