Go down

Tablica ogłoszeń

Pisanie by Arcanine on Sro Maj 30, 2018 7:12 pm
ZASADY
- Maksymalna długość zgłoszenia to trzy miesiące. Po ich upływie zgłoszenie jest kasowane.
- Jeżeli twoje ogłoszenie (mimo upływu umówionego limitu) wciąż jest ważne zaktualizuj daty w terminie.
- W poście należy umieścić status zgłoszenia: AKTUALNE/NIEAKTUALNE oraz dodać termin, po którym post powinien zostać usunięty przez moderatora.
- Mimo posiadania multikont wstawiamy w temacie jednego posta, aby niepotrzebnie nie rozdrabniać się na kilka wiadomości. Wszystko ma na celu zmniejszenie ilość stron w temacie.

Schemat:
Poszukiwania: nazwa poszukiwanej relacji
- Po kliknięciu na nick osoby przeniesie cię automatycznie do postu z jej ogłoszeniem.

Poszukiwania: miłość
- Nier

Poszukiwania: dawna miłość
- Arcanine

Poszukiwania: znajomi
- Heihachiro Seiji (kumpel)
- Miau (znajomości z Desperacji/M3)
- Nier

Poszukiwania: wróg
- Nier

Poszukiwania: oprawca
- Hiroki

Poszukiwania: nauczyciel
- Hiroki (broń biała, szpiegostwo/kamuflaż)

Poszukiwania: inne
- Arcanine (ofiara/matka)
- Heihachiro Seiji (niuanse)
- Itachi (anielicy/anioła, przyjaciółka z dzieciństwa, bliski Łowca do treningów)
- Noa (biznesowych znajomości z Desperacji, dwóch młodych wymordowanych, osób u których zatrudniała się lub zatrudnia w nagłych przypadkach)
- Mengele (obiekty badań, inni naukowcy)
- Nier (stali klienci, osoba z gangu, uszczerbek [osoba za niego odpowiedzialna i druga - która pomoże mu z niego wyjść])

— Naprawdę jesteś niemiły — odparła — wiesz o tym? Masz problem z kobietami?
— Z mężczyznami, kobietami, psami. Nikogo nie faworyzuję — wyjaśnił. —
Wszyscy mnie wkurwiają.

Arcanine
Wilczur     Poziom E

Powrót do góry Go down

Re: Tablica ogłoszeń

Pisanie by Arcanine on Sro Maj 30, 2018 8:55 pm
Termin: listopad-styczeń.
Oferty są aktualne. Nieaktualne kasuję.

LIRIELL
SERYJNI MORDERCY
Początkową rolą Liriella było doglądanie ludzi, a że nikt nigdy nie szczędził temu aniołowi wysiłków, zazwyczaj pod skrzydła przypisywano mu zwyroli maści wszelakiej. Lir od kiedy pamięta stróżował nad seryjnymi mordercami, gwałcicielami (w tym pedofilami i zoofilami), sadystami – i starał się otworzyć im oczy, cudem przy tym nie łysiejąc. Mam ponad tysiąc lat historii, którą można zapełnić uprzykrzaniem życia Liriellowi.
Szukam więc egzemplarzy... zwyczajnie złych lub posiadających mroczną, niewątpliwie mało ludzką przeszłość. Obecnie muszą to być wymordowani, ponieważ Liriella można było kołem łamać, a nie zrezygnowałby z opieki nad podopiecznym – oddawał odznakę dopiero w momencie zgonu (który najczęściej również był okrutny – bo rzadko kiedy osoba, nad którą sprawował pieczę, umierała w bujanym fotelu z kotkiem na kolanach, sami wiecie).
Wymagania: dawniej ludzie, aktualnie wymordowani. Najlepiej sadyzm, masochizm lub inne schorzenia/choroby psychiczne, które wymuszały na podopiecznym czynienie zła.

SEIJI
ROZGARDIASZY
Szukam dla Seiji roboty. Seiji to wścibska reporterka, która jednak wychodzi z opresji obronną ręką. Choć musiała napsuć krwi niejednemu stróżowi prawa, wciąż przemierza Miasto-3 w poszukiwaniu gorących informacji.
Potrzeba jej przede wszystkim ciekawych wydarzeń oraz osób, którym mogła ostro podpaść. Wszelakich biznesmenów, którzy przyłapali ją, jak przechodziła przez mury ich posiadłości, aktorów, którzy próbowali ją odgonić szczując psami (zawsze na marne); wymęczonych do ostatniej kropli krwi w żyłach zwykłych mieszkańców, którzy mieli tego pecha i ktoś nasłał na nich tę rudą Walkirię.
Żeby było jasne — informacje, która otrzyma Seiji nie muszą być prawdziwe, toteż jeżeli prowadzisz zwykłego studenta prawa, bibliotekarkę albo właściciela baru to ja chętnie przygarnę wszystkich. Jestem w stanie osobiście powymyślać plotki, które miałyby w jakikolwiek sposób zaszkodzić lub pomóc Twojej postaci, wplatając je do naszego wątku ze szczegółami.

