gry online :: M3 :: Ścieki :: Okolice wejść

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down


Re: Blok mieszkalny przeznaczony do rozbiórki

Pisanie by Gość on 8/2/2018, 13:40
Piekło nie będzie miało nad nami władzy.
Kobieta była znacznie wyluzowana, nie kontrolowała poczynań nieznajomego tak czujnie, jak on jej. Oczywiście to nie oznaczało iż go ignorowała, nic z tych rzeczy. Nie obawiała się go, bowiem gdyby chciał tak bardzo jej zniknięcia, nie zawahałby się i zastrzeliłby ją gdy miał do tego okazje. Mała poprawka... Okazji nie miał żadnej, jednak mniejsza z tym. Po dalszych oględzinach, zauważyła kocice. Nie wychodziła z nory, nie wyganiała jej też. Postanowiła spróbować zdobyć dla niej trochę żarcia.
- Zawrzyj się w końcu...
Mruknęła poirytowana, mając już dość słuchania jednego i tego samego. Koty pełzały po pomieszczeniu, głównie przy mężczyźnie, który je dokarmiał. Wiedziały jak się ustawić. Obserwując ich chwile, skupiła się po chwili na karmie dla kocicy. Zażądała jej, oczywiście ten nie zamierzał jej dać nic za darmo. Westchnęła, przewracając teatralnie ślepiami.
- Nie bądź śmieszny Wielki Obrońco Zwierząt...
Odparła do niego monotonnym głosem. Nie zamierzała udowadniać mu swojej wartości, ani też nie zamierzała mu nic dawać. Nie był wart tego ani on, ani ta kocica. Jedynie co teraz mogła zrobić dla niej to okazać jej miłosierdzie, poprzez szybkie uśmiercenie jej. Zero bólu, zero zmartwień. Ból z powodu głodu był okropny. Potrafiła sobie radzić bez karmy, dlatego też po chwili bezceremonialnie zamierzała wrócić do pomieszczenia, gdzie znalazła kocice. Gdy juz tam dotrze, zbliży się do dziury i zaś kucnie. Kolejny syk.
Eh...
Zaciskając rękę w pieść, wsunie ją w otwór, niemalże od razu napotykając pazury kocicy, która zaatakowała niepowołaną łapę. Ta jednak ją pochwyci i wyciągnie siłą z nory. Kocica była czarna jak noc, jak i była brzemienna, co tylko utwierdziło kobietę w przekonaniu iż musi faktycznie być jej ciężko. Puści ją, obserwując. Kolejne syknięcia, jak i próba powrotu do schronienia. Yuki niespecjalnie jej ułatwiła tą zabawę, łapiąc ją za futro na karku, po czym podniosła.  Kocica była osłabiona, ale jednak waleczna, nic dziwnego. Wstanie opierając kotkę o swoją klatkę piersiową, a nawet docisnęła ją, by uniknąć natarcia pazurami. Miauknięcia i kolejne syki. Jeżeli chłopak nie przybył tu jeszcze, to kobieta skieruje się do niego z kotem na sobie, którego próbowała uspokoić, jednak to nie było takie proste... Tak czy inaczej w chwili gdy będzie miała kolejne spotkanie z mężczyzną, złapie kocice pewniej, po czym podrzuci ją w kierunku Mężczyzny, który jeśli ją złapie odczuje także iż kocica wczepi się w niego pazurami.
-Nakarm, bądź zabij i oszczędź jej bólu.
Odparła z chłodem, obserwując poczynania rozmówcy. Jeśli wcześniej zerkał na jej nadgarstki, to zobaczy iż ta nie posiada przepustki, rękaw płaszcza jednak był za mocno zaciągnięty, by mógł dostrzec coś więcej.
avatar

Gość
Gość

Powrót do góry Go down


Re: Blok mieszkalny przeznaczony do rozbiórki

Pisanie by Gość on 11/2/2018, 14:50
Nie ulegało wątpliwościom, że bezcelowe kręcenie się dziewczyny po kocim budynku nie przypadło łowcy do gustu głównie z tego względu, że całą uwagę musiał poświęcić na śledzenie jej kroków, a to nie pomagało przy próbie wcześniejszego zauważenia jakiegoś prawdziwego zagrożenia. Wszelkie jej komentarze, które - nie ukrywajmy - wcale nie pomagały w zjednaniu choćby neutralnego podejścia do niej, puścił mimo uszu. Wrócił do swoich kotów, jej poświęcając tylko podejrzliwie rzucane spojrzenia. Nic więc dziwnego, że nie spodziewał się, że postanowi rzucić w niego... kotem.
Nie wiedział czy bardziej z odruchu czy z powodu wczepiających się w niego kocich pazurów, ale zwierzaka złapał. Początkowo ten wylądował na jego kolanach, ale po chwili wbił się w jego przedramię i tam już pozostał sycząc wściekle i wisząc łbem w dół. Lazarus machnął bezradnie ręką, próbując zwierzę z siebie z rzucić. Na próżno. Obcy ludzie, inne koty, dziwne położenie i kotką wręcz rzucało gdy prychała agresywnie na wszystko.
- Zabij? - powtórzył, prychnięciem wtórując kotce - Zabawy w bozię się zachciewa? Szkoda, że nie jest większy. Zeżarłby cię i byłby spokój. Koty nie są durne jak ludzie, poradzą sobie.
Na wyraźnie zniszczonej bluzie mężczyzny pojawiło się kilka niewielkich plamek krwi, widać małe tygrysiątko dzielnie walczyło z jego ręką. Zwłaszcza, że reszta kotów wyraźnie zainteresowała się intruzem i próbowała go sięgnąć - zarówno łapkami jak i nosami. Kotka nie miała zamiaru na to pozwolić.
Brak przepustki u nieznajomej coraz bardziej pasował do jej całokształtu, choć łowca zdążył ją już zaklasyfikować jako potencjalnego wymordowanego. Tylko te potwory tak niefrasobliwie potrafiły zagryzać się bez żadnego powodu.
- Takie zabawy możesz uskuteczniać u siebie, za murami, nie tutaj.
avatar

Gość
Gość

Powrót do góry Go down


Re: Blok mieszkalny przeznaczony do rozbiórki

Pisanie by Gość on 12/2/2018, 15:25
Don't think twice before you listen to your heart
Follow the trace for a new start.

Czy kręciła się bezcelowo? Możliwe, zważywszy na to iż wcale nie musiała się zainteresować kotem. Czemu to zrobiła? Nie była to zaczepka w kierunku nieznajomego, niemniej posiadała serce, nawet jeżeli zimne, to nadal ono było. Nie próbowała, nie starała się o dobry kontakt z mężczyzną. Widocznie uważała to za zbędne, choć wizja użycia go jako ofiary w jednym z modlitewnych aktów, była kusząca, to jednak odpuściła sobie. Poszła po kota, którym cisnęła w mężczyznę, gdy wróciła.
- Nie powiedziałam że są, niemniej stąd czuje smród twojej zgniłej duszy, która nigdy nie zaznała głodu...
Słowa rzucone w ciemną otchłań tajemniczości. Gołd był stonowany, jak i chłodny. Było jej to obojętne co zrobi z tym kotem. Co prawda te umiały sobie poradzić, jednak z kocicami bywało różnie. No ale mniejsza z tym. Obserwowała przez chwile zachowanie zwierząt, jak i samego rozmówcy.
- Kogut, tylko na swoim gnojowisku dużo może...
Mruknęła na jego słowa, które nie robiły na nim wrażenia, po czym sięgnęła za pas, dobywając z stamtąd swoją broń, w postaci rurki, po czym wydawała się zignorować obecność chłopaka, skierują się do pomieszczenia, gdzie się spotkali. To tam usiadła ponownie, po czym rozwinęła broń, która z trzaskiem upadła na ziemie, a następnie wróciła do ponownego jej czyszczenia. Cóż skoro rozmowa niezbyt się im kleiła, to równie dobrze będzie, jak będą siedzieć osobną i nie włazić sobie w drogę.

***

Nie zwracając już większej uwagi na chłopaka, skupiła się na oczyszczanie broni, robiąc to z niezwykłą precyzją. Pilnowała by łańcuch nie był skąpany, ani rdzą, czy też krwią. Mężczyzna opuścił budynek, a kobieta jeszcze jakiś czas w nim była. rozejrzała się po nim dokładniej, po czym dopiero zdecydowała się go opuścić.
z/t


Ostatnio zmieniony przez Yuki dnia 13/2/2018, 19:15, w całości zmieniany 1 raz
avatar

Gość
Gość

Powrót do góry Go down


Re: Blok mieszkalny przeznaczony do rozbiórki

Pisanie by Gość on 12/2/2018, 23:20
Odczekał cierpliwie swoje, licząc, że samica szybko znudzi się sterczeniem nad nim i rzucaniem mu mrocznych sentencji. Jej słowa spowodowały u łowcy rozbawione prychnięcie. Tym razem nie udawane. Wzmianka o niezaznaniu głodu co prawda na moment przywołała mu przed oczyma obraz, którego wolałby już nigdy nie oglądać, ale sam fakt bycia ocenianym przez jakąś wymordowaną bezdomną wybitnie przypadł mu do gustu. Mimo to odejście dziewczyny powitał westchnięciem ulgi. Podejrzewał, że za kilka chwil ponownie zobaczy ją w drzwiach jego pomieszczenia, gdy znudzona brakiem towarzystwa przyniesie mu kolejne zwierzę bądź wymyśli nowy powód by kręcić się po bloku.
- Będziecie grzeczne, kituszki? - spytał, drapiąc najgrubsze zwierzę po grzbiecie - Nie podchodźcie do dziwnej pani i nie bijcie się, tak? Przyniosę wam jakieś kocie zabawki od Ishidy.
Boris wyprostował się na równe nogi, ignorując bolesne strzyknięcie w kolanie i buciorem odsunął pustą miskę za stertę gruzów. Lepiej żeby od razu nie rzucała się w oczy ewentualnym robotnikom. Zgarnął z ziemi resztę paczki z karmą, zawinął ją szczelnie i niewielki już pakuneczek schował do kieszeni bojówek. Miał jeszcze jeden budynek do obskoczenia. Naciągnął kaptur bluzy na głowę i wymknął się korytarzem na osiedle, odprowadzony przez hordę swoich wiernych kocich paziów liczących na jeszcze jedną, ostatnią chrupeczkę. Po drodze jeszcze tylko zgłosi innym łowcom informację o kręcącym się w pobliżu intruzie i w poczuciu dobrze wykonywanego obowiązku będzie mógł śmigać dalej.

[ z tematu ]
avatar

Gość
Gość

Powrót do góry Go down


Re: Blok mieszkalny przeznaczony do rozbiórki

Pisanie by Reoone on 10/12/2018, 18:05
Wąskie uliczki --> Kot + Saiyuri

Tutaj.
 Oczy zaświeciły mu się, gdy dostrzegł wśród opuszczonych baraków znajomy sobie blok mieszkalny. Był przeznaczony do rozbiórki, już wieki temu nawiasem mówiąc, a mimo to nadal stał tutaj samotny wśród gruzów i tego co pozostało po innych użytkowych gmachach. Okolica nie była najprzyjemniejsza, ale właśnie w te strony kierował się kot umieszczony w ramionach kobiety, której wydawał w myślach polecenia.
 W pewnym momencie zdał sobie sprawę, że nie przeszkadza mu to aż tak bardzo, jak myślał. Nigdy nie zaangażował się w akcję tego rodzaju sam z siebie, zawsze wykonywał polecenia innych, najsumienniej jak tylko potrafił. Mimo to, dopiero odrobina samowolki dała mu poczucie wartości, którego od dawna potrzebował. Miał tylko nadzieję, że pomyślnie przejdzie ten mały test, który sam sobie zadał, gdy przeszedł mu przez myśl pomysł, by przyprowadzić bezbronną kobietę-hycel do gniazda gryzoni.
 Postarał się zadbać o wszystko, co mogłoby wyjść nie tak. Cały czas upewniał się, że nikt go nie śledzi, krążył i nadkładał drogi dla potencjalnych szpiegów, kazał kobiecie wyrzucić wszystko co ze sobą miała, a przepustkę wraz z lokalizatorem unicestwiła jeszcze na jego oczach. Powinno być bezpiecznie.
Wejdź na teren tego blokowiska i poczekaj tu na mnie.
 Rozkazał jej i wyślizgnął się z ramion kobiety, by w kilku kocich susach wspiąć się na jeden ze zniszczonych do połowy murów. Upewnił się, że nie stracił kobiety z pola widzenia i wykonał kilka dzikich ruchów ogonem, po czym natychmiast wrócił do Saiyuri.
 Obszedł ją najpierw dookoła obwąchując, a potem usiadł na przeciw, na podwyższeniu z pustaków.
Gdy zjawi się tutaj kilku moich przyjaciół pozwolisz im się grzecznie związać. Nie próbuj się szarpać i nie wydawaj z siebie żadnych odgłosów. Będąc dla ciebie mili, póki i ty pozostaniesz miła i... przepraszam, że musisz przez to przechodzić. Byłoby lepiej, gdybyś nie należała do S.SPECu
 Okręcił ogon wokół łap i czekał cierpliwie świdrując bursztynowymi oczami spojrzenie kobiety. Okolica była cicha i wyglądała na opustoszałą. Dla pewności jednak Reo przyprowadził ich w cień jednego z pięter stając tak, by nie dało się ich dostrzec z daleka.
 W końcu pojawiła się także wezwana pomoc. Ludzie o zakrytych twarzach, którzy najpierw mową ciała zdradzali nieufność względem jednego i drugiego, ale kiedy Louma zbliżył się do jednego z nich, dał złapać się za futro na karku a potem opuścić, skierowali się oni do kobiety, najpewniej by wykonać to, przed czym ostrzegał kobietę kot.
Bądź grzeczna, a nie stanie ci się krzywda...
 Powtórzył.

Koci pomruk: 3/3Reoone

Reoone
Wtajemniczony
GODNOŚĆ :
Konegi Louma, Lwiątko


Powrót do góry Go down


Re: Blok mieszkalny przeznaczony do rozbiórki

Pisanie by Saiyuri on 10/12/2018, 18:25
Prowadziła ich oboje tak jak Reoone sobie tego życzył. Dotarli w końcu na miejsce przeznaczenia. Opuszczony kompleks mieszkalny był idealnym miejscem gdzie mogli się nią zająć łowcy. Nikt się tamtędy nie kręcił, nie było sensu wysyłać tam nawet okazjonalnych patroli. Nikt tam nie usłyszałby jej krzyków o pomoc, o ile jakieś z siebie będzie wydawać. Stanęła w miejscu i skinęła głową że rozumie kolejne polecenie. Minęło kilka minut zanim zwierze wróciło i wyjaśniło co ją czeka. Czy była w stanie przeciwstawić się jego woli? Nie. Nie była nawet do końca świadoma sytuacji w jakiej się znajduje.
Pojawienie się pozostałych łowców nie zrobiło na niej wrażenia.. jeszcze. Nie drgnęła nawet jak do niej podchodzili, z pustym wyrazem twarzy podała ręce gdy chcieli ją związać. Pozwoliła im na to teraz, gdyby nie była zahipnotyzowana to pewnie dała by w ryj pierwszemu który by się do niej zbliżył. Teraz bardzo grzecznie, zbyt posłusznie jak na nią wszystko szło po myśli kocurka. Ale co się stanie kiedy dojdzie do siebie? Przyjrzy się każdemu napastnikowi dokładnie i przeanalizuje sytuację? Będzie się stawiać czy posłusznie wykona każde polecenie bez szemrania? Zaraz się pewnie wszystko okaże.


Sai mowa: #990099 || Rin mowa: #ff6600
Saiyuri

Saiyuri
Hycel
GODNOŚĆ :
Saiyuri Kurayami


Powrót do góry Go down


Re: Blok mieszkalny przeznaczony do rozbiórki

Pisanie by Reoone on 10/12/2018, 18:53
  Bezimienni łowcy, którzy pojawili się by pomóc kotu w zabezpieczeniu kobiety ukrywali swoje twarze za maskami. Swoim wyglądem wywoływali niepokój nawet u Reoone, ale młody wymordowany przywykł już do tego, że wartownicy dobrze maskują się zanim będą mieli pewność, że pokazania twarzy jest bezpieczne. Kotowaty nie miał takiej możliwości. Kiedy przekazał kobietę w ręce zawodowców, sam odsunął się ostrożnie, a potem powoli przybrał ludzką formę, pozostając przez kilka niezręcznych chwil bez żadnego ubrania. Jakieś miłosierne ręce człowieka za maską przekazały mu workowate spodnie i kawałek narzuty, którą mógł się osłonić przed nieproszonym wzrokiem. Mimo wszystko czuł się bardzo źle bez bielizny i w za dużych ciuchach.
  — Dziękuję — wyszeptał mimo to do towarzysza, sądząc po posturze - kobiety.
  W tym samym czasie wartownicy podzielili się w zadaniach. Jeden zaczaił się przy oknach piętra sprawdzając okolicę, jeden zniknął gdzieś już na samym początku, najpewniej po to by złożyć meldunek do kryjówki, a ostatni korzystając z resztek posłuszeństwa kobiety związał ją liną, którą akurat jedno z nich miało pod ręką. Z kawałka materiału stworzyli prowizoryczny knebel i opaskę na oczy. Usadowili Saiyuri siłą na betonowych blokach, łącząc ze sobą nogi i ręce, wykręcone do tyłu tak, by trudniej było nimi poruszać. Oklepał całą sylwetkę kobiety dla pewności, że nie ma ze sobą broni i kątem oka rzucił na zniszczoną przepustkę. Dla pewności przytrzymując nadgarstek kobiety zmiażdżył mechanizm kawałkiem cegły.
  — Masz na sobie jakiś nadajnik? Czip, albo inne cholerstwo? — zapytał męski głos, zniekształcony przez maskę.
Chociaż Saiyuri nie mogła tego widzieć, łowca przyglądał się jej czekając na to, aż w jakiś możliwy dla niej sposób zakomunikuje swoją odpowiedź.
  Reoone w tym czasie odziany już w ciuchy zbliżył się ponownie do kobiety. Tym razem górował nad nią, stojąc wyprostowany w swojej ludzkiej formie. Był trochę zmieszany tym, że w ciągu godziny z głaskającej go kobiety pojmana zmieniła się w powiązaną sznurami i materiałami ofiarę, ale zmusił się, by grać twardego. To była jego pierwsza pochwycona samodzielnie osoba i chociaż jeszcze niedawno mieszkał jako zwykły uczeń na terenie M-3, teraz czuł się już trochę bardziej łowcą. Przyjemne dreszcze wędrowały mu wzdłuż kręgosłupa.
  — Jesteś hyclem, prawda? — Zapytał, siląc się na delikatną zmianę głosu. Nie chciał brzmieć jak gówniarz, ale właśnie taką barwę posiadał. Mało kto oskarżyłby go o wiek zahaczający o japońską pełnoletniość.

Koci pomruk przerwa: 1/4Reoone

Reoone
Wtajemniczony
GODNOŚĆ :
Konegi Louma, Lwiątko


Powrót do góry Go down


Re: Blok mieszkalny przeznaczony do rozbiórki

Pisanie by Saiyuri on 10/12/2018, 19:22
Urok rzucony na kobietę powoli zaczął puszczać a co za tym szło.. dezorientacja. Drgnęła zaskoczona czując jak jej całe ciało jest skrępowane czymś. Chciała się odezwać ale poczuła wepchnięty w usta kawałek materiału uniemożliwiający jej jakiekolwiek werbalne porozumiewanie się. Nie mogła nawet spytać gdzie jest i w jakim celu. Mruknęła coś cholernie niezrozumiale. Na wzroku też nie mogła polegać, miała na oczach jakąś szmatę. Poruszyła się próbując zbadać możliwości ruchowe. Napięła mięśnie ale sznur jedynie bardziej wgryzł się w ciało na nogach, rękach i korpusie. Debil by się skapnął że to porwanie. Usilnie próbowała sobie przypomnieć co się stało. Zaczerpnęła głębszy wdech przypominając sobie jak jej drogę przeciął kot z obróżką. Powoli wracało do niej to wszystko, widocznie zwierzak był dobrze wytresowany i ją zaciągnął w pułapkę. "Ktoś mnie znokautował..? Nie.. nie boli mnie tył głowy a żadnego podejrzanego typa nie widziałam.. tylko ten kot.." z zamyślenia wyrwało ją pytanie mężczyzny. Mruknęła coś pod nosem ponownie, ale zdając sobie sprawę że ten środek komunikacji jej odebrali westchnęła jedynie zrezygnowana. "Jak mają jakieś bardziej skomplikowane pytania dla mnie to nie popisali się inteligencją.." przemknęło jej przez myśl i pokręciła głową na boki. Nie miała żadnego wmontowanego chipa w ciało, skoro poczuła uderzenie w miejsce gdzie miała przepustkę. Musiała właśnie zniknąć z radarów organizacji. Ale ostatni sygnał został przecież zarejestrowany. Jeśli jej nie przeniosą to ma sporą szansę na ratunek. Nie miała bladego pojęcia że sama zniszczyła nadajnik swoim skalpelem hen daleko stąd.
Kolejne pytanie odnośnie jej przynależności do S.SPEC i miała ochotę przewrócić oczami. Pokiwała głową w górę i w dół. Nie było sensu kłamać, miała emblemat przyczepiony do krawatu z symbolem organizacji Hycli. Powoli zaczęła wciągać powietrze nosem, napełniając płuca do granic możliwości, sprawdzając jak bardzo jest związana sznurami, obliczając w głowie swoje szanse na uwolnienie się. Zarejestrowała dwa typy głosów "No to jest ich przynajmniej dwóch.." przeszło jej przez myśl gdy czekała na to co się stanie dalej. Musiała mieć więcej wytycznych zanim zacznie ewentualnie działać.


Sai mowa: #990099 || Rin mowa: #ff6600
Saiyuri

Saiyuri
Hycel
GODNOŚĆ :
Saiyuri Kurayami


Powrót do góry Go down


Re: Blok mieszkalny przeznaczony do rozbiórki

Pisanie by Reoone on 10/12/2018, 19:51
  Nie mógł wiedzieć jak w tym momencie wygląda rozumowanie kobiety, ale musiała domyślać się powoli w jaki sposób znalazła się nagle związana, gdzieś daleko od głównej ulicy przy której tętniłoby życie. Okolica milczała, jedynymi odgłosami były szurania butów łowcy i wymordowanego, którzy kręcili się wokół niej obserwując bacznie.
  Kobieta pokręciła głową na boki. Chociaż podstawy by jej wierzyć były nikłe, musieli uznać to chwilowo za prawdę. Nawiasem mówiąc kłamstwa za bardzo by jej się w tym momencie nie opłaciły. Łowcy mieli na straży czujkę, a poza tym nadal znajdowali się spory kawałek od kryjówki, w miejscu teoretycznie ogólnie dostępnym, tyle że opuszczonym. Drugie przytaknięcie - lwiątko musiał zapytać dla pewności, nawet jeśli odznaka mówiła sama za siebie.
  Powoli zbliżył się do Saiyuri, a potem powoli odczepił zawieszkę od jej krawata i zaczął obracać ją w palcach przyglądając się emalii i zdobieniom.
  — Jeśli kłamiesz, to zapłacisz za to później. Teraz ściągnę Ci knebel, ale jeden niewłaściwy dźwięk i pakuję ci kulkę w łeb — oznajmił mężczyzna. Odczekał chwilę, by kobieta mogła pojąć znaczenie jego słów, a potem zgodnie z tym co powiedział, ostrożnie zaszedł ją od tyłu i ściągnął knebel. — Nic ci się nie stanie, jeśli będziesz odpowiadać na pytania.
  Był gotowy w każdej chwili zatkać usta kobiecie jeszcze raz, gdyby chociaż zasugerowała, że zacznie krzyczeć, ale jeśli Saiyuri siedziała grzecznie, zaczął zadawać jej kolejne pytania.
  — Jak myślisz, gdzie i dlaczego tutaj jesteś?
  Zaostrzone paznokcie Reeona skrobały ostrożnie skórę na nadgarstkach. Denerwował się, chociaż ciężar zadawania najistotniejszych pytań został od niego zabrany. Zastanawiał się, czy zamaskowany który skierował się w stronę ukrytych przejść miał już okazję przekazać informacje i czy doświadczeni rebelianci uznają samowolkę wymordowanego za coś złego. Dotychczas wszystko wskazywało na to, że postąpił dobrze, ale mimo to naturalna nerwowość wychodziła na wierzch.Reoone

Reoone
Wtajemniczony
GODNOŚĆ :
Konegi Louma, Lwiątko


Powrót do góry Go down


Re: Blok mieszkalny przeznaczony do rozbiórki

Pisanie by Saiyuri on 10/12/2018, 21:20
Nie wiedziała czy jej wierzą czy też nie, w sumie to mało ją to obchodziło na chwilę obecną. Pokazałaby iście znudzony wyraz twarzy gdyby było jej to dane w tym momencie, ale opaska na oczach i knebel w buzi ograniczały mocno jej mimikę twarzy póki co. "Oho.. ktoś w końcu poszedł po rozum do głowy.." przeszło jej przez myśl. Kolejna groźna strasznego, bezlitosnego łowcy. Mogła skinąć głową że rozumie jego polecenie, ale po co? Chwila niepewności jeszcze nikogo nie zabiła przecież. Pozwoliła sobie wyjąć knebel z ust i milczała jak na grzeczną dziewczynkę przystało. Nadal miała zasłonięte oczy więc nie mogła się nikomu przyjrzeć dokładnie. Mogła jedynie zapamiętać głosy swoich oprawców. Splunęła gdzieś na ziemię próbując pozbyć się smaku szmaty którą miała jeszcze przed chwilą w pyszczku. - Paskudztwo.. - skomentowała jedynie pozostały smak po materiale.
W końcu padło jakieś konkretne pytanie, co prawda nie spodziewała się takiej treści. Prychnęła cicho z lekkim rozbawieniem, nie mogła inaczej. Odchrząknęła zaraz po tym i zamruczała jakby się zastanawiała nad odpowiedzią. - No cóż.. jest kilka powodów.. jestem kobietą.. i to wcale nie brzydką.. więęęęc.. może wpadłam ci w oko i chciałeś mnie zaprosić na randkę? Porwanie to dość oryginalny pomysł, dreszczyk emocji dodaje romantyzmu w tym wypadku.. co jeeszczeeee.. ach.. jestem też lekarzem.. więęęęć może któryś z twoich kompanów jest ciężko ranny czy też choruje na jakieś gówno przywleczone z Desperacji i chcecie żebym pomogła w zamian za moją wolność.. - mówiła dość uroczym, bardzo niewinnym głosem. Może z nich drwiła, a może po prostu miała taki sposób bycia dla porywaczy. -.. No i jest jeszcze taka opcja że pracuję dla S.SPEC i należę do oddziału Hycli.. czyli jednostka najczęściej wrogo nastawiona do łowców i wymordowanych.. tu może chodzić o zemstę dla przykładu.. co jeszcze.. co jeszcze.. ah.. może po prostu chcecie wyciągnąć ze mnie jak najwięcej informacji.. ale możecie się zawieść.. sprawuję głównie funkcję medyczne w organizacji.. robię to w mieście i poza jego murami.. taki.. woźny od zwłok czy tam znachor przy dogorywających.. zwał jak zwał.. - była dość gadatliwa a przy tym nieco arogancka. - Coś jeszcze? Ah no tak.. gdzie mogę się znajdować? Dosłownie wszędzie.. ale okolica jest cicha.. więc pewnie jakieś obrzeża miasta.. ciężko mi zidentyfikować okolicę, nie mam pojęcia ile czasu minęło od mojego spotkania z kiciusiem do teraz.. ale zaskoczycie mnie jak się okaże że jesteśmy na Desperacji.. to byłby nie lada wyczyn.. - dodała jeszcze na koniec i zamilkła.


Sai mowa: #990099 || Rin mowa: #ff6600
Saiyuri

Saiyuri
Hycel
GODNOŚĆ :
Saiyuri Kurayami


Powrót do góry Go down


Re: Blok mieszkalny przeznaczony do rozbiórki

Pisanie by Reoone on 16/12/2018, 19:19
  Mężczyzna z rękami skrzyżowanymi na piersi z narastającą irytacją obserwował kobietę podczas jej wyczerpującego wywodu. Ani on, ani Louma nie zakładali że kłamie, sądzili raczej, że jest beznadziejnie głupia, jeśli nie czuje powagi sytuacji. Kot miał czasami jeszcze jakieś obiekcje, ale surowe oblicze towarzysza broni kazało mu przypomnieć sobie, iż nie ma tu zbyt dużej mocy. Był wyłącznie narzędziem. Prawie jak patelnia, która dostarcza na talerz ciepłego naleśnika, a sama pozostaje wyłącznie obsypana zbędnymi okruszkami. Porównanie to wydawało mu się jednocześnie śmieszne jak i prawdziwe. Dokładnie tak się czuł.
  Lekkie, kocie kroki zaprowadziły go za plecy kobiety. Z tej perspektywy nie musiał przynajmniej patrzeć na jej twarz, która nadal w połowie obwiązana była szmatą zakrywającą oczy. Sumienie gryzło go trochę mniej.
  — Nie — odparł mężczyzna surowo. Swoim mocnym tonem przykuł nawet spojrzenie wymordowanego. — Jesteś w budynku S.Spec, w skrzydle szpitalnym. W pomieszczeniu od strony północnej. Przed sobą masz okno z widokiem na mur, jest uchylone, ale przed nami znajduje się wyłącznie park pod nadzorem. O tej godzinie nikt tam nie spaceruje.
  Dał jej moment na przyswojenie tych informacji. Reoone przyglądał mu się z lekko rozchylonymi ustami, ale nie wydał z siebie żadnego odgłosu. Skraj koszulki pochwyconej w chude palce zmiął się pod ich naciskiem. Czubek buta zarył w podłodze, a wzrok uciekł gdzieś na bok. Czuł się jak na przedstawieniu, którego tematyki w ogóle nie znał. Każda nowa scena, każda kwestia stojącego przed nim aktora budowała historię.
  — Nazywam się Edgar Wood. Kojarzysz to nazwisko? — Mężczyzna gwałtownie nachylił się nad Saiyuri i uderzył z całej siły w betonowe płyty po jej bokach. Natychmiast jednak wyprostował się i zaczął przechadzać po krótkim odcinku z rękami złożonymi za plecami. — Sekcja ochrony, stanowisko zastępcy kapitana. Zgarnęliśmy Cię na zlecenie Specjalnych.
  Zatrzymał się i spojrzał przez dziurę po oknie. Dla pojmanej miało to był okno, dla niego wyłącznie wykruszona ściana z wielkim otworem.
  — Zapytam jeszcze raz. Wiesz, dlaczego tutaj jesteś? — zapytał spokojnie, ale słowa miały w sobie więcej jadu niż wszystkie wcześniejsze.Reoone

Reoone
Wtajemniczony
GODNOŚĆ :
Konegi Louma, Lwiątko


Powrót do góry Go downSponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Powrót do góry