Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «
  • Wyciekły nowe informacje w sprawie kwarantanny na Virusie. O rozporządzeniach dowiesz się tutaj.
  • 16/03. Następna czystka już niedługo. Sprawdź czy twoje konta nie są zagrożone.
  • 14/03. Do 22 marca do godziny 20:00 jest czas na wznowienie wątków z przeszłości, alternatywnych oraz ze zdobywaniem umiejętności. W razie pytań należy napisać pw do Rhetta.
  • 06/03. Przeczytaj najnowsze ogłoszenie.
  • 20/02. Odbyło się kolejne losowanie chorób. Sprawdź czy twoja postać wciąż jest zdrowa!
  • 20/02. Zapoluj na niedźwiedzia babilońskiego.
  • 13/02. Kto sieje mak, ten zbiera wiernych. Wypowiedz się na temat KNW!
  • 11/02. W profilu, w zakładce Contact, pojawiło się nowe pole dla chętnych: discord.
  • 05/02. Co z organizacją Drug-on? Zaproponuj.

Go down

Pisanie on Pią Sty 26, 2018 1:56 am  •  Gra multiplayer Empty Gra multiplayer
CHOOSE YOUR CHARACTER

---PLAYER 1---

> Id
> Ego
> Superego

---PLAYER 2---

X Atsuko (character not available)
Kobieta, która uratowała mu raz życie. Nigdy więcej jej później nie zobaczył.

X Ándraste (character not available)
Oficer S.SPEC. Jedna z nielicznych osób które nie uczyniły mu krzywdy, a nawet starała się być miła, a przynajmniej nie tak bardzo stresująca jak być mogła. Ego mało co pamięta z ich meczącego spotkania. Prowadziła wtedy dochodzenie, które miało miejsce związku ze zbrodnią matki jego przyjaciółki Yuki. Przesłuchiwała go w tej sprawie.

X Chashka (character not available)
Poznany w bardzo niefortunnych okolicznościach (które zawierały przemoc, zwłoki i Yurego). Kolejne potwierdzenie, że świat w obrębie murów M3 bywa podejrzany, ostry i brutalny.

X Drzewo (character not available)
Ta futrzana androidowa powłoka wydaje mu się intrygująco znajoma. Może dlatego, że sam ją zbudował w ramach projektu zaliczeniowego na studia. Po otrzymaniu pozytywnej oceny android zawieruszył się gdzieś. Po latach spotkał go w spacerującego po ulicach M3. Jego koneksje z Łowcami pozostały dla Matta tajemnicą.

X Erich (character not available)
Poznajesz kogoś i zaczynasz lubić tego kogoś. Być może znacie się tylko jeden dzień, ale i tak żałujesz, że ten ktoś nie skorzystał z numeru telefonu, który mu dałeś.

> Hadrian
Spotkał się z dyktatorem, przez przypadek, ale nie poprosił o autograf.

X Hibiki (character not available)
Znana gwiazdka M3, celebrytka i piosenkarka, którą widział w telewizji tu i tam, raz nawet dał się namówić, żeby pójść na jej koncert. Jest trochę skonfliktowany czy lubi jej muzykę czy nie. Później poznał ją w dziwnych okolicznościach, nie mając pojęcia, że to jedna i ta sama osoba - wyglądała inaczej, przedstawiła się jako Lilli, naukowiec S.SPEC.

> Kraska
Oficer S.SPEC. Po raz pierwszy poznał ją, kiedy przewodziła jego grupie podczas wycieczki na szczyt góry, żeby mogli obejrzeć Spadające Gwiazdy. Niedługo później spotkali się w nieco mniej sympatycznych warunkach - w czasie kryzysu związanego z Apokalipsą.

> Kyōryū
Spotkali się ze dwa razy, ale ciężko to nazwać znajomością.

X Lettuce (character not available)
Poznana przez przypadek w momencie mini-kryzysu. Zaproponowała pomoc w odnalezieniu telefonu. Widzieli się na oczy może góra 5 minut. Prawdopodobnie już nigdy się więcej nie zobaczą.

> Meduza
Jedna z osób, z którą miał okazję poznać się związku z Apokalipsą.

X Miyako (character not available)
Miyako? Ach, ta sympatyczna młoda osóbka, której kiedyś pomagał przy odrabianiu zadań domowych? Ta, która popełniła samobójstwo? ...... ...

X Monday (character not available)
Mieliście kiedyś tego jedynego miłego znajomego, którego całkiem lubiliście, a potem ta osoba znika bez śladu, jakby nigdy nie istniała, pozostawiając po sobie jedynie kolejne smutne rozczarowanie urwanej znajomości? Tja, to jedna z tych osób.

X Rosaline (character not available)
Ego w życiu się nie spodziewał, że może mieć tak absolutnie... dziwną, badassową, agresywną znajomą. A jednak. W pewnym momencie przestała jednak odbierać jego telefony, więc ich kontakt urwał się. Matt nigdy nie dowiedział się, że była związana z Łowcami.

> Saiyuri
Pani naukowiec, która badała go w laboratorium S.SPEC sprawie kontaktu z Jeźdźcem Apokalipsy.

X Tomi (character not available)
Dziewczyna, która przyprawiła go o mały zawał serca i utratę telefonu komórkowego. W teorii nigdy się nie spotkali, a znajomość w zasadzie pozostała jednostronna - Tomi uprawiała skuteczny stalking.

> Tōketsu
///

> Verity
Każdy Jelonek powinien mieć swojego opiekuńczego Zielonego Ducha.

? Warner (character not available)
Złośliwy goblin, który żył w telefonie Ego. Miał pracę i lubił pić kawę.
Kontakt z nim był jedną z nielicznych odskoczni od świata rzeczywistego, bo znajomość istniał tylko i wyłącznie w sferze wirtualnej. Pewnego dnia Warner przestał odpisywać na smsy, co trochę złamało serce Ego. Jego tożsamość i powiązania z S.SPEC nie zostały przez Matta odkryte.

> Ylva
Kolejna osoba z zestawu "znajomi Verity", które czasem widział, ale nie zdołał nigdy bliżej poznać.

X Yuki (character not available)
Zbyt cicha, zbyt dziwna, zbyt inteligentna. Momentami przy niej znów mógł poczuć, jak to jest mieć siostrę. Po morderstwie jej matki sama trafiła do szpitala. Kiedy próbował ją później odnaleźć, zniknęła bez śladu.

> Yury
Ego lubi myśleć, że jego samopoczucie w żaden sposób nie jest uzależnione od faktu istnienia osoby Yurego, co jest oczywistym kłamstwem. Efekt znajomości? Trauma do końca życia.

9/22#656888 japoński
#77A680 angielski
                                         
Ego
Desperat
Ego
Desperat
 
 
 

GODNOŚĆ :
Matthew Greenberg


Powrót do góry Go down


 
Nie możesz odpowiadać w tematach