Chętnie też w najzwyklejszy sposób trochę podrasuję reputację Twojego bohatera. Uznajesz, że prowadzisz wielkiego zwyrola? Nic prostszego. Wystarczy, że Seiji dostanie informację (choćby anonimową, po co się rozdrabniać?) o jego mrocznej przeszłości, a nie ma bata, by nie prześledziła go przez następny miesiąc, chowając się po krzakach z wymalowanymi na twarzy barwami wojennymi. Chcesz, by Twoja — póki co kompletnie nieznana — bohaterka otrzymała miano sławnej gwiazdy (którą nigdy nie była i którą nigdy nawet być nie chciała)? Nie ma sprawy, wszystko da się załatwić. Cały wpis na prywatnym blogu prowadzonym przez Heihachiro będzie dotyczył nowej gwiazdy japońskiego popu (z gwarancją uwzględniającą psychofanów).

Innymi słowy: to bardziej JA oferuję tutaj Sei. Jako natręta, który wciska nos w nieswoje sprawy. Jako panią fotograf, który robi sesję zdjęciową z takim zapałem, że w nocy jest jasno jak w dzień od błysków flesza. Chcę mieć tylko motywy, aby jednak dziewczyna zechciała kogoś śledzić (a gwarantuję, że będzie to robić nieziemsko natrętnie).

SUPPORT
Szukam jej kumpla. Kogoś, kto będzie znosił te wieczne zrywy i mus zdobywania nowych informacji. Nie planuję tu nic konkretnego, a wszelakie dodatkowe ciekawostki o samej Hei jestem w stanie przekazać przez PW (co do charakteru Heihachiro, tego, jak mieszka, czym się zajmuje, JAK się tym zajmuje itp).
Wymagania: Jedyne, czego tutaj wymagam, to pewien rodzaj... akceptacji. Ponieważ Seiji jest chora na punkcie zdobywania niuansów, potrzebuję kogoś, kto czasami by ją hamował, ale nie robił z niej całkowitej wariatki. Ta dzika hiena reporterska nie potrafi się zachować w towarzystwie, często targa się na ryzyko, które nie jest warte świeczki i brakuje tutaj osoby, która (tak po ludzku) by się o nią troszczyła. Po swojemu: charakter Supporta jest mi w pełni obojętny. Przyjmę i Ciapę, i Chama Prostaka. Grunt, żeby próbował życie Hei ułatwić, a nie utrudnić.
Poza tym jest pewna sprawa, która pochłonęła ją bez reszty — ma cały pokój obklejony rozmazanymi zdjęciami, notatkami nabazgranymi na kolanie, wydrukowanymi teoriami (całość tyczy się konta innego usera, więc może wyjść z tego fajny bałagan, jeżeli Sei uda się „rozgryźć sprawę”).

HIROKI
OPRAWCA
Ktoś, kto musiał się wyżyć... i natrafił na pierdołę idealną do tego celu. Hiroki to ofiara perfekcyjna; nie nakabluje. Wcale nie dlatego, że jest niemową! Pozwalam na dużo: od pobicia na kwaśne jabłko po trwałe okaleczenia. Potrzebuję Typów Spod Najciemniejszej Gwiazdy, na których Shirōyate w przyszłości mógłby chcieć się odegrać. Aktualnie młodzik jest jeszcze na wstępnym etapie prac, dlatego nie stanowi zbyt dużego wyzwania.

Hiroki był robiony na początku forum, gdzie nie patrzyło się tak solidnie na niektóre rzeczy. Ktoś słusznie wytknął mi błąd, że moc, którą ma przypisaną (telepatię) powinien mieć w formie artefaktu. Problem w tym, że Shirōyate z możliwością mowy obudził się poza murami M3.
Potrzebuję więc kogoś, kto ubarwi mi nieco jego historię i, przede wszystkim, poskłada ją do kupy.

