Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down


Tablica ogłoszeń Empty Tablica ogłoszeń

Pisanie by Arcanine on 30/5/2018, 19:12
ZASADY
- Maksymalna długość zgłoszenia to trzy miesiące. Po ich upływie zgłoszenie jest kasowane.
- Jeżeli twoje ogłoszenie (mimo upływu umówionego limitu) wciąż jest ważne zaktualizuj daty w terminie.
- W poście należy umieścić status zgłoszenia: AKTUALNE/NIEAKTUALNE oraz dodać termin, po którym post powinien zostać usunięty przez moderatora.
- Mimo posiadania multikont wstawiamy w temacie jednego posta, aby niepotrzebnie nie rozdrabniać się na kilka wiadomości. Wszystko ma na celu zmniejszenie ilość stron w temacie.


Schemat:
Poszukiwania: nazwa poszukiwanej relacji
- Po kliknięciu na nick osoby przeniesie cię automatycznie do postu z jej ogłoszeniem.


Poszukiwania: miłość
- Nier

Poszukiwania: dawna miłość
- Arcanine

Poszukiwania: znajomi
- Heihachiro Seiji (kumpel)
- Miau (znajomości z Desperacji/M3)
- Nier

Poszukiwania: wróg
- Nier

Poszukiwania: oprawca
- Hiroki

Poszukiwania: nauczyciel
- Hiroki (broń biała, szpiegostwo/kamuflaż)

Poszukiwania: inne
- Arcanine (ofiara/matka)
- Heihachiro Seiji (niuanse)
- Itachi (anielicy/anioła, przyjaciółka z dzieciństwa, bliski Łowca do treningów)
- Noa (biznesowych znajomości z Desperacji, dwóch młodych wymordowanych, osób u których zatrudniała się lub zatrudnia w nagłych przypadkach)
- Mengele (obiekty badań, inni naukowcy)
- Nier (stali klienci, osoba z gangu, uszczerbek [osoba za niego odpowiedzialna i druga - która pomoże mu z niego wyjść])
— Naprawdę jesteś niemiły — odparła — wiesz o tym? Masz problem z kobietami?
— Z mężczyznami, kobietami, psami. Nikogo nie faworyzuję — wyjaśnił. —
Wszyscy mnie wkurwiają.
Arcanine

Arcanine
Wilczur     Poziom E

Powrót do góry Go down


Tablica ogłoszeń Empty Re: Tablica ogłoszeń

Pisanie by Arcanine on 30/5/2018, 20:55
Termin: kwiecień - czerwiec
Oferty są aktualne. Nieaktualne kasuję.


LIRIELL
SERYJNI MORDERCY
Początkową rolą Liriella było doglądanie ludzi, a że nikt nigdy nie szczędził temu aniołowi wysiłków, zazwyczaj pod skrzydła przypisywano mu zwyroli maści wszelakiej. Lir od kiedy pamięta stróżował nad seryjnymi mordercami, gwałcicielami (w tym pedofilami i zoofilami), sadystami – i starał się otworzyć im oczy, cudem przy tym nie łysiejąc. Mam ponad tysiąc lat historii, którą można zapełnić uprzykrzaniem życia Liriellowi.
Szukam więc egzemplarzy... zwyczajnie złych lub posiadających mroczną, niewątpliwie mało ludzką przeszłość. Obecnie muszą to być wymordowani, ponieważ Liriella można było kołem łamać, a nie zrezygnowałby z opieki nad podopiecznym – oddawał odznakę dopiero w momencie zgonu (który najczęściej również był okrutny – bo rzadko kiedy osoba, nad którą sprawował pieczę, umierała w bujanym fotelu z kotkiem na kolanach, sami wiecie).
Wymagania: dawniej ludzie, aktualnie wymordowani. Najlepiej sadyzm, masochizm lub inne schorzenia/choroby psychiczne, które wymuszały na podopiecznym czynienie zła.


SEIJI
ROZGARDIASZY
Szukam dla Seiji roboty. Seiji to wścibska reporterka, która jednak wychodzi z opresji obronną ręką. Choć musiała napsuć krwi niejednemu stróżowi prawa, wciąż przemierza Miasto-3 w poszukiwaniu gorących informacji.
Potrzeba jej przede wszystkim ciekawych wydarzeń oraz osób, którym mogła ostro podpaść. Wszelakich biznesmenów, którzy przyłapali ją, jak przechodziła przez mury ich posiadłości, aktorów, którzy próbowali ją odgonić szczując psami (zawsze na marne); wymęczonych do ostatniej kropli krwi w żyłach zwykłych mieszkańców, którzy mieli tego pecha i ktoś nasłał na nich tę rudą Walkirię.
Żeby było jasne — informacje, która otrzyma Seiji nie muszą być prawdziwe, toteż jeżeli prowadzisz zwykłego studenta prawa, bibliotekarkę albo właściciela baru to ja chętnie przygarnę wszystkich. Jestem w stanie osobiście powymyślać plotki, które miałyby w jakikolwiek sposób zaszkodzić lub pomóc Twojej postaci, wplatając je do naszego wątku ze szczegółami.

