Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Zabawy


Strona 29 z 81 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 55 ... 81  Next

Go down

Pisanie 06.06.18 15:18  •  Y(our) reactions - Page 29 Empty Re: Y(our) reactions
Kiedy grasz w PUBGa i przez 90% czasu byłeś poza strefą, a gdy w końcu do niej wbiegasz i chcesz zabić typa, okazuje się że animacja przeładowania broni się nie skończyła po ostatnim strzale przez co typ miał czas żeby Cię zabić - i umierasz z rozgrywka w której tylko biegłeś do strefy.

Y(our) reactions - Page 29 Giphy
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 06.06.18 20:59  •  Y(our) reactions - Page 29 Empty Re: Y(our) reactions
Kiedy grasz w Ligę już kilka lat, zagrałeś plejsmenty po pijaku, dlatego wrzuciło cię na flexach i soloduo do jakiegoś bronzu i nie możesz z tego wyjść, bo a) sam gry nie ugrasz, bo nie grasz hypercarry, bo to nudne, b) team wiecznie feeduje albo robi głupie calle. FML
Y(our) reactions - Page 29 Giphy
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 06.06.18 21:03  •  Y(our) reactions - Page 29 Empty Re: Y(our) reactions
Daisen Fuyuame napisał:Kiedy grasz w Ligę już kilka lat, zagrałeś plejsmenty po pijaku, dlatego wrzuciło cię na flexach i soloduo do jakiegoś bronzu i nie możesz z tego wyjść, bo a) sam gry nie ugrasz, bo nie grasz hypercarry, bo to nudne, b) team wiecznie feeduje albo robi głupie calle. FML
Y(our) reactions - Page 29 Giphy
                                         
Verity
Studentka
Verity
Studentka
 
 
 

GODNOŚĆ :
Daisy Verity Greenwood


Powrót do góry Go down

Pisanie 06.06.18 21:10  •  Y(our) reactions - Page 29 Empty Re: Y(our) reactions
Verity napisał:
Daisen Fuyuame napisał:Kiedy grasz w Ligę już kilka lat, zagrałeś plejsmenty po pijaku, dlatego wrzuciło cię na flexach i soloduo do jakiegoś bronzu i nie możesz z tego wyjść, bo a) sam gry nie ugrasz, bo nie grasz hypercarry, bo to nudne, b) team wiecznie feeduje albo robi głupie calle. FML
Y(our) reactions - Page 29 Giphy

Y(our) reactions - Page 29 Giphy

Przy czym ja nie mogłam wyjść z silvera, ale w goldziku to już spoczko, kierowniku |:
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 07.06.18 21:31  •  Y(our) reactions - Page 29 Empty Re: Y(our) reactions
Kiedy w trakcie kończenia podrozdziału, nastawiasz się psychicznie na napieprzanie postów z Tyrem i sprawdzasz jego gotowość do pracy, a on rzuca ci tekstem – Chodź spać. Nie pierdol:
Y(our) reactions - Page 29 Chris-evans-laughing-gif-9
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 07.06.18 22:02  •  Y(our) reactions - Page 29 Empty Re: Y(our) reactions
Kiedy kolejny raz ludzie dają dupy z odpisami w misji i teraz nie wiesz jak zrobić grupy, żeby wszystko miało ręce i nogi.

                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 07.06.18 22:07  •  Y(our) reactions - Page 29 Empty Re: Y(our) reactions
Jak będzie wyglądało moje lato (i jak wygląda co roku):


                                         
Verity
Studentka
Verity
Studentka
 
 
 

GODNOŚĆ :
Daisy Verity Greenwood


Powrót do góry Go down

Pisanie 07.06.18 22:07  •  Y(our) reactions - Page 29 Empty Re: Y(our) reactions
Arcanine napisał:
Kiedy kolejny raz ludzie dają dupy z odpisami w misji i teraz nie wiesz jak zrobić grupy, żeby wszystko miało ręce i nogi.


Podbijam.
                                         
Yury
Windykator     Opętany
Yury
Windykator     Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Wcześniej Kido Arata, teraz Yury. Czasem Wujek Menel (c)Chyży.


Powrót do góry Go down

Pisanie 07.06.18 22:09  •  Y(our) reactions - Page 29 Empty Re: Y(our) reactions
Arcanine napisał:
Kiedy kolejny raz ludzie dają dupy z odpisami w misji i teraz nie wiesz jak zrobić grupy, żeby wszystko miało ręce i nogi.


^ Kiedy chwile temu myślałam o tym samym, ale postanowiłam, że najpierw napiszę jeden post, a potem pomyślę nad misją.



edit. chodźmy do jednej grupy, przynajmniej coś ogarniemy.
                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 07.06.18 22:12  •  Y(our) reactions - Page 29 Empty Re: Y(our) reactions
Yū ✿ napisał:
Arcanine napisał:
Kiedy kolejny raz ludzie dają dupy z odpisami w misji i teraz nie wiesz jak zrobić grupy, żeby wszystko miało ręce i nogi.


^ Kiedy chwile temu myślałam o tym samym, ale postanowiłam, że najpierw napiszę jeden post, a potem pomyślę nad misją.


Kiedy zostały dwie godziny do końca terminu, nie mamy nawet pół wiersza, a Yuu i tak przekłada post na misji pod wszystkie inne:

                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 07.06.18 22:16  •  Y(our) reactions - Page 29 Empty Re: Y(our) reactions
Kiedy staram się zrobić cokolwiek dla kogokolwiek, a i tak wszędzie słychać narzekanie.

                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Zabawy

Strona 29 z 81 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 55 ... 81  Next

 
Nie możesz odpowiadać w tematach