:: M3 :: Centrum

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Re: Kawiarnia "Ambrozja" Pisanie by Daisen Fuyuame on 9/6/2018, 13:29
    
Długo nie musiał czekać na swoje zamówienie. Ciasto przyleciało szybko, on w takim samym tempie rzucił się na nie z widelczykiem, jak wygłodniała bestia. Na jego twarzy widać było zadowolenie. Oczy same zamknęły się pełne ekstazy. Wiśnie były o idealnie wyważonym smaku, między kwasem a słodyczą. Sam sernik rozpływał się w ustach. Na jednym kawałku się nie skończy. Odetchnął uradowany, bo tego właśnie mu było trzeba. Napił się jeszcze lodowatego soku, bo pogoda nie była zbyt sprzyjająca wysiłkowi fizycznemu, przez to musiał się odpowiednio nawodnić. Ale co to? Jakiś głos. Znajomy. Gdyby był psem to pewnie by mu się tak śmiesznie ucho poruszyło. Z widelczykiem w ustach przekręcił głowę w stronę dobiegającego do niego dźwięku. Przymrużył oczy w konsternacji, jakby nie wiedział o co konkretnie chodzi. Obejrzał rudą kulkę z jednej strony, z drugiej strony, oczywiście nie ruszając się z miejsca. Dotknął ją palcem w policzek. 'Miękki.' Jeszcze chwilkę podrapał się po brodzie. Dobra, dosyć tego przedstawienia. Poczochrał jej czuprynkę dumnie oświadczając. - Oczywiście, że pamiętam! - Mogło to śmiesznie wyglądać, bo dwa rude stworzenia o bladej cerze i jasnych oczach gapiły się na siebie wzajemnie, trochę jak w lustro. Byli prawie idealnymi kopiami siebie, wystarczyło pozamieniać płcie. - I dlaczego się nie odzywałaś? Wiesz, że ja jestem w tym słaby. - Spojrzał na przepustkę i zaczął coś w niej grzebać. - Nie masz mojego numeru? - Pewnie nie miała, bo zawsze wolał mailować. No właśnie, maile. Mogła napisać maila! NIEWAŻNE. Bez znaczenia. Potrząsnął głową, jakby chciał wyrzucić z siebie natłok myśli. Pora odbić żart o ciastach! Nachylił się nad nią i odszeptał. - Ale nikomu nie mów, bo będę musiał cię zabić. - Przyłożył palec do ust, w geście trzymania buzi na kłódkę robiąc śmiertelnie poważną minę.
Daisen Fuyuame

Rekrut

GODNOŚĆ :
Daisen 'Fukurō' Fuyuame

Liczba postów :
39

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry

:: M3 :: Centrum