Chętnie też w najzwyklejszy sposób trochę podrasuję reputację Twojego bohatera. Uznajesz, że prowadzisz wielkiego zwyrola? Nic prostszego. Wystarczy, że Seiji dostanie informację (choćby anonimową, po co się rozdrabniać?) o jego mrocznej przeszłości, a nie ma bata, by nie prześledziła go przez następny miesiąc, chowając się po krzakach z wymalowanymi na twarzy barwami wojennymi. Chcesz, by Twoja — póki co kompletnie nieznana — bohaterka otrzymała miano sławnej gwiazdy (którą nigdy nie była i którą nigdy nawet być nie chciała)? Nie ma sprawy, wszystko da się załatwić. Cały wpis na prywatnym blogu prowadzonym przez Heihachiro będzie dotyczył nowej gwiazdy japońskiego popu (z gwarancją uwzględniającą psychofanów).

Innymi słowy: to bardziej JA oferuję tutaj Sei. Jako natręta, który wciska nos w nieswoje sprawy. Jako panią fotograf, który robi sesję zdjęciową z takim zapałem, że w nocy jest jasno jak w dzień od błysków flesza. Chcę mieć tylko motywy, aby jednak dziewczyna zechciała kogoś śledzić (a gwarantuję, że będzie to robić nieziemsko natrętnie).


HIROKI
OPRAWCA
Ktoś, kto musiał się wyżyć... i natrafił na pierdołę idealną do tego celu. Hiroki to ofiara perfekcyjna; nie nakabluje. Wcale nie dlatego, że jest niemową! Pozwalam na dużo: od pobicia na kwaśne jabłko po trwałe okaleczenia. Potrzebuję Typów Spod Najciemniejszej Gwiazdy, na których Shirōyate w przyszłości mógłby chcieć się odegrać. Aktualnie młodzik jest jeszcze na wstępnym etapie prac, dlatego nie stanowi zbyt dużego wyzwania.


Hiroki był robiony na początku forum, gdzie nie patrzyło się tak solidnie na niektóre rzeczy. Ktoś słusznie wytknął mi błąd, że moc, którą ma przypisaną (telepatię) powinien mieć w formie artefaktu. Problem w tym, że Shirōyate z możliwością mowy obudził się poza murami M3.
Potrzebuję więc kogoś, kto ubarwi mi nieco jego historię i, przede wszystkim, poskłada ją do kupy.

NIEWŁAŚCIWY CZAS I MIEJSCE [łowca/zdrajca]
To mógł być Łowca, który akurat wmieszał się w konflikt z przypadkowym żołnierzem S.SPEC i gdzieś w tym wszystkim zaplątał się dzieciak wracający wieczorem do domu. Na pewno na korzyść Shirō nie działał styl życia, jaki prowadził — a niewiele się różnił od obecnego.
Chłopiec większość spraw zostawiał w rękach opatrzności i jeżeli oznaczało to, że miał zostać oddelegowany od matki i przetransportowany do „specjalnego ośrodka”, to pewnie nie kiwnąłby nawet palcem — bo po co. Jego i tak nic nie obchodziło. Hiroki nie stawiałby więc żadnego oporu, gdyby ktoś z władzy postanowił go zgarnąć z ulicy pod jakimkolwiek zarzutem; oczywiście, nie przyznawałby się do winy, ale nie próbowałby się też szarpać ani tłumaczyć.

Łowca to jednak tylko przykład. Zamiast niego mógł to być jakiś faktyczny zdrajca — może ktoś, kto poznał o jedną informację za dużo i uciekał z pendrivem? — albo ktokolwiek inny, kogo postanowiło ścigać S.SPEC.
Mam tutaj mniej więcej rozrysowany plan akcji. Nie jest jakiś wybitny, sam Hiro odgrywa w nim krótką rolę, więc całość wydaje się dość elastyczna. Tak czy siak potrzebuję kogoś, kto przypadkiem by go wciągnął w szarpaninę. Później mógł nawet nie wiedzieć, co się stało z randomowym szczeniakiem.

NIEWŁAŚCIWY CZAS I MIEJSCE [wojskowy]
Czyli, najkrócej ujmując, postać, która Hirokiego zgarnęła z ulicy, wrzuciła na tył samochodu i odjechała z piskiem opon. Lub która podeszła go, uderzyła w kark i zamroczyła, aby wciągnąć w cień zaułka (i dostarczyć do północnego rewiru M3 na przesłuchanie). Albo po prostu taka, która udostępniła mu nakaz i przetransportowała prosto w jamę lwa... do ostatniej sekundy utrzymując, że to tylko rutynowe przesłuchanie w związku z wydarzeniami, których był świadkiem.

+ Trzeba mieć świadomość, że relacja z Hirokim prawdopodobnie oznacza również powiązanie z innymi zgłoszonymi, ponieważ wojskowy, który złapał Shirō musiał mieć do czynienia (przynajmniej szczątkowo) ze zdrajcą/łowcą, a naukowiec mógł mieć styczność z osobą, która nad Hirokim się zlitowała.

Dodatkowo: gdyby ktoś chciał być uwikłany w sprawę to też przygarnę. Gdzieś w tym wszystkim mógł się pojawić ktoś, kto wiedział, że Hiroki jest niewinny i siłą rzeczy próbował go wytłumaczyć przed nieugiętym wojskowym, który zgarnął go z ulicy i bezlitośnie wcisnął do pojazdu z kratami w jedynym okienku. Albo gdzieś w trakcie brutalnych zabiegów, jakie Mengele stosował na chłopcu, mogła pojawić się jednostka, która pragnęła dołożyć mu jeszcze większych cierpień.


RŪKA
WSZYSTKO
Rū to przyszły wojskowy. Rzecz w tym, że od niepamiętnych czasów zadawał się głównie ze swoją przyjaciółką z dzieciństwa — Ylvą Harakawą. Nie mam na niego nic. A chcę go jakoś rozruszać. Może ktoś jeszcze jest rekrutem uczęszczającym do szkoły wojskowej? Może żołnierz ze S.SPEC postanowi wziąć chłopaka pod patronat, przygotować go na niebezpieczeństwo czyhające za murami M3? Może ktoś zwyczajnie potrzebuje wsparcia, bo Rūka to postać z silnym poczuciem obowiązku.

Jakby na to nie patrzeć: idzie mu dość dobrze na szkoleniach. Fajnie byłoby znaleźć kogoś do rywalizacji. Kogoś aroganckiego, kto chciałby Rūkę przeskoczyć, pokazując mu, gdzie jego miejsce. Nietrudno go też będzie wziąć pod włos, jeżeli ktoś postanowi uprzykrzyć życie Ylvie lub Verity: za obie dałby się posiekać, więc jeśli ktoś chce wyeliminować Kyōryū z gry, to już wiadomo jakim sposobem.


GROW
OFIARY / WICHRZYCIELE
Grow to taki Hulk Desperacji. On tylko NISZCZYĆ i MIAŻDŻYĆ. Zero pomyślunku, zero myślenia o konsekwencjach. Działa dzięki instynktowi i tysiącletnim doświadczeniu. Nieciężko go wściec. Czasami wystarczy przypadkiem go zaatakować. Innym razem oddychać tym samym powietrzem albo psiknąć, kiedy próbował ułożyć domek z kart.

Z tego powodu szukam mu przede wszystkim przeszkadzaczy. Wszelakich osób, które chcą mu utrudnić życie. Skopać, gdy akurat oddzieli się od grupy. Porwać i poddać tragicznym torturom. Pogłaskać jego psa pod włos (niewybaczalne!). Rozkochać i zostawić. Jestem absolutnie chętny na wszystko, co nie będzie bazowało na przyjaźni (lub więzach krwi innych niż ojciec-potomstwo, bo rodzina Growa wącha kwiatki od ich mniej urodziwej strony). Mogę go także zaoferować do historii, jeżeli ktoś szuka agresora. Wilczur wpada często w szał i atakuje przy tym na oślep. Mógł zranić kogoś pod postacią zwierzęcia lub człowieka, pogryźć, zadrapać, podpalić, naruszyć tereny poniżej pasa i nad jego linią również. To elastyczna jednostka, na pewno coś się wymyśli.
Ostatnio zmieniony przez Arcanine dnia 18/4/2019, 12:47, w całości zmieniany 9 razy
— Naprawdę jesteś niemiły — odparła — wiesz o tym? Masz problem z kobietami?
— Z mężczyznami, kobietami, psami. Nikogo nie faworyzuję — wyjaśnił. —
Wszyscy mnie wkurwiają.
Arcanine

Arcanine
Wilczur     Poziom E

Powrót do góry Go down


Tablica ogłoszeń Empty Re: Tablica ogłoszeń

Pisanie by Miau on 8/6/2018, 23:14
Miau szuka:

Tablica ogłoszeń 229582826045202

-> Kogoś, kto nauczyłby ją więcej o roślinach i leczeniu. I miał jako taką cierpliwość, choć oczywiście można krzyczeć, rzucać w nią przedmiotami, wyzywać i tak dalej za jej niezdarność. Miau pomimo potencjalnego obrażania się, słuchałaby się jednak tego kogoś i na pewno by go szanowała. Możliwe, że przynosiłaby mu różne drobiazgi, tak od serca.
Aktualne

-> Znajomości z Desperacji/M3. Jesteś nieśmiałym studentem z M3, który łatwo daje się nabierać na dziewczęce łzy i brudne policzki? A może często zaglądasz do baru "Przyszłość" lub do burdelu? Zapraszam, zapraszam, na pewno się dogadamy. Zależałoby mi na pewno na kimś z kim miałaby dobry kontakt i mogłaby, brzydko mówiąc, "wykorzystywać" podczas swoich wypadów do miasta.
Aktualne (jedna osoba złapana!)

-> "W wieku 20 lat zakochała się i pierwszy raz uciekła, jak głupie kocię. Sielanka nie potrwała długo, związek szybko dobiegł końca, a Miau nabyła kilka blizn na pamiątkę. Nie o wszystkim chce pamiętać czy mówić".
Szukam kogoś, najlepiej z Desperacji, kto byłby pierwszą miłością Miau.  Nie mam jakiś szczególnych wymagań, oprócz tego żeby nie umiał panować nad agresją. Od tej relacji minęło 5 lat, mogli od tego czasu minąć się kilka razy albo też w ogóle. Miau raczej go unika, nie ma ochoty mieć z nim do czynienia. Zostawił jej kilka pamiątek na ciele w tym pewnie znajdzie się pierwsza litera jego imienia.
Nieaktualne

->Popiszmy, powysyłajmy sobie głupie wiadomości, urozmaićmy szarą rzeczywistość. Możemy, ale nie musimy się znać. Możesz być z M3 albo z innego miejsca na Ziemi. Może być jakaś historia w tle, a może kompletny przypadek. Co ty na to?
Szukam kogoś do telefonicznej znajomości. Zaszalejmy!
Aktualne


termin: styczeń.


Itachi szuka:

Tablica ogłoszeń 047A07C8EBDDE264EA1CD4FFB55D685BE8F495AA

-> Pstryk.
Raz, dwa, trzy - namierzona.
Anielico, aniele? Pamiętasz ten czas, kiedy widziałaś chłopca w poszarpanych spodenkach nad rzeką, jak rzucał kamieniami w wodę i drażnił zmutowane rybki? Pamiętasz swoją cierpliwość przy opatrywaniu mu ran, udawaniu że nie mignęła ci ta łza w kąciku ciemnego oka? Nie było ze mną łatwo, nie chciałem ci nic powiedzieć, ale ty przychodziłaś nad rzekę. Co trzy dni. W końcu przestałaś, rozpłynęłaś się w powietrzu.... dlaczego? To ten Eden? Znalazłaś swój raj?

[Szukam anielicy lub po prostu anioła, który kojarzył mi się z kobietą, z przeszłości. Istota ta pomogła jak byłem dzieckiem, ale potem po prostu... zniknęła. Z chęcią się dogadam na PW]
Aktualne

-> Nie płacz, to po prostu nie ma sensu.
Cśś, spokojnie, masz teraz brudną twarz. Świat przecież nie skończy się drugi raz z tego powodu, prawda? Masz, wytrzyj oczy, przestań to tak przeżywać. Może kiedyś wrócę, a ty w tym czasie pięknie ułożysz sobie życie, hm? No już, mamy tylko po 15 lat, wiem że praktycznie nic z tego, co sobie pomyślałem nie będziesz w stanie usłyszeć i zrozumieć, ale żyj dobrze. Obiecaj mi.

[Szukam kogoś za czasów, kiedy byłem człowiekiem, kogoś kto był mi bliski - przyjaciółkę z dzieciństwa, najpewniej zakochaną we mnie, choć udawałem, że to nic takiego, wręcz ignorowałem tę 'błahostkę'. Może być kimkolwiek chce, może ze SPECu by było zabawniej? Albo Łowczyni, której nie poznaję? Zapraszam na PW]
Aktualne

-> Uderzenie, unik, uderzenie, obrót.
Co dalej? Jak będziemy tańczyć? No dalej, to trwa zdecydowanie za krótko. Dalej, patrzę się w ciebie uporczywie. Koniec...? Ach, jednak! Czasami ciężko powstrzymać uśmiech, ale nie, obiecałem sobie... nie okazywać za wiele, nie zdradzać się, być jak szpieg. Jak kat? Jak kat. Ćwiczymy dalej. Teraz ty odskakujesz. To zmęczenie? Przy rozgrzewce? Poddajesz się? Ha, cwana bestia, taniec dopiero się rozkręca!

[Szukam dość bliskiego Łowcy, nieważne jakiej płci, z którym dużo bym trenował, może czasem nawet gdzieś zabierał w ramach przysług i tym podobne. PW otwarte jak najbardziej]
Nieaktualne

termin: styczeń


Noa szuka:

Tablica ogłoszeń Tumblr_mlgukcyh1M1rkmjjzo1_500

-> Biznesowych znajomości z Desperacji, tu zachęta przede wszystkim dla osób zajmujących się zbieraniem złomu, naprawą i technicznymi sprawunkami. Noa żyje na Desperacji z 500 lat, całkiem sporo się przemieszcza, choć najchętniej przebywa na niezbadanych terenach. Zna się na sprzętach, potrafi naprawiać, więc na pewno byłaby z tego korzyść plus próbuje tworzyć jakieś cuda z pozornie nieprzydatnych kawałków aluminium, żelaza i tak dalej. Każdego potraktuję indywidualnie, także się nie bać.
Aktualne (złapana jedna osoba!)

-> Z dwóch młodych Wymordowanych, którym kiedyś pomogła i nadal jako taki ma z nimi kontakt. Może nawet traktuje ich jak rodzeństwo albo dzieci? Noa jest sama, więc pomimo strachu od czasu do czasu łaknie jakiegoś towarzystwa, kogoś o kogo jednak mogłaby się martwić, kogo mogłaby czegoś nauczyć i może oni nauczyliby czegoś ją. Nieważne czy było to 300 lat temu czy tydzień temu z chęcią coś pokombinuję z zainteresowanymi.
Nieaktualne

-> Osób u których zatrudniała się lub zatrudnia w nagłych przypadkach. Nieważne czy to właściciel jakiegoś lokalu czy na prywatny pokaz. Noa potrafi tańczyć, zwłaszcza tradycyjne tańce, co może być miłym urozmaiceniem, choć nie zawsze miłe urozmaicenia mogą skończyć się dobrze. Pewnie robiła to w akcie desperacji, załamania, przetrzymywana w szponach głodu zbyt długo.
Aktualne (wstępnie daję 3/3)

termin: styczeń

Aktualizowane 19 grudnia 2018 roku.


Ostatnio zmieniony przez Miau dnia 19/12/2018, 01:09, w całości zmieniany 12 razyheurin gieok soge mudeodulge
geu chueogeuro saragalge

Tablica ogłoszeń Ex1DYTQ
ne nunbit pyojeong
geu modu ijhyeojindamyeon
doragal su isseulkka

Miau

Miau
Nosicielka
GODNOŚĆ :
Oto kot, Miau.


Powrót do góry Go down


Tablica ogłoszeń Empty Re: Tablica ogłoszeń

Pisanie by Mengele on 14/7/2018, 22:49
Mengele jest naukowcem, skupionym całkowicie na badaniach. Zawsze zamyślony, mało towarzyski. Nie cierpi, jak mu się przeszkadza w prowadzeniu eksperymentów i obserwacji. Badania i zgłębianie wiedzy się dla niego celem życia a najważniejszy dla niego jest wynik i efekt końcowy. W tej chwili poszukuję:

- Przede wszystkim jakiegoś obiektu do badań. Fabuła może być w czasie teraźniejszym, może być w przeszłości (a nawet daleko w przeszłości, bo rozumiem, że pisanie prapraprapradziadkiem własnej postaci jest dozwolone). Co do szczegółów to wszystko do dogadania, najlepiej przez GG. Może być głównie rozmowa. Mogą być jakieś badania, eksperymenty. Mogą być jakieś próby szkolenia, tresury czy łamania Obiektu badań, który może nie być chętny do współpracy. Mogą być nawet wątki zahaczające o +18. Wszystko do ustalenia - jestem dość elastyczny jeśli chodzi o sposób kreacji mojej postaci. Aktualne

- Innych naukowców, na niezobowiązującą rozmowę i żalenie się na swój los i brak doceniania przez ludzi, którzy wypominają błędy naukowców zamiast ich podziwiać za to, co Ci stworzyli przez tysiące lat. Aktualne

- Mogę również pisać jakimś innym naukowcem w dowolnych innych czasach, jeśli ramy czasowe by się z Mengelem nie zgadzały. Już tak robiłem i chyba nie było to spore wykroczenie przeciwko zasadom? Aktualne

Jestem dostępny głównie wieczorami w dni powszednie (zwykle 19-24), z weekendami bywa różnie. Najlepiej mnie łapać na GG - numer w profilu.


Spoiler:
Termin przydatności do spożycia: 3 miesiące od daty edycji, 16.05.2019
(uaktualnienie z 16.02.2019)


Ostatnio zmieniony przez Mengele dnia 16/2/2019, 00:16, w całości zmieniany 3 razy


Tablica ogłoszeń PowitanieViTBD
Mengele

Mengele
Naukowiec
GODNOŚĆ :
Joseph Mengele


Powrót do góry Go down


Tablica ogłoszeń Empty Re: Tablica ogłoszeń

Pisanie by Pride on 13/9/2018, 11:20
Natręt
 Nie chodzi tutaj o przejaw fascynacji lekarzem, a gdzieżby! Ktoś musiałby mieć niezdrowo narąbane pod sufitem — jednak o uzależnienie. Niklas w swoim szerokim wachlarzu ofert serwuje swoją krew w handlu wymiennym, lecz długotrwałe stosowanie w końcu uzależnia (wręcz podwójnie, gdyż Pride jest dość czynnym narkomanem). Chciałbym, aby ktoś nie dawałby mu żyć właśnie z jej powodu. Wydzwaniałby i szukał go. Zależy mi na niezdrowej relacji, gdyż dla niego nie przewiduję niczego normalnego — typ postaci toksycznej.  
N I E A K T U A L N E {1|1}

Dostawca
 Trochę posypiali mi się dostawcy, także szukam dla niego kogoś, kto mógłby go zaopatrywać w różne pierdoły z miasta i nie tylko (w grę wchodzą również żywe jednostki, na których przeprowadza badania). Handel wymienny. W swojej spiżarni ma przeróżne lekarstwa, trucizny i rośliny, które mogą pomóc w wyleczeniu jakiejś dolegliwości.
A K T U A L N E  {0|4}Termin: Listopad.
Pride

Pride
Opętany     Lekarz
GODNOŚĆ :
Pride & fałszywe nazwiska.


Powrót do góry Go down


Tablica ogłoszeń Empty Re: Tablica ogłoszeń

Pisanie by Angel on 12/12/2018, 01:23
Poszukuję nowego startu moją łowczynią, dla urozmaicenia liczę na utratę wspomnień (wszystkich bez wyjątku). Jeśli jest ktoś kto ma taką moc kasowania to by było super. Ewentualnie jakieś mocne uderzenie w łeb czymś ciężkim, może być połączony z torturami i innymi takimi zabawami! Chętnych zapraszam na PW. Aktualne.


Mowa: #0099ff
Angel

Angel
Wtajemniczona
GODNOŚĆ :
Angel Lacour de Fanel


Powrót do góry Go down


Tablica ogłoszeń Empty Re: Tablica ogłoszeń

Pisanie by Shane on 14/12/2018, 13:56
grudzień-styczeń
Wrogowie
 Zauważyłem, że kompletnie posypały mi się negatywy, przez co wychodzi na to, że Shane to spoko ziomek. Dobrze byłoby, gdyby znalazła się jakieś dusze, które mają z nim na pieńku. Zaczynając od pobić aż po morderstwa najbliższych.
{a k t u a l n e}
Tablica ogłoszeń 3ZcQOrZ

Wyrwałem się z obławy tej, schowałem w jakiś las.
Lecz ile szczęścia miałem w tym, to każdy chyba przyzna.
Leżałem w śniegu jak nieżywy długi, długi czas.
Po strzale zaś na zawsze mi została krwawa blizna.
Shane

Shane
Pradawny    Opętany
GODNOŚĆ :
Shane.


Powrót do góry Go down


Tablica ogłoszeń Empty Re: Tablica ogłoszeń

Pisanie by Azeria on 11/1/2019, 19:13
Poszukiwane: relacje!

Wrogowie; osoby, którym Azeria w jakiś sposób zaszła za skórę. Mogą to być ofiary jej niewinnych przekrętów, lub też z dowolnych innych powodów pałający do niej niechęcią.

Byli pracodawcy i współpracownicy; przez prawie tysiąc lat pobytu na Desperacji zdarzyło jej się łapać wielu mniejszych i większych fuszek. Mogła być przynieś-podaj-pozamiataj w czyimś warsztacie, informatorką, handlarką i czym tam bądź jeszcze. Niektóre z tych epizodów mogły pozostawić po sobie znajomości oparte na współpracy, inne zapewne skończyły się gorzkim rozstaniem.

Najbliżsi; bo chociaż nie przywiązuje się łatwo, od czasu do czasu można napotkać wyjątki. Tu widziałabym osoby, których nie zraża psotna natura, miałyby do ChiChi odrobinę cierpliwości i byłyby skłonne pokusić się o przyjacielskie relacje.

AKTUALNE
Termin: kwiecień
Azeria

Azeria
Opętana
GODNOŚĆ :
Chiara Orietta Adrich


Powrót do góry Go down


Tablica ogłoszeń Empty Re: Tablica ogłoszeń

Pisanie by Yume on 24/1/2019, 15:14

styczeń-kwiecień

NIGHTMARE FUEL - aktualne
Wszystkie osoby, które Yume odwiedza regularnie w snach. Przez komplikacje zdrowotne jest to jego jedyny pewny sposób porozumiewania się. Może zarówno mieszać w snach swoich ofiar jak i prowadzić z nimi przyjemne dysputy. Wchodzą tu w grę wszystkie abstrakcyjne fabuły ponieważ jak wiadomo, sny zazwyczaj nie posiadają logicznej spójności. Może ktoś potrzebuje zmierzyć się z własnymi niewygodnymi wspomnieniami i nie chce tego robić sam? Śniący poleca się do towarzystwa.


GRUPA OD KTÓREJ NAWIAŁ - aktualne
Trzygłowe psy nie są zwierzętami stadnym. O tym Yume przekonał się jednak dopiero, gdy przywdziano go w klubowe barwy i kazano ślepo wędrować za liderem. Odłączenie się nie miało wydźwięku dezercji, mogło być nawet konsultowane z ówczesnym przewodnikiem. Yun pozostał w neutralnych stosunkach w grupą, starsi członkowie mogą go jeszcze pamiętać, ale dla świeżyć zagadką jest gdy tamci mówią: "Pamiętasz tego chińczyka z blizną na twarzy? Był dobrym towarzyszem." [Najbardziej zależy mi na ugadaniu się z jakimś liderem w celu dogadania detali. Jest ścigany? Nie jest? Kto i za co go pamięta? 100+ lat wstecz.]

WATAHA - aktualne
Niewielka grupa przyjaciół, bracia krwi (nie wykluczam sióstr!), którzy wspólnie raczkowali w świecie apokalipsy, zaraz po kataklizmach. Każdy z nich podążył swoją drogą, ale czasami spotykają się by świętować to, że nadal mogą oglądać swoje parszywe mordki. Nie zawsze muszą się we wszystkim dogadywać, ale zawsze skoczą w ogień dla pozostałych. [Wymordowani. 900+ lat. Domyślam się, że trudno jest znaleźć od razu kilka osób, dlatego na start chętnie spróbuję z jedną, dwiema. Zobaczymy jak wyjdzie.]

DOMOWE PRZEDSZKOLE - aktualne
W świecie nędzy i brutalności znalazł się taki jeden, który nadal wierzy w potęgę dobra i edukacji. Może nie z uśmiechem sympatycznej nauczycielki, ale nadal z cierpliwością i oddaniem dla swoich podopiecznych Yume naucza desperackie dzieci podstaw. Liczenie, pisanie, podstawy przetrwania. [Nie muszą być wyłącznie dzieciaki, nadaje się właściwie każda postać, do której nie jest negatywnie nastawiony i jaka chce się czegoś uczyć.]


UPS, UGRYZŁEM ZA MOCNO - aktualne
Bliska znajomość, która skończyła się dość niezręcznie. Młody Yume nie panował do końca nad tym, czym się stał. Nagle mógł przybierać postać przerośniętego kundla, który na dodatek nabył skądś dwie dodatkowy głowy. Jedno kłapniecie paszczą mogło zmiażdżyć kości, ale najgorzej jest dowiedzieć się o tym raniąc, albo zabijając kogoś. Przypadkiem. [Relacja dla osoby, która doznała jakichś poważnych uszkodzeń z jego winy, lub dla kogoś kto stracił bliskiego za sprawą nieuwagi Yuna. Mógł dosłownie PRZYPADKIEM pozbawić kogoś brata, matki, miłości życia... Chciał tylko lekko ugryźć. Może być obustronna negatywna relacja, może być wyłącznie jednostronna, jeśli Yume czułby się wystarczająco winny. Najlepiej starsze postaci, po kilkaset lat. Do ugadania.]
Tablica ogłoszeń FXwMdbU
All of us were only dreaming
Everything is actually a mess


Yume

Yume
Opętany
GODNOŚĆ :
Yun Wuxian Mei


Powrót do góry Go down


Tablica ogłoszeń Empty Re: Tablica ogłoszeń

Pisanie by Skoczek on 2/2/2019, 17:45
Luty – kwiecień


Natsumi Kitō
"Nigdy nie myśl, że wojna, bez względu na to, jak jest konieczna, ani jak uzasadniona, nie jest przestępstwem"


Wszystkie aktualne, gdyby coś się zmieniło, będę pisać. Śmiało kontaktować się przez to, bądź inne moje konto.

Wojskowi – niezależnie od rangi, czy wieku. Czynna służba Kraski (nie wliczam czasu, gdy była psychologiem wojskowym) wynosi jakieś siedemnaście, a właściwie już prawie osiemnaście lat. Przez ten czas wspinała się po różnych szczeblach, zahaczyła o kilkanaście oddziałów i ogółem ma sporo znajomości i miło byłoby przenieść to również na kwestie fabularne. Może, lub mogła kogoś szkolić, została jakąś wojskową matką chrzestną, czy po prostu zapoznała się z kimś w ramach wykonywania jakiegoś zlecenia. Pełna dowolność.
 
Echa przeszłości – osoby, z którymi znała się/przyjaźniła, a później z różnych przyczyn te osoby wylądowały po innej stronie barykady, bądź też ona osobiście uważa je za martwe/zaginione w akcji. Może być skomplikowanie, może być prosto, boleśnie, lub jakimś trafem nie najgorzej. Uwaga: jeśli ktoś chciałby zahaczyć o wątek jej zmarłego męża, to również nie ma żadnego problemu. Ktoś przez lata dociekliwy, jakiś Łowca, czy ktoś twierdzący, że ma informacje odnośnie tej sprawy, bo wbrew pozorom czasem jednak Kraska myślami wraca do tamtych czasów. Szczegóły do obgadania, jak ktoś ma ochotę.

Wszystkie inne – zarówno wszelkiego rodzaju pozytywne, negatywne, jak i neutralne relacje. Osoby do spotkania się na kawę, ktoś, komu pomogła się psychicznie pozbierać, ktoś, go ją widuje rankiem zawsze o tej samej godzinie w piekarni, gdzie kupuje od dawna te same produkty i jakoś im z tego wyszła kiedyś rozmowa. Pełna dowolność, opcji jest dużo, różnice wieku Krasce niespecjalnie przeszkadzają, a zahaczyć można się o dosłownie wszystko.
Christopher Black
"Postawiony pod ścianą tchórz jest niebezpieczny, bo zrobi wszystko, żeby uciec"


Wszystkie aktualne, gdyby coś się zmieniło, będę pisać. Śmiało kontaktować się przez to, bądź inne moje konto.

Informatorzy – Chris może i pięścią świata nie zwojuje, ale swoim gadulstwem skutecznie, chociaż niekoniecznie specjalnie, potrafi usypiać czujność. I chociaż osoby, które są w stanie mu coś istotnego chlapnąć przez przypadek są mile widziane, tak szukam przede wszystkim jakiś osobistości, którzy sprzedawaliby mu informacje w zamian za pewne rzeczy – jakieś ziele, bandaże, tabletki przeciwbólowe, czy coś w tym stylu.  Najnowsze plotki, jakich badassów ma ostatnio Desperacja, czy gdzieś nie szwędało się wojsko. Informacje, które przydadzą się fabularnie, więc raczej dotyczące rzeczywistych postaci, czy planów, ale pewne wstawki z postaciami NPC też nie brzmią źle.

Przyjaciel – no serio. Chris na ostatnich fabułach nic, tylko obrywa, ewentualnie pakuje się w jakieś kłopoty lub dostaje zawoalowany opieprz. Ponieważ jego dotychczasowego przyjaciela, co prawda pyskatego, ale jednak, już nie ma, to szukam kogoś, kto łaskawie nie gnębiłby go non stop, ale też prowadził z nim jakieś… miłe rozmowy. Cokolwiek. Docinki po nim spływają już jak po kaczce, DOGS go z tym obyło, więc jak trafi się ktoś ze zgryźliwym poczuciem humoru, to luzik. Nie ma problemu. Po prostu szukam relacji, w której Pudel mógłby się poczuć nieco swobodniej, a z niego jest bardzo lojalny przyjaciel, dodam tak na zachętę. Można to rozwijać od początku, można wtrącić, że relacja dopiero jest w trakcie rozwoju, lub ostatnio jakoś coś się zmieniło. Czysto przyjacielsko.

Cała reszta – DOGS, nie DOGS, desperaci, ludzie, wymordowani, anioły. Wszelkiego rodzaju pozytywy, negatywny, czy neutralne stosunki. Wiadomo, ciężko sprawić, by Chris faktycznie kogoś trwale nie znosił i naprawdę niewiele jednostek wzbudza w nim ambiwalentne uczucia, ale jak ktoś chce być wrogiem, to nie odmówię. Można zakręcić się wśród wielu rzeczy, ktoś mógł mu uratować tyłek, on komuś mógł uratować tyłek, mógł się potknąć i z kimś zderzyć (częsta sytuacja, polecam, ludzie pomyleni przez z niego z drzwiami wykazują stuprocentowe zadowolenie).
Nicca O'Reilly
"Na pewno wypracujemy jakąś bliską więź pomiędzy moją dłonią o twoimi kręgami szyjnymi"


Wszystkie aktualne, gdyby coś się zmieniło, będę pisać. Śmiało kontaktować się przez to, bądź inne moje konto.

Anioł/y– mają do pewnego stopnia taryfę ulgową u Chyżła. Z racji faktu, że niemalże trzysta lat przyjaźnił się z anielicą o pseudonimie Pióro, zdążył się do nich przekonać. Nosi ze sobą dziennik gwałtownie zmarłej przyjaciółki i ma w planach oddać go jakiemuś skrzydlatemu, ale na razie jakoś często się z nimi mijał. Szukam kogoś, komu mógłby go przekazać, a oprócz tego, tak ogólnie z racji sentymentu ma nawyk ratowania tyłka pierzastym, jeśli mają jakieś kłopoty, więc tutaj też mogą być jakieś zaczepiania. W obyciu dalej jest dupkiem, ale cóż, nic nie może być zbyt wspaniałe.

Adresaci listów – przez lata Chyży jako tropiciel trudnił się także szukaniem zaginionych osób. Często jego wysiłki spalały na panewce, ale w torbie zawsze ma listy, czasem od osób już zmarłych, a czasem od takich, których aktualnego stanu nie zna, których adresatów przy okazji szuka. Jeśli ktoś chce mieć jakieś zaczepienie, krótką dramę, czy jakiś dodatek do wątku, to w ten sposób chętnie zaoferuję tego pana.

Wrogowie – wiadomo, Chyży jest bezczelny, niestabilny emocjonalnie, czepliwy i mało poprawny, w dodatku lubi drażnić innych. W jego przypadku jakieś negatywy są wręcz wskazane. Miło jest czasem na fabule dla odprężenia popisać, jak postacie gubią zęby, prawda?

Kto tam się napatoczy – wszystkie inne pozytywne, czy neutralne relacje. Może być to stara znajomość, może być świeża, raczej jestem otwarta na wiele spraw odnośnie tego pana. Chyżeł bywa nieznośny, ale w gruncie rzeczy nie jest takim złym kumplem, chyba że akurat jest głodny.
Oto akt, w którym lada moment Hetmana zbije Pionek
Oto akt, w którym za chwil kilka Owca pożre Wilka

Tablica ogłoszeń 2JctBxZ

PSY poskromione są uwiązane za obrożę, a karmią ich niewolnictwem, a
Za wolność nieujarzmione psy wędrują w deszczu i żywią się niebezpieczeństwem.

Skoczek

Skoczek
Pudel     Opętany
GODNOŚĆ :
Christopher Alexander Black (godność przybrana z powodu amnezji!)


Powrót do góry Go down


Tablica ogłoszeń Empty Re: Tablica ogłoszeń

Pisanie by Ashikaga Marco on 4/2/2019, 10:32
NIEAKTUALNE


Poszukiwania: żony
- Planuję zrobić dosyć sztandarowy przykład palladyna. Człowieka pracującego w SPEC, w okolicach 35-40 lat. Mężczyzna charakteryzował się będzie bardzo szlachetnymi wartościami i bogobojnością. Potrzebuję żony dla tegoż człowieka.

AKTUALNE

Poszukiwania: anioła stróża
- Tutaj bez większego kombinowania. Palladyn potrzebuje opiekuna. Im "groźniejszy" tym lepiej. Dla tych którzy czytali im bliżej aniołów z cyklu inkwizytorskiego tym lepiej. Nie musi być nawet do końca stróż. Anioł Zastępu, który od czasu do czasu zerknie z góry na moją postać też idealnie by pasował.


Ostatnio zmieniony przez Ashikaga Marco dnia 13/2/2019, 07:58, w całości zmieniany 1 raz
Ashikaga Marco

Ashikaga Marco
Skrzydlaty
GODNOŚĆ :
Marco Ashikaga


Powrót do góry Go down


Tablica ogłoszeń Empty Re: Tablica ogłoszeń

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry