Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Tablica ogłoszeń Empty Tablica ogłoszeń

Pisanie by Arcanine on 30/5/2018, 19:12
ZASADY
- Maksymalna długość zgłoszenia to trzy miesiące. Po ich upływie zgłoszenie jest kasowane.
- Jeżeli twoje ogłoszenie (mimo upływu umówionego limitu) wciąż jest ważne zaktualizuj daty w terminie.
- W poście należy umieścić status zgłoszenia: AKTUALNE/NIEAKTUALNE oraz dodać termin, po którym post powinien zostać usunięty przez moderatora.
- Mimo posiadania multikont wstawiamy w temacie jednego posta, aby niepotrzebnie nie rozdrabniać się na kilka wiadomości. Wszystko ma na celu zmniejszenie ilość stron w temacie.

Schemat:
Poszukiwania: nazwa poszukiwanej relacji
- Po kliknięciu na nick osoby przeniesie cię automatycznie do postu z jej ogłoszeniem.

Poszukiwania: miłość
- Nier (nieodwzajemniona)
- Akihiko
- Black Rabbit

Poszukiwania: dawna miłość
- Nécrose
- Zaneri (były mąż)

Poszukiwania: rodzina
- Jake Barnes

Poszukiwania: znajomi
- Yume
- Skoczek (przyjaciel)
- Anzelm (internetowa przyjaciółka)
- Maimi
- Nier
- Nécrose (przeszłość)
- Black Rabbit (przyjaciel)
- Jake Barnes
- Lampo

Poszukiwania: wróg
- Yume (obustronna lub jednostronna negatywna relacja)
- Chyży
- Nier

Poszukiwania: oprawca
- Hiroki
- Nécrose (mściciel/prześladowca)

Poszukiwania: nauczyciel
- Black Rabbit (broń biała)

Poszukiwania: informatorzy
- Skoczek
- Maimi
- Nier

Poszukiwania: anioł stróż
- Nier
- Jake Barnes

Poszukiwania: inne
- Arcanine (ofiara/wichrzyciele)
- Heihachiro Seiji (niuanse)
- Hiroki (niewłaściwy czas i miejsce)
- Rūka (wszystko)
- Liriell (seryjni mordercy)
- Mengele (obiekty badań, inni naukowcy)
- Yume (grupa od której nawiał, osoby, które nawiedza we śnie, podopiecznych)
- Kraska (wojskowi, echa przeszłości, inne)
- Skoczek (inne)
- Chyży (anioły, adresaci listów, inne)
- Anzelm (organizacje, które mogłyby go zwerbować, inne)
- Angel (nauczyciel gotowania)
- Nier (sługa, diler, żołnierz S.SPEC, lekarz, inne)
- Nécrose (handlarz, ofiary oszustwa, inne)
- Jake Barnes (kontakt za murami)
- Castiel (anioł, który rzucił na nią klątwę, bliskie znajomości, inne)
- Lampo (pan, inne)
- James Lust (pan, porywacz, inne)

— Naprawdę jesteś niemiły — odparła — wiesz o tym? Masz problem z kobietami?
— Z mężczyznami, kobietami, psami. Nikogo nie faworyzuję — wyjaśnił. —
Wszyscy mnie wkurwiają.
Arcanine

Arcanine
Wilczur     Poziom E

Powrót do góry Go down

Tablica ogłoszeń Empty Re: Tablica ogłoszeń

Pisanie by Arcanine on 30/5/2018, 20:55
Termin: lipiec - wrzesień
Oferty są aktualne. Nieaktualne kasuję.

LIRIELL
SERYJNI MORDERCY
Początkową rolą Liriella było doglądanie ludzi, a że nikt nigdy nie szczędził temu aniołowi wysiłków, zazwyczaj pod skrzydła przypisywano mu zwyroli maści wszelakiej. Lir od kiedy pamięta stróżował nad seryjnymi mordercami, gwałcicielami (w tym pedofilami i zoofilami), sadystami – i starał się otworzyć im oczy, cudem przy tym nie łysiejąc. Mam ponad tysiąc lat historii, którą można zapełnić uprzykrzaniem życia Liriellowi.
Szukam więc egzemplarzy... zwyczajnie złych lub posiadających mroczną, niewątpliwie mało ludzką przeszłość. Obecnie muszą to być wymordowani, ponieważ Liriella można było kołem łamać, a nie zrezygnowałby z opieki nad podopiecznym – oddawał odznakę dopiero w momencie zgonu (który najczęściej również był okrutny – bo rzadko kiedy osoba, nad którą sprawował pieczę, umierała w bujanym fotelu z kotkiem na kolanach, sami wiecie).
Wymagania: dawniej ludzie, aktualnie wymordowani. Najlepiej sadyzm, masochizm lub inne schorzenia/choroby psychiczne, które wymuszały na podopiecznym czynienie zła.

SEIJI
ROZGARDIASZY
Szukam dla Seiji roboty. Seiji to wścibska reporterka, która jednak wychodzi z opresji obronną ręką. Choć musiała napsuć krwi niejednemu stróżowi prawa, wciąż przemierza Miasto-3 w poszukiwaniu gorących informacji.
Potrzeba jej przede wszystkim ciekawych wydarzeń oraz osób, którym mogła ostro podpaść. Wszelakich biznesmenów, którzy przyłapali ją, jak przechodziła przez mury ich posiadłości, aktorów, którzy próbowali ją odgonić szczując psami (zawsze na marne); wymęczonych do ostatniej kropli krwi w żyłach zwykłych mieszkańców, którzy mieli tego pecha i ktoś nasłał na nich tę rudą Walkirię.
Żeby było jasne — informacje, która otrzyma Seiji nie muszą być prawdziwe, toteż jeżeli prowadzisz zwykłego studenta prawa, bibliotekarkę albo właściciela baru to ja chętnie przygarnę wszystkich. Jestem w stanie osobiście powymyślać plotki, które miałyby w jakikolwiek sposób zaszkodzić lub pomóc Twojej postaci, wplatając je do naszego wątku ze szczegółami.

Chętnie też w najzwyklejszy sposób trochę podrasuję reputację Twojego bohatera. Uznajesz, że prowadzisz wielkiego zwyrola? Nic prostszego. Wystarczy, że Seiji dostanie informację (choćby anonimową, po co się rozdrabniać?) o jego mrocznej przeszłości, a nie ma bata, by nie prześledziła go przez następny miesiąc, chowając się po krzakach z wymalowanymi na twarzy barwami wojennymi. Chcesz, by Twoja — póki co kompletnie nieznana — bohaterka otrzymała miano sławnej gwiazdy (którą nigdy nie była i którą nigdy nawet być nie chciała)? Nie ma sprawy, wszystko da się załatwić. Cały wpis na prywatnym blogu prowadzonym przez Heihachiro będzie dotyczył nowej gwiazdy japońskiego popu (z gwarancją uwzględniającą psychofanów).

Innymi słowy: to bardziej JA oferuję tutaj Sei. Jako natręta, który wciska nos w nieswoje sprawy. Jako panią fotograf, który robi sesję zdjęciową z takim zapałem, że w nocy jest jasno jak w dzień od błysków flesza. Chcę mieć tylko motywy, aby jednak dziewczyna zechciała kogoś śledzić (a gwarantuję, że będzie to robić nieziemsko natrętnie).

HIROKI
OPRAWCA
Ktoś, kto musiał się wyżyć... i natrafił na pierdołę idealną do tego celu. Hiroki to ofiara perfekcyjna; nie nakabluje. Wcale nie dlatego, że jest niemową! Pozwalam na dużo: od pobicia na kwaśne jabłko po trwałe okaleczenia. Potrzebuję Typów Spod Najciemniejszej Gwiazdy, na których Shirōyate w przyszłości mógłby chcieć się odegrać. Aktualnie młodzik jest jeszcze na wstępnym etapie prac, dlatego nie stanowi zbyt dużego wyzwania.

Hiroki był robiony na początku forum, gdzie nie patrzyło się tak solidnie na niektóre rzeczy. Ktoś słusznie wytknął mi błąd, że moc, którą ma przypisaną (telepatię) powinien mieć w formie artefaktu. Problem w tym, że Shirōyate z możliwością mowy obudził się poza murami M3.
Potrzebuję więc kogoś, kto ubarwi mi nieco jego historię i, przede wszystkim, poskłada ją do kupy.

NIEWŁAŚCIWY CZAS I MIEJSCE [łowca/zdrajca]
To mógł być Łowca, który akurat wmieszał się w konflikt z przypadkowym żołnierzem S.SPEC i gdzieś w tym wszystkim zaplątał się dzieciak wracający wieczorem do domu. Na pewno na korzyść Shirō nie działał styl życia, jaki prowadził — a niewiele się różnił od obecnego.
Chłopiec większość spraw zostawiał w rękach opatrzności i jeżeli oznaczało to, że miał zostać oddelegowany od matki i przetransportowany do „specjalnego ośrodka”, to pewnie nie kiwnąłby nawet palcem — bo po co. Jego i tak nic nie obchodziło. Hiroki nie stawiałby więc żadnego oporu, gdyby ktoś z władzy postanowił go zgarnąć z ulicy pod jakimkolwiek zarzutem; oczywiście, nie przyznawałby się do winy, ale nie próbowałby się też szarpać ani tłumaczyć.

Łowca to jednak tylko przykład. Zamiast niego mógł to być jakiś faktyczny zdrajca — może ktoś, kto poznał o jedną informację za dużo i uciekał z pendrivem? — albo ktokolwiek inny, kogo postanowiło ścigać S.SPEC.
Mam tutaj mniej więcej rozrysowany plan akcji. Nie jest jakiś wybitny, sam Hiro odgrywa w nim krótką rolę, więc całość wydaje się dość elastyczna. Tak czy siak potrzebuję kogoś, kto przypadkiem by go wciągnął w szarpaninę. Później mógł nawet nie wiedzieć, co się stało z randomowym szczeniakiem.

NIEWŁAŚCIWY CZAS I MIEJSCE [wojskowy]
Czyli, najkrócej ujmując, postać, która Hirokiego zgarnęła z ulicy, wrzuciła na tył samochodu i odjechała z piskiem opon. Lub która podeszła go, uderzyła w kark i zamroczyła, aby wciągnąć w cień zaułka (i dostarczyć do północnego rewiru M3 na przesłuchanie). Albo po prostu taka, która udostępniła mu nakaz i przetransportowała prosto w jamę lwa... do ostatniej sekundy utrzymując, że to tylko rutynowe przesłuchanie w związku z wydarzeniami, których był świadkiem.

+ Trzeba mieć świadomość, że relacja z Hirokim prawdopodobnie oznacza również powiązanie z innymi zgłoszonymi, ponieważ wojskowy, który złapał Shirō musiał mieć do czynienia (przynajmniej szczątkowo) ze zdrajcą/łowcą, a naukowiec mógł mieć styczność z osobą, która nad Hirokim się zlitowała.

Dodatkowo: gdyby ktoś chciał być uwikłany w sprawę to też przygarnę. Gdzieś w tym wszystkim mógł się pojawić ktoś, kto wiedział, że Hiroki jest niewinny i siłą rzeczy próbował go wytłumaczyć przed nieugiętym wojskowym, który zgarnął go z ulicy i bezlitośnie wcisnął do pojazdu z kratami w jedynym okienku. Albo gdzieś w trakcie brutalnych zabiegów, jakie Mengele stosował na chłopcu, mogła pojawić się jednostka, która pragnęła dołożyć mu jeszcze większych cierpień.

RŪKA
WSZYSTKO
Rū to przyszły wojskowy. Rzecz w tym, że od niepamiętnych czasów zadawał się głównie ze swoją przyjaciółką z dzieciństwa — Ylvą Harakawą. Nie mam na niego nic. A chcę go jakoś rozruszać. Może ktoś jeszcze jest rekrutem uczęszczającym do szkoły wojskowej? Może żołnierz ze S.SPEC postanowi wziąć chłopaka pod patronat, przygotować go na niebezpieczeństwo czyhające za murami M3? Może ktoś zwyczajnie potrzebuje wsparcia, bo Rūka to postać z silnym poczuciem obowiązku.

Jakby na to nie patrzeć: idzie mu dość dobrze na szkoleniach. Fajnie byłoby znaleźć kogoś do rywalizacji. Kogoś aroganckiego, kto chciałby Rūkę przeskoczyć, pokazując mu, gdzie jego miejsce. Nietrudno go też będzie wziąć pod włos, jeżeli ktoś postanowi uprzykrzyć życie Ylvie lub Verity: za obie dałby się posiekać, więc jeśli ktoś chce wyeliminować Kyōryū z gry, to już wiadomo jakim sposobem.

GROW
OFIARY / WICHRZYCIELE
Grow to taki Hulk Desperacji. On tylko NISZCZYĆ i MIAŻDŻYĆ. Zero pomyślunku, zero myślenia o konsekwencjach. Działa dzięki instynktowi i tysiącletnim doświadczeniu. Nieciężko go wściec. Czasami wystarczy przypadkiem go zaatakować. Innym razem oddychać tym samym powietrzem albo psiknąć, kiedy próbował ułożyć domek z kart.

Z tego powodu szukam mu przede wszystkim przeszkadzaczy. Wszelakich osób, które chcą mu utrudnić życie. Skopać, gdy akurat oddzieli się od grupy. Porwać i poddać tragicznym torturom. Pogłaskać jego psa pod włos (niewybaczalne!). Rozkochać i zostawić. Jestem absolutnie chętny na wszystko, co nie będzie bazowało na przyjaźni (lub więzach krwi innych niż ojciec-potomstwo, bo rodzina Growa wącha kwiatki od ich mniej urodziwej strony). Mogę go także zaoferować do historii, jeżeli ktoś szuka agresora. Wilczur wpada często w szał i atakuje przy tym na oślep. Mógł zranić kogoś pod postacią zwierzęcia lub człowieka, pogryźć, zadrapać, podpalić, naruszyć tereny poniżej pasa i nad jego linią również. To elastyczna jednostka, na pewno coś się wymyśli.

Ostatnio zmieniony przez Arcanine dnia 2/7/2019, 02:07, w całości zmieniany 10 razy

— Naprawdę jesteś niemiły — odparła — wiesz o tym? Masz problem z kobietami?
— Z mężczyznami, kobietami, psami. Nikogo nie faworyzuję — wyjaśnił. —
Wszyscy mnie wkurwiają.
Arcanine

Arcanine
Wilczur     Poziom E

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mengele on 14/7/2018, 22:49
Mengele jest naukowcem, skupionym całkowicie na badaniach. Zawsze zamyślony, mało towarzyski. Nie cierpi, jak mu się przeszkadza w prowadzeniu eksperymentów i obserwacji. Badania i zgłębianie wiedzy się dla niego celem życia a najważniejszy dla niego jest wynik i efekt końcowy. W tej chwili poszukuję:

- Przede wszystkim jakiegoś obiektu do badań. Fabuła może być w czasie teraźniejszym, może być w przeszłości (a nawet daleko w przeszłości, bo rozumiem, że pisanie prapraprapradziadkiem własnej postaci jest dozwolone). Co do szczegółów to wszystko do dogadania, najlepiej przez GG. Może być głównie rozmowa. Mogą być jakieś badania, eksperymenty. Mogą być jakieś próby szkolenia, tresury czy łamania Obiektu badań, który może nie być chętny do współpracy. Mogą być nawet wątki zahaczające o +18. Wszystko do ustalenia - jestem dość elastyczny jeśli chodzi o sposób kreacji mojej postaci. Aktualne

- Innych naukowców, na niezobowiązującą rozmowę i żalenie się na swój los i brak doceniania przez ludzi, którzy wypominają błędy naukowców zamiast ich podziwiać za to, co Ci stworzyli przez tysiące lat. Aktualne

- Mogę również pisać jakimś innym naukowcem w dowolnych innych czasach, jeśli ramy czasowe by się z Mengelem nie zgadzały. Już tak robiłem i chyba nie było to spore wykroczenie przeciwko zasadom? Aktualne

Jestem dostępny głównie wieczorami w dni powszednie (zwykle 19-24), z weekendami bywa różnie. Najlepiej mnie łapać na GG - numer w profilu.

Wciąż aktualne!
(Termin przydatności do spożycia: 3 miesiące od daty edycji, 14.11.2019
(uaktualnienie z 14.08.2019))

Ostatnio zmieniony przez Mengele dnia 14/8/2019, 00:01, w całości zmieniany 5 razy

Tablica ogłoszeń PowitanieViTBD
Mengele

Mengele
Naukowiec
GODNOŚĆ :
Joseph Mengele

Powrót do góry Go down

Pisanie by Yume on 24/1/2019, 15:14

czerwiec-wrzesień

NIGHTMARE FUEL - aktualne
Wszystkie osoby, które Yume odwiedza regularnie w snach. Przez komplikacje zdrowotne jest to jego jedyny pewny sposób porozumiewania się. Może zarówno mieszać w snach swoich ofiar jak i prowadzić z nimi przyjemne dysputy. Wchodzą tu w grę wszystkie abstrakcyjne fabuły ponieważ jak wiadomo, sny zazwyczaj nie posiadają logicznej spójności. Może ktoś potrzebuje zmierzyć się z własnymi niewygodnymi wspomnieniami i nie chce tego robić sam? Śniący poleca się do towarzystwa.

GRUPA OD KTÓREJ NAWIAŁ - aktualne
Trzygłowe psy nie są zwierzętami stadnym. O tym Yume przekonał się jednak dopiero, gdy przywdziano go w klubowe barwy i kazano ślepo wędrować za liderem. Odłączenie się nie miało wydźwięku dezercji, mogło być nawet konsultowane z ówczesnym przewodnikiem. Yun pozostał w neutralnych stosunkach w grupą, starsi członkowie mogą go jeszcze pamiętać, ale dla świeżyć zagadką jest gdy tamci mówią: "Pamiętasz tego chińczyka z blizną na twarzy? Był dobrym towarzyszem." [Najbardziej zależy mi na ugadaniu się z jakimś liderem w celu dogadania detali. Jest ścigany? Nie jest? Kto i za co go pamięta? 100+ lat wstecz.]

WATAHA - aktualne
Niewielka grupa przyjaciół, bracia krwi (nie wykluczam sióstr!), którzy wspólnie raczkowali w świecie apokalipsy, zaraz po kataklizmach. Każdy z nich podążył swoją drogą, ale czasami spotykają się by świętować to, że nadal mogą oglądać swoje parszywe mordki. Nie zawsze muszą się we wszystkim dogadywać, ale zawsze skoczą w ogień dla pozostałych. [Wymordowani. 900+ lat. Domyślam się, że trudno jest znaleźć od razu kilka osób, dlatego na start chętnie spróbuję z jedną, dwiema. Zobaczymy jak wyjdzie.]

DOMOWE PRZEDSZKOLE - aktualne
W świecie nędzy i brutalności znalazł się taki jeden, który nadal wierzy w potęgę dobra i edukacji. Może nie z uśmiechem sympatycznej nauczycielki, ale nadal z cierpliwością i oddaniem dla swoich podopiecznych Yume naucza desperackie dzieci podstaw. Liczenie, pisanie, podstawy przetrwania. [Nie muszą być wyłącznie dzieciaki, nadaje się właściwie każda postać, do której nie jest negatywnie nastawiony i jaka chce się czegoś uczyć.]

UPS, UGRYZŁEM ZA MOCNO - aktualne
Bliska znajomość, która skończyła się dość niezręcznie. Młody Yume nie panował do końca nad tym, czym się stał. Nagle mógł przybierać postać przerośniętego kundla, który na dodatek nabył skądś dwie dodatkowy głowy. Jedno kłapniecie paszczą mogło zmiażdżyć kości, ale najgorzej jest dowiedzieć się o tym raniąc, albo zabijając kogoś. Przypadkiem. [Relacja dla osoby, która doznała jakichś poważnych uszkodzeń z jego winy, lub dla kogoś kto stracił bliskiego za sprawą nieuwagi Yuna. Mógł dosłownie PRZYPADKIEM pozbawić kogoś brata, matki, miłości życia... Chciał tylko lekko ugryźć. Może być obustronna negatywna relacja, może być wyłącznie jednostronna, jeśli Yume czułby się wystarczająco winny. Najlepiej starsze postaci, po kilkaset lat. Do ugadania.]

cross over and turn
feel the spot don't let it burn
we all want we all yearn
be soft don't be stern

Tablica ogłoszeń 4Y5mQC3

lullaby was not supposed to make you cry
i sang the words i meant
i sang

Yume

Yume
Opętany
GODNOŚĆ :
Yun Wuxian Mei

Powrót do góry Go down

Pisanie by Skoczek on 2/2/2019, 17:45
Luty – kwiecień

Natsumi Kitō
"Nigdy nie myśl, że wojna, bez względu na to, jak jest konieczna, ani jak uzasadniona, nie jest przestępstwem"

Wszystkie aktualne, gdyby coś się zmieniło, będę pisać. Śmiało kontaktować się przez to, bądź inne moje konto.

Wojskowi – niezależnie od rangi, czy wieku. Czynna służba Kraski (nie wliczam czasu, gdy była psychologiem wojskowym) wynosi jakieś siedemnaście, a właściwie już prawie osiemnaście lat. Przez ten czas wspinała się po różnych szczeblach, zahaczyła o kilkanaście oddziałów i ogółem ma sporo znajomości i miło byłoby przenieść to również na kwestie fabularne. Może, lub mogła kogoś szkolić, została jakąś wojskową matką chrzestną, czy po prostu zapoznała się z kimś w ramach wykonywania jakiegoś zlecenia. Pełna dowolność.

Echa przeszłości – osoby, z którymi znała się/przyjaźniła, a później z różnych przyczyn te osoby wylądowały po innej stronie barykady, bądź też ona osobiście uważa je za martwe/zaginione w akcji. Może być skomplikowanie, może być prosto, boleśnie, lub jakimś trafem nie najgorzej. Uwaga: jeśli ktoś chciałby zahaczyć o wątek jej zmarłego męża, to również nie ma żadnego problemu. Ktoś przez lata dociekliwy, jakiś Łowca, czy ktoś twierdzący, że ma informacje odnośnie tej sprawy, bo wbrew pozorom czasem jednak Kraska myślami wraca do tamtych czasów. Szczegóły do obgadania, jak ktoś ma ochotę.

Wszystkie inne – zarówno wszelkiego rodzaju pozytywne, negatywne, jak i neutralne relacje. Osoby do spotkania się na kawę, ktoś, komu pomogła się psychicznie pozbierać, ktoś, go ją widuje rankiem zawsze o tej samej godzinie w piekarni, gdzie kupuje od dawna te same produkty i jakoś im z tego wyszła kiedyś rozmowa. Pełna dowolność, opcji jest dużo, różnice wieku Krasce niespecjalnie przeszkadzają, a zahaczyć można się o dosłownie wszystko.

Christopher Black
"Postawiony pod ścianą tchórz jest niebezpieczny, bo zrobi wszystko, żeby uciec"

Wszystkie aktualne, gdyby coś się zmieniło, będę pisać. Śmiało kontaktować się przez to, bądź inne moje konto.

Informatorzy – Chris może i pięścią świata nie zwojuje, ale swoim gadulstwem skutecznie, chociaż niekoniecznie specjalnie, potrafi usypiać czujność. I chociaż osoby, które są w stanie mu coś istotnego chlapnąć przez przypadek są mile widziane, tak szukam przede wszystkim jakiś osobistości, którzy sprzedawaliby mu informacje w zamian za pewne rzeczy – jakieś ziele, bandaże, tabletki przeciwbólowe, czy coś w tym stylu.  Najnowsze plotki, jakich badassów ma ostatnio Desperacja, czy gdzieś nie szwędało się wojsko. Informacje, które przydadzą się fabularnie, więc raczej dotyczące rzeczywistych postaci, czy planów, ale pewne wstawki z postaciami NPC też nie brzmią źle.

Przyjaciel – no serio. Chris na ostatnich fabułach nic, tylko obrywa, ewentualnie pakuje się w jakieś kłopoty lub dostaje zawoalowany opieprz. Ponieważ jego dotychczasowego przyjaciela, co prawda pyskatego, ale jednak, już nie ma, to szukam kogoś, kto łaskawie nie gnębiłby go non stop, ale też prowadził z nim jakieś… miłe rozmowy. Cokolwiek. Docinki po nim spływają już jak po kaczce, DOGS go z tym obyło, więc jak trafi się ktoś ze zgryźliwym poczuciem humoru, to luzik. Nie ma problemu. Po prostu szukam relacji, w której Pudel mógłby się poczuć nieco swobodniej, a z niego jest bardzo lojalny przyjaciel, dodam tak na zachętę. Można to rozwijać od początku, można wtrącić, że relacja dopiero jest w trakcie rozwoju, lub ostatnio jakoś coś się zmieniło. Czysto przyjacielsko.

Cała reszta – DOGS, nie DOGS, desperaci, ludzie, wymordowani, anioły. Wszelkiego rodzaju pozytywy, negatywny, czy neutralne stosunki. Wiadomo, ciężko sprawić, by Chris faktycznie kogoś trwale nie znosił i naprawdę niewiele jednostek wzbudza w nim ambiwalentne uczucia, ale jak ktoś chce być wrogiem, to nie odmówię. Można zakręcić się wśród wielu rzeczy, ktoś mógł mu uratować tyłek, on komuś mógł uratować tyłek, mógł się potknąć i z kimś zderzyć (częsta sytuacja, polecam, ludzie pomyleni przez z niego z drzwiami wykazują stuprocentowe zadowolenie).

Nicca O'Reilly
"Na pewno wypracujemy jakąś bliską więź pomiędzy moją dłonią o twoimi kręgami szyjnymi"

Anioł/y– mają do pewnego stopnia taryfę ulgową u Chyżła. Z racji faktu, że niemalże trzysta lat przyjaźnił się z anielicą o pseudonimie Pióro, zdążył się do nich przekonać. Nosi ze sobą dziennik gwałtownie zmarłej przyjaciółki i ma w planach oddać go jakiemuś skrzydlatemu, ale na razie jakoś często się z nimi mijał. Szukam kogoś, komu mógłby go przekazać, a oprócz tego, tak ogólnie z racji sentymentu ma nawyk ratowania tyłka pierzastym, jeśli mają jakieś kłopoty, więc tutaj też mogą być jakieś zaczepiania. W obyciu dalej jest dupkiem, ale cóż, nic nie może być zbyt wspaniałe.

Adresaci listów – przez lata Chyży jako tropiciel trudnił się także szukaniem zaginionych osób. Często jego wysiłki spalały na panewce, ale w torbie zawsze ma listy, czasem od osób już zmarłych, a czasem od takich, których aktualnego stanu nie zna, których adresatów przy okazji szuka. Jeśli ktoś chce mieć jakieś zaczepienie, krótką dramę, czy jakiś dodatek do wątku, to w ten sposób chętnie zaoferuję tego pana.

Wrogowie – wiadomo, Chyży jest bezczelny, niestabilny emocjonalnie, czepliwy i mało poprawny, w dodatku lubi drażnić innych. W jego przypadku jakieś negatywy są wręcz wskazane. Miło jest czasem na fabule dla odprężenia popisać, jak postacie gubią zęby, prawda?

Kto tam się napatoczy – wszystkie inne pozytywne, czy neutralne relacje. Może być to stara znajomość, może być świeża, raczej jestem otwarta na wiele spraw odnośnie tego pana. Chyżeł bywa nieznośny, ale w gruncie rzeczy nie jest takim złym kumplem, chyba że akurat jest głodny.

Oto akt, w którym lada moment Hetmana zbije Pionek
Oto akt, w którym za chwil kilka Owca pożre Wilka

Tablica ogłoszeń 2JctBxZ

PSY poskromione są uwiązane za obrożę, a karmią ich niewolnictwem, a
Za wolność nieujarzmione psy wędrują w deszczu i żywią się niebezpieczeństwem.

Skoczek

Skoczek
Pudel     Opętany
GODNOŚĆ :
Christopher Alexander Black (godność przybrana z powodu amnezji!)

Powrót do góry Go down

Pisanie by Angel on 19/2/2019, 16:05
No to ten, nie można wiecznie truć innych.. poszukuję więc bardzo cierpliwego nauczyciela Gotowania. Radzę sobie rewelacyjnie z nożami.. i na tym się kończy. Mój jedyny skill to zrobienie naleśników! Umiem też jajecznicę, ale wyjdzie mi jedna na dziesięć jadalnych.. Potrzebuję więc pomocy eksperta który nie boi się wyzwań i dziewczyny bez przepustki. Gwarantuję częste awarie czujników dymu i użycie gaśnicy/zraszaczy. Do tego możliwe zatrucia przygotowanym przeze mnie jedzeniem ^^' (osoby impulsywne będą miały okazję się wyżyć werbalnie XD) Uprzedzam że jestem ciężkim przypadkiem.. ! ^^

EDIT: termin maj
- Tyr

Mowa: #0099ff|Myśli:"#0099ff"
Angel

Angel
Wtajemniczona
GODNOŚĆ :
Angel Lacour de Fanel

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nier on 18/3/2019, 19:13
marzec - czerwiec
Tablica ogłoszeń EAWbqec
P o s z u k u j e

Sługa
Zależy mi na osobie, która będzie pomagać Nierowi w niektórych zleceniach. Zrobić coś na jego rozkaz bez najmniejszego skomlenia, a nawet jeśli sobie trochę pomarudzi na coś, to tak czy siak wie, że będzie musiał to zrobić. Nie chcę tutaj nad nikim się znęcać, ale miło będzie, jeśli będzie potrafił tolerować humorki Niera.
aktualne

Diler

Generalnie kiedyś Nier był uzależniony od pewnej rzeczy, do pewnej osoby. Teraz na aktualny moment czuje utratę tego i z czasem uświadomi sobie, że brakuje mu tego jeszcze bardziej niż zakładał pierwotnie. Dlatego szukam osoby, która złagodzi jego głód, sprzedając mu jakieś dragi.
aktualne

Żołnierz S.SPEC
Szukam żołnierza, który spotkał na Desperacji wymordowanego w postaci Niera. Chciałbym wytworzyć z tego ciekawą relację, wiecie, taki interesujący dodatek do życia postaci. Więc po jakieś większe szczegóły zapraszam do mnie na Pw, bo chciałbym tutaj relacje, sytuacje itd dostosować pod osobę, która się zgłosi.
nieaktualne

informator
Potrzebuję kogoś, kto będzie Nierowi dostarczał najświeższe i najciekawsze niusy odnośnie wszystkiego. Wieści z M3, jakaś burda na Desperacji, kto z kim się trzyma i takie pierdoły. Oczywiście nic za darmo, nie.
aktualne

Nieodwzajemniona miłość
Z początku myślałem, że spoko będzie jak znajdzie kogoś, w kim moja postać się zakocha, aby zapomnieć o dawnym uczuciu. Teraz wiem, że do niego nie będzie to zbytnio pasować, tym bardziej, że w jego życiu znowu pojawił się ktoś, na kim mu z całego serca zależało. Dlatego potrzebna mi osoba, która coś do niego poczuje. Niekoniecznie musi być to miłość, szczególnie taka z amorami, pełna słodyczy ect. W zasadzie fajnie będzie, jeśli wyjdzie z tego ciekawe hate-love - wiecie, co mam na myśli. Płeć obojętna.
aktualne

Lekarz
Zależy mi na kimś stały, Na kimś, gdzie gdy Nier będzie miał problem zdrowotny, bez wahania będzie mógł do tej osoby pójść i będzie wiedział, że na stówę mu pomoże. Może to być w formie jakiegoś układu, posłuszeństwa wobec Niera, przyjacielska pomoc lub cokolwiek innego, co sprawi, że po prostu zawsze go do siebie przyjmie.  
aktualne

Stróż
Tak. Od jakiegoś czasu mam chrapkę na stróża, który będzie czuwał nad moim ukochanym wariatem. Nier jest na swój sposób destrukcyjny. Nie zdaje sobie z tego do końca sprawę, ale potrafi wplątać się w najgorsze gówno świata i czasem nawet wyjść z tego zwycięsko. Dodatkowo jego psychika nie jest do końca zdrowa, dlatego przyda mu się ktoś, kto będzie miał obowiązek sprawowania nad nim pieczęci. Mile widziane są próby sprowadzania go na dobrą drogę i takie tam.
aktualne

Inne
Wszelakie inne relacje. Jakieś zlecenie, ktoś chce go zgarnąć do jakiejś organizacji, zabić go, ma na jego punkcie jakąś obsesję lub też szuka w nim wsparcia albo nawet jakiegoś poparcia? Śmiało pisz. Przyjmę każdą możliwą relację.
aktualne

Ostatnio zmieniony przez Nier dnia 4/4/2019, 15:08, w całości zmieniany 1 raz

Monster, monster under my bed
Come out and play cause I need a friend
You're so damn close that I feel your breath
You're the only one I have left

Tablica ogłoszeń VTNI69n

Feel you in my bones, Shiver up my spine
You're a master of disguise, You show up when no one's home
Are you real or just a lie? I can feel you in my mind
And my soul, But I love when you jump in
And help me feel something, My blankets are the door
My bed is the coffin, And just as it closes
And I go to lock it, I sing that lullaby you taught me

Monster, monster under my bed...
Nier

Nier
Poziom E
GODNOŚĆ :
Dla Ciebie tylko i wyłącznie Nier.

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gość on 3/4/2019, 23:31

HANDLARZ: Pajęczyca, mimo swojej wiekowości, nie zrezygnowała z pewnych nawyków, zatem szukam kogoś, kto ma dostęp do M-3 i za umówioną opłatą dostarczałby jej co miesiąc kilka przedmiotów codziennego użytku. W tą rolę może wcielić się każdy, nawet wojskowy o wątpliwym kręgosłupie moralnym. Dosłownie każdy, kto ma dostęp do miasta.
nieaktualne: 1|1

OSOBY, KTÓRE PADŁY OFIARĄ JEJ OSZUSTWA: Louise jest manipulantką; potrafi uwodzić słodkimi słowami, czułymi gestami i mową ciała, więc nic dziwnego, że na przestrzeni swojego długiego życia udało jej się wywieść w pole niejedną człokopodobną istotę.  
aktualne: 0|3

MŚCICEL/PRZEŚLADOWCA: Łączy się z powyższym. Jak wiadomo - niektórzy długo pielęgnują urazę, a potem wyciągają z tego konsekwencje, gdy w ich głowach ukształtuje się wyjątkowo paskudny plan. Szukam zatem osoby, która nie wybaczyła pajęczycy oszustwa i łaknie zemsty. Lub/i prześladowcy, który w dalszym ciągu nie pogodził się z tym, że kobieta dała mu kosza, mimo jego emocjonalnego przywiązania i przesadnego zaangażowania. Dwie opcje można połączyć w jedną.
aktualne: 0|1 lub 2

EKS-PARTNERZY TUDZIEŻ EKS-PARTNERKI: Jak w tytule. Osoby, z którymi niegdyś była w nieformalnym związku, a po rozstaniu nadal utrzymuje z nimi w miarę pozytywne relacje. Tutaj pragnę zaznaczyć, że kobietę pociągają różne, szpetne znamiona w postaci blizn czy też brzydota sama w sobie. Pleć, organizacja ani przynależność rasowa nie ma znaczenia.
aktualne: 1|5

OSOBA, KTÓRA WYDOBYŁA JĄ Z TRUMNY: Akcja ta rozgrywała się przed wielu laty, gdy cywilizacja próbowała pozbierać się po kryzysie; niespełna pięć lat po apokalipsie, zatem szukana przeze mnie postać musi być wiekowa.
Necrose mieszkała w jeden z wielu osad na terenie dawnej Japonii. Jej funkcje życiowe się zatrzymały, więc pochowano ją w niewielkiej odległości od wioski, na prowizorycznym cmentarzu. Obudziła się dzień po swojej rzekomej śmierci, zakopana kilka metrów pod ziemią, w trumnie.
aktualne: 0|1

ZNAJOMI Z PRZESZŁOŚCI: Necrose jest Francuską. Mieszkała w pobliżu granicy francusko-niemieckiej, lecz tydzień przed felernym dniem przyleciała do Japonii na urlop w towarzystwie znajomych. Ich narodowość nie jest tutaj istotna; w każdym razie na skutek wybuchu paniki zostali rozdzieleni, ale niewykluczone, że ktoś oprócz niej przeżył. Jedną z tych osób była jej uprzednia partnerka.
aktualne: 0|4

RELACJE NA ZASADZIE TWIN FLAMES: osoba, z którą czuje więzi na każdej możliwej przestrzeni - fizycznej, emocjonalnej, a także mentalnej. Ktoś, kto jest dla niej jednocześnie kochankiem, przyjacielem. Osoba, która prześwietliła ją na wylot, ale nie jest w stanie wykorzystać tej wiedzy przeciwko niej, gdyż działa to w dwie strony. Jednym słowem: relacja, która przyciąga i jednocześnie odpycha. Nie mogą żyć razem, ale oddzielnie też nie. Trudno odnaleźć wspólny kompromis.
nieaktualne: 1|1

ZAGUBIONE OWIECZKI: Pajęczyca piastuje stanowisko wierzycielki, czyli innymi słowy werbuje nowych wiernych, serwując im opowiastki o najwspanialszym z bogów - Ao. Jeżeli ktoś chciałby dołączyć do KNW, ale do tej pory nie nadarzyła się ku temu okazja, zapraszam na PW. Razem nad tym popracujemy.
aktualne: n/d

ANIOŁY: Przez incydent, który rozegrał się w 3003 r. znienawidziła skrzydlatych, niemniej bardzo chętnie wejdzie w konflikt z przedstawicielem tej rasy. Lub spróbuje złożyć któregoś z nich w ofierze, nastarczając mu traumy do końca życia.
aktualne: n/d

Kontakt na PW. Nie gryzę, nie połykam w całości, więc nie krępujcie się napisać, jeśli któraś z powyższych opcji wyda Wam się interesująca. Jestem otwarty też na inne propozycje. W zasadzie na wszystko.

termin: wstępnie do czerwca

Ostatnio zmieniony przez Nécrose dnia 24/6/2019, 23:05, w całości zmieniany 1 raz

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Akihiko on 18/4/2019, 10:22
Tablica ogłoszeń Original

Termin: kwiecień - czerwiec

Prawie miłość
Aktualne
Nie lubię dotyku... jestem aseksualny... ale poszukuję mężczyzny! Brzmi prawie jak ogłoszenie parafialne prawiczka do wyruchania! No prawie, bo on prawiczkiem już nie jest! Możemy się pobawić w wiele rzeczy, do tego coś ten mężczyzna do Akiego czuje... a może czuje do Moona? A jakby tak jako jedyny znał trzecią osobowość? Może kochać, lub coś podobnego czuć tylko do jednej osobowości, może je znać wszystkie. Nie muszą padać wielkie słowa, nie musi być cukierkowo i różowo tęczowo. Może go wręcz wkurwiać dzieciak, a jednak jak trzeba ocali mu po raz kolejny dupę, bo bez niego było by tak... jakoś nie tak. Nie chce świec, serduszek i spacerów w deszczu, ale może go uczyć walczyć! Nawet sadyści i seryjni mordercy mile widziani, bo czemu by nie? Byle ma postać nie była w częściach pierwszych. Mam jednak nadzieję, że troszkę pożyje!  

Misiu:
Tablica ogłoszeń Misie-111_qshppae

#99FFFF
Akihiko

Akihiko
Wierny     Opętany
GODNOŚĆ :
Akihiko "Moon" Tsuki

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gość on 25/4/2019, 09:04
Aktualne
Termin: kwiecień - czerwiec

Tablica ogłoszeń 942f84de5d7471ab9751f2ba86e63b60

Jest zajebiście... ale jak nikogo nie ma to czy płaczę?
Poszukuję czegoś w rodzaju przyjaciela dla Ichigo. Jego emocje są mocno rozchwiane, ale czasami warto by było mieć kogoś przy sobie, lub za sobą, jak kto woli to określać. Nie musi być zwierzeń. Nie musi go nawet przytulać czy pocieszać. Wystarczy by był i dał królikowi posiedzieć z nim w ciszy. W końcu trzeba być zawsze uważnym, a przyjaciela się przydaje, szczególnie medykowi. Za wsparcie i pomoc daję umiejętności lekarza i nawet będzie mniej odrobinę bolało podczas zszywania? Taka promocja dnia!

Kiedy małe uke chce być seme
Królik nie rozumie miłości, nigdy jej nie czuł. Nie wie jak to smakuje, ani z czym się to je. Jednak zabawnie by było jakby miał kochanka? Chłopaka? Nie wiem nawet jak to nazwać. Kogoś kogo usilnie próbuje zdominować, z marnym skutkiem. Wiem, że to takie poszukiwania ala i nikt się nigdy nie zgłosi, ale co mi tam. Raz się żyje. Mogą razem nauczyć się kochać, lub może to przynieść odwrotny skutek. Po prostu chce dać pozwolić postaci ponieść się fabule.

Chce walczyć, by być silnym wilkiem? Czy jakoś tak!
Poszukuję na koniec nauczyciela walki dla królika. Niby całkiem nieźle radzi sobie z białą bronią, ale nowe umiejętności zawsze mile widziane. Może akurat mu się to przyda, o ile po drodze, podczas lekcji nie zrobi sobie większej krzywdy! Obiecuję, że chłopak nie będzie gryźć za mocno, będzie grzecznym i posłusznym uczniem czasami i ogólnie może być zabawnie krwawo.

Nieaktualne poszukiwania kasuję.

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Jake Barnes on 25/4/2019, 21:30
Termin do 25.06, nieaktualne poszukiwania będę i tak kasować.

KONTAKT ZA MURAMI: Dziadek czasem wychodzi z Miasta, ale rzadko i niechętnie. Przydałby się ktoś, kto mógłby donosić mu o stanie rzeczy na pustyni i okolicach - nieważne jaka byłaby rasa tej osoby. Możliwy też handel wymienny, wszak każdemu przyda się para czystych spodni, kłębek bandaży i litr świeżej wody, a w utopii też wszystkiego się nie dostanie.

RODZINA: Nieważne czy bliska czy daleka, kuzyn brata ciotki szwagra po garnku pomidorówki od strony grzejnika twojego starego. Najchętniej celuję w posiadanie wnucząt (wiek nastoletni/dorosły - nie więcej niż 23 lata) i dzieci (koło czterdziestki), ale prawdę mówiąc przyjmę wszystko. Może nawet nie być człowiekiem, nie wzgardzę ciekawą relacją z wymordowanym czy aniołem.

ZNAJOMOŚCI: Z pracy, z życia i okolic. Być może ten dupek uczył cię na studiach jakiegoś bardzo ciekawego przedmiotu, z którego mimo prób ledwo zdałeś, bo był cięty? Mieszkasz piętro niżej i masz dość dziwnych odgłosów swojego sąsiada znad głowy? A może próbujesz skruszyć lód w tym nieczułym, chamskim sercu czy też nie przeszkadza ci specyficzny humor oraz woń alkoholu? Byłeś obiektem testowym kilkadziesiąt lat temu?

STRÓŻ: Gdyby jakiś anioł-samobójca-stróż się nudził, to polecam zaciętego ateistę wierzącego tylko w naukę. Może mu na starość mózg eksploduje, bo dostanie objawienia. Zwykły anioł też mógłby się do tego nadać.

Jeśli ma ktoś jakiś pomysł albo po prostu chce relację, to zapraszam na PW. Jakoś się, kierowniku, dogadamy.
Jake Barnes

Jake Barnes
Inżynier
GODNOŚĆ :
Jake Alexander Barnes

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry