Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Go down

NIEOBECNOŚCI Pisanie by Arcanine on 28.03.18 1:31
    
ZASADY
- Maksymalna długość nieobecności to trzy miesiące. Po ich upływie zgłoszenie jest kasowane.
- Jeżeli z jakichś przyczyn nieobecność przekracza nasze umowne maksimum napisz kolejnego posta.
- W poście należy umieścić status zgłoszenia: AKTUALNE/NIEAKTUALNE.
- Wypisujemy wszystkie swoje konta. Po łebkach.

Kod:
[b]KONTA:[/b]
[b]TERMIN:[/b]
[b]POWÓD:[/b]

— Naprawdę jesteś niemiły — odparła — wiesz o tym? Masz problem z kobietami?
— Z mężczyznami, kobietami, psami. Nikogo nie faworyzuję — wyjaśnił. —
Wszyscy mnie wkurwiają.
Arcanine

Wilczur     Poziom E

Liczba postów :
25910

Powrót do góry Go down

Re: NIEOBECNOŚCI Pisanie by Ishida on 07.04.18 11:32
    
KONTA: Ishida, Anais, Catrick
TERMIN: do niedzieli albo do końca następnego tygodnia albo do końca matur aka 18.05
POWÓD: utopiłam sobie laptopa i nie da się go uratować, a ja tone w maturach - zamrażajcie wątki, jeśli potrzebujecie ruszyć dalej, bo nic nie mogę obiecać.
Aktualne.

{motyw} {głos} {#6d2e4d}

Ishida

Pisarz

GODNOŚĆ :
Jin Ishida

Liczba postów :
312

Powrót do góry Go down

Re: NIEOBECNOŚCI Pisanie by Isla on 08.04.18 19:44
    
Nick - Isla, Valentin, Emanuela
Czas - na razie rzucę, że do maja, bo do tego czasu chciałabym się ze wszystkim ogarnąć, ale nie wiem, czy będę w stanie.
przedłużam, ale nie umiem odpowiedzieć, o ile. Odpisy będą, naprawdę się o to postaram i będę się pojawiać, ale nie z taką częstotliwością jak wcześniej.
Powód - szkoła, z którą muszę sobie poradzić i przede wszystkim praca, która teraz zacznie zajmować mi prawie każdy weekend. Postaram się gdzieś w tym wszystkim odpisywać, ale jeśli ktoś stwierdzi, że chce sobie zwolnić fabułę i zamrozić wątek, proszę się nie krępować.

Aktualne

Ostatnio zmieniony przez Isla dnia 02.05.18 22:40, w całości zmieniany 1 raz

{ motherly love }

#700D0D
Isla

Desperatka

GODNOŚĆ :
Isla Hart. Żadna Helga. Tfu.

Liczba postów :
469

Powrót do góry Go down

Re: NIEOBECNOŚCI Pisanie by Warner ✘ on 15.04.18 13:36
    
KONTA: Warner, Hiraeth, Kapitan, Satoru, April.
TERMIN: do 3 miesięcy, ale mam nadzieję, że jednak krócej.
POWÓD: życie. Nie mam obecnie głowy ani chęci do regularnej gry, niemniej postaram się odpisywać tam, gdzie trzymają mnie deadline'y.

aktualne

All we know is time, it's slipping from our lives
A world that kept the truth hidden in the lies
Warner ✘

Eliminator     Biomech

GODNOŚĆ :
Egzystuje pod pseudonimem Warner, cywilom przedstawia się skrótem imienia, zaś w siedzibie znają jego pełną godność — Ryūtarō Moriyama.

Liczba postów :
1337

Powrót do góry Go down

Re: NIEOBECNOŚCI Pisanie by Tchórz on 26.04.18 13:48
    
nick: Oleander, Tchórz
czas: od 26.04 do mniej więcej drugiego tygodnia maja, może dłużej
powód: zacząłem chodzić do szkoły, muszę nadrobić 4 miesiące wakacji, do tego mocno zajęty czas przez terapie + pracuję (poniekąd)
!!! proszę mi nie usuwać konta Tchórza, piszę mu kp, ale po prostu nie mam na niego teraz czasu !!!

aktualne
Tchórz

GODNOŚĆ :
Fitch.

Liczba postów :
2

Powrót do góry Go down

Re: NIEOBECNOŚCI Pisanie by Googly Vandal on 06.05.18 20:00
    
Petrovna napisał:konta: petrovna/googly
termin: do końca kwietnia
powód: egzaminy i bardzo ciężki okres w życiu, który utrudnia mi wczucie się w grę.
Będę odpisywać na misji, może w kilku innych wątkach, ale tego drugiego nie obiecuję.
aktualne
Utopiłam telefon, mój komputer nie żyje,
przedłużam zatem całkowitą nieobecność do końca maja/połowy czerwca.

Konta: Googly / Petrovna
Termin: do początku lipca
Powody: wciąż nie odzyskałam laptopa, poza tym na horyzoncie pojawił się beznadziejny okres sesji i wyjazdu. Jadę do dziury, w której nie ma zasięgu ani co gorsza internetu (nie wiem czy przeżyje tak okropne warunki).

aktualne

Ostatnio zmieniony przez Googly Vandal dnia 06.06.18 11:26, w całości zmieniany 1 raz

#7AC7A6 - posty na M-chat #C77AA6 - mowa
Googly Vandal

Student

GODNOŚĆ :
Nozomi znana też jako Vandal lub Gremlin

Liczba postów :
89

Powrót do góry Go down

Re: NIEOBECNOŚCI Pisanie by Fucker on 07.05.18 13:26
    
KONTA: Fucker, Zero, Laviah, Ian, Heath, Daiki.
TERMIN: Koniec maja/początek czerwca.
POWÓD: Pewnie będzie mnie mało, bo tak samo jak u Yuu, zbliżają mi się terminy zaliczeń, a jestem trochę w dupie, więc większość czasu będę poświęcał właśnie na kończenie prac. Postaram się jednak odpisywać tam, gdzie termin goni i ewentualnie naskrobać coś w przerwach.

Aktualne.

You see this face? This is my face of
NOT GIVING A SHIT.
Fucker

Rottweiler     Opętany

Liczba postów :
5735

Powrót do góry Go down

Re: NIEOBECNOŚCI Pisanie by Shay on 10.05.18 8:25
    
KONTA: Tyrell, Shay, Yenewellia.
TERMIN: parę tygodni.
POWÓD: praca, praca, praca — ostatnio mnie nie oszczędza. Z tego też powodu posty będą pojawiać się z opóźnieniami.

Edit: sytuacja powinna się unormować pod koniec czerwca/początek lipca.

Aktualne.

Ostatnio zmieniony przez Shay dnia 18.06.18 21:06, w całości zmieniany 1 raz

mowa: {#41344e} || kontrola: { #4a2020}
x I created a monster, a hell within my head x
Shay

Krupier     Opętany

GODNOŚĆ :
Takahiro 'Shay' Karasawa.

Liczba postów :
930

Powrót do góry Go down

Re: NIEOBECNOŚCI Pisanie by Fabien on 25.05.18 23:22
    
KONTA: Kesil, Jahleel, Fabien.
TERMIN: Koniec czerwca - pierwszy tydzień lipca.
POWÓD:

Lista powodów mojej nieobecności:
Od względnego początku:
- Dzięki cudownym zdolnościom logistycznym prowadzących na mojej uczelni mam teraz po 2-3 kolokwia na tydzień.
- A potem jest sesja do pierwszego tygodnia lipca. Yey.
- Podupadam na zdrowiu, szczególnie rzuca mi się na oczy i łysieję. Zapuszczam krople, mam też antybiotyk. Staram się wobec tego nie siedzieć przed kompem zbyt długo.
- Mam ostatnio często migreny, chociaż to chyba można podciągnąć pod punkt wyżej. Tak czy tak, staram się ratować, czym mogę, ale niewiele rzeczy pomaga (zauważyłem, że energetyki i cukier dają radę, ale po tym nie mogę potem spać i na drugi dzień jest gorzej ~~").
- Jokes on you, i tak nie mogę spać. Męczą mnie ciężkie oraz psychodeliczna koszmary.
- Wena wyparowała. Męczę posty gorzej niż małe dziecko kota.
- W gruncie rzeczy zamulam wszędzie i ze wszystkim, nie chce mi się żyć, usypiam w losowych miejscach oraz losowych godzinach (prym nadal wiedzie moje łóżko, ale dzielnie goni je fotel na korytarzu szpitalnym, w którym drzemię regularnie).

Wydaje mi się, że jestem ze wszystkim tu na czysto. Powtarzam jednak: wydaje mi się. Mój ogar czegokolwiek poza uczelnią jest na ten moment ujemny, więc jeśli gdzieś zalegam z postem, ktoś mi gdzieś odpisał (i chce już odpis zwrotny) albo czegoś zapomniałem zrobić, a miałem zrobić na wczoraj i nie może poczekać do lipca, proszę się przypomnieć na gadu/telegramie/pm/sms/jakimkolwiek innym komunikatorze. Nawet sową może być. Listem w butelce. Bernardynem. Forum zupełnie nie ogarniam i odpisuję tylko tam, gdzie mnie ludzie męczą. Z góry też przepraszam, jeśli zapomniałem gdzieś odpisać. Nie bijcie. Życie to już za Was robi.

Aktualne.

{848494}
Fabien

Anioł

GODNOŚĆ :
Fabien

Liczba postów :
46

Powrót do góry Go down

Re: NIEOBECNOŚCI Pisanie by Chashka on 27.05.18 18:14
    
Alcide napisał:Nick: Al, Chash, Hyde, Hype, Roma, Deucent.
Czas: do końca maja.
Powód: nie znikam, ale będzie mnie mniej tak do 16.05. włącznie (+ Pyrkon). Już teraz mam zmniejszoną aktywność (off-top pod ten termin się nie łapie) — może być lepiej lub gorzej; zależy jak dobrze rozplanuję sobie czas. Czekają na mnie zobowiązania i ich zbliżające się deadline'y, a to wiedzie aktualnie prymat.

Aktualne

Podtrzymuję i przedłużam do końca czerwca. Zostało mi najważniejsze zobowiązanie, a z nim nie mogę zbytnio zwlekać, ani go przedkładać nad cokolwiek innego. Będę wchodził, jak dostanę PW i aby wrzucać posty (w tym wypadku najpewniej hurtem).

Aktualne

скатертью дорога   (KRZYŻYK NA DROGĘ)

прятаться:

ROSYJSKI    POLSKI    JAPOŃSKI    ANGIELSKI
Chashka

Hydra     Nosiciel

GODNOŚĆ :
Илья Антонович Морозов.

Liczba postów :
1228

Powrót do góry Go down

Re: NIEOBECNOŚCI Pisanie by Ciro on 28.05.18 0:48