NIEWŁAŚCIWY CZAS I MIEJSCE [łowca/zdrajca]
To mógł być Łowca, który akurat wmieszał się w konflikt z przypadkowym żołnierzem S.SPEC i gdzieś w tym wszystkim zaplątał się dzieciak wracający wieczorem do domu. Na pewno na korzyść Shirō nie działał styl życia, jaki prowadził — a niewiele się różnił od obecnego.
Chłopiec większość spraw zostawiał w rękach opatrzności i jeżeli oznaczało to, że miał zostać oddelegowany od matki i przetransportowany do „specjalnego ośrodka”, to pewnie nie kiwnąłby nawet palcem — bo po co. Jego i tak nic nie obchodziło. Hiroki nie stawiałby więc żadnego oporu, gdyby ktoś z władzy postanowił go zgarnąć z ulicy pod jakimkolwiek zarzutem; oczywiście, nie przyznawałby się do winy, ale nie próbowałby się też szarpać ani tłumaczyć.

Łowca to jednak tylko przykład. Zamiast niego mógł to być jakiś faktyczny zdrajca — może ktoś, kto poznał o jedną informację za dużo i uciekał z pendrivem? — albo ktokolwiek inny, kogo postanowiło ścigać S.SPEC.
Mam tutaj mniej więcej rozrysowany plan akcji. Nie jest jakiś wybitny, sam Hiro odgrywa w nim krótką rolę, więc całość wydaje się dość elastyczna. Tak czy siak potrzebuję kogoś, kto przypadkiem by go wciągnął w szarpaninę. Później mógł nawet nie wiedzieć, co się stało z randomowym szczeniakiem.

NIEWŁAŚCIWY CZAS I MIEJSCE [wojskowy]
Czyli, najkrócej ujmując, postać, która Hirokiego zgarnęła z ulicy, wrzuciła na tył samochodu i odjechała z piskiem opon. Lub która podeszła go, uderzyła w kark i zamroczyła, aby wciągnąć w cień zaułka (i dostarczyć do północnego rewiru M3 na przesłuchanie). Albo po prostu taka, która udostępniła mu nakaz i przetransportowała prosto w jamę lwa... do ostatniej sekundy utrzymując, że to tylko rutynowe przesłuchanie w związku z wydarzeniami, których był świadkiem.

+ Trzeba mieć świadomość, że relacja z Hirokim prawdopodobnie oznacza również powiązanie z innymi zgłoszonymi, ponieważ wojskowy, który złapał Shirō musiał mieć do czynienia (przynajmniej szczątkowo) ze zdrajcą/łowcą, a naukowiec mógł mieć styczność z osobą, która nad Hirokim się zlitowała.

Dodatkowo: gdyby ktoś chciał być uwikłany w sprawę to też przygarnę. Gdzieś w tym wszystkim mógł się pojawić ktoś, kto wiedział, że Hiroki jest niewinny i siłą rzeczy próbował go wytłumaczyć przed nieugiętym wojskowym, który zgarnął go z ulicy i bezlitośnie wcisnął do pojazdu z kratami w jedynym okienku. Albo gdzieś w trakcie brutalnych zabiegów, jakie Mengele stosował na chłopcu, mogła pojawić się jednostka, która pragnęła dołożyć mu jeszcze większych cierpień.

RŪKA
WSZYSTKO
Rū to przyszły wojskowy. Rzecz w tym, że od niepamiętnych czasów zadawał się głównie ze swoją przyjaciółką z dzieciństwa — Ylvą Harakawą. Nie mam na niego nic. A chcę go jakoś rozruszać. Może ktoś jeszcze jest rekrutem uczęszczającym do szkoły wojskowej? Może żołnierz ze S.SPEC postanowi wziąć chłopaka pod patronat, przygotować go na niebezpieczeństwo czyhające za murami M3? Może ktoś zwyczajnie potrzebuje wsparcia, bo Rūka to postać z silnym poczuciem obowiązku.

Jakby na to nie patrzeć: idzie mu dość dobrze na szkoleniach. Fajnie byłoby znaleźć kogoś do rywalizacji. Kogoś aroganckiego, kto chciałby Rūkę przeskoczyć, pokazując mu, gdzie jego miejsce. Nietrudno go też będzie wziąć pod włos, jeżeli ktoś postanowi uprzykrzyć życie Ylvie lub Verity: za obie dałby się posiekać, więc jeśli ktoś chce wyeliminować Kyōryū z gry, to już wiadomo jakim sposobem.

GROW
CEL
Noc musiałaby być wyjątkowo długa, aby skrócić zamysł. W wielkim uogólnieniu szukam postaci kobiecej lubującej się w błyskotkach lub, bardzo ewentualnie, złodzieja. Całość jest zagmatwana ze strony Growlithe'a i przyznaję, że motyw jest robiony głównie pod niego, jednak dzięki temu jest opcja, by wykorzystać herszta DOGS do odwalenia brudnej roboty. Innymi słowy: ty posiadasz coś, co on chce zdobyć za wszelką cenę. Zabójstwo, porwanie, okaleczenia, zhańbienie? Przed niczym się nie cofnie, żeby odzyskać z pozoru niewiele wartą rzecz.
Już mam mniej więcej pierwotny podgląd na to, jak mógłby wyglądać początek tej relacji ― scenariusz daje kilka fajnych opcji, których aż żal nie wykorzystać. Moje PW stoi otworem, tam wszystko wyjaśnię.
Tylko nie ukrywam, że Cel odgrywa istotną rolę albo raczej ― będzie odgrywać. Dlatego szalenie miło by było, gdyby ucieczka z forum nie wchodziła w grę.

OFIARY / WICHRZYCIELE
Grow to taki Hulk Desperacji. On tylko NISZCZYĆ i MIAŻDŻYĆ. Zero pomyślunku, zero myślenia o konsekwencjach. Działa dzięki instynktowi i tysiącletnim doświadczeniu. Nieciężko go wściec. Czasami wystarczy przypadkiem go zaatakować. Innym razem oddychać tym samym powietrzem albo psiknąć, kiedy próbował ułożyć domek z kart.

Z tego powodu szukam mu przede wszystkim przeszkadzaczy. Wszelakich osób, które chcą mu utrudnić życie. Skopać, gdy akurat oddzieli się od grupy. Porwać i poddać tragicznym torturom. Pogłaskać jego psa pod włos (niewybaczalne!). Rozkochać i zostawić. Jestem absolutnie chętny na wszystko, co nie będzie bazowało na przyjaźni (lub więzach krwi innych niż ojciec-potomstwo, bo rodzina Growa wącha kwiatki od ich mniej urodziwej strony). Mogę go także zaoferować do historii, jeżeli ktoś szuka agresora. Wilczur wpada często w szał i atakuje przy tym na oślep. Mógł zranić kogoś pod postacią zwierzęcia lub człowieka, pogryźć, zadrapać, podpalić, naruszyć tereny poniżej pasa i nad jego linią również. To elastyczna jednostka, na pewno coś się wymyśli.

Ostatnio zmieniony przez Arcanine dnia Czw Gru 13, 2018 2:03 am, w całości zmieniany 6 razy

— Naprawdę jesteś niemiły — odparła — wiesz o tym? Masz problem z kobietami?
— Z mężczyznami, kobietami, psami. Nikogo nie faworyzuję — wyjaśnił. —
Wszyscy mnie wkurwiają.

Arcanine
Wilczur     Poziom E

Powrót do góry Go down

Pisanie by Miau on Pią Cze 08, 2018 11:14 pm
Miau szuka:

-> Kogoś, kto nauczyłby ją więcej o roślinach i leczeniu. I miał jako taką cierpliwość, choć oczywiście można krzyczeć, rzucać w nią przedmiotami, wyzywać i tak dalej za jej niezdarność. Miau pomimo potencjalnego obrażania się, słuchałaby się jednak tego kogoś i na pewno by go szanowała. Możliwe, że przynosiłaby mu różne drobiazgi, tak od serca.
Aktualne

-> Znajomości z Desperacji/M3. Jesteś nieśmiałym studentem z M3, który łatwo daje się nabierać na dziewczęce łzy i brudne policzki? A może często zaglądasz do baru "Przyszłość" lub do burdelu? Zapraszam, zapraszam, na pewno się dogadamy. Zależałoby mi na pewno na kimś z kim miałaby dobry kontakt i mogłaby, brzydko mówiąc, "wykorzystywać" podczas swoich wypadów do miasta.
Aktualne

-> "W wieku 20 lat zakochała się i pierwszy raz uciekła, jak głupie kocię. Sielanka nie potrwała długo, związek szybko dobiegł końca, a Miau nabyła kilka blizn na pamiątkę. Nie o wszystkim chce pamiętać czy mówić".
Szukam kogoś, najlepiej z Desperacji, kto byłby pierwszą miłością Miau.  Nie mam jakiś szczególnych wymagań, oprócz tego żeby nie umiał panować nad agresją. Od tej relacji minęło 5 lat, mogli od tego czasu minąć się kilka razy albo też w ogóle. Miau raczej go unika, nie ma ochoty mieć z nim do czynienia. Zostawił jej kilka pamiątek na ciele w tym pewnie znajdzie się pierwsza litera jego imienia.
Nieaktualne

->Popiszmy, powysyłajmy sobie głupie wiadomości, urozmaićmy szarą rzeczywistość. Możemy, ale nie musimy się znać. Możesz być z M3 albo z innego miejsca na Ziemi. Może być jakaś historia w tle, a może kompletny przypadek. Co ty na to?
Szukam kogoś do telefonicznej znajomości. Zaszalejmy!
Aktualne

termin: grudzień.

Itachi szuka:

-> Pstryk.
Raz, dwa, trzy - namierzona.
Anielico, aniele? Pamiętasz ten czas, kiedy widziałaś chłopca w poszarpanych spodenkach nad rzeką, jak rzucał kamieniami w wodę i drażnił zmutowane rybki? Pamiętasz swoją cierpliwość przy opatrywaniu mu ran, udawaniu że nie mignęła ci ta łza w kąciku ciemnego oka? Nie było ze mną łatwo, nie chciałem ci nic powiedzieć, ale ty przychodziłaś nad rzekę. Co trzy dni. W końcu przestałaś, rozpłynęłaś się w powietrzu.... dlaczego? To ten Eden? Znalazłaś swój raj?

[Szukam anielicy lub po prostu anioła, który kojarzył mi się z kobietą, z przeszłości. Istota ta pomogła jak byłem dzieckiem, ale potem po prostu... zniknęła. Z chęcią się dogadam na PW]
Aktualne

-> Nie płacz, to po prostu nie ma sensu.
Cśś, spokojnie, masz teraz brudną twarz. Świat przecież nie skończy się drugi raz z tego powodu, prawda? Masz, wytrzyj oczy, przestań to tak przeżywać. Może kiedyś wrócę, a ty w tym czasie pięknie ułożysz sobie życie, hm? No już, mamy tylko po 15 lat, wiem że praktycznie nic z tego, co sobie pomyślałem nie będziesz w stanie usłyszeć i zrozumieć, ale żyj dobrze. Obiecaj mi.

[Szukam kogoś za czasów, kiedy byłem człowiekiem, kogoś kto był mi bliski - przyjaciółkę z dzieciństwa, najpewniej zakochaną we mnie, choć udawałem, że to nic takiego, wręcz ignorowałem tę 'błahostkę'. Może być kimkolwiek chce, może ze SPECu by było zabawniej? Albo Łowczyni, której nie poznaję? Zapraszam na PW]
Nieaktualne

-> Uderzenie, unik, uderzenie, obrót.
Co dalej? Jak będziemy tańczyć? No dalej, to trwa zdecydowanie za krótko. Dalej, patrzę się w ciebie uporczywie. Koniec...? Ach, jednak! Czasami ciężko powstrzymać uśmiech, ale nie, obiecałem sobie... nie okazywać za wiele, nie zdradzać się, być jak szpieg. Jak kat? Jak kat. Ćwiczymy dalej. Teraz ty odskakujesz. To zmęczenie? Przy rozgrzewce? Poddajesz się? Ha, cwana bestia, taniec dopiero się rozkręca!

[Szukam dość bliskiego Łowcy, nieważne jakiej płci, z którym dużo bym trenował, może czasem nawet gdzieś zabierał w ramach przysług i tym podobne. PW otwarte jak najbardziej]
Aktualne

Noa szuka:

-> Biznesowych znajomości z Desperacji, tu zachęta przede wszystkim dla osób zajmujących się zbieraniem złomu, naprawą i technicznymi sprawunkami. Noa żyje na Desperacji z 500 lat, całkiem sporo się przemieszcza, choć najchętniej przebywa na niezbadanych terenach. Zna się na sprzętach, potrafi naprawiać, więc na pewno byłaby z tego korzyść plus próbuje tworzyć jakieś cuda z pozornie nieprzydatnych kawałków aluminium, żelaza i tak dalej. Każdego potraktuję indywidualnie, także się nie bać.
Aktualne

-> Z dwóch młodych Wymordowanych, którym kiedyś pomogła i nadal jako taki ma z nimi kontakt. Może nawet traktuje ich jak rodzeństwo albo dzieci? Noa jest sama, więc pomimo strachu od czasu do czasu łaknie jakiegoś towarzystwa, kogoś o kogo jednak mogłaby się martwić, kogo mogłaby czegoś nauczyć i może oni nauczyliby czegoś ją. Nieważne czy było to 300 lat temu czy tydzień temu z chęcią coś pokombinuję z zainteresowanymi.
Aktualne (1/2)

-> Osób u których zatrudniała się lub zatrudnia w nagłych przypadkach. Nieważne czy to właściciel jakiegoś lokalu czy na prywatny pokaz. Noa potrafi tańczyć, zwłaszcza tradycyjne tańce, co może być miłym urozmaiceniem, choć nie zawsze miłe urozmaicenia mogą skończyć się dobrze. Pewnie robiła to w akcie desperacji, załamania, przetrzymywana w szponach głodu zbyt długo.
Aktualne (wstępnie daję 3/3)

Aktualizowane 30 października 2018 roku.

Ostatnio zmieniony przez Miau dnia Wto Paź 30, 2018 9:51 pm, w całości zmieniany 11 razy

His fingers focus on her touches
He's venus as a boy
Voice & Song Of Today

✧/ᐠ-ꞈ-ᐟ| Szukam różnych rzeczy  /ᐠ。‸。ᐟ|

Miau
Nosicielka
GODNOŚĆ :
Oto kot, Miau.

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mengele on Sob Lip 14, 2018 10:49 pm
Mengele jest naukowcem, skupionym całkowicie na badaniach. Zawsze zamyślony, mało towarzyski. Nie cierpi, jak mu się przeszkadza w prowadzeniu eksperymentów i obserwacji. Badania i zgłębianie wiedzy się dla niego celem życia a najważniejszy dla niego jest wynik i efekt końcowy. W tej chwili poszukuję:

- Przede wszystkim jakiegoś obiektu do badań. Fabuła może być w czasie teraźniejszym, może być w przeszłości (a nawet daleko w przeszłości, bo rozumiem, że pisanie prapraprapradziadkiem własnej postaci jest dozwolone). Co do szczegółów to wszystko do dogadania, najlepiej przez GG. Może być głównie rozmowa. Mogą być jakieś badania, eksperymenty. Mogą być jakieś próby szkolenia, tresury czy łamania Obiektu badań, który może nie być chętny do współpracy. Mogą być nawet wątki zahaczające o +18. Wszystko do ustalenia - jestem dość elastyczny jeśli chodzi o sposób kreacji mojej postaci. Aktualne

- Innych naukowców, na niezobowiązującą rozmowę i żalenie się na swój los i brak doceniania przez ludzi, którzy wypominają błędy naukowców zamiast ich podziwiać za to, co Ci stworzyli przez tysiące lat. Aktualne

- Mogę również pisać jakimś innym naukowcem w dowolnych innych czasach, jeśli ramy czasowe by się z Mengelem nie zgadzały. Już tak robiłem i chyba nie było to spore wykroczenie przeciwko zasadom? Aktualne

Jestem dostępny głównie wieczorami w dni powszednie (zwykle 19-24), z weekendami bywa różnie. Najlepiej mnie łapać na GG - numer w profilu.

Spoiler:
Termin przydatności do spożycia: 3 miesiące od daty edycji, 5.02.2019
(uaktualnienie z 5.11.2018)

Ostatnio zmieniony przez Mengele dnia Pon Lis 05, 2018 10:02 pm, w całości zmieniany 2 razy

TBD

Mengele
Naukowiec
GODNOŚĆ :
Joseph Mengele

Powrót do góry Go down

Pisanie by Pride on Czw Wrz 13, 2018 11:20 am
Natręt
 Nie chodzi tutaj o przejaw fascynacji lekarzem, a gdzieżby! Ktoś musiałby mieć niezdrowo narąbane pod sufitem — jednak o uzależnienie. Niklas w swoim szerokim wachlarzu ofert serwuje swoją krew w handlu wymiennym, lecz długotrwałe stosowanie w końcu uzależnia (wręcz podwójnie, gdyż Pride jest dość czynnym narkomanem). Chciałbym, aby ktoś nie dawałby mu żyć właśnie z jej powodu. Wydzwaniałby i szukał go. Zależy mi na niezdrowej relacji, gdyż dla niego nie przewiduję niczego normalnego — typ postaci toksycznej.  
N I E A K T U A L N E {1|1}

Dostawca
 Trochę posypiali mi się dostawcy, także szukam dla niego kogoś, kto mógłby go zaopatrywać w różne pierdoły z miasta i nie tylko (w grę wchodzą również żywe jednostki, na których przeprowadza badania). Handel wymienny. W swojej spiżarni ma przeróżne lekarstwa, trucizny i rośliny, które mogą pomóc w wyleczeniu jakiejś dolegliwości.
A K T U A L N E  {0|4}

Termin: Listopad.

Pride
Opętany     Lekarz
GODNOŚĆ :
Pride & fałszywe nazwiska.

Powrót do góry Go down

Pisanie by Abyssian on Czw Wrz 13, 2018 1:28 pm

NIEAKTUALNE "Brat" - Abyssian, kiedy jeszcze był człowiekiem miał brata - Ryana Harrisa. Był on naukowców, konkretniej interesował się genetyką i nie zawsze się dogadywali. Właściwie to właśnie on jest winny aktualnego stanu Abyssiana - w wyniku eksperymentów z Wirusem X zabił go a potem przemienił w węża. Sęk w tym, że Luke (moja postać) niewiele pamięta z tamtego okresu - nie pamięta także tego, że sam zabił Ryana gdy spotkał go w jego własnym domu. No i skoro tego nie pamięta to usilnie próbuje go odnaleźć. No i raczej go nie znajdzie, ale przecież ktoś może podszyć się pod niego albo zupełnie przypadkiem zostać ochrzczonym przez węża jako jego brat.
Relacja będzie prawdopodobnie strasznie dziwna, ale chyba o to w tym chodzi?

Kontakt: PW
Termin: Listopad

Ostatnio zmieniony przez Abyssian dnia Sro Lis 28, 2018 8:33 pm, w całości zmieniany 1 raz

,,Węże gu­bią swoją skórę dla ra­towa­nia siebie, ludzie gu­bią siebie dla ra­towa­nia skóry."

Abyssian
Zdziczały
GODNOŚĆ :
Luke Harris

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nutaro on Pon Wrz 17, 2018 1:06 am

Rrawr xD times, czyli młodość Nobu

Koledzy z wojska - około dziesięć lat temu patrol, w którym znajdował się Nutaro został zaatakowany i zdziesiątkowany. Nut myśli, że przeżył tylko on. Być może się myli? Nie muszą to być jednak ludzie, którzy byli przy nim tamtego feralnego dnia. Być może ktoś z wojskowych znających Nutaro nadal żyje i jakimś cudem skojarzy, że ten siwy mężczyzna tak naprawdę był kiedyś dość żywym rudzielcem w szeregach specu? Pozytywy, negatywy, neutrale - da się grać dookoła wszystkiego, więc też wszystko przyjmę.

Rodzeństwo - w sumie nic nie pisałem o jego rodzinie, więc tutaj pozostawiam lukę, którą być może ktoś chciałby wypełnić. Siostra przyrodnia? Brat starszy o tyle lat, że gdy ten szedł do szkoły, to Nut na chleb mówił bep, a na muchy tapty. Wszystko przyjmę!

Ukochana - ulokowała swoje uczucia w wojaku-techniku, który miał siedzieć w mieście i grzecznie naprawiać technologię, ale tak naprawdę przydzielili mu zadanie poza murami i już do miasta nie wrócił. Relacja ma pole do popisu, bo w końcu minęło około dziesięć lat, podczas których nie mieli o sobie wieści oraz ułożyli sobie zapewne życie na nowo. Może ktoś chce w swojej fabule dziadka o lasce, który uważany jest za martwego, a pojawi się na ulicach miasta niczym widmo? Zapraszam!

Wszystkie trzy AKTUALNE.

Meh times, czyli obecna, szara rzeczywistość

Łowca, który go uratował - jak pisałem na początku, oddział Nuta został zdziesiątkowany i uratował go któryś z Łowców. Być może ktoś chce się wcielić w rolę człowieka ratującego, bądź co bądź speca, a następnie przekonywującego go powoli do ideologii Łowców i ręczącego za niego przed innymi w organizacji? To dzięki niemu czarna owca stała się siwym wilkiem chodzącym o lasce i naprawiającym elektronikę oraz wszystkie inne przedmioty w kanałach.

"Niby-Córka" - dziewczyna, wobec której Nutaro żywi tacierzyńskie uczucia. Jej sposób bycia, podejście do życia czy umiejętności radzenia sobie w życiu spowodowały, że staruszek poczuł się w obowiązku chronić ją przed złem tego świata nawet wtedy, gdy ona sama tego jeszcze nie pojmuje. Relacja czysto platoniczna ze strony mężczyzny, który zawsze będzie miał na myśli tylko i wyłącznie jej dobro.

Te dwa również AKTUALNE.

W razie innych pomysłów jestem także otwarty na negocjacje. Pisać, nie bać się, bo już nie jestem rudy i nie wyssę duszy. Jesteście u mnie bezpieczni. <3

Nutaro
Technik
GODNOŚĆ :
Utaruki Nobu (nazwisko i imię)

Powrót do góry Go down

Pisanie by Yume on Sro Paź 10, 2018 10:15 pm

październik - grudzień

NIGHTMARE FUEL - aktualne
Wszystkie osoby, które Yume odwiedza regularnie w snach. Przez komplikacje zdrowotne jest to jego jedyny pewny sposób porozumiewania się. Może zarówno mieszać w snach swoich ofiar jak i prowadzić z nimi przyjemne dysputy. Wchodzą tu w grę wszystkie abstrakcyjne fabuły ponieważ jak wiadomo, sny zazwyczaj nie posiadają logicznej spójności. Może ktoś potrzebuje zmierzyć się z własnymi niewygodnymi wspomnieniami i nie chce tego robić sam? Śniący poleca się do towarzystwa.

SZWENDACZ - aktualne
Wbrew pozorom Yun to dobra buła. Chociaż jest samotnikiem, nie czuje się źle w towarzystwie. Utrzymuje raczej neutralno-pozytywne relacje z osobami, które spotyka na swojej drodze. Szukam kogoś, z kim mógłby się czasem poszwendać, odwiedzić, zwinąć się obok w kulkę w zwierzęcej formie.

ZAUFANA BUŁA - nieaktualne
Osobnik, któremu ufałby na tyle, by móc pozostawać pod jego opieką, kiedy regeneruje się po biokinezie lub gdy pogrążą się w snach. Czasami nie jest w stanie ruszyć się z miejsca przez kilka dni, dlatego w samotności nie miałby dużych szans na przeżycie. Relacja do rozwinięcia w wielu kierunkach, samo zaufanie do podstawowy czynnik, całą resztę chętnie ustalę.

Yume
Opętany
GODNOŚĆ :
Yun Wuxian Mei / Yume

Powrót do góry Go down

Pisanie by V. Spencer on Pon Lis 05, 2018 9:33 pm
Szef – Przyjaciel – Toksyczna miłość
Jak wiele ról może pełnić jedna osoba? Możesz zostać najważniejszą osobą w życiu Spencera- jego szefem, jedynym przyjacielem, bratnią duszą- o której Victor jak na ironię nie wie prawie nic. Gość każe mówić na siebie „J”, prowadzi jakąś nielegalną działalność, bo niby z jakiego innego powodu potrzebowałby usług Spencera? Podczas ich współpracy trup ścieli się gęsto, ale Victor nie ma pojęcia czym tak naprawdę szef się zajmuje. Nie zadaje pytań. Po prostu podąża jak ćma za światłem, jak wierny kundel, który usiądzie, gdy mu każą. Ta współpraca nadaje sens jego życiu. Obaj mają do siebie ogromny sentyment, ale nie ubierają go w słowa. Nie wypada. Uczucia w końcu tylko przeszkadzają, rozpraszają, sprawiają, że praca jest trudniejsza.
Szukam bardzo niedopowiedzianej relacji, która będzie zżerać Spencera od środka. Szczegóły na PW.

V. Spencer
Zarażony

Powrót do góry Go down

Pisanie by Angel on Sro Gru 12, 2018 1:23 am
Poszukuję nowego startu moją łowczynią, dla urozmaicenia liczę na utratę wspomnień (wszystkich bez wyjątku). Jeśli jest ktoś kto ma taką moc kasowania to by było super. Ewentualnie jakieś mocne uderzenie w łeb czymś ciężkim, może być połączony z torturami i innymi takimi zabawami! Chętnych zapraszam na PW. Aktualne.

Mowa: #0099ff

Angel
Wtajemniczona
GODNOŚĆ :
Angel Lacour de Fanel

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shane on Pią Gru 14, 2018 1:56 pm
grudzień-styczeń
Wrogowie
 Zauważyłem, że kompletnie posypały mi się negatywy, przez co wychodzi na to, że Shane to spoko ziomek. Dobrze byłoby, gdyby znalazła się jakieś dusze, które mają z nim na pieńku. Zaczynając od pobić aż po morderstwa najbliższych.
{a k t u a l n e}

Wyrwałem się z obławy tej, schowałem w jakiś las.
Lecz ile szczęścia miałem w tym, to każdy chyba przyzna.
Leżałem w śniegu jak nieżywy długi, długi czas.
Po strzale zaś na zawsze mi została krwawa blizna.

Shane
Pradawny    Opętany
GODNOŚĆ :
Shane.

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Powrót do góry