Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Fandom


Strona 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Pisanie 02.05.18 22:28  •  Pyrkonowy VirusMeet 2018 - Page 4 Empty Re: Pyrkonowy VirusMeet 2018
Aktualnie jestem baristą, ale odklepałem również kelnerstwo. (눈_눈) Na spokojnie ogarnę. Baw się dobrze!
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.05.18 22:30  •  Pyrkonowy VirusMeet 2018 - Page 4 Empty Re: Pyrkonowy VirusMeet 2018
Nie nie, mnie to tam na zmywak wrzucają, bo jestem cipa i nadal rozlewam zupę, ale się odnajdziesz (*´∇`*)
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 15.05.18 10:32  •  Pyrkonowy VirusMeet 2018 - Page 4 Empty Re: Pyrkonowy VirusMeet 2018
Do Festiwalu Ziemniaka został nam mniej niż tydzień!

Przeleciałam wzrokiem co negocjowaliśmy i sobota, godzina 14 spotkała się chyba z wystarczającym poparciem, by uznać tę datę za ustaloną. Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś obiekcje, coś się zmieniło, wyskoczył jakiś ważny punkt programu - niech woła teraz lub zamilknie na wieki.

Kwestią drugą jest miejsce. Mam tylko jedno doświadczenie z viruskowego meeta, ale patrząc po zeszłorocznym, spotkanie przed iglicą wydaje mi się dobrą opcją. Podprowadziłam mapkę ze strony Pyrkonu, żeby wszystko było jasne. W zeszłym roku ustalaliśmy punkt zbiórki na schodach, ale że szybko wykurzyły nas stamtąd tłumy cosplayerów robiących sobie wspólne zdjęcia, lepiej od razu szukać się obok schodów (tak ładnie zaznaczyłam kółeczkiem, doceńcie).

Z kwestii bardziej praktycznych, czyli jak znaleźć Viruski:
- osobiście będę machać jakąś ładną kartką z odpowiednim napisem, tak żeby było wiadomo, że to właśnie my
- sprzedaję rozdaję wszelkie formy kontaktu do siebie, więc jeśli ktoś obawia się zgubić - niech zawoła o numer telefonu, mogę dać nawet zdjęcie. Wcale nie tak, że na forum już jest ich miljon, więc i tak praktycznie każdy umie mnie rozpoznać. Będę cały czas pod ręką i w zasięgu komórki.
- w razie gdyby miało się rozpadać - a na razie według prognoz nie powinno - punkt zbiórki zostanie przeniesiony pod dach, prawdopodobnie do budynku wejścia wschodniego (na mapce lekko w dół, tam gdzie informacja i szatnie). Jeśli jednak byśmy się przenosili, na pewno napiszę w tym temacie i poślę wiadomość tym, do których mam kontakt.

Chyba tyle mam do powiedzenia, czekam jeszcze na was odzew: czy pasuje, czy coś trzeba zmienić, czy ktoś jeszcze przyjdzie (żeby się nie okazało, że na kogoś nie zaczekaliśmy). No i do zobaczenia~
♡\( ̄▽ ̄)/♡
                                         
Verity
Studentka
Verity
Studentka
 
 
 

GODNOŚĆ :
Daisy Verity Greenwood


Powrót do góry Go down

Pisanie 15.05.18 10:36  •  Pyrkonowy VirusMeet 2018 - Page 4 Empty Re: Pyrkonowy VirusMeet 2018
Pierwszy post zedytowany~
                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 15.05.18 11:03  •  Pyrkonowy VirusMeet 2018 - Page 4 Empty Re: Pyrkonowy VirusMeet 2018
Śniło mi się, że udało mi się pojawić na Pyrkonie, spotkać Was, walczyć z jebitnie dużym ghulem, trafić za Wami do kawiarni, by okazało się, że jest to zebranie organizujące protesty miejskie z którąś z Was na czele, nie pamiętam którą, będącą łysą feministką z tęczową flagą wykorzystaną jako turban.

Chyba dobrze, że mnie nie będzie.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 15.05.18 15:41  •  Pyrkonowy VirusMeet 2018 - Page 4 Empty Re: Pyrkonowy VirusMeet 2018
Ten tęczowy turban to tak jakby na sto procent ja. Tęcza to mój słodki znaczek z kucyków. No ale niestety, tylko Lilo będzie na Pyrkonie, nie ja, więc jak pojawią się jakieś protesty, to znaczy, że dba o moje dziedzictwo.
                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 16.05.18 21:11  •  Pyrkonowy VirusMeet 2018 - Page 4 Empty Re: Pyrkonowy VirusMeet 2018
To już oficjalne.... mnie nie będzie w tym roku *płacze* Życie takie niesprawiedliwe.. żeby płacić za egoizm innych ludzi.. gdzie jest potomek Hitlera z tatusinymi zapędami.... no ja się pytam GDZIE?! >.<
                                         
Angel
Wtajemniczona
Angel
Wtajemniczona
 
 
 

GODNOŚĆ :
Angel Lacour de Fanel


Powrót do góry Go down

Pisanie 17.05.18 22:12  •  Pyrkonowy VirusMeet 2018 - Page 4 Empty Re: Pyrkonowy VirusMeet 2018
będę do ciebie jeszcze w piątek wydzwaniać Ver, żeby się przywitać, no
                                         
Ego
Desperat
Ego
Desperat
 
 
 

GODNOŚĆ :
Matthew Greenberg


Powrót do góry Go down

Pisanie 19.05.18 13:12  •  Pyrkonowy VirusMeet 2018 - Page 4 Empty Re: Pyrkonowy VirusMeet 2018
Ja tak bardzo miałam być, ale załatwiła mnie uczelnia i choroba w tym roku, więc zamiast ładnie się bawić na Pyrkonie to kuruję płuca... i ramię :/ Mam nadzieję, że spotkanie miło wam przebiegnie.
                                         
Skoczek
Pudel     Opętany
Skoczek
Pudel     Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Christopher Alexander Black (godność przybrana z powodu amnezji!)


Powrót do góry Go down

Pisanie 21.05.18 8:10  •  Pyrkonowy VirusMeet 2018 - Page 4 Empty Re: Pyrkonowy VirusMeet 2018
dziękuję wszystkim miłym okruszkom za podzielenie się ze mną Niezdrowymi Używkami, mazidłem na moje spierzchnięte usta i ogólnie wspólnym alko <3
                                         
Ego
Desperat
Ego
Desperat
 
 
 

GODNOŚĆ :
Matthew Greenberg


Powrót do góry Go down

Pisanie 21.05.18 11:01  •  Pyrkonowy VirusMeet 2018 - Page 4 Empty Re: Pyrkonowy VirusMeet 2018
Ayy, było super, wielkie dzięki wszystkim. ♥
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Fandom

Strona 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

 
Nie możesz odpowiadać w tematach